Keresés

Részletes keresés

karaván Creative Commons License 2007.10.25 0 0 96
Na mjakurvannyát csinál illenkor az Önkormányzat. Verei faszá T???tÜ 
Előzmény: Törölt nick (77)
karaván Creative Commons License 2007.10.25 0 0 95
Mert Keleteről jöttél mazsom :hihih :(((
Előzmény: zint34 (93)
geszthi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 94
[size4]CSAK nem az APEH rendorseget alkalmazta bosszubol a Fidesz-Kormany?! Hogy mino veletlenek vannak....[size4]
Előzmény: habi8nak (-)
zint34 Creative Commons License 2002.01.28 0 0 93
Nyugaton elképzelhetetlen az APEH ilyen irányú "bevetése".
McAtti Creative Commons License 2002.01.24 0 0 92
Ő mondta. Mondott mást is, amiről egyértelműen tudom, hogy nem igaz. Más is írt rondákat a miniszterelnökről, oszt' mégsem volt apeh ellenőrzés náluk.
Ez a topik 100 beírás fölött lesz, mire az esemény bekövetkezik.
Kende majd szenved egyet, másnap nyilatkozik: hogy nem mondhat semmit, megpróbálták megtörni, de nem hagyta magát. Semmit nem mondhat, de nagyon aljasok voltak, ezektől kell megmenteni az országot, hogy nem kelljen félniük az embereknek.
És így megy, hogy nem mond semmi konkrétumot, csak szenved és szenved, amíg le nem jár a műsoridő.

Attila

Előzmény: PRAETORIANUS (86)
AronSatie Creative Commons License 2002.01.24 0 0 91
Sajnos, be kell vallanom, a pasas szamomra total hiteltelen. Pedig en aztan igazan nem csipem "Viktort", de ezeket a "leleplezo", ugyeletes jolertesulteket sem.

A "batorsagat", amivel megirta, ill. felolvasta Simicska allitolagos (ellenorizhetetlen) telefonhivasat, egyenesen megvetendonek tartom.

ungi Creative Commons License 2002.01.24 0 0 90
Tényleg fideszes lehet, mert azok sohasem tudják meg mi az APEH vizsgálat, hacsak a választók áprilisban nem szűntetik meg a védettségüket.
deega Creative Commons License 2002.01.23 0 0 89
Aktív Oxigén!

Tied a cég? Gondolom nem, mert akkor nem említenéd ilyen vállrándítással. Aki átélt egy ilyen vizsgálatot az bizony nem kezeli könnyedén az ilyesmit.
Az én tulajdonomban lévő cégnél is voltak ilyen vizsgálatok.
Soha nem csaltam. Mégcsak nem is sumákoltam. Nem szorulok rá. De ezek konkrét bűnözőként kezelik az embert, aki legfeljebb még nem bukott meg.
A vizsgálat 3. hetében egy nevetséges kérdésük után felordítottam: "Na jó, ezt a központban megbeszéljük". Telefonáltak és egy óra múlva csomagoltak, eltűntek.
Nem mondom mikor volt.

Aki "lenaésezi" az apeh vizsgálatot az tényleg fideszes lehet csak, és fogalma sincs semmiről.

Bocsi az offért de ez jellegzetes fideszes magatartás.

Lopunk. Na és?
Lecsuktuk. Na és?
Vizsgáljuk. Na és?
Törvénytelenül tesszük. Na és?

De közeleg az idő.......

Előzmény: Aktív Oxigén (83)
Salez Creative Commons License 2002.01.23 0 0 88
...most írt könyvet...
Előzmény: Salez (87)
Salez Creative Commons License 2002.01.23 0 0 87
Csak tudod, statisztikailag minimális az esélye annak, hogy pont ebben a hónapban, abban a megyében (főleg Bp.) ellenőrzésre kerülő cégek között legyen pont annak az embernek a cége, aki most könyvet a miniszterelnökről. A megjelenés utáni héten/hónapban...

Szerinted ez véletlen? Ha szerinted sem, akkor is helyesnek tartod az efféle eljárást?

ellenőrzés: igen, az apeh célja az, hogy célzottan ellenőrizzen, viszont a bevételingadozás nem "informatív", nagyon sok cégnél teljesen általános (ha félévente fizet nekem a multi, olyan havi áfába megyek át, mint a pinty...). áfavisszaigénylésnél meg jóhogy berántanak, ma már banszámlát sem nyitnak pl.Citinél annélkül, hogy ne néznék meg személyesen(!) a céget... (elmúltak a régi szép idők, amikor csak az összeget kellett bemondani a pénztárnál ;-)

üdv
salez

ps. Egyébként, én inkább arra tippelek, hogy lyól körbeszaglásszák, kivel van üzleti kapcsolatban, stb...

