Keresés

Részletes keresés

Péter az állat Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1259
"Sok balesetet okoznak a kutyák, amik "úgyse bántanak senkit" csak éppen a gazdin kívül ezt mások nem így látják"

Hogyne. Sok balesetet okoznak pl a kések is, mégsem jut eszébe senkinek, hogy az összes kést beolvasztassa. Akkor miért viszket ezeknek a gyökereknek az ujja a ravaszon, ha meglátnak egy kutyát?
Ami miatt az embernek kinyílik a bicska a zsebében az az öncélú gyilkolás, és állatkínzás, amit ezek a zöld ruhába bújt férgek (bocs fradi) kedvtelésből művelnek, mint pl ezt is:
www.rtlhirek.hu/cikk/235430

Előzmény: Hozzászól, ó! (1258)
Hozzászól, ó! Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1258
Sok balesetet okoznak a kutyák, amik "úgyse bántanak senkit" csak éppen a gazdin kívül ezt mások nem így látják... elvileg ezeket össze kellene szedni... mondjuk lelőni durva, de inkább a kutyák pusztuljanak, mint, hogy emberek sérüljenek, csak, mert elsétálnak valamerre, ahol felelőtlen kutyatartók vannak...
Előzmény: micu (1246)
Péter az állat Creative Commons License 2008.09.24 0 0 1257
Végre egyszer a fagyi nyalt vissza! :-)

http://www.hirszerzo.hu/cikk.vaddisznonak_nezte_tarsait_es_rajuk_lott_a_bakonyi_vadasz.80753.html
Kya2 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 1256
Szörnyű dolgok ezek.
pampalini_ Creative Commons License 2003.06.15 0 0 1255
úgy értem : "ajándékot"
Előzmény: pampalini_ (1254)
pampalini_ Creative Commons License 2003.06.15 0 0 1254
Ha tudod, hogy ki volt az a vadász, küldd el a címét, és én küldők neki ajándékot...!
Előzmény: Pilis Tamás Törzsörmester (1250)
pampalini_ Creative Commons License 2003.06.15 0 0 1253
Pampalini ITT, Pampalini OTT......
heyjoe Creative Commons License 2003.05.02 0 0 1252
Az itt felhozott történetek nagy részét nem hiszem el.
Nem azt mondom, hogy egy-kettő nem történhetett meg, de akkor, ha arról hallasz, hogy egy orvos (ez csak példa, akármilyen foglalkozású ember lehetne) megölte egy betegét, akkor törvényszerű, hogy az összes ezt teszi?
Az általánosításon kívül csak egy dolog az idegesítőbb, ha valaki nyilvánvaló hülyeségeket beszél.
Nicket szándékosan nem írok, aki magára ismer, az úgyis tudja mire gondolok, aki meg nem tudja miről van szó, annak mindegy, mert csak anyázna, az olyan válaszokra meg nem nagyon tudnék és akarnék reagálni.
Pilis Tamás Törzsörmester Creative Commons License 2003.04.30 0 0 1251
Söt olyan is volt nemrégiben,hogy egy illetö kint volt a földjén a határban nemtom mit csinált,de vele volt a kutyája is,ami szabadon szaladgált. Egyszer csak PUFF kutya feküdt (gondolom a gazdát nem látták a vadászok). A dühtöl beindult gazdit alig birták megfékezni,hogy bele ne vágja a keze ügyében lévö vasvillát az elkövetöbe.
Pilis Tamás Törzsörmester Creative Commons License 2003.04.30 0 0 1250
A Kedveseméknek van egy körülkerített almáskertjük amibe vittek egy kutyát vadak elleni örzésre. Pár napon belül le volt löve a kutyus és mellé volt dobva egy másik tetem is. Lett szolva a vadászoknak,persze ök tagadták az egészet,de mindenki tudja,hogy ök voltak.Mi a francot képzelnek??? Magánterületen?

