Keresés

Részletes keresés

farkasanti Creative Commons License 2005.11.27 0 0 155
Tényleg, miért van elöl is, hátul is "K"-betű:-))))))??
Előzmény: kjanok (154)
kjanok Creative Commons License 2005.11.24 0 0 154
Meg az a bizonyos "munka" nevű vírus amiről a minap hallottam.
Előzmény: farkasanti (153)
farkasanti Creative Commons License 2005.11.23 0 0 153
No meg a haverok:-))))))!!
Előzmény: kjanok (151)
Mijo Creative Commons License 2005.11.23 0 0 152

Jó Jánosom, Isten hozott szeretettel a "kitiltósok" szegletében!

Na most lett világos előttem, miért lett kjanok a nickneved, csak azt nem tudom, hogy az első ká betű jelenti-e a kant, és az utolsó a Kovácsot, vagy fordítva :)? Nem inkább a kkjano pásszolt volna :)?

Érezd otthon magad!

Belépésedet úgy vélem, rövidesen meg is kéne ünnepelnünk klubfórumunk pár relatíve aktív prominensével.

Ölel: Mijo

Előzmény: kjanok (151)
kjanok Creative Commons License 2005.11.22 0 0 151

Magamról csak a legkevesebb információt szeretném kiadni:

KAJA, PIA, NŐK!

Ha a barátaimrólvan szó/akikkel egy asztalnál is hajlandó vagyok táplálékot magamhoz venni:KAJA,PIA, NŐK!.

Egyéb társaságban: PIA, KAJA, NŐK!

Nőtársaságban: NŐK, KAJA, PIA!

Egyébként apolitikus , mindenre érzékeny ember vagyok

Előzmény: Mijo (150)
Mijo Creative Commons License 2005.11.20 0 0 150

Szeretettel köszöntöm Kovács Janó barátomat (nickneve: janok), az új fórumozók sorában!

Janókám, ha csak két szóval több mondanivalód lesz, mint a Farkasnak meg a Pálfiának, akkor már szószátyárnak fogsz tűnni :).

Gyere mielőbb, ne tétovázz!

Üdv: Mijo

Mijo Creative Commons License 2005.04.01 0 0 149

Józsikám, olyan , de olyan ritkán szólsz :).....

Előzmény: ferenczijózsi (147)
Mijo Creative Commons License 2005.04.01 0 0 148

Kedves Laci, örömmel tölt el, hogy előzetes bezengésemnek megfelelően megjelentél klubfórumunkban, légy üdvözölve minálunk!

Lám, ma délben amikor szót váltottunk, még nem tudtam, hogy megszűnt az az állapot, mely miatt eddig nem tudtalak köszönteni, láttam rajtad, meg is voltál emiatt lepődve. A fiaskó miatt utólagosan kérem elnézésedet.

Üdv: Muity Mijo

Előzmény: hattyúlaci (144)
ferenczijózsi Creative Commons License 2005.03.27 0 0 147

NAGY ÖRÖMMEL üDVÖZÖLLEK A KLUBBAN, TISZTELT KOLLÉGA ÚR ÉS IPA BARÁT!

S.Piroska Creative Commons License 2005.03.26 0 0 146

Üdv. a porondon Laci.

Piroska

farkasanti Creative Commons License 2005.03.26 0 0 145
Légy üdvözölve a fórumban!!!
hattyúlaci Creative Commons License 2005.03.25 0 0 144

Szép jó napot és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden fórumozónak!  

Schwan László vagyok Vaskútról. 37 évesen még mindig az első feleséggel és két csodálatos gyermekkel áldott meg a Sors.

Nagyon szeretem a zenét.

Foglalkozásom rendőr, jelenleg balesethelyszínelő beosztásban, mint a Bajai Rendőrkapitányság megbízott sajtóreferense dolgozom. Más fontos most nem jut eszembe magamról.

Még egyszer mindenkinek békés ünnepeket kívánok: Schwan László 

Mijo Creative Commons License 2005.03.25 0 0 143

Hát akkor még egyszer üdv neked, bár ezt egy másik topikban már megtettem!

Mijo

Előzmény: Bori.crás (142)
Bori.crás Creative Commons License 2005.03.24 0 0 142

Üdvözlök mindenkit.

Kőrösi Róbert vagyok, Vaskúton élek, 29 éves szobafestő vagyok.

Van egy csodálatos kis feleségem és egy 4 éves kisfiam.

Különösebb hobbim nincs, bár most a net kezd azzá válni.

Maradt a kinti nickem itt a nyiltnevesen is, ha véletlen igy irom alá a HSZ-em, hogy:"ÉN" az azért én vagyok.

mégegyszer

Üdvözlet mindenkinek :-)))

WOLFI Creative Commons License 2004.05.18 0 0 141
Sziasztok!

Mijo Felhívta figyelmem egy hosszabb bemutatkozásra.
Igazábol nem is tudom mit mondhatnék. jelenleg 27 éves vagyok, Dolgozom, mellette diplomázni is fogok most már remélem nemsokára. Szeretem a zenét. Főleg a népzenét. Ide beleértve rendeteg nép zenéjét.

