Keresés

Részletes keresés

crash Creative Commons License 2003.01.03 0 0 53
tegnap teszteltem ezt az "új" csatornát. Nálunk a Private Gold helyett ezt
adja a MATÁV Kábel-tv.
Hááááát... Kurrrrrrva gyenge! Mint a régi RTL-es szexfilmek, semmit sem mutatnak,
s főleg a duma megy. Ráadásul franciául, amit nagyon utálok...
Az emelt csatornadíjakért (25% + januártól) igazán adhatnának valami normális dolgot is.
Mintha korábban valaki írta volna, hogy ez az XXL éjfél után adja a kemény pornót.
Ez igaz? Mert az éjfél előtti produktum eléggé gyenge volt...
drberki Creative Commons License 2003.01.03 0 0 52
Előzmény: zzolee (51)
zzolee Creative Commons License 2003.01.03 0 0 51
Hello!

Kicsit felhozom... Nálunk most jött be a private blue helyett az XXL. Az lenne a kérdésem,hogy itt is előfordulnak igazi amatör filmek mint a régi euroticán, First Time Video, M.S.T. ilyesmik. Ha igen akkor mikor?

ZZOLEE



diviner Creative Commons License 2002.07.09 0 0 50
Nincs XXL!!!
4ndr3w Creative Commons License 2002.02.24 0 0 49
Sirály! A Duna + a Parlament ideális háttér egy pornófilmben...
:))))))))))
Előzmény: 4ndr3w (48)
4ndr3w Creative Commons License 2002.02.24 0 0 48
Most megy az XXL-el egy francia nyelvű film, az előző jelenetben egy csaj egy Matáv telefonfülkéből telefonált, aminek az üvegjén egy Juventus rádio matrica volt.
Vajon hol forgathatták...
:))))
Ugrifules Creative Commons License 2002.02.11 0 0 47
Nálunk sima zuglói kábel tv van ,de lehet,hogy az UPC-hez tartozik.
Előzmény: TRB (34)
Optimus Creative Commons License 2002.02.08 0 0 46
Emktv. Olcsóbb a Matáv-nál.
Előzmény: dreyfuss (20)
Pöri Creative Commons License 2002.02.08 0 0 45
Bizony, tegnap estétől van PG!
Épp ideje volt.
:-)))
bolyongó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 44
ott vagyok. gyere segíts! zszsombor nickkel:)
Előzmény: stevesteve (42)
Tub Creative Commons License 2002.02.08 0 0 43
IX. ker. A Private Gold tegnap beindult végre.
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 42
Nem tudom, más gondolatom nincs ezzel kapcsolatosan.A fórum rohadt lassú, ha mégis rászánnád magad csetre,akkor a gyaloglóra pl.jöhetsz.Döntsd el, hogy akarsz vagy sem. (ha jösz akkor ott ad4444 a nickem !
Előzmény: bolyongó (39)
TRB Creative Commons License 2002.02.08 0 0 41
Tulajdonképpen nem is értem, mi ez a nagy érdeklődés a pornócsatornák iránt. Én tapasztalatból azt mondom, hogy amikor nekünk bekötötték (úgy két-három éve), én is minden este néztem, aztán úgy két hét után meguntam és már nem is néztem. Valahogy megcsömörlöttem tőle.:) Észre sem vettem amikor megszűntették, csak a haverom mondta.
TRB Creative Commons License 2002.02.08 0 0 40
stevesteve: Bocsi,nem figyeltem, hogy már írták. Nálunk Gold is volt, de azon nincsennek ilyen jellegű filmek. Legalábbis régebben nem voltak.
bolyongó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 39
nem szoktam csetelni. mit javasolsz?
Előzmény: stevesteve (35)
stonedrop Creative Commons License 2002.02.08 0 0 38
Akkor lehet, hogy nálunk is PG van? Na majd hétfőn beszámolok a XI. ker.-ről.
Előzmény: TRB (34)
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 37
Köszi az infót TRB, ezt olvastam lentebb, csak az a baj,hogy a 4kerben nekem upc-m van és azon semmi "felnőtt" csatorna sincs. Az xxl lett volna, de az nincs. Helyette van tegnap estétől a Gold.
Előzmény: TRB (36)
TRB Creative Commons License 2002.02.08 0 0 36
stevesteve: Az euroticán ha jól emlékszem minden hétfőn, vagy minden második hétfőn homo filmeket adnak. Egy ideig az a csatorna is volt nálunk.
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 35
És volna kedved csetelni? Valahol..
Előzmény: bolyongó (33)
TRB Creative Commons License 2002.02.08 0 0 34
Stonedrop: A XIV. kerületben UPC van.
bolyongó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 33
nem én vagyok. sosem jártam még a bulineten.
Előzmény: stevesteve (32)
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 32
Amennyiben a bulineten a Te nevedet nem más használja, akkor kaptál egy pici levelet tőlem.Ha gondolod olvasd el!
Előzmény: bolyongó (31)
bolyongó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 31
igen. egy icipicit. legalábbis elméletben.
Előzmény: stevesteve (30)
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 30
Ahogy láttam más topicokban a hozzászólásaidat, feltehetem azt a kérdést, hogy esetleg egy icipici érdeklődést mutatsz a fiúk iránt?
Előzmény: bolyongó (28)
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 29
És nem tudod, hogy hol lehetne a műsorstruktúrát megnézni?
Előzmény: bolyongó (28)
bolyongó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 28
nem tudom. tegnap láttam először.
az euroticán vannak homo filmek.
Előzmény: stevesteve (26)
stonedrop Creative Commons License 2002.02.08 0 0 27
A XIV. és XVII. kerületben melyik társaság van?
stevesteve Creative Commons License 2002.02.08 0 0 26
Szoktak lenni a PrivGoldon homo filmek is? Vagy ilyen csak az xxl-en van?
Kíváncsi vagyok meddig lesz fenn a Gold a Upc-n, a Blue helyett...
Előzmény: bolyongó (25)
bolyongó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 25
én is tegnap vettem észre hogy a travel helyén private gold van.
láttátok az éjfélkor futott filmet? azt a hatalmas fekete farkat, nem akartam hinni a szememnek. volt az 40 cm is:)
Előzmény: Ugrifules (24)
Ugrifules Creative Commons License 2002.02.08 0 0 24
A XIV.kerületben megy a PrivateGold. Tegnap vettem észre.A Travel helyén.Remélem igy marad.
Előzmény: stevesteve (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!