Keresés

Részletes keresés

sanyi Creative Commons License 2002.01.30 0 0 86
Igy is lufi. Utanaerdeklodtem Csongrad es Zalaban,hogy kik ezek,megcsak alapszervezetuk sincs, akkor hogyan akarnak teruleti listat allitani es jelolteket, es ki szedi ossze nekik az janlocedulakat.
Akiket meg kapcsolatban hoztak veluk hat azokrol meg jobb nem beszelni.

Remelem, velemenyedet olvassak az Uj Baloldal reszerol is, es tesznek ez ellen, mar csak a fennmaradasuk erdekeben.

Előzmény: Derek (79)
CSÍK TAMÁS Creative Commons License 2002.01.30 0 0 85
Szűrös Mátyás olyan mint Harry Pooter, csak nem olyan népszerü,és keresett.
"Varázslataira" már csak az elkényesztetett kis dagat duzzogó "új bébik" a vevők.
Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.29 0 0 84
Egy sértett öregmeber kétségbeesett kapálódzása még négyévnyi parlamenti fizuért figyelemre méltó adalék a balodal- magyar nemzet viszonyához? Nem értelek...
Előzmény: Tirpitz (82)
Derek Creative Commons License 2002.01.29 0 0 83
Na te aztan ehhez piszok sokat ertesz.
Előzmény: Tirpitz (82)
Tirpitz Creative Commons License 2002.01.29 0 0 82
csak annyiból érdekes a történet, hogy egy figyelemre méltó adalék a magyar baloldal és a nemzet viszonyához.
Előzmény: Derek (81)
Derek Creative Commons License 2002.01.29 0 0 81
Felolem? Nekem tok mindegy en sem Uj baloldal , se Maszop szavazo nem vagyok.
Előzmény: Tirpitz (80)
Tirpitz Creative Commons License 2002.01.29 0 0 80
Szűrös egy kicsit korábban is megtehette volna. Akkor esetleg hitelesebbnek látszana fellépése. De jobb később, mint soha.
Előzmény: Derek (79)
Derek Creative Commons License 2002.01.29 0 0 79
" Az Uj Baloldal Szürös nélkül lufi. Ehhez mi köze Schmucknak. "

Igy is lufi. Utanaerdeklodtem Csongrad es Zalaban,hogy kik ezek,megcsak alapszervezetuk sincs, akkor hogyan akarnak teruleti listat allitani es jelolteket, es ki szedi ossze nekik az janlocedulakat.
Akiket meg kapcsolatban hoztak veluk hat azokrol meg jobb nem beszelni.

Előzmény: Mercurius (76)
Derek Creative Commons License 2002.01.29 0 0 78
Szuros akkor okozna fejfajast a Maszopnak, ha magaval vitt volna jopar un nepi baloldalit, ahogy Csurka elvitte magaval az MDF radikalisait es veluk egy halozatot szinte minden nagyobb varosra es megyere. Viszont az MSZP nepi baloldala nem ment vele. Egyedul van, aztam majd kivancsi leszek amikor a a magukat "tortenelmi szocdemeknek" tartok az uj baloldalon belul jol lebudoskomcsizzak:-))
Előzmény: Törölt nick (75)
Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.29 0 0 77
Ne hülyéskedjetek már, Matyi bácsi régivágású keményvonalas komcsi, aki most kétségbeesésében kitáncol az eddigi kenyéradó gazdái háta mögül. Kicsit későn ébredt az öreg, ha másfél évvel ezelőtt lép le, tán szorítottak volna neki valahol helyet a Vityóék, így azonban maradt a smukkkkkandor, és az ő biztos bukásra ítélt újbalos izéje.
Ha a Gyuszi beszólna a szoci főnökségnek, ő is böcsületes polgárember lenne hirtelen? Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát...
Előzmény: Mercurius (74)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 76
Bocs, de elöbb te vigyél valami a értelmet a kérdésbe :). Az Uj Baloldal Szürös nélkül lufi. Ehhez mi köze Schmucknak.
Előzmény: Törölt nick (75)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 74
Cseszd meg, hol mondtam én, hogy Schmuck szimpatikus. Dehát Szürös mellett sulytalan figura. Kár is foglalkozni vele.
Előzmény: Törölt nick (73)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 72
Savanyú a szölö :).

Szürös még okozhat némi fejfájást az MSZP-nek.

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.29 0 0 70
ugy latom, ez az, amit nem kepesek (vajh miert?) megerteni a T. cuclib kartarsak: nem az a lenyeg, hogy honnan jon valaki, hanem az, hogy hova tart...
Előzmény: maffiavelli (63)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 69
Nézd egyik osztálytársam a falurombolás idején Szürös közeli munkatársa volt. Én abbók az idöböl tudom, hogy már akkor is karakán ember volt. Azóta becsülöm.
Előzmény: Törölt nick (68)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 67
N jó, döntési helyzetben nem volt, de mondjuk, az számitott, hoyg Kádár hallgatott rá. Ö meg jól érvelt:).
Előzmény: Derek (66)
Derek Creative Commons License 2002.01.29 0 0 66
"Süsd meg, éppen ö volt aki leállitotat a guruló dollárokat"

Hagyd man a meseket, ez ugyanolyan okorseg,minthogy Horn kiengedte a nemeteket.
Gondolod Szuros volt olyan pozicioban ,hogy o dontson ilyesmiben. Ha leallitottak akkor azt a pb es elsosorban az elso titkar allitotta le, mintahogy a nemetek kiengedeseben is Grosz dontott es a politikai bizottsag egyeztetve az oroszokkal.
Igen keveset tudsz te az MSZMP belso mukodeserol.