Szörnyü látvány,ahogy az ember utazik és az ut mellett felsorakoztatva egymás mellett a sok lelött kutya,macska... Legalább ne oda tenné a vadász,vagy ásná el.

Muster Mark Creative Commons License 2003.04.06 0 0 1249
Pit hatására most már 100%-ban egyetértek micuval.
Előzmény: micu (1246)
Dokia Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1248
Eltörni valaki kezét az viszont kultúrált dolog.
Egyszerű vagy mint gépezetek közt a faék!
Előzmény: Yellow Pit (1244)
freeze flash Creative Commons License 2003.03.09 0 0 1247
Stimmel.
Előzmény: micu (1246)
micu Creative Commons License 2003.03.04 0 0 1246
Helyes. Nekem az a megoldás is tetszik hogy a felelőtlen kutyatartókal lőjék agyon. Sőt. Kutyuska póráz nélkül szaladgál közterületen ? Puff. Sz*rik és nem szedik fel utána ? Puff. Kutyuska szabadon kóborol mert a gazdi nem tudja megcsinálni azt a rohadt kerítést vagy megkötni a kutyát ? Puff. Puff. Puff. Ha ráadásul olyan kedves állatkáról van szó mint a pitbull akkor még három puff. Nem a kutyát hanem a gazdit...
Előzmény: hokedli3 (1217)
freeze flash Creative Commons License 2003.03.04 0 0 1245
Ritka eset.
Előzmény: Yellow Pit (1244)
Yellow Pit Creative Commons License 2003.03.04 0 0 1244
Hello!

Valami olyasmit kamuzott az emberke hogy a kutya "vadat űzött" mikor kilotte...
Egyeni megtorlasra csak akkor kerult volna sor ha a rendorseg tehetetlennek bizonyul.De szarencsere nem ez tortent.Egyebkent meg igy sokkal rosszabul jart a figura mintha eltortem vona az ujacskajat amivel a ravaszt meghuzta.
Multheteni kis nyomozast folytattam hogy merre lehet a Pampalini vadszmester?
Kiderult hogy tavaly lesitteltek mert engedely nelkul tartott vadaszfegyvert.Ez meg nem is lene akkora baj de egybol elovettek a regi ugyecsket meg meg valami suyos testisertes dolgot ugyhogy ki sem engedtek emberunket.

AMEN!

Előzmény: freeze flash (1243)
freeze flash Creative Commons License 2003.03.02 0 0 1243
Azért egy dolgot kérdeznék: a rendőrségi vizsgálat során, mi került a jegyzőkönyvbe, mint fegyverhasználalatot indokoló tényező?
Hozzátenném, ha jogtalan, én utána simán lelőttem volna a fazont, de ez így érdekes történet - ok nélkül ilyet nem tesz senki sem. Lövöldözni pórázon lévő kutyára.
Miért lőtte le a kutyát?!
Előzmény: Yellow Pit (1239)
sip pista Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1242
hali. lehet, hogy itt a teljes egymás nem értése című jelenség forog fenn?

> mért becézném öregmacinak a kutyámat?
?? öregmedvét becézed öregmacinak.

> Öregmedvét becéztem. A kutyámnak Killer a neve s igy is becézzük.
az előbb még Lancellott volt. ennyit a helyesírásról

> Csapnivaló a helyesirásod.
ellentétben a tieddel. hehe. de ha az neked jó, csapjad

> Öregmaci cinikus és nagyon szellemes,rendkivül
> szórakoztató, olyan ritka sajnos az ilyen.
szerencsére ritka az ilyen, hehe.

Előzmény: JUDITka (1238)
Péter az állat Creative Commons License 2003.02.25 0 0 1241
"Per pill az a helyzet hogy emberunknek maximalisan tonkrement az elete.Elhagyta a felesege(vitte a gyerekeket is),6.000.000Ft-ja ment el ugyvedekre es a perkoltsegre(ezolt kb. minden vagyona).Tavaly meg lattam csoveskedi az utcan de mostanara eltunt valahova. "

A vadász?

