Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.25 0 0 57
OK utána nézek.
Előzmény: alfredoo (56)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.25 0 0 56
kormoran

koszi es a normalis hangot kulon szeretnem megkoszonni. itt neha van mas is.

nem veszem komolyan. de ha utana tudnal nezni egy picit segitenel.

ha megteszed es barmiben tudok segiteni akkor szivesen forditva is.

tenyleg sokat teptuk a szankat ez ugyben.

es teljesen ellentmondasos a dolog!

engem barmilyen kifejezett hazugsag nagyon zavar. akaar innen akaar a masik oldalrol.

itt lenne egy tisztazhato kerdes. hogy ki es mekkorat hazudott.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.25 0 0 55
Sajnos nem tudok segiten. A Nobel bulirol szolo cikket valoszinü az Aftonbladetben olvastam. A cikknek csak egy sora foglalkozott a cigizéssel humorként. Az ujságnak a neten nincs archivja csak ha valamit fizetsz.
Felölem mindenki azt fikáz akit akar. Ami itt a forumon le van irva az a világon semmit sem számit. Nem kell komolyan venni.
Előzmény: alfredoo (54)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.24 0 0 54
kormoran

o.k. gondolom kertesz nem banja hogy el van felejtve. persze nem tudom hogy kit KELL most fikazni kerteszt vagy a balliberalis sajtot. vagy mind a kettot. ki a rossz. van egy nobeldijasunk fikazzuk nyugodtan. miert is ne.

en meg azt mondom, mivel itthon mas sztorikat hallottam, hogy a sved ujsag hazudott. gondolom hogy ez bulvarlapokkal siman elofordul. vagy tevedett. esetleg az ujsag cimet meg tudod adni? gondolom emlekszel ra? net-en elerheto?

nekem fontos ez a tema ha mar annyit beszeltunk rola. es a magyar nemzet c. ujsag is hazudott a temaban. megvadoltak hazugsaggal es nem bizonyitott soha semmit. pedig egy ilyen vacsoran csattognak azok a kurva fenykepezogepek.

persze nem kotelezo segiteni. csak ugy erdekel a tema. hogy ki es mikor hazudozik. errol jo tudni.

ha eppen nem kerteszt vagy a magyar balliberalis sajtot kivanom fikazni.

Előzmény: Törölt nick (50)
PElbai Creative Commons License 2003.05.24 0 0 53
Megkapott mindent...visszavonult, gondolom....a balliberális média már nem tud többet belőle kihozni....
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 52
Borzasztoan bevagyok sz@rva. De most tényleg nem lehet hallani rola semmit.
Előzmény: PElbai (51)
PElbai Creative Commons License 2003.05.24 0 0 51
"egészet Kertésszel együtt."

Ezért kapni fogsz..ajajajaj..(:-)))

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 50
Nem láttam képet sehol.Miért ennyire fontos ez. Szerintem már mindenki elfelejtette az egészet Kertésszel együtt.
Előzmény: alfredoo (49)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.24 0 0 49
kormoran

volt fenykep? szemtanuk itthoni beszamoloja szerint nem volt ragyujtas. akkor en mit csinaljak?

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 48
Magam olvastam valamelyik esti ujságban a rágyujtos esetet. Inkább humoros hangulata volt a megjegyzésnek. Itt köztudott,hogy a volt kelöeti országokban mennyien dohányoznak. Itt már lassan lövik a dohányosokat, ezért volt a dolog humorosra véve. Szerintem sem számit semmit föleg ma.

Antiszemitizmus van,de nem a mindennapi szinten. Munkahelyen,utcán még soha sem hallottam,hogy negativul beszéltek volna a zsidokrol. Vannak szervezetek különbözö fasiszta egyesületek stb. Ök mondják a magukét az utcai tüntetéseken,de nyiltan nem nagyon mert büntetik. Az biztos,hogy ez a téma itt nem sok embert érdekel.

Előzmény: alfredoo (46)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.24 0 0 47
kormoran

van meg kerdes. van masik...

az antiszemitizmusrol svedorszagban. van e, milyen eros stb stb.

finnorszagi lapok allitolag arrol cikkeztek hogy a wtc-be nem mentek be a zsidok dolgozni. ami azt jelentette volna hogy tudtak az esemenyrol es mentettek az eletuket. gyakorlatilag akaar ok is szervezhettek. de tudhattak rola es csak a zsidokat ertesitettek az fbi-t cia-t nem. ez egy elo vonulat skandinaviaban? ezek a feltetelezesek?

Előzmény: alfredoo (46)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.24 0 0 46
kormoran

kerdeznek en is. volt a medgyessyne esete a cigarettaval a nobel dij kiosztason. errol urban legendeken kivul semmi biztosat nem hallottunk. semmi olyan link nem jott at ahol lathato lett volna ez az 'esemeny'. te tudsz ilyesmirol? ha volt ilyesmi elkepzelheto hogy a bulvarsajto ezt kihagyja?

nagyon segitenel mert leult ez a tema. mindenki igert mindenfelet es semmi sem tortent. te megis kozelebb vagy a tuzhoz...

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 45
Bár csak felületesen ismerem a magyar net elöfizetéseket, de valoszinü hogy olcsobb egy állando kapcsolatot fizetni, mint parabolantennával tökölni.

