Víztüzelésű bojler ingyen eladó! 100 km/órával képes a vizet folyékony csudrogánná alakítani és 100 fokosra fel tud fűteni fél kiló lisztet. A belsejében lehet vízkövet bányászni.
Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, kérem írjon egy emailt a nincsilyenemail@indexmail.kom-ra. Helyileg Mucsaröcsögén található.
Ez olyan, mintha a sokgyermekes szülőtől azt kérdeznéd, melyik a kedvenc gyereke. :D Zalakocka, dominó talán a kedvencek. Ja meg a túrós rétes, bár azt hiszem, az nem süti.
Dolgoztam vasárnap és éjszaka is, sőt ünnepnapon is. Ha tulajdonítasz neki nagy/különösebb jelentőséget, picit sz@r, de ugyanolyan, mintha máskor dolgoznál.
A kedvenc napom a Péntek, mert akkor már itt a hétvége.
Viszel haza munkát, illetve dolgozol otthon is, vagy az a béke szigete számodra?
Nagyon sok ember dolgozik azon nap , mint nap hogy engem szórakoztasson, és ezért rendkívül hálás vagyok, mert megfizetni úgysem tudnám. Ez a luxus. és az ember oly természetesnek veszi, ha kapja.