Előzmény: Mercurius (65)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 65
Süsd meg, éppen ö volt aki leállitotat a guruló dollárokat. Tudom, hogy zavaró, hogy jutott egy becsületes emeber is az MSZP soraiba, de hát a természetben is vaannak anomális jelenségek :).
Előzmény: Törölt nick (60)
ivanpeti Creative Commons License 2002.01.29 0 0 64
Ma is van aki azokat olvasgatja, megint zsákutcába jutunk.
Előzmény: maffiavelli (63)
maffiavelli Creative Commons License 2002.01.29 0 0 63
Szűrös is azok közé tartozik, akik 90 előtt az ellenzékiekről készített ügynöki jelentéseket olvasgatták a reggeli kávéjuk mellett, és ez semmilyen erkölcsi gondot nem okozott számára. Attól, hogy nézeteltérése akadt az MSZP-vel, ez a tény nem változott.
ivanpeti Creative Commons License 2002.01.29 0 0 61
Ezért írtam, hogy nincs ezzel semmi probléma.
Előzmény: Mercurius (59)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 59
Cskahát az a probléma, hogy Szürös:

1. már a falurombolás idején kiállt az erdélyi magyarokért
2.nem szavazta meg a Bokros programot
3. 1994-ben is kritizálta az MSZP-t, hogy olyanok tünnek fel az mSZP szineiben, akitöl Isten mentse az országot
3. legutóbb viszont megszavazata a költségvetést, amit az MSZP elutasitott.

Ezután nem került listára. Mán pedig általában az ok szokott elöbb lenni, mint az okozat. Szóval Szüröst a politikai véleményért golyozták ki (azaz sem listán sem egyéniben nem akarták engedni indulni). Azt meg nem lehet megtiltani, hogy elinduljon egyéniként vagy más talán kissé valóban balolali párt szineiben.

Előzmény: ivanpeti (58)
ivanpeti Creative Commons License 2002.01.29 0 0 58
Na... na... na... Azért Szűrös nem ennyire szent ember. Arról van szó, hogy nagyon a lista aljára került volna választáskor, mert több korábbi szavazáson is kilógott a sorból.
Nincs ezzel semmi probléma, de azért ne csináljon magából szentet. Meg ti sem.
Előzmény: Mercurius (57)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.29 0 0 57
Szürös ma reggel elég világosan elmondta, hogy miért került kenyértörésre a sor:

- a z MSZP vezuetése letért a baloldali utról és neoliberális irányba indult
- az vezetése mSZP a státusz törvény kapcsán az országra nézve ártalma s kampányt folytat
- az MSZP prominnesei olyan utszéli stilusban kampányol, amihez nem adhatja a nevét.

sanyi Creative Commons License 2002.01.29 0 0 56
Fájdalom, a tények ismét ellened szóénak

Nem allitottam tenykent. Nekem akkor is szimpatikus Szuros, nem is tudom miert. O amolyan igazi szocinak tunik aki megmondja a velemenyet, szemben ezekkel a maffiozokkal. Persze lehet hogy izlesficamom van, de akkor is jobban elfogadom ot mint egy bankart.

Előzmény: peyerk (53)
ivanpeti Creative Commons License 2002.01.29 0 0 55
Bocs, kicsit elkalandoztam innen.

A véleményem egyezik a viccel: " Ez már a demokrácia, vagy lesz még rosszabb is?"

Előzmény: Májsz (21)
Mercurius Creative Commons License 2002.01.24 0 0 54
Jobban járattaok volna, ha Hornt zárjátok ki a legutobbi nyilatkozatai után, amit finoman "egyéni véleménynek" nevezett kedvenc pártotopk.
peyerk Creative Commons License 2002.01.23 0 0 53
Fájdalom, a tények ismét ellened szóénak.

Listán jutott a parlamentbe, és akkor kezdett el nyafogni, amikor a múlt év végén eldőlt, hogy nem indítja újra a megyei MSZP. És amikor az országos listára se került fel, akkor kezdett el hangoskodni is.

Előzmény: sanyi (49)
Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.22 0 0 52
Uraim, legalább egy kis alapvető objektivítást tessék mutatni, pártreferenciáktól függetlenül. Egy ilyen SZM-jellegű megnyilatkozásért bárkit, bárhonnan kitesznek manapság. Ha holnap pl. a Deutsch Tamás nyilatkozná azt, hogy "a Fidesz vezette kormány országunk érdekeit sértő megállapodást kötött Romániával, mélységesen elítélem ezt a lépést, meg álltalában a kormány külpolitikáját", akkor olyan gyorsan kint találná magát a Fideszből, hogy pislogni sem lenne ideje.
Ha Szűrös a Smukk-féle baloldali izében képzeli el a (politikai) jövőjét, rendben van, magánügy. Elég naiv dolog lenne viszont azt várni ezután, hogy a régi elvtársak megsimogassák a buksi fejecskéjét, és egy "jólvan Matyika, te voltál ideiglenes köztársasági elnök is, szólj csak be nyugodtan" szöveggel elintézik a dolgot.
blackhole Creative Commons License 2002.01.22 0 0 51
Folytatódhat, ha más is kizárja magát egy másik párt listáján indulva. Mutyi ezt tette.
Mint ahogy a maszopból is kizárta magát a tagdíjfizetés mellőzésével már vagy egy éve.

Új Baloldal. Vezetője Smukk Andorra, a hiteles. Neked Xénialázad van, Mercurius! :))

bh

ps: Hali peyerk! tarlós hogy van? Mindig olyan
lila a feje, vagy csak ha nyilatkozik? :)))

Előzmény: Mercurius (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!