Előzmény: McAtti (85)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2002.01.23 0 0 86
Az "átfogó" szócskát mintha kifelejtetted volna....
Mert ezt említette a pali az interjúban, nem azt, hogy bekérették a múlt havi papírjait valami áfa ügy miatt.
Előzmény: McAtti (85)
McAtti Creative Commons License 2002.01.23 0 0 85
Tehát nem járt, hanem fog, és nem a zapeh kommandó. Hanem bejelentkeztek, hetekkel előre. Másnál is volt már adóellenőrzés.
(Ahogy észrevettem, ha valaki a megszokott bevallásoktól hirtelen jelentősen eltért, pl. az áfavisszaigénylés hirtelen megváltozott, vagy a költségek hirtelen nőttek/csökkentek, akkor elég jó esélye van egy apeh ellenőrzésnek. Ami elsősorban arra megy, hogy megnézze a változás okát.)

Attila

Előzmény: hócipő (82)
katolik Creative Commons License 2002.01.23 0 0 84
Mint a könyvből kiderül, Simicska a sok b@aszdmegezés közben beígérte neki, pedig az szavatartó ember!
Aktív Oxigén Creative Commons License 2002.01.22 0 0 83
A mi kis cégünknél is "járt" mostanában az APEH. Pedig én Fidesz szavazó vagyok. Na és.
hócipő Creative Commons License 2002.01.22 0 0 82
Hát ha nem is kommandó de az APEH igen, most az ATV-n már meséli... A Blikk mégis írt valami igazat ???
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.22 0 0 81
Mit tegyünk!?:-)

Itt akkora a szegénység, hogy az APEH-kommandó is nagy ívben elkerül bennünket!

Előzmény: frett (78)
mpd Creative Commons License 2002.01.22 0 0 80
Ja, egy OFF

Ismered a Szilva Lajost? Évfolyamtársam volt. (És focikapus.)

Előzmény: mpd (79)
mpd Creative Commons License 2002.01.22 0 0 79
Ajvé, Mkháza az télleg nem egy jó adottságú település. Én tizenegynéhány km-re ÉNY-ra élek tülled, de KI NE MONDD a város nevét!!! Asszem, egy a körzetszámunk is.
Igazán nem is lehet mit mondani, javasolni az ilyen - nem rossz értelemben mondom, de - eldugott városban....se vasút, se főút...nem tolonganak a befektetők...
De sajnos, erre egyik párt sem tud szvsz jó megoldást. Ki kéne találni valamit, aztán pénzt szaggatni rá valami pályázatokból.
Az idénymunkásoktól ne félj, azok úgyis feketén jönnek, mint eddig. És nem több, mint amennyi kell.
Jártam egy tanyán, ahol volt kettő. Az istállóban aludtak, szinte koszt-kvártélyért dolgoztak. Ki vállalná ezt, a magyarok közül?
Fogjuk fel a jó oldaláról: a gazdálkodó gyarapszik általuk!
Előzmény: Törölt nick (77)
frett Creative Commons License 2002.01.22 0 0 78
Hadd jegyezzem meg, hogy az említett, minden szempontból megbízható sajtóorgánum azt is tuttira írta a címlapon, hogy a Koko fidesz színekben indul. Amit maga az érintett cáfolt itt az indexen (szintén az egyik legkorrektebb tájékoztató eszköz).

Így hát nem csoda, ha az elvtársak a Kendénél járt apeh kommandótól hamar eljutottak a délbékési baromfiüzemekig.

:-DD

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.22 0 0 77
Dühös lehetek, mert állandóan elfelejtek valamit!!

Tessék, az újságcik bevezetője!!!

A keletmagyar dominó

--------------------------------------------------------------------------------
A 7200 lakosú dél-békési kisvárosban, Mezőkovácsházán a baromfiüzem az utolsó nagyobb munkáltató. Az elmúlt tíz évben a munkahelyek jelentős része megszűnt, a munkanélküliek egy része az ellátórendszerből is kiesett. Aki teheti, napszámba jár és feketemunkával próbál pénzhez jutni. A hazai munkavállalók egy része is feketén dolgozik. Az ő elért munkabérüket fenyegetik az ugyancsak feketén munkát vállaló, de kevesebb fizetséggel is beérő külföldi állampolgárok. Ahol leépül a gazdaság és elszegényedik a lakosság, ott, ha épül is külső támogatásból európai színvonalú infrastruktúra, fenntartani sem tudják a helybeliek.

