Keresés

Részletes keresés

Topy Creative Commons License 2005.09.17 0 0 18
Nyomd közben az Alt-ot is!

Topy
Előzmény: szg8 (17)
szg8 Creative Commons License 2005.09.14 0 0 17

Sziasztok!

Csak egy egyszerű kérdésem lenne:

miért nem lehet cs2-ben a görgővel kicsinyíteni/nagyítani a képnézetet? Már annyira hozzászoktam, hogy hiányzik. Esetleg nem lehet beállítani ezt valahogy???

350 Creative Commons License 2005.09.11 0 0 16
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy ha Portrét csinálok akkor hogyan kell csillogobbá teni a szemeket. előre is köszönöm.
B_dodo Creative Commons License 2005.09.04 0 0 15

Sziasztok,

 

A következőre lenne szükségem, bár ez inkább álom.

 

KERESEK baromi nagy felbontású, gyönyörű (lehetőleg studios) fotókat letöltésre ugyanis szeretnék csináltatni 2-3 baromi nagy (bk 1x1,5m) posztert.

 

Szerintetek van esély hogy találok ilyesmit?

Vagy ha neten nem honnan tudnék szerezni ehhez nyersanyagot vagy akár kész bazi nagy posztert.

 

Köszi.

Harder Creative Commons License 2005.09.04 0 0 14
magántanár szvsz csak akkor meg, ha amúgy van a grafikához érzéked (vagy esetleg tanultad, szakmád stb..) csak a Photoshop mint program nem ismerős és sürgős megtanulni a kezelését.
Egyéb esetekben én biztos a kipróbálásos/gyakorlásos/könyvet olvasós/neten keresgetős módszert ajánlanám.
farkzoli Creative Commons License 2005.09.01 0 0 13
2-3 év?
Ne viccezzé már...
Nem atomfizikus-képző ez.
Ha valóban van egy oktató, aki érti a dolgát, akkor a legfontosabb dolgokat pár nap alatt el lehet sajátítani, pár hét alatt meg szinte minden sajtó feladatra alkalmas lesz a versenyző.
"Ha veszel egy szövegszerkesztö programot, nem jelenti azt, hogy a regényírás képességét is megszerezted vele. "
Ebben van valami. Hiába ismerjük a trükköket, a fantázia, ízlés meghatározó.
Előzmény: sepuku (12)
sepuku Creative Commons License 2005.09.01 0 0 12
Szerintem a programhoz adott könyvekböl mindent ami alapvetö programkezelés, meg lehet tanulni.

Ha lehet, még szeptemberben szeretnék megtanulni bánni a programmal.

Ehhez kicsit több idö kell, 2-3 évet rá lehet szánni egy alap tudás megszerzésére. A Photoshop egy eszköz, nem dolgozik senki helyett. Ha veszel egy szövegszerkesztö programot, nem jelenti azt, hogy a regényírás képességét is megszerezted vele. A PS ugyan ez. Csak egy eszköz, ami segit a munkában.
Előzmény: Eskarina (11)
Eskarina Creative Commons License 2005.08.31 0 0 11

Nagyon szeretnék Photoshopot tanulni. Szeretnék találni egy ügyes magántanárt, aki viszonylag rövid idő alatt - saját tempómban - megtanít a program csinjára-binjára. Nálam a lakásomon tudnák tanulni, minden föltétel adott. Sajnos én nem tudok házhoz menni, mert kisbabám van.

Csak olyasvalaki írjon, aki tanított már életében, mert a koncepció nélküli "haladjunk majd valahogy" típusú tanításra sajnos nincs időm.


Kérlek, hogy az óradíjadat és a tanítási koncepciódat, a várható tanulási időt és hogy mikor érsz rá, röviden írd meg nekem a: katika9@freemail.hu címre!

Ha lehet, még szeptemberben szeretnék megtanulni bánni a programmal.

 

Köszönöm!

Harder Creative Commons License 2004.03.09 0 0 10
http://www.tutorial.hu
többek között 56 magyar photoshop tutorial, majd még bővül .. :)
bj602z Creative Commons License 2004.03.05 0 0 9
www.bjplugin.xw.hu

sok 100 plugin...

4Hópihe Creative Commons License 2004.03.05 0 0 8
http://comlogo.web.elte.hu/team/orak/almer/almer.html

http://coolboybadboy.freeweb.hu/

Előzmény: Incubus (7)
Incubus Creative Commons License 2003.10.09 0 0 7
Nem tud valaki valamilyen linket photoshop 7.0-hoz, leírás, fogások... (lehetőleg magyarul)?
krisssz Creative Commons License 2002.01.30 0 0 6
Sikerült!!! A program neve egyébként Qimage Pro 2002, hátha valaki másnak is kell. Sok mindent tud, még csak most tanulmányozom, de a 4 képet egy lapra nagyon egyszerüen megoldható. Mégegyszer nagyon köszönöm! Krisssz.
Előzmény: Mogorva (3)
krisssz Creative Commons License 2002.01.29 0 0 5
köszi lai ce és Mogorva a segítséget. Találtam is egy használhatónak tűnó szoftvert, már le is töltöttem, csak nem volt időm kipróbálni. A másik ötletet is kipróbálom.
Előzmény: lai ce (4)
lai ce Creative Commons License 2002.01.29 0 0 4
Szia!

1. 4 db 10*15-ös kép nem fér rá egy A/4-es lapra, mert: ha a képeket közvetlen egymás mellé rakod akkor az 30*20 cm, az A/4 pedig 21*29,7, amiből a nyomtatható felület még ennél is kisebb.
2. De ha megoldás kell: a példa kedvéért legyenek a képek pl 300 dpi-sek. Csinálj egy új doksit (CTRL+N) (legyen kb A/4-es,300 dpi-s ill. annak a nyomtatható mérete: kb: 19,5*28 cm). Nyisd meg a képeket, amiket nyomtatni akarsz, és húzd át egérrel a nagy doksira (már elfelejtettem a PS 4 használatát, de ennek működni kell) őket, majd ott aztán helyezgetheted őket ezerrel.

Ha van egyéb kérdés, magánban szívesen segítek.

lajce

Előzmény: krisssz (-)
Mogorva Creative Commons License 2002.01.28 0 0 3
Mondjuk a fotóstopp nem kifejezetten erre való... Nézz szét inkább ezen a linken, csak találsz valami célirányos szoftvert ilyen célra:

www.steves-digicams.com

keresd a digicam szoftverek részt....

Előzmény: krisssz (-)
Mogorva Creative Commons License 2002.01.28 0 0 2
Előzmény: krisssz (1)
krisssz Creative Commons License 2002.01.28 0 0 1
Kösz, de azt hol találom, mert itt az indexen nincs.Krisssz
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.28 0 0 0
Szia Krissz! Próbálj szerencsét a "photoshop haladóknak" c. topikban (vagy valami ilyesmi), ami már nem 0 hozzászólást ért meg.

BladR

Előzmény: krisssz (-)
krisssz Creative Commons License 2002.01.28 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Van valaki, aki meg tudná mondani, hogyan kell Photoshopból 4 db. 10*15.ös képet egy A4-es papírra kinyomtatni? Nekem sajna nem sikerül. Kösz Krisssz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!