Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2017.08.24 0 0 159

Ill. utódja a t-mobájl:(((((( Barátom minden évben olcsó tarifájú csomagjára tudott venni nyári internetet:)))) Most már erre a csomagra nem lehetett, váltania kellett csomagot, amely potom 1000 fornyákkal növeli a havidíjat és a kapott net sebessége 0,1 Mbit/sec, írd és mondd 100kbit/sec:(((( Ez a szemét multi, eszed nem eszed nem kapsz mást:(((((

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2014.01.26 0 0 158

Azt mondja az sms, hogy "aktíváltuk az internet elérést EGYSZERI 195.-Ft-ért" Aztán kiderül, hogy minden hozzáérésnél 195.-!:(( Jujj de aljasak:DD

originalqszi Creative Commons License 2011.10.01 0 0 157

Sírnak a külön adó ellen!!!!!!! Nem marad osztalék a sok ingyenélő nek:))))) El van cseszve ez a világ, de kegyetlenül:((((

originalqszi Creative Commons License 2011.01.25 0 0 156

Azt mondta tegnap az egyik aluliskolázott, piercinges csopvez... egyáltalán egy csoportvezető hogy lehet piercinges?????? Jellemző a t-mobájlra:(((((((

originalqszi Creative Commons License 2010.12.26 0 0 155

Karácsonyi ajándékként a t-com minden vezetékesre ua. díjpercet számolja!:)

originalqszi Creative Commons License 2010.09.12 0 0 154
Hát persze, mert nem sok fórumozónak van ismerőse a szennycégnél:DDDD Azt hallottad, hogy a kordinátorok, beköpők, felírók mind alul iskolázottak????? Apropopó, múltkorjában a METRÓban az egyik gondolánál pakolt a Marian, oda tolt hozzá 1 targoncás fiú és kicsit udvarolgatott:))))) Hár nem megjelenik a gondola végén 1 csekklisztes csajbók és azt mondjaja fickónak, hogy "ne tartsd fel a Mariant":DDDD Hát még itt is baszogassák a rabszolgákat???? Megátalkodott kapitalisták:(((PPPPPPPP
Előzmény: OPi (153)
OPi Creative Commons License 2010.06.04 0 0 153
{ magányos vagyol itt, úgy látom . . . }
originalqszi Creative Commons License 2010.05.26 0 0 152
Hú, de milyen!!!:((( Most hallottam részleteket a T-com T-mobil részlegénél:(((( Az nem igaz, ami ottan folyik:(((( Orbánéknak oda kell csapni:)))))
originalqszi Creative Commons License 2010.01.24 0 0 151
Hej, ha én mesélni tudnék, hogy milyen primitív 1énekből áll a kápó testület:DDDDDDDD Hej, ha én mesélnék, hogy most Szegedet próbálják preferálni, mert ott csak 130 ezret kell fizetni a rabszolgáknak!!!!!!!!!! De elvárják, hogy bpi szintű munkát kapjanak!!!!!!! De nem kapnak:DDDDDD Hej, ha én mesélnék, hogy nemcsak a panaszosok, érdeklődők, ráérők sirámait kell ügyintézni, de még rá is kell őket venni 1-2 hülye és főleg gagyi szolgáltatás megvételére, persze részesedés nélkül, mert az kell a több100ezres fizetésekhez!!!!!!! No, mára elég!!!! Szenny cég a westel, talán nem annyira volt, mint ma:((((((PPPPPPPPP
Előzmény: originalqszi (150)
originalqszi Creative Commons License 2009.12.25 0 0 150
Még most is az, habár már t-mobájlnak híják:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
originalqszi Creative Commons License 2008.12.18 0 0 149
Ha tudnátok!!!!!! De nem is folytatom, szörnyű!!!!!!! A harmadik évezredben!!!!!! Most már tudom és értem, hogy 1947ben, amikor a "nép" vette át a hatalmat mért volt annyi.......... de nem is folytatom:(((((((( Áldott, békés Karácsonyt:))))))))
originalqszi Creative Commons License 2008.03.03 0 0 148
Szenny cég, de a t-mobájlhoz képest emberbarát, úri cég volt:((((((( Ott is voltak alulképzett "vezetők", no de itt!!!!!!!!!!!!!!!!:(((((((((((((((((( Itt még rosszindulatuak is!!!!!!!!!!!!:PPPPPPPPP
originalqszi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 147
A faxom volt a leveledben:DDDDDDDDDDDDDDDDD Hülye fax:PPPPPPPPPPPPPP
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 146
"Persze én könnyen röhögök..."

Volt egy kis füvecske is a délutánba?
Előzmény: originalqszi (145)
originalqszi Creative Commons License 2007.10.22 0 0 145

Szenny cég a westel, de jogutódja, a Matáv, alias T-Com által bekebelezett T-Mobil még annál is szemetebb:(((((((((((( Igen!!!!!!!!!!!!! Kérdezzétek csak meg az egyszerű rabszolgákat!!!!!!! A rabszolgák kápói egytől egyig tanulatlan barmok:DDDDDDDDDD Persze én könnyen röhögök, mert nem ott dolgozom, ráadásul Oscar Petersont hallgatok:)))))))))))))))) A ranszolgák húgyozni nem mehetnek ki engedély nélkül, éhbérért!!!!!!!!!!!!!!

