Keresés

Részletes keresés

Tripletheader Creative Commons License 2002.01.27 0 0 18
Gondolom, ez azert a kedvenced, mert apro valtoztatassal onmagad jellemzesekent is felfoghato, ti. "Egy fasz, aki hazudozik, szartdobál, alpári stílusban ocsmánykodik."
Előzmény: IDKFA (12)
Novacsek Creative Commons License 2002.01.27 0 0 17
Nem akarom bántani Verebest de egyszerűen felháboritó, hogy egy ilyen arogáns tiszteletlen ember a tévébe horgász sapkába és sötét napszemüvegbe beszéljen a kamerába!! Természetesen emlett folyton riogat, antiszemita veszélyt érez mindenhol, és szándékosan hazudik egyfolytában!!!
Ennyia véleményemróla, na jó, mg az egész Heti Hetesről na jó, az egész RTLklubról, na jó majdnem az egész médiáról!!! :-)
Előzmény: sarpy (-)
proton Creative Commons License 2002.01.27 0 0 16
pontosítsd légyszíves: mitől erkölcsi nulla a Verebes és ki vagy te, hogy jogot formálsz itélkezni?
Előzmény: inverz (15)
inverz Creative Commons License 2002.01.26 0 0 15
„Nem politizálok, ítéleteket mondok”

Na ezt pontosítanám: politizál és baromságokat mond...

különben is milyen jogon mond ő bárkiről/miről is ítéletet... egy erkölcsi nulla ne ítélkezzen...

Előzmény: sarpy (-)
MacPhisto Creative Commons License 2002.01.26 0 0 14
(Csurka) szeret összegeket közölni, és szeret fölvenni is, olyanokat, amikért nem dolgozik meg.

28 millió. És a bizonyos 30 millió, amiről olyan szép levelet kaptál, Pista?

Előzmény: sarpy (-)
araucaria Creative Commons License 2002.01.26 0 0 13
Boccs. Azt hittem Verebesről,és a 7i7esről beszélsz. Ha nem, hát nem.
De nem kéne úgy tenned, mintha Ákos lennél, nem véletlenül nem ugyanazt kérdeztem tőle.
a.
Előzmény: sarpy (10)
IDKFA Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12
"De hogy erkölcsileg és intellektuálisan lezüllesztették a közéletet, arra viszont megesküszöm. "

Nekem ez a kedvencem. Egy fasz, aki minden héten beül a TV nyilvánossága elé és 52 percen keresztül hazudozik, szartdobál, alpári stílusban ocsmánykodik, a kormányt teszi felelőssé a hangnemért.

Hát ilyen van? Ekkora képmutatás?
Verebes, a kurva anyádat!(ala Horn Gyula)


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: sarpy (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.26 0 0 11
Az a Farkaházy válogatja és szerkeszti a müsort, aki nem elöször de szerintem nem is utoljára jelenik meg SZDSZ politikai rendezvényén.
Ezeke után még azt meri kijelenteni, hogy egy független értelmiségi.
Se nem független, se nem értelmiségi.
Egyszerüen féreg.
sarpy Creative Commons License 2002.01.26 0 0 10
Ember! Te tényleg azt hiszed, hogy az nem politika? Szerinted miért visított a baloldal média mikor kiderült, szüneteltetni akarják? Hmmmm?
Előzmény: araucaria (8)
araucaria Creative Commons License 2002.01.26 0 0 9
Konkrétabban mi képezi a "hmmm" tárgyát?:-)
a.
Előzmény: Turulmadár (6)
araucaria Creative Commons License 2002.01.26 0 0 8
Ember! Te télleg asziszed, hogy az a politika!? De jó neked.
a.
Előzmény: sarpy (4)
fényes Creative Commons License 2002.01.26 0 0 7

fényes : Újdonságot szeretnék írni= a legtöbb készüléken van kikapcsoló gomb !!!!!!!!!

más : Akinek nem tetszik ne nézze. Utálom a horrort. Sohasem nézem, de nem szidom a horrorfilm rendezőket mert fogalmam sincs, hogy az egyik vagy másik jelenetet jól vagy rosszul vette e fel.

