Keresés

Részletes keresés

HoMano Creative Commons License 2002.02.11 0 0 19
Volt egy tezisem, hogy kello alapozas utan minden lany elalmosodik.

De mar megdolt. :))))))

Előzmény: SuperBoy (18)
SuperBoy Creative Commons License 2002.01.30 0 0 18
"SuperBoy, a multkor mintha azt irtad volna, hogy mire odaig jutsz, hogy aludnal, a nok mar tobbszor is tul vannak rajta... :))))))))"

Igen, de ettől volt aki még jobban felébredt mint az előtt volt! :)
De ez szerencsére emberfüggő.

Ha minden nő ilyen lenne, akkor vagy csak nappal szeretkeznék, vagy pedig remeteként élnék a hegyekben... :)))

"Szerintem egy ferfit legfeljebb szex kozben lehet konyebben ravenni valamire, utana mar aligha..."

Még eddig senkinek nem sikerült arra rávenni, amit ne csináltam volna meg "normálisan" is. Meg valahogy nem szex közben szoktunk beszélgetni ilyenekről... :)

SuperBoy

Előzmény: HoMano (17)
HoMano Creative Commons License 2002.01.30 0 0 17
SuperBoy, a multkor mintha azt irtad volna, hogy mire odaig jutsz, hogy aludnal, a nok mar tobbszor is tul vannak rajta... :))))))))

Szerintem a valtozatossag ebben a temaban IS a legjobb. Azaz neha, ha mar ugy is este van, aludjon el utana az ember, es ezt toleraljak is. Maskor meg sajnalnam is az alkalom hangulatat, es szivesen veszem, ha valami masba atmegy. Sot, ujabban mar neha az odabujasra is volt pelda. (Ezt persze akkor ertekelik igazan a lanyok, ha ritkan tortenik csak... :)

Szerintem egy ferfit legfeljebb szex kozben lehet konyebben ravenni valamire, utana mar aligha...

Amugy a kozbeni tudat es hangulatvaltozas, meg a beszelgetesek nagyon off itt ? Bizonyos szeretkezesek megturik, hogy bizonyos temakrol beszelgessunk kozben...

Előzmény: SuperBoy (14)


SuperBoy Creative Commons License 2002.01.29 0 0 16
! up :)
SuperBoy Creative Commons License 2002.01.29 0 0 15
Ja, azt elfelejtettem, hogy a nők akkor is fel vannak pörögve, ha nincsenek kellően kielégítve, de ez nem jó senkinek sem... Bár számomra alapszabály, hogy szeretkezést csak úgy fejezem be hogy a nő is TELJESEN kielégült. Kivéve, ha ő nem szeretné (ilyen még SOHASEM volt, de hát elméletileg lehet ilyen is... :).

Különben sokkal egyszerűbb magamra figyelni és a nővel nem foglalkozni, de hát az hosszútávon senkinek sem jó... Meg sokkal jobb egy kielégített nővel bármit is csinálni (vagy csak elviselni :-))) ), mint egy kielégítetlennel...

SuperBoy Creative Commons License 2002.01.29 0 0 14
jinjang:

"Ezt mi a párommal úgy szoktuk nevesíteni, hogy hol altató hatású, hol meg élénkít? hatású a szeretkezésünk. Mondjuk többnyire nála altató, nálam meg élénkít?, legalábbis beszélget?s hangulatba hozó. De volt már úgy, hogy el?tte álmos voltam, utána meg teljesen kiébredtem."

Igen, szerintem ez az általános.
Nekem az összes barátnőm a orgazmus(ok) után mindig felébredt (néha tulságosan is :), és én pedig mindig nagyon nehezen tudok ébren maradni.

Nekem az lenne a legjobb, hogy elengedjem magam, tehát akkor nagyon gyorsan elaludnék, de egyrészt a nők ezt nem nagyon szeretik ( = semennyire), másrészt meg már eléggé hozzászoktam hogy nem aludhatok el, bármennyire is kiüt az orgazmus...