Az ilyennek ez is kevés!

Előzmény: Yellow Pit (1239)
JUDITka Creative Commons License 2003.02.23 0 0 1240
Hello! Sokan örömmel olvassuk az ilyesmit.
Aki vadászik, talán nem annyira, egyetlen normális vadászt ismertem, aki állatok közt akart lenni,szerette őket és ezért lett vadász, de az csak a szabályt erősiti, nem? A vadászok többsége gyáva ember: gyilkos ösztöneiket igy merik csak kiélni legálisan.
Jól tette a barátnőd, hogy nem hagyta annyiban. Ilyenkor a siker azon is múlik, hogy kivel teszik meg az ilyen szemétséget. Sokan nem mertek volna mit tenni, nem szánták volna rá az időt és a pénzt, csak siránkoznak. Nem szabad annyiban hagyni, és ha az nem elég a biróságnak, hogy megölt egy kutyát, hát lehet fokozni, és igy elkapni.
Nekünk is volt egy hasonló ügyünk ami konkrétan nem minket érintett, nem velünk történt, hanem a szüleim ügyvédek, tehát az ügyféllel. Hosszú lenne leirni, szinte ugyanez a szitu, csak az illető azzal szórakozott, hogy kutyákat mérgezett az egyik községben. A keritésen dobálta be a mérgezett kaját, volt ahol sikeresen. Egyik helyen a hároméves gyerek szedte fel a földről a kutya helyett.. A kissrácnak nem lett baja, de az illetőt sikerült biróság elé állitani, és a községben sokan eljöttek tanúnak vagy megtették a maguk feljelentését sértettként.Nagyon ügyesen adták elő magukat, mert a vád egyszercsak emberölés kisérlete lett! A kutyamérgező hasonló helyzetbe jutott mint az általad emlitett vadászbácsi. Ha nincs a kisgyerek, pontosabban a szülei, a vádlott azért csupán, hogy állatokat mérgez meg, ugyan mit kapott volna? Megrovást sem.
Előzmény: Yellow Pit (1239)
Yellow Pit Creative Commons License 2003.02.23 0 0 1239
Sziasztok!

Most talatam csak ra erre a topicra.
Ugygondolom ez a kis tortenet ida passzol.
Es mar most elnezest kerek hogy ilyen reszletesen leirom a tortenteket de muszaly kepet kapnotok a helyzetrol.

3 eve tortent hogy a baratnom kutyajat agyonlotte egy vadasz.A Kutya egy 5 meteres futoporzra volt engedve es ott erte a talalat!!!!A lovedek a nykan talata el a szerencstlent es az oldalan jott ki onnet kb.tenyernyi darabot kiszakitva.A leanyzo azonnal felhivott hogy mi tortent. Mikor odaertem olyan latvany fogadott amit egyetlen embernek sem kivanok.
(Kihivtuk a renorseget is akik nagyos segitokeszek voltak.Felvettek a jegyzokonyvet lefenykepeztek az egesz meszarszeket az egyik meg rosszul is lett.)
A kutya meg elt es a sajat habos veret oklendzte a bartanom pedig totalisan bekattanva terdelt a foldon egy rohadnagy vertocsa kozepen. Meg 1/2 oran at kinlodott a kutya de mire az orvoshoz ertunk mar elpusztult szegeny alat.
Szerencsre megjegyezte a bartnom a Mitsubishi Pajero rendszamat es ez lett a veszte a vadszbacsinak.
A rendorseg hamar a nyomara akadt.
Targyajas meg minden volt ami ilyenkor szokas. De nem a kutya agyonlovese miatt vettek elo hanem azert mert a lanyt is siman eltalahatta volna.

