Keresés

Részletes keresés

FrodoLives Creative Commons License 2003.04.17 0 0 85
én nagyon sokáig semmit se találtam, amit nézhettem volna a (2)-n, nekem is a Dadus, a Maggie, a Jóbarik voltak a mézesmadzag... ősszel átmenetileg becsúszott a BB is, de ezt letagadom utólag.. :)) Most megint csak a Dadus és a Jóbarik maradt, ill. most az se...
Reménykedtem, hogy a csatorna "jó útra" tért a Hajós András és az Alföldi Robi műsorral, de a prómók után a valóság kijózanított. Marad a Jó estét Mo., a Bárdos miatt.

YouWine: kíváncsi leszek, válaszolnak-e egyáltalán!

Előzmény: alibenkuka (84)
alibenkuka Creative Commons License 2003.04.16 0 0 84
Őszintén! A daduson és a Jóbarátokon kívül szoktatok-e mást is nézni ezen a gagyi csatornán? Én semmit! De úgy látom, nem is mi vagyunk az igazi célközönségük. :-(
Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.16 0 0 83
A Szeret nem szeret persze továbbra is megy, de már Jóbarátok sincs. Hát nem bírnak egy darab vígjátéksorozatot sem normálisan leadni? Mindig tologatják aztán meg leveszik. Aztán majd beraknak valami brazilt estére is én meg kapjak idegrohamot mi?
Előzmény: tommystar (82)
tommystar Creative Commons License 2003.04.15 0 0 82
Helyes, jól tetted, de azért a Szeret nem szeret ne nagyon fusson ki már ennél jobban!
Azt meg ezt néztem a tv2-n, aztán avval is hogy elbántak. :-((
Előzmény: Youwine (81)
Youwine Creative Commons License 2003.04.15 0 0 81
Ezt az e-mailt bírtam írni a tv2-nek:

Kedves Sorozatszerkesztők!

Nagy kedvencem a Dadus c. sorozat. Sajnos eddig is lehetetlen délelőtti időpontban (de jó, hogy van videó!), össze-vissza tologatva a kezdést adták le. Most teljesen eltűnt, nagy sajnálatomra.

Hány epizódot vettek meg a 146-ból? Műsorra tűzik-e a közeljövőben?

Mivel eléggé családbarát, nyugodtan lehetne esti műsorsávban, a Jóbarátok és a Szeret-nem szeret kifutása után - szerintem nem várt sikert aratna.

Válaszukat előre is köszönöm.
Üdvözlettel

Youwine Creative Commons License 2003.04.15 0 0 80
Itt egy nem túl velős cikk a sorozatról:

"Családi vállalkozáskét indult a Dadus című sorozat

Fran Drescher középiskolai szerelmével, későbbi férjével közösen vágott bele a Dadus című sorozat készítésébe, így a széria főszereplője és társproducere lett egyszemélyben. A házaspár jól döntött, a komédiasorozat annyira népszerű lett, hogy hat évig forgatták. Fran boldogságát beárnyékolta, hogy a forgatás után nem sokkal daganatos elváltozást diagnosztizáltak nála. Szerencsére idejében megműtötték és azóta teljesen felépült.

A sorozat minden hétköznap a délelőtti órákban látható a tv(2)-n.

Forrás: tvr-hét "

Youwine Creative Commons License 2003.04.15 0 0 79
A port.hu-n április 27-ig nem szerepel... :(((

Az eheti TV műsor szerint tegnap és ma még kellett volna lennie...nem volt...:(((((

Balthazar Creative Commons License 2003.04.13 0 0 78
Nekem is alvástól alvásig tart, szóval értelek.
Most is kb 24 órája vagyok fent.
Ez az igazi hosszúnap. :)
Előzmény: FrodoLives (77)
FrodoLives Creative Commons License 2003.04.12 0 0 77
Ja. Bocsi! :) Nekem a nap az ágyba dőléssel ér véget, az viszont néha csúszik... :))
Előzmény: Balthazar (76)
Balthazar Creative Commons License 2003.04.11 0 0 76
Ma nem volt.
Tegnap volt.
Csak ő még nem feküdt le és éjjel írta.
Előzmény: Dante Hicks (75)
Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.11 0 0 75
Franc esne bele! Ma volt? Persze hogy ma voltam nappalos a melóban.
Előzmény: FrodoLives (74)
FrodoLives Creative Commons License 2003.04.11 0 0 74
Nnna, mégis volt. Ezentúl ne higgyetek a műsorújságoknak! A (2) valami oknál fogva nem szereti őket, és a délelőtti műsorait rendre eltitkolja előlük...
Marad a minden reggeli teletext. De a reklámokat juszt se fogom elolvasni rajta! (hátha ez a céljuk...)

A mai részből (Shakespeare cetli) is csak a Niles-C.C. páros volt értékelhető. ("én lefogom, maga tömje be a száját a cipőjével")
Mennyivel jobban néz ki Fran lapos (normális) hajjal!... :)

Youwine Creative Commons License 2003.04.10 0 0 73
Talán nincs minden veszve még...Megnéztem a port.hu-n több más műsort, sorozatot is, pl. a Való Világ is csak április 20-ig, azaz jövő vasárnapig van előrejelezve. Az meg máskor is előfordult, hogy egy hét teljesen kimaradt a Dadus vetítésében.

