Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.06 0 0 35
Bánkúúúli
Előzmény: Törölt nick (33)
balas Creative Commons License 2002.02.06 0 0 34
O is kuuuul?
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.01 0 0 32
:-D
Előzmény: Ivan von Klein (31)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.01 0 0 31
De mi az a törökmetszés?
Előzmény: marli (28)
Venyerin Creative Commons License 2002.02.01 0 0 30
Naneizéjjünkmán, tessvérek!
Jó ami jó mer az, a jűri meg jűri de miért is? No klatty oszt csá!
Előzmény: marli (28)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.01 0 0 29
Én.
Előzmény: marli (28)
marli Creative Commons License 2002.02.01 0 0 28
Ebben a kerdesben felteszem, hogy szerintetek ki a jo fotos? Szerintem mindenki, aki annak tartja magat es akkor mehet a We donneed no more trouble! Makelovenotware. A sokkocsogfotos haboruzik, versenyez torokmetszesig, meg mashatamogottinternetez', ahelyett, hogy nyomna az exponalot, meg a baratnot, meg a palyazatokbol nezzetek mi lett. Nivo. Zsuri, nivo. Olyan zsurit kerunk, amelyik nem ismeri a kartarsak es uzlettarsak kepeit. Vannak veletlenek is persze, most adunk a szarnak pofont es megjelenik a fantomok fantomja. Haboru? Boru...
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.27 0 0 27
...Fujitive

:-)

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.27 0 0 26
Bladrunnin' leica fudzsitiiiv
Iron
Lion
Nikon

Iron
Lion
Nikon

marli Creative Commons License 2002.01.25 0 0 25
Arra utaltam, hogy fújoltam a N. Geographicot, mert lóvécső csapat. Báz'. Most a fotótanfolyamok, tanulásdolgok vannak terítéken, minek tanulni?
Előzmény: Törölt nick (24)
marli Creative Commons License 2002.01.24 0 0 23
Figyeljétek szavaimat Évfotósa 2001-en! Most szóljatok hozzá! Nem durva a világ? Már.
Előzmény: marli (22)
marli Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22
Aztaraszta! Meghalt a király? Dzsuméjkan zsón csaka raszta halottak szellemét pássszíből wacsa. Ittahonban nemígyvan?
Előzmény: Törölt nick (19)
Venyerin Creative Commons License 2002.01.23 0 0 20
Az arc ismerős, de inkább nem emlékszem, nalátod. Erről a fickóról valahogy minden portré kőkeményre sikerül...
A 40000 gondolom a bemozdulásmentes expozícióhoz szükséges 1/40000s-t jelenti. Hosszabb idő alatt garantáltan rámozdul valamire.
Előzmény: Törölt nick (19)
Venyerin Creative Commons License 2002.01.22 0 0 18
Akkora lámák vagytok cimborák, hogy zoknit köt Isa Ura a gyapjatokból!
Ki kő kötözni 2-3 mázsa vörösboros becsinált kerge marhát, peckesen. Gyün a balga kánya azt megkóstolja mint kezdő bokszoló az álmennyet. Ettől persze megjelenik a jobb felső sarokban egy huncutul vibráló R szájn nála, ami ér vagy 4-5 IS-t meg VR-t kilóra.
Ekkor elő kell húzni mejjénybűl lazán egy 1500-as stúdióvakut generátorral, és mindezt jól a szeme közé parittyázni. Ez azért megakirály, mert így kevésbé mélységes a téma, mehetünk könyékig Sarf Nessbe!
Film nem is kell meg gép se, mer aztat eközben csak összekenjük. Maradék kánya a lemezprésbe csípőből, oszt XXL formátumú a dia, hogy passzoljon arcban.
balas Creative Commons License 2002.01.22 0 0 17
Te, Marli, ez a zsinoreger-dolog nem gyutt be nekem, hiaba probaztam! Kimentem ide a mezogazdasag szelibe, vittem a legnagyobb formatumu lyukkameram, de a franya kanya vergodott a zsinyor vegin, szellemkepet alakitva a dianegativra.
Szoval en meg aztat mondom, hogy be kell kenni az egeret pillanatragasztoval, es ha a kanya lecsap, megvarni szepen a 24 orat a kotes miatt, es csak aztan csattintgatni. De meg elobb a Schwarzenegger-effektust is beleje szamitani az idobe! Na.
De azer' irjal meg tippeket.
Előzmény: marli (16)
marli Creative Commons License 2002.01.21 0 0 16
Evrebada tékapikcsa indanécsa!
Itt Bob Marli szól, a feka vezér! Itt Dzsuméjka alakult ki! Remélem nem akattok le, maradjatok kúlok és az ekoturista tanyahorizonton magnóval a vállatokon gyertek velem madár híjogatásra, afroparóka kötelező, azt szereti a róka és amúgy meg remek móka. Üvegszemet pávőgyiéknél tényleg lehet kapni, meg izgatódárdát is téli medvefotózásho'. Ha'. Eke, most bérelünk ki egy Sher-look-holmszot, hogy kideríccse a sötétből a zajos képek készítőinek lábméretét. Ami tuti, a garázsban eldobott cigarettavég nyálképlete valami busman eszkimótól származik, aki nemrég jegesmedvebefőttet bontott a bal hüvelykével. Hát inkább engem vigyen fel a padlásra! Na nem akasztani, ott lehet jó bubófotót csinálni. Azt meg horgászdamillal jó, meg ragadozómadarat eksön közben!

