Keresés

Részletes keresés

nagyravágyó69 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 116

Sziasztok!

 

Én egy komoly férfit szeretnék találni,tartós hármas kapcsira! Kaposvár,Dombóvár környékéről!

Van itt ilyen férfi?

meztelenpasi Creative Commons License 2013.01.05 0 0 115
Sziasztok, hm én azért hogy megmaszirozhasam Szuzy1976-ot..:)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2010.11.01 0 0 114

szép a táj



Hurkalé Creative Commons License 2002.11.06 0 0 113
Mer jó!
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 112
A G és L betűvel kezdődőket nem mind veszem egy kalap alá - buta lehetek, de ennyire hülye azért mégsem. ;)

A slágermúzeum arcképcsarnokát meg úgy látom, elkezdték felszámolni. Az érett padlizsán színe feketés lila? Aggódom, komolyan. Némi zöld haj a tetején?

Ki az a hülye, aki minket összekevert? :)

Előzmény: Kir Royal (111)
Kir Royal Creative Commons License 2002.02.09 0 0 111
Zsákutca...
Kíváncsi vagyok, mi rejlik még a _te_ zsákodban.
Ja, nem is.Asszem, tudom.
Slágermúzeum.
Előzmény: Törölt nick (109)
Oranje Creative Commons License 2002.02.09 0 0 110
Hát, az újabb hozzászólások alapján elég sokan 1 dologért... :)
Előzmény: Törölt nick (109)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 109
Gentleman "Vadvalagú Punnyadt" Looser izmozott? Téged kurvázott? Bocs, ha más fitymatörő levesébe köptem. Tényleg. Meg se kellett volna szólaljak.

Ne legyél dög, azt nem szeretjük.

Előzmény: Kir Royal (108)
Kir Royal Creative Commons License 2002.02.08 0 0 108
Nem, szivi, én 1 dög vagyok, nemtermészetesen...
És kösz...
Remélem, így már átcsúsztam a rostán a kikicsoda-játékban.
Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 107
ezt bizonyosságnak veszem:-))
Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 106
Jaj a tortákkal bizony vigyázni kell, mert azok ravasz állatok, megpiszkálják az orrodat az ínycsiklandó illatukkal, aztán amikor gyanútlanul a közelükbe merészkedsz, a torkodnak ugranak, elharapják, megrágnak és marcipán lesz belőled, aztán leshetsz!
Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 105
ellenségeihez??

bezzeg nekem nem válaszolt, amikor a bétában piszkáltam. pedig besaccoltam, nem mintha számítana, de mintha én a tavaly ilyenkori elkövetőjére gyanakodnék...

hellobello:-) idén nem sikerült rámugraniuk a tortáknak...

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 104
Szivi, nagyon dögös lehetsz (live long and prosper!), mindig mondtam, hogy fekete a sirályság! Pláne, ha természetes!

Nyilatkozat 1: nem vagyok Kir Royal másodnickje. Ezt könnyen megerősíthetem néhanapján, személyesen bárkinek. A titkárnőmnél lehet jelentkezni időpontért, aki egyáltalán nem buta, de nem is szőke. Legalább neki legyen esze, ha nekem nincs. Mindig fontosnak tartottam a nemek közti munkamegosztást.

Nyilatkozat 2: az égegyadta világon semmi közöm Kir Royal nickhez, tulajdonosához, barátaihoz és üzletfeleihez, ellenségeihez. Nickem nyitását a bétahím topik mondanivalója motiválta, annak közmérgező filozófiai mételye - és az emésztő vágy, hogy butaságaimmal teleszórjam a fórumot. A titkárnőm majd úgyis kiszedeti, ha elkapatnám magam. Lásd még: munkamegosztás fent.

Nyilatkozat 3: a fórumot online verbális alkotások színhelyének tartom (nem minden performansz színvonalas), melybe sokminden belefér, kivéve az, hogy valakinek a létre való jogosultságát vagy alapvető emberi jogait megkérdőjelezzék. Amit leírtam Gentleman "Faszverő Szamuráj" Loosernek, természetesen heves önvizsgálat előzte meg.

Előzmény: Kir Royal (102)
Zs4zet Creative Commons License 2002.02.08 0 0 103
Hajaj Szőkeség...
ez volt az első tyúkszem... :o)
Kezdődik a báli szezon... :o)))
Előzmény: Kir Royal (102)
Kir Royal Creative Commons License 2002.02.08 0 0 102
Szivi, csinálj valamit,
mert a 2. mélt kapom, hogy te vagyok-e...
Egyrészt kikérem, bár a szóösszetétel első tagjával nincs bajom, a séróm viszont immáron egy túlérett padlizsán színére hajaz...A többiről szót sem említve.
GL-lel nekem sokkal nagyobb bajom van, mint neked(innen kitöröltem valamit), de tőlem megkapja amúgy is...
Nincs szükségem pótnikkre, játszásiból sem.
Uff.
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 101
Szegény kicsikém, nagyon bántottalak? Nem állt szándékomban. Majd ha nagy leszel, megkérdezem, ki a fasz vagy... stb. Addig meg izmozzál a segglyuknál.

