Keresés

Részletes keresés

Tub Creative Commons License 2002.01.26 0 0 5
Sajna nincs. Ezért írtam ide:)))
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.26 0 0 4
Nincsen hardver vagy elektromérnök ismerősöd? Talán ő tudna valami gyógyírt a problémádra...
Előzmény: Tub (3)
Tub Creative Commons License 2002.01.25 0 0 3
Ez a gáz. Semmi.

Uánanéztem a weben, találtam infra vevőt játékportos kimenettel más gyártótól is (eDIO). De semmi letölthető szoftver. Gondolom a dvd driverükkel mehet, de nekem nincs dvd-m sajna.

Itthon is lehet kapni ilyet, a Mistralnal. Egy srac megígérte nekem máshol, hogy lemásolja a szoftvert, azóta semmi visszajelzés.

A cégnél nem másolják le, kapcsolat kellene.

Elmehet a francba minden olyan gyártó, aki kiad valamit a keze közül, support nélkül. Még egy mocskos cd-t sem adtak a Hollywood+ kártyájukhoz.

Szerinted meg lehetne oldani valahogy, hogy a 15 tűs csatlakozóból 9 tűs sorosat csináljak? Nem találtam ilyen átalakítót sehol sem. Ez már fasza lenne, mert com portos vezérlőből rengeteg van.

Szóval kb itt állok. Ha nem találok semmit, akkor veszek 3000 Ft-ért egy házilag összerakott vevőt (asszem az extran lattam valahol).

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 2
valami átalakító nincsen?
Előzmény: Tub (1)
Tub Creative Commons License 2002.01.25 0 0 1
Van, de csak a com portra rakhato cuccosnak van drajvere.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 0
0 ilyennel találkoztam eddig
a gyártónak nincsen weboldala?
Előzmény: Tub (-)
Tub Creative Commons License 2002.01.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szereztem egy infra vevőt távirányítóval. Ha minden igaz, eredetileg H+ kártyához adták, de nem volt hozzá semmilyen szoftver.

A problémám az, hogy sehogyan se tudom beizzítani win2k alatt. Érdekessége, hogy nem valamelyik com portra megy rá, hanem a hangkártya játékportjára (15 tűs).

Találkozott valaki hasonlóval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!