Előzmény: mpd (73)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.22 0 0 76
Elfelejtettem a linket. IME!!

Népszabadság, 2002.01.19., Keletmagyar dominó
http://www.nepszabadsag.hu/Archiv/Doc.asp?SID=1&IID=236&AID=25298

Mintha, 15-20% közötti munkanélküliséget írtam volna korábban ugye? Szakmámból adódik, hogy ritkán tévedhetek!!

Előzmény: mpd (73)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.22 0 0 75
EZ!!!!

Ha van türelmed, olvasd el az egész cikket!
Teszek azért ide két idézetet, hogy ki ne fáradjon, az az elfogult, 95%-ban, H2O tartalmú, központi idegrendszert vezérlő, 1300g-os, barázdált, (nem túlságosan), két féltekéből álló, ....stb!

"...A téeszben sem volt egész évben folyamatos a munka, csak ez a fizetésben nem látszott - mondja B... L...né - Most az a jellemző, hogy a mezőgazdasági munkást nyáron, mikor dolgozik, a vállalkozó fizeti, télen, amikor nincs munka a földeken, akkor különböző formákban a munkaügyi hivatal. A regisztrált munkanélküliek száma a nyári 15,7 százalékról december végére 17,6 százalékra módosult a térségben..."

BL-né, a munkaügyi központ vezetője, alább pedig válasza egy újságírói kérdésre.

"...- Nekem úgy tűnik - vetem közbe -, hogy a legszakszerűbb aktív munkaerő-politika sem pótolhatja a befektetőket és a regionálisan célzott állami gazdaságpolitikát.

- Abból induljon ki, mi lenne, ha ez sem lenne? Akkor hol tartana a térségben a munkanélküliség? - kérdez vissza B.. L...né..."

16km-re a délkeleti román határtól, 43km-re Aradtól! Ide aztán úgy kell a romániai munkavállaló, mint egy falat kenyér!! UGYE?????

Előzmény: mpd (73)
McAtti Creative Commons License 2002.01.22 0 0 74
habi8nak
Kérlek áruld már el, mikor volt az apeh kommandó az Orbán könyv írójánál?
(Vagy nyissak én is egy topikot, hogy mp lesz@pta a zsiráfot az állatkertben?)
polgártárs
Mondd már el, hány példányban nyomták,
és hányat rendelt a Libri?
(Azt is megkérdezhetném, a Librihez való viszony ismeretében, hogy kötelező volt-e rendelniük? De azt majd más úton.)

Attila

mpd Creative Commons License 2002.01.22 0 0 73
Osztán mellik az a kisváros, patikáriuskám?
Előzmény: Törölt nick (60)
McAtti Creative Commons License 2002.01.21 0 0 72
Csak kérdéseim vannak (a tájokozódás végett):
Hány példányban nyomták?
Hány példányt rendelt a Libri?

És

Szóval akkor, mikor volt az apeh kommandó az Orbán könyv írójánál?

Attila

Előzmény: polgártárs (71)
kovacs zoli Creative Commons License 2002.01.21 0 0 70
Ugyan, a reklámkampány része volt ez is.
Ha egy szó is igaz lett volna az Apeh-kommandóból, akkor a hétvégén a Naptévés interjúban Kende csak erről beszélt volna.
Szóba sem került ilyen téma...
Mocskos Blikk.
Előzmény: McAtti (66)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.21 0 0 69
"APEH kommandó az Orbán könyv írójánál!
(forrás: Blikk) "

Nyihihi :))))
Mi van , nem fogy eléggé?

Nahát:)

Mellesleg meg kellene kérdezni Acifi Nijazit, mivel tölti manapság dolgos napjait..:))

Előzmény: habi8nak (-)
osztályidegen Creative Commons License 2002.01.21 0 0 68
Mocskos balcionista hazugság az egész, olyan, mint a könyv írója.
Előzmény: habi8nak (-)
BaSand Creative Commons License 2002.01.21 0 0 67
Ez is egy olyan dolog, mint Bánk Bán ürügyén az X milliós zsebreforgatás, vagy zz 1 milliárdos követelés a szlogen miatt:-)))
Előzmény: McAtti (66)
McAtti Creative Commons License 2002.01.21 0 0 66
Felhozom, mert kiváncsian várom, hogy mikor történt ez az akció?
Egyáltalán, volt ilyen?
Hol lehet róla pontosabbat tudni? Hol nyilatkozott erről - és ki?

Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!