Phű, ez jól esett! :D

Előzmény: Gentleman Looser (100)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.08 0 0 100
Most megfogtal. Masnak nem sikerult 2500 hozzaszolas alapjan ilyen frappans es hibbbbatlan kovetkeztetest levonni jelemmemrol, mint neked ot alapjan. Maghajlok nagysagod elott, porig alaztal, oda minden felepitett kiralysagom.
Megyek, nyitok masik nikket, mert ezt a szegyent nem birom.
Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 99
No ha már itt vagyok, errefele is megcsillogtatom butaságom gyöngyszemeit. Hogy túlzott jelentőséget ne tulajdoníts nekem (mint ahogy nem is érdemlem meg), elárulom, hogy jó nagy időléptékben mindössze 5 (öt) hozzászólásodat olvastam el, azt is véletlenül. Az alábbi az egyik. Gondolom megérdemel egy őszinte választ. Más topikokban az érdemi véleményemet leírták mások, kár a betűért.

IMHO azért vagy itt, mert függesz attól a képtől, amit másokban kialakítasz, és alighanem valami furcsa hiányérzeted támad, ha nem teheted. Hogy ez véletlenül bizonyos pontokon a valósággal találkozik, ne tévesszen meg. A valóságban sem másért nyomatod az arcodat. Szeretnél hinni abban a képben, amit mások szemében tükröződni látsz. Végsőkig (lásd: "idegesítés", "ellenségek", "paranoiások") próbálsz kapálózni, hogy odafigyeljenek rád, és ezáltal energiát szívhass. A gyermekkirály egója, ha hallottál ilyesmiről. Mert belül, legbelül aligha érzed saját határaidat. Ezért is kell mások reakcióiban létezni, felelősséget nem vállalva semmiért.

Persze mindentől függetlenül (sőt!) ez bejöhet. Vannak emberek, akik a hivatásukban definiálják saját magukat, vannak, akik a szexualitásukban, vannak, akik a másokra hatásukban, és persze vannak, akiket nem kell definiálni, mert csak úgy vannak.

Kár, hogy nem létezel. Ha léteznél, megkérdezném, ki a fasz vagy te, hogy eldöntöd, ki érdemli meg, hogy lekurvázzák?

Előzmény: Gentleman Looser (9)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.06 0 0 98
Mivel nekem is ez a velemenyem, azt kell mondanom, hogy igazad van.
Előzmény: Firefly (97)
Firefly Creative Commons License 2002.02.06 0 0 97
Hehe!

Ertem amit mondassz.

Nem akartam en most uj temat nyitni az igazsag boncolgatasarol, inkabb egyetertenek veled nehany altalad emlitett dologban:

"...spenot finomsagan, vagy a gruppenszex josagan nehezebb vitatkozni, mint az egyszeregyen..."

A spenot finom, a gruppenszex jo, az egyszeregy az meg egy...:)

Firefly

Előzmény: Gentleman Looser (96)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.06 0 0 96
Nehez kerdes az igazsag. Elegge keplekeny bizonyos esetekben, attol fuggoen, kinel melyik mukodik. Ugye a spenot finomsagan, vagy a gruppenszex josagan nehezebb vitatkozni, mint az egyszeregyen.
Igyekszem en is e kettot szetvalasztani, elobbinel inkabb sajat tapasztalatokra hivatkozva, empirikus megallpitasokat teszek - es itt lehetoseg van a velemenyek, tapasztalatok utkoztetesere. Utobbinal viszont "erelyesebben" tudok fellepni.
Előzmény: Firefly (95)
Firefly Creative Commons License 2002.02.06 0 0 95
Kedves Gentleman Looser!

"...Meg lehet am engem is gyozni, csak ritkan, mert _altalaban_ nekem van igazam!..."

Hehe, tudtad te azt, hogy az ondicseret buzlik?...:) Csak nehogy azt mond, hogy ez nem ondicseret, hanem onismeret...:)

Meg egy megjegyzes: igazsag altalanossagban mindentol fuggetlenul mint olyan nem letezik. Csak mindenkinek a sajat magaban letezo kis apro igazsaglekepezodese letezik. Tehat azzal, hogy azt mondod, hogy altalaban neked van igazad, azzal valojaban a kovetkezot mondod:

Ugy gondolod, hogy azoknal a temaknal, amikhez hozzaszolsz, altalaban a temarol benned kialakult igazsagot kepviseled. Ezt sokan elmondhatjak magukrol, hehe.

