Keresés

Részletes keresés

zsolicika Creative Commons License 2007.02.07 0 0 12
Sziasztok!

Nincs meg valakinek a program magyarosítása? Ha igen, megköszönném ha elküldené nekem!
lolka_bolka Creative Commons License 2003.02.06 0 0 11
hat ha nem te akkor nem te, de ahogy lattam volt mar itt egy par jatekos, aki ezen tul jutott, de a kutya nem akar nekem segiteni..
LOlka
Előzmény: the_mikee (10)
the_mikee Creative Commons License 2003.02.06 0 0 10
első évben megcsináltam egy kis kocsit, amolyan néniknek valót, mittuomén mennyit árultam belőle, megcsináltam egy családi autót amit még hozzá tudtam adni a disztribúcióhoz, volt egy gyáram egy kereskedésem egy szervizem, aztán a második év elején runtime error és csókolom..
bármikor bármit csináltam. jó, lehet hogy volt amikor a 3. évben jött. most mi tanácsot adjak akkor?

mikee

lolka_bolka Creative Commons License 2003.02.05 0 0 9
beszarok rajtatok.

mindenki adja mindenkinek a tippet, de senki el nem mondana nekem, hogy mi az elso scenarioban vagy ugy altalaban a jatekban a jatek menete ???

en arra gondolok, hogy az elso evben mennyi profitot szereztetek, azt hogyan, mennyit koltottetek reklamra/hol, szabotazsra es kemkedesre, mire jo a tozsde es a tobbi.

vazz, en mindig becsodolok :(

Lolka

the_mikee Creative Commons License 2003.02.04 0 0 8
én az F8+Enter nevű segédprogival használtam..

azzal megy..

amúgy én se tudtam új kocsit hozzáadni a disztribúcióhoz, nekem az angol is kiszállt run-time errorral, és ahhoz képpest, hogy mit vártam a progitól nagyot csalódtam.
hidd el, jobban jársz az uninstallal..

mikee

Előzmény: lolka_bolka (7)
lolka_bolka Creative Commons License 2003.02.04 0 0 7
kossz a kimerito valaszt :(
esetleg a jatek betegsege ellenere, nem arulnad el nekem hogy kell jatszani ?

Lolka
ps: legyszi ne azt mond, hogy autokat kell gyartani meg eladni meg reklamozni mert eddig en is jutottam.

Előzmény: Shai Hulud (6)
Shai Hulud Creative Commons License 2003.02.03 0 0 6
Ezt a játékot megvettem majd hat rongyért, és baromi nagyot csalódtam benne.

ad1
Lehet hogy "csak" a magyarításnál barmolták össze, de kizárólag kabrió-kasznikat tudok benne fejleszteni, és készen is csak az kapható. Teherautónál, kisautónál, mindennél kizárólag a redvás szemét kabriókaszni jön, nevetséges, szégyenletes, okádék dolog, hogy 1990 környékén is redvás `55-ös karosszériája van a kocsijaimnak, ott is csak az ami alapból megvolt indulásnál.
ad2
A "free game"-ek közül az első a tutorial ismét, aztán behal amikor vége a bemutatónak.

A hiba nem az én készülékemben van, ez a játék beteg, most megpróbálok lekapni hozzá valami peccset.

lolka_bolka Creative Commons License 2003.02.03 0 0 5
hat nekem sem volt nagy sikerelmenyem.
mindig becsodolok :(

Lolka

Al14 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 4
nézd meg a
http://free.x3.hu/qci/index2.html
címen. Asszem még fentvan.
Előzmény: Zsoccc (3)
Zsoccc Creative Commons License 2002.01.19 0 0 3
hello
engem érdekelne ez a játék honnan tudnám megszerezni?
Nekem az is jó ha egy címet mondasz ahonnan le lehet tölteni.
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 2
No meg azt is kérdezném, hogy a többi játék mikor lesz elérhető?
Segítsen már valaki plíz!!!!
Előzmény: szipusz2 (1)
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.18 0 0 1
Én tudok eladni autót, nem azzal van a gond :(
Előzmény: ripper (0)
ripper Creative Commons License 2002.01.18 0 0 0
Én is 0 autót adtam el...
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy...
-miért nem lehet a gyárban a distributionnál levenni a modelleket, amiket nem szeretnék árulni, illetve, hogy hogyan lehet, mert hiába gyártok új verdát, nem tudom árulni a kerben.
-a nagykereseknél hogy kell beállítani a dolgokat, hogy működjön a biznisz

Még csak ma próbáltam ki, úgyhogy segítsetek légyszives :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!