Kiváncsilennék, hogy nyugati társaik mennyit kapnak??????????????? Bizosan jóval többet, mert sokkal nagyobb a termelékenységük:DDDDDDDDDDDDDDD Jól kitalálták ezt a termelékenységet, ami mindenkinél hat csak a kápóknál nem:(((((((((((((((((((((

meret99 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 144
A törvény szerint a számítógépes monitorok előtt ülők napi 6 órát dolgozhatnak és óránként 10 perc szünet jár! Kérdezzétek meg az ügyfélszolisokat, hogy nekik mennyit kell napjában a monitorral szemezni? A vgálsz meglepő lesz! 
partibeka Creative Commons License 2004.11.08 0 0 143

Szeva enx 100!

 

 

Lehet, hogy neked már sok bajod volt különböző cégekkel. Gondolom a Pannonnal és a drága jó Vodafone-val is.

Nem magasztalom a volt westelt, ami már T-mobile, de nem is akarok glóriákat tenni a feje fölé.

 

Nekem ez felel meg, mivel sokkal tűrőképesebbek a felkinált dolgai, mint a többi cégnek.

 

Te meg nyiss egy olyan topikot, ahol egekig magasztalhatsz más jó kis cégeket.

 

Egyébként ha egyik sem tetszek, nem fontos a mobilszolgáltató.

 

 

Maradj a MATÁV-nál.

 

 

 

A

Előzmény: enx 100 (142)
enx 100 Creative Commons License 2004.11.08 0 0 142
egyik társaság sem jotékonysági intézmény . ez tiszta. de néha ugy bánnak az ügyféllel ,hogy nyilik a bicska azsebben.és lehet azé van ott mer aláirt szerzödése van.mennyé nyissá topikot :t-mobila  zisten rozsaszin köd a szememen cimmel.
Előzmény: partibeka (140)
partibeka Creative Commons License 2004.11.04 0 0 141

Sziasztok!

 

Mi a helyzet emberek augusztus óta már nincs bajotok a westel céggel? Teljesen leültetek mint az iszap.

 

Senkit nem érdekel már semmi?

 

Én speckó megvagyok elégedve a Westellel, v. T-Mobil, mindegy hogy nevezzük. Rengeteg olyan lehetőséget adtak már, ami nagyon jól esett, nem csak nekem, hanem a családomnak is.

 

Nem tudom mi a gondotok?

 

Én olyanokat nem hallottam még amit itt egy-két emberke irt.

 

 

A

partibeka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 140

hello!

 

Azért érdekelne a dolog, hogyha nem vagy megelégedve a T-Mobil szolgáltatásaival, akkor mi a bánatnak vagy még ott?

Érdekes módon nekünk soha sem küldtek vissza semmit, sőt teljes mértékben mindig kiszolgáltak, és ha nem volt jó valami, akkor mindig megpróbáltak a tőlük telhető módon segiteni.

Egyenlőre még mindig a Vodafone vezeti a listát a szemét társaságok címen.

Van egy jó ötletem, ahelyett, hogy lehordasz embereket, válassz másik mobiltársaságot.

A számlát meg illik időben befizetni, általában a megérkezése után 2-3 nappal.

ke_p Creative Commons License 2004.08.26 0 0 139

Kétszer ugyanazt a hibát nem követtem el még soha, viszont az esetek többségében mindig új dolgot találnak ki. Volt persze már olyan, nem is egyszer, hogy időben fizettek, de akkor nem jutott eszembe idejönni ;o))))

Előzmény: vbela (138)
vbela Creative Commons License 2004.08.26 0 0 138
És ezzel a kifogással hányszor küldték már vissza a számlát? Gondolom korábban sem a teljes nevüket írtad oda...
Előzmény: ke_p (137)
ke_p Creative Commons License 2004.08.25 0 0 137

ez a topik nem rólad szól

és persze nem is rólam...

Előzmény: Akrab (136)
Akrab Creative Commons License 2004.08.25 0 0 136
Kedves ... (maradjunk ennyiben..)

Pusztán csak egy semleges és nem is udvariatlan megjegyzést fűztem a firkálmányodhoz. Ha a szabályokat nem ismered, attól azok még szabályok.


(És majd ha én is sértegettelek, esetleg akkor fröcsögj rám is. És én nem nevezlek ennek ellenére még most sem okosnak és tojásnak sem...)

fine...
Előzmény: ke_p (135)
ke_p Creative Commons License 2004.08.25 0 0 135

Szinte biztos voltam abban, hogy lesz legalább egy okostojás, aki felfedezi ugyanazt, amit a világ legnagyobb cége.