Azért az elég gáncsos, hogy nézem, kiröhögöm magam, kitörölgetem a nevetéstől kicsordult könnyeimet, leülök a papíros elé, magam mellé veszem a káromkodások szótárát és írok a műsor ellen egy jót.

Akinek nem tetszik ne nézze.
Van másik csatorna.

Előzmény: sarpy (4)
Turulmadár Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6
DN: Ennek az az oka, hogy a jobboldalnak nincs humora?
– Amikor a baloldal van hatalmon, annak sincs. A baloldali liberális sajtó most veri a nyálát, hogy minket meg akartak szüntetni.

hmmm...

Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.01.26 0 0 5
> A híreket kik válogatják?
– A szerkesztő és Farkasházy.<<

Ez necc!

A Mancsnak F. ezt írta; >Mivel a Magyar Narancs az Élet és Irodalommal egyetemben a Heti hetest több mint két éve a szinvonaltalanság, a trágárság és a magamutogatás szinonimájaként tartja számon, nem tudom értelmezni a kérdéseket. Igazából örülniük kellene, hogy ez a mocsok eltűnik a képernyőről. Gondolom, sajnálják, hogy a csatorna végül is meggondolta magát. Majd ha máskor emberszámba vesznek, az én válaszom is árnyaltabb lesz.<<

Mekkora farok!
Bamm! ez az arc nem bírja a kritikát. :-DDD

Előzmény: sarpy (-)
sarpy Creative Commons License 2002.01.26 0 0 4
"Legalább nem kotyog olyanba amihez nem ért."

Tényleg nem, csak hetente egyszer, szombatonként 1-2 millió embernek...

Előzmény: fényes (3)
fényes Creative Commons License 2002.01.26 0 0 3

Legalább nem kotyog olyanba amihez nem ért.

Bár csak én is meg tudnám ezt tenni.

más :

- 1998 ban az MSZP nyerte a választásokat , DE ! nem a baloldal.
A jobb oldal együttesen volt több mint a balodal.Ezt csak a matematikai hűség kedvéért s nem jobb vagy bal oldali nézet vita kedvéért.

sarpy Creative Commons License 2002.01.26 0 0 2
Az is lehet, hogy szerencsétlen az SZDSZ-től elpártolókat tartja baloldalinak. Elég nagy tévedésben van, de ne vessük a szemére, bevallotta, nem ért hozzá.
Előzmény: visszafogott (1)
visszafogott Creative Commons License 2002.01.26 0 0 1
"A Fidesz ’98-ban 32 százalékkal nyert, pedig ’94-ben nyolc százaléka volt. A kettő közti különbség 24 százalék, annak fele biztos, hogy most átszavaz az MSZP-re, hiszen annak idején a baloldalról jöttek, s csalódtak a Fideszben. "

Az eszébe sem jutott szerencsétlennek, hogy esetleg az egykori MDF/KDNP szavazók ixeltek a Fideszre. Szegény.

Előzmény: sarpy (-)
Political Animal Creative Commons License 2002.01.26 0 0 0
Nem 0 amiket előszedtek.
Előzmény: sarpy (-)
sarpy Creative Commons License 2002.01.26 0 0 topiknyitó
Előzetesen egy kiemelés ami igazolja, az urge tényleg nem ért a politikához,vagy csak tetteti:

– A Fidesz ’98-ban 32 százalékkal nyert, pedig ’94-ben nyolc százaléka volt. A kettő közti különbség 24 százalék, annak fele biztos, hogy most átszavaz az MSZP-re, hiszen annak idején a baloldalról jöttek, s csalódtak a Fideszben.

