Keresés

Részletes keresés

Cameramen61 Creative Commons License 2014.11.11 0 0 9

https://onedrive.live.com/redir?resid=3318F35D469A96F3!109&authkey=!AL2r8X0fw0OmcgI&ithint=video%2cmp4

Markoh Creative Commons License 2004.01.24 0 0 8
A Face is mostanra BANK lett.
C2? Ha jól tudom, a jogot megvette Tommyboy, de nem megy a hely.
Sohoba, Macskafogóba kell indítani szombat éjszaka. Úgyis ott van minden a közelben:)
Előzmény: Mash75 (7)
Mash75 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 7
A Banhof a ceglédi váróban van, maradt a helyén a Face mögött. Ott is a fiatalok képvisleik a mezőnyt...
A Wigwam elég rockos hangvételü hely, de az emberek vislekednek, egy munkatársam ott törzsvendég.
"Trenszesebb" helyekről valakinek van véleménye?
A C2 igényes szórakozóhely volt, most is van valami helyette, de ott még nem voltam.
A Bank kifejezetten igényes hely, igényes emberekkel, ráadásul a sok sznob ember elszokott onnan. A felső szinten lehet jót denszelni, persze csak cuccosan, hiszen trance és house folyik. A Home nagy, hideg, nekem nem jött be. A 6. ismeretlen embertől lehetett vásárolni bogyót! GOndolom ez a hely is ki van fizetve, mert rendőrt a közelben sem láttam...
Gonoszka2 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 6
Ja igen engem leginkább az zavar, hogy az ilyen fiataloknak téves elképzelésük van a szórakozásról, mint kifejezésről.

Lejönnek ugyanis bulizni, és jó ha egy órán át bírják józanon. Utána matt részegek, agresszívak, hánynak és alszanak...

Szomorú, hogy ennyi elég nekik.

Előzmény: Mash75 (4)
Gonoszka2 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 5
Árkádiában eszemet nem tudom mikor jártam. Viszont a WIGWAM is jó hely, ha eltekintünk a 15-16-17-18 éves korosztálytól, akik a nagyobb tömeget képviselik.

A Rocktogonban soha nem voltam. Hol van most a Bahnhof? Mert ugye a régi helyen van a WEST-END.

Előzmény: Mash75 (4)
Mash75 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 4
Az E-ből az NY-i robbantások után megcsappant az arab "rendezők" száma, és a durvább embereket is eltessékelték. (Átmentek a Banhofba dolgozni)

A pub-oknak is megvan a maga hangulata, az Old Man's-be 1 éve sokat jártam, hangulat kérdése, bár tegnap a ruhatár megtelt, annyian voltak. A tánctér nem túl nagy, a zene változó, de 23h-ig a felépőket is érdemes megnézni, de kényelmesen szórakozni csak asztalfoglalással (+vacsi) lehet, ami 2 személynek 8 rongy. Ettől függetlenül kellemes hely.
Tegnap az Árkádiában kezdtünk, de kevesen voltak. Átnéztünk a jó öreg Rocktogonba, ahová inkább a kisebb igényűek járkálnak. A szabad csajok 17 évesek voltak... A Süss fel napba fejeztük be az éjszakát, de ott volt egy kis box is, és az is csökkentette a buli hangulatát, hogy sok fiatal összetévesztette az ágyikóját az asztal mellett elhúzódó ülőalkalmatosággal...

Gonoszka2 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 3
Amikor még odajártam normálisak voltak a kidobók, némelyiket még haveromnak is nevezném. Azóta nem tudom milyenekre cserélődött le a csapat.

Állítólag a Rolling Rock Café jó, és a FatMo's-t nem tudom ismered-e. Ott blues ill. funky zene szól. Viszonylag mérsékelt hangerővel.

Az Old Man's is kellemes. Bár ezt zenei irányultságom mondatja velem.

Én az ilyen helyeket szeretem. :o))

Neked mi a véleményed, mint topicnyitónak?

Előzmény: Mash75 (2)
Mash75 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 2
De jó, hogy nem nulláztál!
Ez igaz! Ha itt is EU szabvány szerinte mennek majd a dolgok, akkor csak adott dB hangerősségű lehet a music, megfelelő pihikkel.
De ahogy elnézem pl. az E-klub alsó termét, ahol 130 dB hangerő, a szellőzés szinte 0 és a kidobók ok nélkül is ütnek (a legendás Sanyi bá'), akkor azt mondom, ettől még messze vagyunk...
Gonoszka2 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 1
Demost komolyan. Az EKlub nagyon jó volt kb 2-3 évvel ezelőttig, azóta túl diszkós lett.

Nekem az jött be, na meg azelőtt a Tüzesvíz, eleinte a Király u. 100-ban, majd a Posher János u.-ban.

Nagyon jó volt a Rock Café is, aztán amikor átalakult Sancho-vá, az is jó volt.

Most nem tudok jó helyet.

Előzmény: Mash75 (-)
Gonoszka2 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 0
Én már seh0l sem, mert mindenhol 0lyan hangs a zene, és 0lyan dallamtalan, h0gy emberfia nemh0gy a saját de a másikat sem hallja.

A tánc0lás után, meg nagy0tthall 2 hétig :o(

Előzmény: Mash75 (-)
Mash75 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 topiknyitó
Ki hol szeret szórakozni, vagy milyen szórakozóhelyekről van tapasztalata?
E-klub, Bank, Dokk, Face, Közgáz, Home... Kinek mi jött be?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!