Szóval, hátha...

tommystar Creative Commons License 2003.04.10 0 0 72
11.50-kor lesz a mai a 101. oldal szerint.
FrodoLives Creative Commons License 2003.04.10 0 0 71
Hétfőn nem láttam, mert nem működött a kábeltv (kapják be!) ma meg nem volt, és ha igaz, amit mondtok, ezentúl nem is lesz... EZT NEM HISZEM EL!!!!!
Tavaly azért többet adtak le, és a végén már csak egy hajszál volt Seffíld és Fran között... meg az a fránya felirat: folytatása köv.

ment utána egy gyengus sorozat a Nathan Lane-el, meg a Maggie (az úgy-ahogy vicces volt) azokat is leadták még egyszer ugyanazon az évszakban.
Tényleg össze-vissza csinálnak mindent. Szerintem félévente kirúgják a műsorszerkesztőket, és az új egyszercsak felfedezi a fiókban, hogy van itt egy másik sitcom is, nemcsak a Jóbarik létezik, adjuk le. Mire lemenne a sorozat, kirúgják...

tommystar Creative Commons License 2003.04.09 0 0 70
Hááát, nyeltem párat mielőtt megszólaltam.
Nem hazudtolta meg önmagát a tv2, (bár most leadott teljesen egy mindössze 22 részes am. sorozatot - Erdei iskola, nem minősítem a filmet, a csatornáról meg még véletlenül sem akarok jót írni.)

Ami biztos: Dadusunknak összesen 146 része van, 1993-99 között készültek + egy karácsonyi rajzfilm-különkiadás.

Most jöhetnének a kérdések: - nem tudni mennyit vett meg a (2).
- nem tudom hány részt ad(ott) le most, azt sem, hogy tavaly mennyit /azt figyeltem tavaly, hogy nem sorba adja, mert találtam a neten egy episode guide-ot, avval nagyon nem passzolt/.

Sok értelme nincs ennek a hozzászólásnak, bár lehetne még folytatni, szerintem most előbb hagyják abba, mint a múltkor, pl. Szelesnek is volt egy kis mellékszerepe az egyik részben, meg az utolsó az az egy folytatjukos rész volt...

Bocs az össze-visszaságért, gondolom együttérzünk mindnyájan. ;)

Balthazar Creative Commons License 2003.04.09 0 0 69
Miért nem képesek megvenni az összes részt ha már elkezdenek vetíteni egy sorozatot.
bezzeg az összes létező 500 részes esmeraldat leadták végig, ott szóba sem jöhet hogy abbahagyják a felénél.

Vagy ismételhetnék az Édeshármasban c. francia sorozatot is.

Vagy elkezdhetnék a Beverly hills-t, de nem, csak a dél amerikai szarokat veszik.

Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.09 0 0 68
na oké. de ha helyette még több teleFUCKINGshop vagy még egy brazilargentinmexikóichileikolumbiaiperuimittoménmi sorozat lesz, én szétlövöm a tv2 székházat.
Előzmény: alibenkuka (65)
alibenkuka Creative Commons License 2003.04.09 0 0 67
A tv2 dögöljön meg!!!
Előzmény: Youwine (66)
Youwine Creative Commons License 2003.04.09 0 0 66
a tv2 monnyon le !!!
Előzmény: alibenkuka (65)
alibenkuka Creative Commons License 2003.04.09 0 0 65
Nincs több rész feltüntetve ebben a hónapban. :-(((
Előzmény: Youwine (64)
Youwine Creative Commons License 2003.04.09 0 0 64
b+ !

Honnan tudod, hogy az utolsó ?

Előzmény: alibenkuka (63)
alibenkuka Creative Commons License 2003.04.09 0 0 63
Most néztem meg a port.hu-n, a holnapi lesz az utolsó rész!!!!!!!!
Köszönjök tv-agyhalott-kettő. :-P
alibenkuka Creative Commons License 2003.04.09 0 0 62
fofják levevtíteni=fogják levetíteni :-P
Előzmény: alibenkuka (61)
alibenkuka Creative Commons License 2003.04.09 0 0 61
Holnapi műsor a txt szerint:
10:55 Teleshop (ami, mint tudjuk, még sohasem volt egy óránál rövidebb)
11:25 A dadus
11:50 Vakangyal
Szerintetek hánykor fofják levevtíteni a holnapi részt és egyáltalán műsoron lesz-e?

A jővő héten NEM LESZ egyetlen egy rész sem. :-((((

sylvike Creative Commons License 2003.04.09 0 0 60
Szerintem meg eléggé orrhangon beszél, főleg, amikor azt mondja, hogy "Na de, Mr. Sheffield...". Egy rossz szavunk sem lehet a magyar szinkronra; múltkor véletlenül láttam az ORF1-n és katasztrófális volt... Na, ott aztán tényleg nem beszélt orrhangon.
Előzmény: Dante Hicks (53)
Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.08 0 0 59
Ja. Most szermányoljak valami haveromtól olyan videót ami jó az NTSC-hez... áááá hagyjuk.

Na a topichoz meg annyit, hogy a mai nem volt egy nagy szám. Niles szinte nem is volt benne. Azzal a hülye csajjal foglalkoztak, aki a fodrásznál akart dolgozni. Azért Fran mondott egy jót.
-Még szerencse, hogy Jetta nagyira ütöttem.... óóóóóóó!!!

Előzmény: FrodoLives (58)
FrodoLives Creative Commons License 2003.04.08 0 0 58
A lejátszással nem lenne gond, az átvétel a kérdéses... videókazinál ez nem egyszerű sajnos.
Előzmény: Dante Hicks (56)
Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.07 0 0 57
Netre meg nem tom hogy lehetne felrakni. Annyira nem értek az ilyesmihez. Én csak egy kis felhasználó vagyok.
Előzmény: Dante Hicks (56)
Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.07 0 0 56
Hát, ha küldesz egy üres videokazettát, és valahogy ráveszem, és visszaküldöm, meg olyan videód van, ami lejátsza az NTSC felvételeket, akkor is bonyolult.
Előzmény: FrodoLives (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!