Udvozlettel:

Firefly

Előzmény: Gentleman Looser (92)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.06 0 0 93
En is utalom, szemet himsovinisztak, ki kene tiltani oket az egesz vilagbol!!!
Előzmény: Törölt nick (91)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.06 0 0 92
Hogy te mikre emlekszel! Kepzelem, mi lett volna, ha "nem megyek at" a teszteden, arra is igy emlekeznel? :-)
Tudom, hogy altalanositok es eloiteleteim is vannak, raadasul gyakran pesszimistan es bizony elofordult az is, hogy rosszindulatuan. De ez nem jellemzo altalanossagban :-)
Meg lehet am engem is gyozni, csak ritkan, mert _altalaban_ nekem van igazam!
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.06 0 0 91

"...face to face..." nem tudom mondani, mert mostanában ritkán járok Grúziában...
:)

Viszont a hátad mögött mondom, hogy amiket ide leírtál, azokkal mélyen egyetértek :)
Nagyon biztos vagyok benne, hogy többen nem merték volna szemtől szembe mindazt elmondani, amiket ide leírkáltak.

(Ja, és hogy Catohoz hű legyek: utálom a hímsovinisztákat :)

Előzmény: Gentleman Looser (89)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.06 0 0 89
Latod, ez az, pontosan ugyanaz kell ide is a nepszeruseghez (mar ha ez celja valakinek), mint a valo eletben. Igen, egy vitazos topicban a meggyozo erveles, a amsik meghallgatasa es az emberi hangnem. A lazabb topicban a kedves hangvetel. Egy kis sárm. Egy jo adag humorerzek es stilus. Na meg intelligencia. Egyszeruen az a kepesseg amitol onmagunkat adjuk es ugy viselkedunk, ahogy tennek egy IRL klubban.
Sokan ott kovetik el a hibat, hogy az arctalansagnak nem az elonyeit hasznaljak ki, hanem elvesznek benne: bunkok, alpariak es csurhe modjan viselkednek. Mert itt megtehetik. Van egy iratlan szabaly pedig, miszerint semmi olyat ne tegy vagy mondj itt, amit nem mondanal a masiknak a pofajaba face to face. Hat ezt az elvet sokan nem kovetik...
Előzmény: Tienelle (88)
Tienelle Creative Commons License 2002.02.06 0 0 88
Ez érdekes. :-)) Mégis mi kell ahhoz, hogy itt népszerű legyen az ember? Vitafórumból kiindulva meggyőző érvelés? Kedves hangvétel? Hm?
Előzmény: Gentleman Looser (87)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.02.06 0 0 87
Mindossze arra gondoltam, jogy sok kismeno azt hiszi, hogy itt ebben a vilagban tobbet megengedhet maganak es az URL letben furdozve masnak, nagymenonek tuntetheti fel magat. Es most a nagymenon valami altalanos ertelemben vett sikeres (itt a HUSZon, a kapcsolatokban, szexben, jartas) embert ertek.
A valosag azonban az, hogy aki intelligencia alultengesben szenved, vagy csak megjatsza magat a szo barmelyik ertelmeben, itt is lebukik. Aztan akkor gyorsan nyit egy masik nikket, ahelyett, amelyiken leegett. Nem szemelyeskedtem magamra nezve sem, de tobb eves megfigyelesem itt, hogy akik sokaig "fennmaradnak a vizen" es nepszeruek, es "sikeresek" a maguk modjan itt (es ez nem abban mutatkozik meg, hogy hany emberrel fekszik ossze innen, hanem abban, hogy mennyire fogadjak el ot es a velemenyet hosszutavon), szoval azok a valo eletben is azok.
Előzmény: Corte (85)
Syenas Creative Commons License 2002.02.05 0 0 86
Szerintem nem egészen olyan, és ez hol jó, hol rossz. Jó, mert pl. egy magamfajta gátlásos soha nem menne oda IRL egy vadidegen asztaltársasághoz; és ez azért van, mert szerencsére itt kevesebb/más a konvenció, a körítés, az etikett, és ebben jó az anonimitás is. Rossz, mert ez sokak számára azt jelenti, hogy nincs is etikett, bármit szabad, lehet.
Az újak ezt vagy belátják, vagy nem. Ez utóbbi esetből születik sok új másodnick, vagy néha egy-egy önjelölt 'közellenség-szerep'. :)

Sokkal kevesebb zseni születik annál, ahányan annak képzelik magukat.:-)))

De a jelenlevő mindig kivételek, így ezt a megfigyelést mindenki könnyedén el szokta fogadni. :)

Előzmény: jedi1 (81)
Corte Creative Commons License 2002.02.05 0 0 85
Tényleg, te Gentleman Looser

Részletezzed kicsit jobban, hogyan is értetted ezt a hozzászólásodat: "Ja, es aki egy kicsit is kiismeri itt magat tudhatja, hogy aki "nagymeno" itt, az az eletben is az es forditva, aki viszont csak itt akarna kitunni, az nem megy (sokaig)."

Ilyet először hallok életemben, hogy aki ilyen helyen menő, az az életben is az. Az életben nagyjából sejtem, mit értünk ezalatt, de miről ismerni meg ***itt*** a nagymenőket? Ha csak magadra, az elmegy tréfának, de ha általában is, akkor kénytelen leszel bizonyítani az állítást.

Előzmény: Gentleman Looser (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!