Kúl tipp vón(one): Ülj be a mezőgazdaság szélén a bozótba. Lombtalaníccs. Wilheim Shake(IS)peare horgászbotodra ték ö csali mausz, 40-es damillal. Dobj be a szántásba. Szój asszongya társadnak, húzza-veresse a dögöt tépje zúzza vonja pörögve a barázdán. Erre elcsordul a kánya nyála oszt lecsap. Ha a kánya feletted van, pávőgyinek van kányanyáleresz levezetője lessátorra. Na, amikor az egér ficereg mocorog, a kánya meg lecsap, oda kell tenni a Fókuszt Plusz megnyomni a gombot mint a güzü. Ennyit a díjas képről apukáim! Ez most jött le egy tüdővel veszitek? Na! Dzsuméjkában ilyen elavult cucc a bláz. Báz' Jó fényeket és jó kúlogást a nyálba'.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 15
Szerintem is ez a legszellemesebb topik manapság.
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 13
Egyébként eladó egy féléves alighasznált.
Előzmény: Törölt nick (11)
Venyerin Creative Commons License 2002.01.21 0 0 12
Ámbár zsoltuval vigyázni kell, mert sokat és sebesen mozog ki-be. Valahogy ki kéne merevíteni valamelyik pillanatot... ;-)
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 11
Én ezentúl csak állatokat vagyok hajlandó fényképezni. Abból van a legtöbb.
Előzmény: Törölt nick (10)
Venyerin Creative Commons License 2002.01.21 0 0 9
Heló, Ríl Nécsör Fotográferek!

Aztat azé kennyétech-vágjátoch reménylem, hogy a kitömött damilos móccer már nem móccer, most más a kúl, faszán.
Lássatok csodát, itt vagyok! Bevágom magam a Hammerbe két országimágónyi szubjektífvvel + az Eiffel torony statívnak. Irány a Hely, mer ott terem a Téma. Atták a kordi náthát a gyépéeshez. Kedvencem a leány-ökör-csín, mer az lassan repül, és akkor is széttárt lábbal. Néha rá se hajtok, akkor szebb.
Úgy kell meglőni, hogy a Haböl teleszkópra teszed a soxorozót meg a közös gyűrűt (Maca otthon, sosetugya), az egészet ráhegeszeted az Eiffel és a dzipp legkisebb ködös többszörösére, felhúzol egy melegítő szűrőt a teára és az egészet megderíted 3-4 légvédelmi reflektorral, jól. A radaros a tuti, bár az se mindig áll rá a szenvezérlős kecskére, csak a pécsi gyorsra.
Apropos, nem tud valaki olyan cégemet, ahol nagyformátumú digitálisból cicakrómot vetítenek ócsóé?