--------
forrás:
http://www.dunantulinaplo.hu/index.php3?action=1&rovat=1#143

„Nem politizálok, ítéleteket mondok”

Interjú: A Heti Hetes és a választások

Szóváltás címmel rendezett tegnap estet a pécsi Ifjúsági Ház, ahol Verebes István cserélt eszmét Csiszár Jenővel. Verebest a műsor előtt kértük fel egy rövid beszélgetésre.

DN: A Heti Hetes oldott műsor, mégis felmerül a kérdés, van-e az RTL Klubnak megkötése?
– Van egy sajátos felfogásom erről, mi az, amiben szabadnak érzem magam, és mi az, amivel kapcsolatban több felkészülést és talpraesettséget kívánnék. De mindez nem a csatorna bűne, hanem az egész magyar közéleté.
DN: Beleszólnak a műsorba?
– Nem, de válogatnak. Két és fél órát veszünk fel, a műsor 52 perces.
DN: A híreket kik válogatják?
– A szerkesztő és Farkasházy. Gyakorlatilag azt kell nekik kiegyensúlyozni, hogy a főbb események szereplői a hatalom képviselői. Ám politikai és dramaturgiai szempontból is hibás, ha 52 percen keresztül csak a kormányt ütjük.
DN: A hatalmat ütni mindig hálásabb feladat, mint az ellenzéket.
– A női ágyékról is hálás beszélni, de arról sem lehet mindig.
DN: A támadások zömmel a jobboldal felé irányulnak.
– Persze, ez így is van rendjén.
DN: Ennek az az oka, hogy a jobboldalnak nincs humora?
– Amikor a baloldal van hatalmon, annak sincs. A baloldali liberális sajtó most veri a nyálát, hogy minket meg akartak szüntetni.
DN: Az, hogy szünetelnek, nem reklámfogás volt?
– Gesztus volt. Lehet elhinni vagy nem elhinni.
DN: A műsor fennállása óta ketten perelték be: Grespik és Csurka.
– Csurka csak megemlítette, hogy beperel.
DN: De az összeget is közölte, az ötszázezer forintot.
– Ő szeret összegeket közölni, és szeret fölvenni is, olyanokat, amikért nem dolgozik meg.
DN: Azért kíván perelni, mert ön III/III-asnak nevezte. Gondolt arra, hogy veszíthet is?
– Az megmutatná, milyen is a közélet.
DN: Ön színész, rendező, konferanszié, író, újságíró, volt színházigazgató. Nem fér be a sorba a politika?
– Nem. A politika engem nem érdekel. Most sem politizálok, legfeljebb ítéleteket mondok, vagy állást foglalok erkölcsi és intellektuális kérdésekben. Arról, hogy a Fidesz-kormány hogyan politizál, fogalmam sincs. De hogy erkölcsileg és intellektuálisan lezüllesztették a közéletet, arra viszont megesküszöm.
DN: Nem lenne kívánatos, hogy normális emberek is bekerüljenek a politikába?
– Normális ember nem megy oda, aki volt, az is kijött belőle.
DN: Mik lesznek a választások eredményei?
– Nekem szent meggyőződésem, hogy a Fidesz megbukott. Matematikailag is.
DN: Merthogy?
– A Fidesz ’98-ban 32 százalékkal nyert, pedig ’94-ben nyolc százaléka volt. A kettő közti különbség 24 százalék, annak fele biztos, hogy most átszavaz az MSZP-re, hiszen annak idején a baloldalról jöttek, s csalódtak a Fideszben.
DN: Van önnek két olyan tulajdonsága, amelyek ritkán fordulnak elő a férfiak körében. Nem iszik és nem vezet. Miközben szokás inni, ugyanakkor vezetni is.
– Azért nem vezetek, mert nem látok, kilenc és fél dioptriás szemüvegem van. Nem vagyok absztinens, de soha életemben nem ittam, legfeljebb jó bort, egy-két pohárral.
DN: Azt mondta egyszer, hogy az ön Bibliája Füst Milán naplója. Valóban így van?
– Valóban. Ott van az ágyam mellett. Minden szorongását, ítéletét, vehemenciáját nagyon rokonnak érzem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!