Per pill az a helyzet hogy emberunknek maximalisan tonkrement az elete.Elhagyta a felesege(vitte a gyerekeket is),6.000.000Ft-ja ment el ugyvedekre es a perkoltsegre(ezolt kb. minden vagyona).Tavaly meg lattam csoveskedi az utcan de mostanara eltunt valahova.

Szolgaljon ez nemi elegtetelul azoknak aki hasonlo modon jartak.

A kutya egybkent Bullterrier volt 4-eves es Tramplinak hivtak.

JUDITka Creative Commons License 2003.02.18 0 0 1238
Szia sip pista,
mért becézném öregmacinak a kutyámat?
Öregmedvét becéztem. A kutyámnak Killer a neve s igy is becézzük.
És nem hazudok! Egyébként sem értem, akkor mért kellene "elhullanom"? Ugyan mitől? Mi bajom lehetne?
Csapnivaló a helyesirásod.
Előzmény: sip pista (1235)
madfax Creative Commons License 2003.02.16 0 0 1237
Madfax a topicban szellemesen izzé-porrá törte Öregmedve álságos érveléseit, amelyek nyilvánvalóan tükrözték neveltetéséből fakadó természet,állat, kutya ellenes gyűlöletét. Öregmedve a topicban nyilvánvalóan ellehetetlenült, magára maradt. Teljes mértékben azonosulni tudok madfax sziporkázó, szellemes beírásaival, tulajdonképpen ő azt írja, amit én gondolok.
Bravo így tovább madfax, veled vagyok!:-)))))))))
Előzmény: oregmedve (1236)
oregmedve Creative Commons License 2003.02.16 0 0 1236
Szia madfax, nem vetted meg eszre, hogy minden hozzaszolast en irtam? Meg a tiedet is.

Nagyon tudsz egyebkent ervelni, hol tanultad? A csaladban vagy az iskolaban?

Előzmény: madfax (1233)
sip pista Creative Commons License 2003.02.15 0 0 1235
oké, szokás szerint elbaßtam az italic állítást
Előzmény: sip pista (1234)
sip pista Creative Commons License 2003.02.15 0 0 1234
szia juditka,
időnként bekukkantok ide,
csak egy harcikutyát ismertem közelebbről, a b@lf gazdája szerint link. mármint a neve. szeretetre vágyó blöki volt, ...
hehe. akit öregmacinak becézöl .. hát .. te . izé.
hazudsz ezerrel. vagy ha ijen hüje vagy, vesszen a férgese.
Előzmény: JUDITka (1232)
madfax Creative Commons License 2003.02.15 0 0 1233
"Öregmaci cinikus és nagyon szellemes,rendkivül szórakoztató, olyan ritka sajnos az ilyen. Nekem is ugyanaz a véleményem, csak ő szókimondóbban irja el. "

Te vagy retardált vagy vagy te vagy saját magad Öregmedve.
Egyik sem túl bíztató a továbbiakra nézve.:-((

Előzmény: JUDITka (1232)
JUDITka Creative Commons License 2003.02.14 0 0 1232
Az én un. harci kutyusom teljesen megbizható, "kedves" Lancellott. Pedig már majdnem 9 éves, és soha nem bántott senkit. Barátságos és bátor is, tehát kitűnő idegrendszerű. Nem gyávaságból nem bánt senkit, hanem mert jóhiszemű. Pedig egy harapásra kettétörne. Amúgy melyik barátod maximálisan megbizható ennyi ideig?
Öregmaci cinikus és nagyon szellemes,rendkivül szórakoztató, olyan ritka sajnos az ilyen. Nekem is ugyanaz a véleményem, csak ő szókimondóbban irja el.
madfax Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1231
a kölesdi polgármesternek hasonló "jókat" kívános az új évre :-((
Előzmény: R3D+ (1229)
freeze flash Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1230
Stimmel!
:-)
Előzmény: R3D+ (1229)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!