Keresés

Részletes keresés

McRae Creative Commons License 2002.02.01 0 0 14

A menedzsment természetesen marketing akart lenni....bocs:)

Előzmény: McRae (13)
McRae Creative Commons License 2002.02.01 0 0 13
Hi:)

Én írtam az áremelés ügyében az ügyfélszolgálatnak, válaszoltak is...megköszönték a "negatív" véleményemet, és biztosítottak afelöl, hogy ök figyelembe veszik minden elöfizetö igényét....majd oda írták hogy levelemet továbbküldték a menedzsmentnek:))))))

Télleg birkának néznek ezek mindenkit:(((

Lator Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12
Én csak annyit javasolnék, hogy aki lebeszélés után eldobja a kártyáját, az előtte tiltassa is le, mert a kukába dobott kártya aktív marad, az utolsó feltöltéstől számított 1 évig!

Ha egy szolgálltató ilyen mocsok, legalább ne növeljük az aktív előfizetőinek a számát.

Nem (csak) a párforintos áremelésről van szó, hanem a pannonnál teljesen "elkopott" régi kedvezményekről és az ügyfelek teljes hülyének nézéséről.
Pl. a tavaly májusi "előfizetői árcsökkentés"-ről amikor az előfizetésekhez nyúltak hozzá.
Akkor elvették a 15perc kedvezményt, valóban 1 azaz egy Ft-al csökkentették a hállózaton belüli, ugyanakkor 10Ft-al emelték a hállózaton kívüli hívások percdíjait.

Kár, mert a Pannon Gsm néhány éve szerintem a legjobb mobilcég volt.

Előzmény: Cyberslider (9)
gusson Creative Commons License 2002.02.01 0 0 11
Cyberslider

Figyelj oda, mert a Vodafone VitaMax City 30mp-s egységekben számláz! De tényleg jó áraik vannak.

gusson

Előzmény: Cyberslider (9)
gusson Creative Commons License 2002.02.01 0 0 10
Valamikor a múlt év harmadik harmadában, ha nem csal emlékezetem. 100%-os norvég tulajdon.

gusson

Előzmény: harm2 (7)
Cyberslider Creative Commons License 2002.02.01 0 0 9
ÜZENET A PANNON GSM-nek:

köszönöm szépen több mint 3 éves szolgáltatásukat,meg voltam vele elégedve.
Sajnálatos módon az áremelkedés hallatára azonnali hatállyal eltelefonálom a praktikum csomagom,és fájdalmasan lemondom a további feltöltési lehetőséget.
Reménykedtem,hogy a hívások díjai CSÖKKENNI fognak,de mivel nem így történt,kényszerülök lemondani a szolgáltatásról.
Van egy bizonyos határvonal,ami felett nem kívánom igénybevenni szolgáltatást,akármilyen mobil előnyöket is nyújtsam.
Tájékoztatásul közlöm,hogy a Vodafone hálózatán folytatom tovább beszélgetésemet,napközben 50,azonkivul 25 Ft-ért.... - bármely mobilszolgáltatóra. Így monstantól csak egy irányban veszem max. igénybe eme remek szolgáltatást. :)
Reménykedem,hogy bár birka népként mégis inkább kiskacsaként sokan fognak engem követni,megmutatni,hogy mindennek van határa.

U.i: meglepő bár,de épp hírdetem a kocsim,miután +1 bonusszal 35%-ot emelkedett a biztosítási díjam.
Ezért aztán ugy döntöttem,inkább .... eladom a kocsit.
Na ezt nem gondoltátok ugye? Hát pedig igy van.
Mégha nem is tartozik ide.

Üdv néktek! Irány az ágy,a puhapihe tiszta élő gyapjú...Ami ugyan nem volt olcsó,de ki mondta,hogy nem tudok kifizetni xx Ft-ot egy percre? Ha nagyon akarnék...
Dehát,ami jobban megéri,az jobban megéri. Gondoljunk csak vissza... 100 évvel ezelőtt is éltek emberek,mobil nélkül. Sőt:) kisgyerek koromban valahogy mindenki megvolt nélküle:)

mára ennyi! kitomboltam magam....uff joccakát:)

gyzolika Creative Commons License 2002.02.01 0 0 8
szemét aljas dolognak tartom, egyébként így már megérné áttérni a Bibibi-re
Előzmény: harm2 (7)
harm2 Creative Commons License 2002.01.30 0 0 7

Mikor került "norvég bálnavadász" tulajdonba a Pannon?

gusson Creative Commons License 2002.01.28 0 0 6
Ezek a norvég bálnavadászok ennyire pénzéhesek??? Vagy itt a titok nyitja, a bálnák védettek, mi meg fizessünk.
Az a duma nagyon tetszik, hogy az infláció miatt "kénytelenek" emelni. Röhej, a legrosszabb indulattal sem mondhatjuk, hogy kétjegyű az infláció, az áremelésük néhány sávban meg bőven benne van. Extra profit és kész! A többi süket duma.

gusson

tanty Creative Commons License 2002.01.25 0 0 5
bocsi, má meg van
csak vak vagyok
tanty
Előzmény: tanty (3)
Firefly Creative Commons License 2002.01.25 0 0 4
OFF

Aki viszont _nem_ pannon elofizeto, annak ez nem 0%-os erkolcsi nyereseg...

Udvozlettel:

Firefly
ON

Előzmény: döbrögi (1)
tanty Creative Commons License 2002.01.25 0 0 3
bocsi, hol láttad ezeket, mer én nem találom a pgsm honlapján.
(kissé kezdő vagyok)
köszi
tanty
Előzmény: ARPI01 (-)
döbrögi Creative Commons License 2002.01.25 0 0 2
6 sec!!!
:-)
Előzmény: Ajtófélfa (0)
döbrögi Creative Commons License 2002.01.25 0 0 1
Aki viszont Pannon tulajdonos, annak ez nem 0%-os nyereség...

döb.w

Előzmény: ARPI01 (-)
Ajtófélfa Creative Commons License 2002.01.25 0 0 0
Hát, 0 Ft/perc mégsem lehet...
ARPI01 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 topiknyitó
A Pannon honlapján most olvastam, hogy 2002. feb. 11-től megváltoznak a percdíjak. Első ránézésre csak a csúcsidőn kívüli árak emelkedtek és a csúcsidőt már 6 órától számolják. Hálón kívüli mobilhívás (csúcsidőn kívül) pl. Praktikum Classicnál 50 Ft/perc, ami 39%-os drágulást jelent :(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!