Keresés

Részletes keresés

Salez Creative Commons License 2002.01.10 0 0 7
ez most hír, vagy konfabuláció?
Előzmény: McAtti (-)
Salez Creative Commons License 2002.01.10 0 0 5
viszont van, aki nem hibázik...
Előzmény: contact dermatitis (2)
AMI SZÁMTALAN Creative Commons License 2002.01.10 0 0 4
Na hallod, amikor kirúgják, szó nélkül, vagy fel sem veszik azokat, akik nem nyalják ígyúgy az Mszp seggét...
Pedagógus ismerősöm volt vmi szakmai jellegű összeröffenésem, és azt hozta haza, hogy az orbán mekkora cigány. Mondott volna ellent?
Annak van félnivalója, aki nem tartozik a 'régi táborhoz'. Remélhetőleg nem sokáig, talán kihalnak pár év múlva a vén káderek.
Nagydög Creative Commons License 2002.01.10 0 0 3
Lehet, hogy csak en bambultam el egy kicsit, de honnan vannak ezek az infok?

Nagydög

Előzmény: McAtti (-)
contact dermatitis Creative Commons License 2002.01.10 0 0 2
Csak nehogy előfordulj a praxisomban, arra ügyelj! - még valami műhibát ejtenék rajtad...
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.10 0 0 1
Okos topic, orvosnal jartatok mar?
contact dermatitis Creative Commons License 2002.01.10 0 0 0
Amikor felolvastam otthon Bayer Zsolt Új moralisták, farizeusok (6. rész) c. írását, az volt a nagymamám reakciója, hogy félti Zsolt életét... Azt mondta: "ezek meg fogják ölni!"...

A dedikáláskor a könyvesbolt előtt beszélgettem sok emberrel. Többen elmondták, hogy korábban járt ott seggfej elvtárs 1. és gyorsan bunkofonált seggfej elvtárs 2.-nek, hogy küldje ide az embereit, mert hogy itten gyülekezik a szélsőjobboldali fasiszta csőcselék...

Aztán elindultam a Lajosba, és azzal engedtek utamra, hogy jól vigyázzak magamra, mert majd jól megvernek, bezáratnak, bekerülök a maszop mosolyalbumába, aztán visznek Recskre...

Előzmény: McAtti (-)
McAtti Creative Commons License 2002.01.10 0 0 topiknyitó
1. A Kuncze plakátra rakott néni tiltakozna, de megfenyegetik.
2. A Gresco ügyet kihírharangozó újságírót és az informátort életveszélyesen megfenyegetik.

Ugyanakkor az mszp kampányának központi témájává teszi, hogy az emberek félnek. A farkas kiált farkast?

Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!