Igaz az utóbbinak legalább van belőle néhány forint haszna...

 

Nem, kedves Akrab,  én nem úgy tudom, hogy a számlán a pontos névnek kell szerepelnie, hanem úgy tudom, hogy a számlán többek között a névnek és a címnek kell szerepelnie az azonosíthatóság kedvéért.

Namármost ha a Budapest XI. Kaposvár u. 5-7. címen több T-Mobile Rt. lenne, akkor lenne baj az azonosíthatósággal. De mivel nincs, csak egy, a világ legnagyobb témobilja, így pontosan lehetne tudni, hogy kié a számla.

 

Mindamellett a társasági törvény ismer teljes nevet és rövidített nevet is, amelyek tökéletesen egyenértékűek,  de most itt nem erről van szó.

 

A világ legnagyobb cége ne kössön bele minden apróságba, vagy ha már beleköt, akkor határidőn belül tegye, és ne trehány módon fénymásolt papíron.

Előzmény: Akrab (134)
Akrab Creative Commons License 2004.08.24 0 0 134
"A kifogás: azt írtuk rá, hogy T-Mobile Rt., holott az ő nevük T-Mobile Magyarország Távközlési Rt."

Tudod, a szabályok szerint, a számlán pontos névnek kell szerepelnie.

Ez spéci nem az ő hibájuk. Mert ha Kovács József részére szól a számla, akkor Kovács Józsit nem írhatsz rá..
Előzmény: ke_p (133)
ke_p Creative Commons License 2004.08.24 0 0 133

Egy újabb adat a "szennységhez".

 

Szolgáltatok a T-Mobile-nek. Régen.

Általában a cégünk számláit jóval a fizetési határidő után visszaküldik, mindig valamilyen mondva csinált okkal.

Volt hogy azzal küldték vissza: nem tudják azonosítani, szíveskedjek közölni, milyen szerződés alapján számláztam.

Annak ellenére, hogy a számlánkat havonta megkapják, továbbá mindig az illetéékes elvtársnevére küldjük, aki ráklamnizza a jóváhagyást és így küldi a megfelelő helyre.

A visszaküldött számlán tökéletesen látszott a klamni nyoma, tehát rajta volt a jóváhagyás, csak valami miatt lekerült róla...

 

Most megint visszakaptunk két számlát, megint hetekkel a lejárat után.

A kifogás: azt írtuk rá, hogy T-Mobile Rt., holott az ő nevük T-Mobile Magyarország Távközlési Rt.

 

Viszont.

 

A visszaküldő levelük így kezdődik:

A Westel a világ legnagyobb mobilszolgáltatója, a T-Mobile csoport tagjaként az eddigieknél is értékesebb szolgáltatásokat és előnyösebb mobilhasználatot kínál...  stb.stb.

 

Kedves legnagyobb szolgáltató a világon!

Kedves Sugár Bandi bácsi!

Ha már a legnagyobbnak tetszenek lenni, akkor hadd kérjek egy kicsit több eleganciát!

Ha már minden számlába bele tetszenek kötni, akkor legalább a lejárati időn belül tessenek visszaküldeni, mert így nagyon úgy tűnik, mintha az időt tetszenének húzni akarni és ez nagyon pitiáner dolog.

 

Ugyancsak nem elegáns a világ legnagyobbjától, hogy egy olyan szar fénymásolatot küld a kedves ügyfélnek, aminek a tetejéről lelóg a T-MOBILE logó.

A Corporate Identity - szinte biztos vagyok benne - pontosan rögzíti, hogy a logónak a bal felső sarokban hány milliméterre kell lenni a lap felső és a bal szélétől.

Egy mocsok fénymásolatot pedig biztosan nem engedélyez.

Mit szólnának ehhez az tulajcégnél?

Ja hogy semmit, mert nekik kilóg a hátsójuk a gatyóból, itt meg fürdenek a pénzünkben?

 

Akkor is! Legyenek saját maguktól igényesek!

Ha szabad kérnem!

 

meret99 Creative Commons License 2004.06.23 0 0 132
És akkor finom voltam, titoktartó és főleg nőies!
Engem tulajdonkőppen csak egy érdekel, hogy vajon Sugárbandibácsihoz milyen információk jutnak (vagy juthatnak!) el a cég életéből? Milyen szűrőkön haladnak át? Ő maga sose szokott interezni? Persze akkor sem olvassa az INDEXET! Sajnos kevesen olvassák ezt a fórumot!
Előzmény: ke_p (131)
ke_p Creative Commons License 2004.06.23 0 0 131
Ha így van, akkor legyünk vele megértőek!
Én nagyon nem szeretnék a bőrében lenni.
Láttam már néhány témobilos embert tönkremenni...
Előzmény: Hayloft Ezekiel (130)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.06.21 0 0 130
tán csak nem egy témobil alkalmzotthoz van szerencsénk?
Előzmény: meret99 (129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!