A komondor a horizonton múlcázadi, gyüjjetek valami márkásabbal. Pajtás + sörétespuskából lesza soklyukkamera, de ez kár belétek.

Nacsá.

Ivan von Klein Creative Commons License 2002.01.21 0 0 8
Ez most kitomott? Vagy damilon log? Esetleg mindketto?
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 7
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 6
Üvegszemmel készült? Most a fotósra gondolsz, vagy a modellre? Esetleg olyanra, akinek 18 %-os középszürkehályogja van a kéccép szemin?
Előzmény: eke (5)
eke Creative Commons License 2002.01.21 0 0 5
HÁLY EVRIBADI

engem érdekelnének azok a képek amik garázsfallal üvegszemmel és vagy forrasztóónnal készültek...
Jöhetnek a linkek hagy hulljonak a férgesek!
Eke

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 4
Részemről a Mezőgazdasági Múzeumban szoktam kiszedni a trófeák szemeit. Az a profi minőség. Lehet kapni a Pálvölgyinél is, de mindig el akarnak hozzá adni egy háncfűrészt, egy duplacsövű sörétest meg egy olasz szakácskönyvet is, ennyire meg soha nincs pénzem egyszerre.
Hüllők, az jó. Ülnek az üvegkalickában oszt kész. Tudod, mit láttam a Nemzeti Földrajz Kanálisban? FOgják a mamlasz kígyót, bekenik foszforeszkáló festékkel, beleöntik az olvadt forrasztócinket a hülye szájába, aztán lekapcsolják a lámpát, és B idővel exponálnak. Szép tekergősek a képeik, jobb mint egy részeg neonreklám. Hiába. Amerika, meg Nikon forrasztócink.
Előzmény: marli (3)
marli Creative Commons License 2002.01.21 0 0 3
Szia Blady! Te tudsz valamit! Az ecserin van tömött fácántyúk és bejött. Igaz még most kezdtem, de bejött. Valami bánt. Milyen érzés tömni? Biztos nyomja őket nem? Te már fotóztál tömöttet, vagy inkább hagyományos jövök megyek elrepülök madarakat szoktál? Vajon mást is lehet tömni, mondjuk emlőst, vagy hüllőt? A kígyónál a vastag forrasztócin biztos bejön, mert jól hajlítható és így a kígyó a valóságosnál sokkal élesebb kanyarokat is be tud venni, amiért talán hálás is lesz, de ettől meg sokkal akciósabb lesz a kép nem? Gondolj el egy cikkcakk kígyót, vagy egy zsinóron aranyhídba rángatott kacsát! A veréb kétezerért kicsit drága, persze nem is mutat jól. Tudsz a töméshez szép szemgolyókat üvegből? Címeket kérek. BobMarli
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.20 0 0 2
Damil, garázsfal??? Gyerekek, a profik már régóta kitömött madarakat használnak, ezt sem tudjátok?
Előzmény: swanci (0)
marli Creative Commons License 2002.01.19 0 0 1
Swanci, te egy agyrém vagy, ne haragudj, és ne járasd le a csettemet. Na, most is jól hangzik? Látom írtál a vízalattiaknak, pedig nem kellett volna oda sem. Te vagy nagyon berúgtál, vagy születési rendellenességed van? Te! Máshová kérlek szépen, hogy ne írjál, mert nem értesz a fotózáshoz. Ha meg ki akarsz velem szúrni, nem megyek bele a 22-es csapdájába. Milyen objektíved van? Vagy az sem száradt ki? Azért jólesik, hogy írtál. De ne írjál.
Előzmény: swanci (0)
swanci Creative Commons License 2002.01.19 0 0 0
Marli Szia! En most teljesen egyetertek. Azzal amit moindasz. A horizonton itt kiskunmajsan is vannak. Az meg a kiebbik baj lenne, de azzal nem ertek egyet, hogy ha megfogott allattal keresik a kenyeruket a fotosok. Azt fotozzak. Azt mondom egyek is meg, ha kikottek! Sok sikert es jo munkat kivanok. Azt nem tudom mi az a csettye, de szepen hangzik. Masok is elmondhatjuk?
Előzmény: marli (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!