Ha valaki, esetleg tüzetesebben kiváncsi rám, az látogasson el erre a címre, ott megtalálja az önéletrajzomat:

http://kobolya.baja.hu/wolfi.htm

A képet meg majd lecserélem, mert szerintem borzasztó.

Wolfi

farkasanti Creative Commons License 2004.05.05 0 0 140
Szia Petya

Örülök, hogy megtörtént a bemutatkozás. Mikor voltál utoljára otthon Csávolyon? Én vasárnap. Mit csinál a bátyád a Gézi, ő még Csávolyon lakik? A nagynénéddel a Hugival sokszor találkozunk Baján. Nem is gondoltam, hogy már főiskolás vagy, még úgy 11-12 évesen láttalak utoljára.

Üdv: Farkas Ati

Előzmény: petee111 (138)
Muity Mijo Creative Commons License 2004.05.05 0 0 139

Szia Péter, végre egy deli csávolyi legény, ki vélhetően képes lesz faluját, még a távoli főiskola ellenére is felemelni, népszerűsíteni. Ahogy környékünk többi települése, úgy ez is megérdemli a szívből fakadó törődést.

Hajrá! Nem leszel egyedül, a Farkas Atti meg a Pálfia Péter már vagyon, várjuk az Attila öccsét, meg a Péter unokaöccsét is résztvevőnek. Ha vannak hozzád hasonló haverjaid, invitáld meg őket is, nem sok ilyen adottságú fórum van az országban :).
Örülnék, ha az összes témakör építő hozzászólójaa lennél.

Üdvözlettel: Mijo

Előzmény: petee111 (138)
petee111 Creative Commons License 2004.05.05 0 0 138
Rendben van bemutatkozom:
Nagy Péter vagyok, csávolyi lakos. Jelenleg Kecskeméten vagyok főiskolai hallgató! Röviden ennyi:)
Mijo Creative Commons License 2004.05.03 0 0 137

Jóbátyám, látod mi a címe ennek a topicnak!? Bemutatkozás!!! Hát akkor hadd maradjon már meg eme rendeltetésének!
(Kérdésedre a folytatást átvittem a "TISZTÁZANDÓ KÉRDÉSEK" című topicba.)

Mijo

Előzmény: OBER26 (132)
OBER26 Creative Commons License 2004.05.02 0 0 136
Azt kéne tudnom,hogy ki mondta,lehet,hogy akkor eszembe jutna,de igy gözöm sincs miröl van szó.
ablakosat???
mit lehet azzal játszani??
vagy ez valami számitógépes dolog?
nem akarok rola beszélni??beszélek én,de ahhoz tudnom kéne miröl.
most amugy kiváncsivá tettél,ki az aki ismer engem egyáltalán?
(szerintem kevernek engem vagy az öcsémmel vagy a sogorommal)
Előzmény: Thernitibi (135)
Thernitibi Creative Commons License 2004.05.02 0 0 135
Én sem tudom pontosan, de azt mesélik, Te érted, miről van szó.
Legfeljebb nem akarsz róla beszélni.
Előzmény: OBER26 (134)
OBER26 Creative Commons License 2004.05.02 0 0 134
hello

nem értem,én kérdezem inkább

Előzmény: Thernitibi (133)
Thernitibi Creative Commons License 2004.05.01 0 0 133
Szia

Aszongyák nagyon szeretsz ablakost játszani.
Tényleg, mit is jelent az felétek, hogy "ablakost játszani"?

Előzmény: OBER26 (132)
OBER26 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 132
azt hiszem ma láttalak a polgármesteri hivatal elött a varga istvánnal,de javits ki ha tévedek.
egy régi piros autoval ugy odaálltál,hogy a kék mazdával alig birtam kijönni,nézted is.
te voltál az mijo?
Előzmény: Muity Mijo (131)
Muity Mijo Creative Commons License 2004.04.22 0 0 131

Isten hozott, kedves Róbert, érezd magad otthoniasan!

Te aneszteziológus vagy a bajai kórházban, ha jól emlékszem, ugye?
Ha nincs ellenedre, egy kontroll erejéig fel foglak hívni, nehogy valaki visszaéljen Szarvas doktor nevével, ez igen kellemetlen lenne :). A fórumokon ilyesmi nem először fordulna elő. Lásd, az adataim alatti tartalmat.

Légy kemény és következetes. Már éppen ideje, hogy egy ilyen közéleti fórumban az orvostársadalom is képviseltesse magát. Nem tudom mekkora fórumozó gyakorlattal rendelkezel, de ha bármiben is bizonytalan vagy, kérdezz, választ adunk rá.