Szerintem ha két nő egymást kielégíti, az a nagy előnye, hogy mindketten felpörögnek és így egyik félnek sem kell küzdenie az ébrenmaradásért...

Nekem NEM viagara kellene, hanem olyan szer, amitől a szeretkezés után ébren maradok és kedvem lesz beszélgetni! Mert így is ébrenmaradok és beszélgetek, de mert "nincs más választásom" :) Párszor aludtam csak be ahogy jól esett, de eléggé rosszul esett a barátnőmnek. Pedig mondtam hogy nekem ez milyen jó, de ő meg ott volt teljesen felébredve, és csak nézte ahogy alszom... (azaz nem csak nézett, hanem... de ez OFF :-)

Sőt azt is észrevettem, hogy egyes nők írtózatosan elemükbe kerülnek, teljesen felpörögnek az orgazmus után, és csak többszörös kielégítés + fizikai fáradtság hatására képesek elaludni :) Az ilyen csajokat hívják szexmániás nőknek!? :)

SuperBoy

Előzmény: jinjang (10)
SuperBoy Creative Commons License 2002.01.29 0 0 13
RoamingWind:

Kicsit OFF itt a téma, de nem baj. Remélem nem dob ki a topicgazda! :)))

"Reggel nem annyira szeret szeretkezni, mert vilagos van :( Lattatok mar ilyet?"

Jaja! :) Azaz inkább :(
Vagy azért mert a nő elvből, neveltetésből van hozzászokva a sötéthez, esetleg úgy olvasta/hallott hogy úgy szokás, vagy pedig mert nem tudja magát/téged/az egész szeretkezést elfogadni.

Ha sötétben szeretkezel, akkor könnyebb elképzelni mást, és csak az érzésekre figyelni.

Én pld szeretek LÁTNI is, bár inkább a félhomály a legjobb ahol még pont látok, de nincs is világos. Mert ha akarom akkor nem látok, ha akarom akkor igen... :)

Ja, a nőket lehet nevelni is ebből a szempontból (legalábbis nekem sikerült :), hogy este feloltott lámpával kezditek, és egyre később oltjátok le. Az a teljes siker, ha csak akkor ha tényleg aludni akartok :)))

Aztán a reggeli "sport" már öröm lesz :)

Előzmény: RoamingWind (7)
Purusa Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12
"Bár azért volt, hogy fordítva sült el."
:))

***

És szerintem érdemes lenne összekötni a kérdést azzal a megfigyeléssel, miszerint meg is szépülnek tőle az emberek.
..Na jó, a nőnemű emberek, legalábbis. :)

Tehát összefoglalva: férfiak meghülyülnek, nők megszépülnek. :)

Firefly Creative Commons License 2002.01.25 0 0 11
Jesszus jinjang!

Te lehet, hogy a nom vagy?...:) Nalunk ugyanis szorul szora ugyanez a helyzet. Van amikor altato hatasu, es van amikor elenkito, koztes atmenet nincs. Ez a hatas igaz mindkettonkre es furcsa modon[veletek ellentetben] nem szokott ellentetes lenni (tehat ugy, hogy mondjuk te felelenkulsz a parod meg elalszik).

Udvozlettel:

Firefly

Előzmény: jinjang (10)
jinjang Creative Commons License 2002.01.25 0 0 10
Szerintem nem csak az egyént?l függ, hogy milyen hangulatba kerül szeretkezés után, hanem magától az adott szeretkezés milyenségét?l is. Ezt mi a párommal úgy szoktuk nevesíteni, hogy hol altató hatású, hol meg élénkít? hatású a szeretkezésünk. Mondjuk többnyire nála altató, nálam meg élénkít?, legalábbis beszélget?s hangulatba hozó. De volt már úgy, hogy el?tte álmos voltam, utána meg teljesen kiébredtem.
És ez igaz a maszturbációra is. Amikor huzamosabb ideig voltam magamra utalva a közelmúltban, érdekes módon tudtam használni este altatónak, reggel ébreszt?nek. Bár azért volt, hogy fordítva sült el.
air Creative Commons License 2002.01.25 0 0 9
Talán inkább az introvertált embereknél lehet inkább így, mert sikerült megnyílnia, és ez a hatás még eltart egy ideig. A kifelé szivesebben és gyakrabban megnyilatkozóknál más alkalom is van a testközelibb dolgok igények, kérések megbeszélésére. De akár így akár úgy az ember hangulata biztos befolyásolja, hogy mennyire hajlandó ilyen-olyan kívánságlistát teljesíteni. :)
Egy partnerkapcsolat esetén az a kérdés, hogy elegendő átfedés van-e az igényelt meghitt kitárulkozás terén, mert ha csak ezek az alkalmak adódnak, az idővel problémát okozhat.
Ezért is jó néha bort vagy valami más italt elkortyolni, ami közben szintén adódhat lehetőség egy kis közvetlenebb a mindennapin túlmenő nyíltságra, még a "szemérmesebb" embereknél is.
Előzmény: libu (-)
tojo Creative Commons License 2002.01.25 0 0 8
:) :) :)
Előzmény: libu (3)
RoamingWind Creative Commons License 2002.01.25 0 0 7
Az egyertelmu, hogy mindenki maskepp erez orgazmus utan. Ha a parom nem megy el (ami elofordul), akkor rosszul erzem magam, bar o nagyon kedvesen vigasztal olyankor :) Ha minden rendben van, akkor csodalatos minden, duruzsolas, meg ilyenek. Szerintem arra kell torekedni, hogy szeretkezes elott,utan,kozott, egesz nap mindig olyan kedves legyen az ember a parjaval, mint kozvetlenul utana. Azt a lanyok nagyon szeretik. Amugy magamon nem vettem eszre ezen allapot karos hatasat. Egyszeruen nagyon jo. Nem beszelek tobbet, mint maskor, legalabbis szerintem. A kedvesem meg nem az a kihasznalos fajta. Meg olyankor a kedvesem is almos lesz am, aztan a kis duruzsolas, meg cirogatas utan hamar jon az alom :) Reggel nem annyira szeret szeretkezni, mert vilagos van :( Lattatok mar ilyet?
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 4

Felszabadultság, elengedettség, lazaság miatt talán jobb lenne reggel, legalábbis számomra néha határozottan hozzájárult a jókedvemhez, ahogy Te is mondtad, a világlátásomhoz. De akkor kevesebb idő van utána beszélgetni. Este meg álmos lehet (vagy én). Akkor a legjobb megoldás nappal :)
Előzmény: libu (3)
libu Creative Commons License 2002.01.25 0 0 3
Nemcsak a férfiakra gondolok az ég szerelmére.

Arra pl. hogy én hirtelen kevésbé látom tragikusnak ezt a világot.

Nem, néha bizonyos pasik is. Pl. ismerek egy olyat, akiről nem tudnám elképzelni, hogy lenne olyan pillanat, amikor nem akarna beszélni.:-)

Előzmény: Törölt nick (1)
libu Creative Commons License 2002.01.25 0 0 2
Ezért kell gyorsan elhadarni a kívánságlistát, míg félálomban van.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 0

Nem nulla az esélye, hogy hamar elalszik, aztán nincs mód a beszédre :)
Előzmény: libu (-)
libu Creative Commons License 2002.01.25 0 0 topiknyitó
Sokan leírják, hogy partnerükkel szeretkezés után tudnak csak beszélni. Régi trükk, hogy a nők a pasijuktól szeretkezés után sírnak ki valamit. Nyilván másmilyen valaki egy orgazmus után, mint előtte. Sokan belső feszültségüket maszturbálással, szeretkezéssel vezetik le, attól nyugszanak meg.

Különböző vallásoknál is tudnak erről a dologról.(Pl. Tantra, már amennyire vallás)

Természetesen megvan a dolognak a kémiája, biológiája, de engem főleg saját és partnereknél megélt tapasztalatok érdekelnek, esetleg teóriákkal, magyarázatokkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!