Skandináviában/Svédországban/, hál Istennek nem sokat foglalkoznak Magyarországgal. Amig az EU bövités nem volt eldöntve többet szerepelt az ország a médiákban. Azt mindenki tudja,hogy ez´ nekünk pénzbe fog kerülni,illetve ide kevesebb fog visszajutni a befizetett nettobol. A piac viszont bövül a svéd áruknak is.

Az hogy milyen kormány van otthon valoszinü csak a szakemberek tudják. Ez nem is baj szerintem. Magyarországrol mindig is pozitiv véleményük volt a svédeknek. Ebben van valami szerepe a ma vitatott finn rokonságnak is. Ehez nem értek,mindenesetre nem kell a finn rokonságot szégyellni. Jol ismerem öket. Gerinces,szorgos kökemény nép.

Egyszoval nem kell lehorgasztott fejjel járniuk itt magyaroknak.

Előzmény: Don Palesz (44)
Don Palesz Creative Commons License 2003.05.24 0 0 44
Szerintem akinek van szgépe, és pannont akar hallgatni az olcsóbban megússza ha előfizet a netre. Tényleg, onnan Skandináviából hogy látják az itteni helyzetetet?(pl. posztkommunisták kormányoznak, + gazdasági helyzet, korruptság, stb)
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 43
Igy van, csak most sokkal kevesebben tudják elérni,de majd jön egy szatelites adás is.
Előzmény: Don Palesz (42)
Don Palesz Creative Commons License 2003.05.24 0 0 42
Van itt (eredeti) Pannon rádió, reggel hallgattam egy kicsi a neten. Így neten még jobb is mint amikor rádión lehetett fogni, mert elég vacak volt a vétel.
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 41
Čn itt Svédországban csak neten tudok rádiozni. Jol müködik a Világrádio, de a Pannont a honlapjárol hallgatom nagyon jo minöségben.
Előzmény: alfredoo (40)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.24 0 0 40
kormoran

biztos valami szerzodes. en meg az igazi pannont hallgatnam de nem szivesen hallgatok a neten radiot. es orulok is hogy legalabb abbol a dependenciabol kikerultem. irasos formaban szivesebben beleneznek a regi pannon radio mostani anyagaiba. ha valaki ide fel tudna rakni akkor vitazni is lehetne roluk. ugy normalisan, objektiven...

Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.24 0 0 39
Azért azt is meghallgatnám szivesen,de nem találtam a neten.
Előzmény: alfredoo (38)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.24 0 0 38
bimbum

ezt a gidofalvy francias elnevezeset az eredeti pannon radioban hallottam. rosszul tettem hogy beideztem?

ugy tudom hogy az eredeti pannon radioban es hivei kozott gidofalvy ur nem orvend nepszerusegnek.

rosszat tettem hogy parafrazaltam az ott elhangzo velemenyeket?

egyebkent sajnos nalunk az uj pannon radio nem foghato de amit hallottam az jozan, jobboldali musor volt, kizarolag magyar zenekkel. es kereskedelmi radio formajaban. nekem kifejezetten tetszett. de tenyleg keveset tudtam hallgatni...

valaki szokta hallgatni? mi a velemenye a gidofalvy radiorol?

Előzmény: Bimbum (33)
PElbai Creative Commons License 2003.05.23 0 0 37
(:-)))
Előzmény: qncogi (35)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.23 0 0 36
A neten több ezer rádio van,de Pannon csak egy. Tudom sokaknak "hál Istennek", de én például szeretem.
Előzmény: qncogi (35)
qncogi Creative Commons License 2003.05.23 0 0 35
De van.
Előzmény: PElbai (31)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.23 0 0 34
Sokat javult a vételi minöség is azelött leszakadt gyakran. A tartalma nagyon érdekes. Más szempontokbol is tesz fel kérdéseket. Sajnos a müsorelözetes nem mindig stimmel, de fel vagyok rá kapcsolva sokat és igy elöbb utobb mindent hallok.
Előzmény: PElbai (31)
Bimbum Creative Commons License 2003.05.23 0 0 33
Tudod mi a jelmondat: Úriember nem zsidózik, a többinek meg tilos.
Előzmény: alfredoo (30)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.23 0 0 32
Ebből egy szót sem értek, de ha lennél kedves fröcsi nélkül is elmondani. Bár tisztellek és kedvellek, most kénytelen vagyok téged bejelenteni a moderátoroknál, gyűlöletkeltés, antiszemitizmus miatt.
Előzmény: alfredoo (30)
PElbai Creative Commons License 2003.05.23 0 0 31
Én is.
Az eredeti Pannonnál nincs jobb rádió.
Előzmény: Törölt nick (29)
alfredoo Creative Commons License 2003.05.23 0 0 30
gis

miert be lett tiltva? ugy tunik hogy az alneved nem a gidofalvit ezt a judeoplutokrata szemetet takarja. ezt a kilora megvasarolt szemeet allatot. ezt a zsidofalvyt.

nahat (mondana ms)

Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.23 0 0 29
Nyugodtan lehet akár három is,én maradok az eredetinél.
Előzmény: alfredoo (27)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.23 0 0 28
Szerintem tiltsátok be ott is. Tuti kéjes élvezet lesz, az ilyesmire tuti elélvez a ballib tábor. :DDDDD

Mást már úgy sem tudtok adni a megvezetett, becsapott, átvert szavazóitoknak! :DDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: alfredoo (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!