Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 20
Mint ahogyan nyilván ezerrel felpörög majd ismét a weyerbélázás is.
Előzmény: panavia (19)
panavia Creative Commons License 2010.07.02 0 0 19

Újra megjelenik a szépemlékű Kontroll Csoport is?
Előzmény: Fortissimo (17)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 18
Ismervén a nemzetközi  újságírótársadalom mainstreamjének összetétetlét ebben attól tartok soha nem lesz változás. Így volt már száz éve is és így lesz száz év múlva is. Ezzel együtt kell élnünk. Az külön pechünk, hogy a magyarokra valamiért különösen allergiásak... :(
Előzmény: Fortissimo (16)
Fortissimo Creative Commons License 2010.07.02 0 0 17
A lap budapesti tudósítója, az Orbán-ellenességéről ismert Gregor Mayer szerint Orbán olyan elnököt akar a Sándor-palotába, aki voltaképpen semmiben sem akadályozná az orbáni gépezetet. Ennél azonban sokkal élesebben fogalmaz a lap mai számában megjelent „elnöki" portréban Mayer.

Durva támadás Schmitt Pál ellen
Fortissimo Creative Commons License 2010.07.02 0 0 16
jav most
Előzmény: Fortissimo (15)
Fortissimo Creative Commons License 2010.07.02 0 0 15
Sőt..mosz is!
Előzmény: totola (-)
totola Creative Commons License 2002.01.29 0 0 14
Ha jól tudom, Oplatkát a tárgyilagosan tudósítók közé sorolta a KCS!
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.29 0 0 13
Jézus, ennek pont tíz éve...
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.29 0 0 12
Oplatka viszont annakidején rendszeresen járt a Lendvay utcába, és a Fidesz akkori külügyérei nagy súlyt helyeztek arra, hogy jó legyen vele a kapcsolatuk. Igen nagy megbecsülésnek örvendett, és Rüb-bel ellentétben - akinek inkább csak a neve ismerős - egy idősebb úriember volt, akinek érdemes volt odafigyelni a szavára. Egyébként már rég nem olvastam tőle semmit. Egyébként azóta a Lendvay utcában már a portást is lecserélték, és ezzel kezdődtek a bajok. Ő nem engedett be akárkit a pártszékházba :-)))
totola Creative Commons License 2002.01.28 0 0 11
Szerinted tényleg megírnak pénzért bármit? Akkor fizetek nekik, csak írják meg a valóságot pl. M.P-ről, az MSZP-ről SZDSZ-ről és a szánalmas holdudvaráról...
Előzmény: varég (10)
varég Creative Commons License 2002.01.28 0 0 10
Szerintem inkább sima mocskok, pénzért bármit megírnak.
Mayer egyébként régi és krónikus magyargyűlölő
Előzmény: totola (-)
totola Creative Commons License 2002.01.28 0 0 9
Azt írod e kettő bértolnokról, hogy, szolídak! Mihez képest? Mert csak a hiteles tényszerűség hiányzik írásaikból. Az, hogy vannak náluk is elvetemültebbek, az nem jelenti azt, hogy ők szolídak lennének...
üdv
totola
Előzmény: Devil Inside (7)
Feles Elek Creative Commons License 2002.01.28 0 0 8
Már ne is haragudj, de 85 év tapasztalatát nem szabad csak úgy sutbadobni. A régi (?) beidegződésektől sem lehet csak úgy máról holnapra megszabadulni...

"Világ puritánjai egyesüljetek!"

Előzmény: totola (-)
Devil Inside Creative Commons License 2002.01.28 0 0 7
Ezt akartam én is ajánlani, hogy olvassák már el a rendes elemzést, ne csak a január 9-i verziót.

Gregor Mayer és Mathiasd Rüb egész szolidak, szinte semlegesek, a Magyarországról legtöbbet író Andreas Oplatke is, négy újságíró van akik látványosan negatívak és kettö, aki látványosan pozitívan ír. Ez utóbbiakról valamiért nem beszél senki...

Előzmény: waxxablaze (6)
waxxablaze Creative Commons License 2002.01.28 0 0 6
üdv.
talán függetlenebbek egy kicsit mint Rübb
http://mno.hu/index.mno?cikk=53996&rvt=2
imho az elemzés
lehet sorolni a cáfolatokat
Előzmény: Törölt nick (1)
lilaköd mámor Creative Commons License 2002.01.28 0 0 5
inkább mint téged
Előzmény: Törölt nick (1)
totola Creative Commons License 2002.01.28 0 0 4
És milyen benyomást tett rád ez a Mathias akkor?
Előzmény: Törölt nick (0)
strongdong Creative Commons License 2002.01.28 0 0 3
A Topiknyitásra a válasz: igen.
Egyéb kérdés?

csók
F 'orákulum' kapitány

Előzmény: totola (-)
totola Creative Commons License 2002.01.28 0 0 2
Hát nem is a nyilvánosság klubbot, és a demokratikus chartát.

Amúgy Gregor Meyerrel egyszer személyesen is volt módom találkozni, és meggyőződésem, hogy kommunista....

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.28 0 0 0
Előfordulhat, hogy rosszul emlékszem, de. Matthias Rüb mintha a Fidesz liberális korszakában próbált volna nyomulni a párt körül, aztán gondolom egy idő után a Szelényi-Hegedűs- féle vonallal együtt hidegre tették. Most meg úgy áll bosszút, hogy lejárat. Legalábbis nekem rémlik, mintha annakidején még interjút is adtam neki a Ruszvurmban az MDF rémségeiről. Persze ez csak elmélet, nem állítás, mert már bnem 0 ideje volt.
Előzmény: totola (-)
totola Creative Commons License 2002.01.28 0 0 topiknyitó
Független sajtó analitikusok szerint a hazánkba akkreditált külföldi tudósítók közül jónéhányan komcsi módszereket alkalmaznak, és teljesen hamis híreket kürtölnek rólunk szét a világba. Ennyire működik még a kommunizmus szelleme, 12 évvel a rendszerváltás után is?
totola

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!