Előzmény: szarvasdr (130)
szarvasdr Creative Commons License 2004.04.22 0 0 130
Szarvas Róbert vagyok, és idióta, hogy nem vettem észre a "józsibácsik" között, hogy ez itt a bemutatkozó topic.
Orvosfélének hazudom magam, Baján garázdálkodom.
Igazából pénzespostás szerettem volna lenni a diploma megszerzése után, de a család lebeszélt. Pedig boldognak éreztem magam 1,5 hónapi kézbesítésem alatt.
Modorom nyers. Kekec alak vagyok. Sajnos minden apró hibát észreveszek (a magaméit leszámítva).Humorérzékem nincs.
Mottóm: "Biztos csak a halál" - szólt Jézus, és feltámadt.
Nyitott vagyok az egészségpolitikai történésekre, és szabadidőmben szívesen ások ki tuskókat a földből. Szoktam hajat mosni, de nem szeretek.
Szívesen utazgatok kempingezve, akár az út szélén a kocsiban alva is, még egyedül is. Olyankor azt hiszem, hogy Európa nyugatabbik felén értelmesebbek az emberek, és nem restek élni demokratikus jogaikkal. Imponál, hogy a benzinkutak retyóiban a papír dupla tekercs befogadására alkalmas tartókban van, így sosem akkor derül ki, hogy az elfogyottat pótolni kéne, amikor már késő. Eddig csak ennyit értettem meg Európából, de ez nekem elég ahhoz, hogy nagyon akarjak már odacsatlakozni.
Majdnem eligazoltam Svédországba, de aztán mégsem. Nemcsak magyarul kéne jól-rosszul beszélni, oda az angolt is elvárják. Az meg az Istennek sem megy belém, bizonyára mert a magyart sem bírom...
Más most nem jut eszembe. Sebaj
Mijo Creative Commons License 2004.04.09 0 0 129

Józsikám kedves, hozott ismét az Úr!
Jovan nagyszerű és népszerű egyéniség, kár, hogy nem ő került Hercegszántóra pópának, hanem az a nem is tudom minek nevezzem :((... Szegény szántóiak megszenvedik belé vetett hitüket.

Jobbulást kívánok, gyógyulj meg mielőbb!

Előzmény: ferenczij (128)
ferenczij Creative Commons License 2004.04.08 0 0 128
Mivel technikai okok miatt megváltoztattam a felhasználói nevemet, ezért jelezem ,hogy Ferenczi Józsi maradtam tisztelettel (Baja-Dunafalva).- Más, érdekes: Ennek a topicnak az indítója Bozsity Jován, ha jól tudom hercegszántói származású és szerb pap. Én február-márciusban Bp-en feküdtem a kórházban egy műtétből kifolyólag. Mellettem feküdt egy idős budakalászi bácsi, akivel eleinte nem sokt beszélgettünk. Amikor megműtötték bejött a felesége és imádkozott az ágya mellett. Észrevettem, hogy az imakönyv ciril betűkkel van írva, majd a néni (Jusztina néni) elővett egy újságot, szintén ciril betűst, és az pedig a Srbske Narodne Novine volt. Vettem a bátorságot és megkérdeztem, hogy szerb-e. A válasz igen volt és a beszélgetés közben kiderült, hogy ők nagyon jól ismerik az említett Jován fórum-társunkat. Hát valóban kicsi a világ. Üdv! Ferenczi Józsi
oszibá Creative Commons License 2004.02.23 0 0 118
Ez lemaradt.
"A Bajai régió Fórum létrejötte nem Muity Mijo érdeme, hiszen nem is voltak indexes kapcsolatai Wágner úron kívül. A történelmi tény az, hogy a "sajátneves" fórumot Wágner úr járta ki."

Gondolom, tudod kitől, kaptam a dicsérő sorokat, aki hosszú időn keresztül védelmezett, de nagyon megbánta már.
Előzmény: oszibá (117)
oszibá Creative Commons License 2004.02.23 0 0 117
Tyutyimutyika, találtam valamit a fórumalapításról, érdemekről, meg van itt valami szittyózásról is.

Nagyon tetszik még ez a "Bajai régió alapító tag" duma. Való igaz, vezető szerepet vállaltál a neten való "sajátneves" fórumozás bevezetésében elterjedésében, ami Kumin Feri szerint komoly fórumtörténeti eseménynek számít.
De! A Mijo volt az, aki kapcsolatai révén kieszközölte, hogy az Index fórumai között megnyíljon a saját névvel vállalt "Bajai régió" önálló fórum. Ezért Zoli egyszer majd mond meg azt is a barátaidnak, hogy a Mijo közbenjárása nélkül ez a hely talán nem jöhetett volna létre, ezért is furcsa hogy veled együtt egyesek, pont őt akarják itteni "mozgásában" korlátozni.

Hát egy nagy lószart! Mutyi Mihók érdeme legfeljebb az első bajai buli összetrombitálása volt. (Emlékeztek, amikor részegen behajtott a Sugovicába, másnap reggel én húztam a kocsimmal, a szerencsétlen Wágner meg tolta puszta kézzel, úgy bírt csak kijönni :-)) Ezek után CSAK ÉS KIZÁRÓLAG Wágner úr érdeme volt, hogy kijárta a fórumot GG-nél. Mutyi Mihóknak nem voltak (és most sincsenek) Indexes kapcsolatai. (A legutolsó, őszi találkozásunkkor GG kérdezte tőlem, hogy egyáltalán ki ez a Mijo.)

Előzmény: Mijo (112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!