Keresés

Részletes keresés

aleszka Creative Commons License 2002.04.30 0 0 11
nálam is sokszor van internal server error. reggel fél hétkor nem is jött be a fórum, olyan negyed tíz felé működött ismét. baromi lassú nekem is, de csak az elmúlt pár napban és szerencsére csak ideig-óráig. ezért (sem) hinném, hogy csak nálad ennyire gáz. egyébként én is adsl-t használok és minden más weblap pillanatok alatt lejön. csak az index szarakszik mostanság. reménykedjünk, hogy csak átmeneti állapot.
Előzmény: Tub (7)
Tub Creative Commons License 2002.04.30 0 0 10
Nekem is gyors a kapcsolatom, de ami mostanában megy, az katasztrófa!
Előzmény: Mike (9)
Mike Creative Commons License 2002.04.30 0 0 9
Nekem elég jó hozzáférésem van (szerény pár megabit) de egy jóideje nagyon nyögvenyelős, nehézkes ide irni. lassú a szerver, vagy én nem tudom. Vki illetékes nyilatkozhatna.
sokpöttyök Creative Commons License 2002.01.31 0 0 8
délben hosszan haldoklott, de most már rendben van-
Tub Creative Commons License 2002.01.31 0 0 7
Nekem ma alig elérhető a fórum.

Internal server error van állandóan.

Érdekelne, hogy más is találkozott ezzel, vagy csak nálam van valami gáz?

Thas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 6
Akkor passz. Pedig ma délután párhuzamosan olvastam a fórumot és játszottam a Larkinorral, és én nem vettem észre semmit. Bár a Larkinornál már velem is előfodult, hogy kb fél percig tartott egy click :((((((

Üdv.: Thas

Előzmény: Tub (2)
rali Creative Commons License 2002.01.23 0 0 5
Meg nálam is.
Előzmény: Nerdy (4)
Nerdy Creative Commons License 2002.01.23 0 0 4
nálunk is ez a helyzet, sajnos
Előzmény: Tub (2)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2002.01.23 0 0 3
mer szégények mint a templom egere, és nincs elég serverük.
Előzmény: Tub (2)
Tub Creative Commons License 2002.01.23 0 0 2
Kedves Thas!

Az én kapcsolatom ADSL, az bővel elég lenne ide, sőőőt. IE6.0 a brózerem, más weblapoknál semmi gáz, frankón lejön.

Akkor veszem észre, hogy lassú az index, amikor pl. hozzászólok. Ezután várni kell egy csomót, hogy visszajöjjön a topichoz. Ma délután meg valami iszonyatosal le volt terhelve a szerverük, többször volt olyan, hogy nem tudta fogadni a hozzászólásomat.

Ez nem az én gépemtől függ.

Előzmény: Thas (1)
Thas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 1
A viccet félretéve, sokan panaszkodnak itt a fórumon a sebességre, de pl nekem még mindig kielégítő sebességgel jött (Chello). Az viszont tény, hogy ha Opera-val, a képek+egyéb sallang letöltése nélkül nézem, akkor qrva gyors az átlaghoz képest. Tehát Opera-ra föl!

Üdv.: Thas

Thas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 0
Nekem nem 0 sebességgel jön.
Tub Creative Commons License 2002.01.23 0 0 topiknyitó
Nagyon lassan jönnek le az oldalak, a hozzászóláshoz percek kellenek (amikor nincs túlterhelve a szerver, mert akkor nem is lehet hozzászólni).

Nem a kapcsolatommal van a hiba, az gyors, más oldalaknál nem probléma.

Lehet, hogy fejleszteni kellene? Egyáltalán hány hozzászólás érkezik naponta, milyen eloszlásban?

Más is ezt érzi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!