Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.12 -1 0 40

Sziasztok!

 

Tudna valaki erről a porszívó motorról, egy robbantott ábrát adni:

 

https://www.porszivoalkatresz.hu/termek/3101/univerzalis-porszivo-motor-1400w-(115mm-magas)-90-fokos-(ga3101)

 

Előre is nagyon köszönöm!

Ági1008 Creative Commons License 2017.06.01 0 0 39

sziasztok! S.O.S 

a családom kint élt eddig Németországban most családi okok miatt haza költöznek 

aki tud olyan céget akár kamionost aki Feuerbach wiesentheid ot -ból haza költöztetné őket bútorokkal egyéb személyes holmikkal

 

 

aki tud valamit az e-mailban irjon :

peterfalviagnes@gmail.hu

segítségeteket előre is köszönöm

apucika88 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 38

Helló

a segitségeteket kérném , keresem azt az úriembert és feleségét akik segítettek családomon amikor én külföldön dolgoztam . Annyit tudunk róluk hogy Miskolc jukóvölgyben laknak ,4 gyermekük van a férjet Misinek, a feleségét Enikőnek hívják .Négy gyermekük van és egy bordó opel astrájuk . Bármijen infót köszönök .

Most lehetőségem van meghálálni amit a családomért tettek .Ha ők nem lennének most biztos hajléktalanként tengetnénk  az életünk  .

 

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.28 -1 1 37

Sziasztok!!! Én csak szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét hogy a www.ingatlanbazar.com egy CSALÓ banda szánalmas emberekkel!!!!! kerüljétek az oldalt!! Megváltoztatják a hírdetések szövegét/tartalmát! 30 napig az ember ingyenesen hírdethet, utána viszont kemény pénzeket követelnek a hírdetésért! A gond csak annyi, hogy sehogy nem lehet a hirdetést törölni! Se a 30 nap lejárta előtt, sem utána!

Feladjam? Creative Commons License 2011.09.17 0 1 36

Sziasztok!

ma estig össze kell szednem 30.000 ft-ot amit egy hétre kérnék. Sajnos másképp nem tudok holnap reggel albérletet fizetni. kérem, aki tud, ill. akar is segíteni keressen meg. Köszönöm.

kumpli Creative Commons License 2011.08.11 0 0 35

Egy régi központi fütés"radiátoros"van a lakásomban és most vettem egy új kondenzációs kazánt.Azt mondja a szerelőm,hogy zárt rendszerben nem lehet használni,mert nem birja a nyomást.Szeretném kérdezni valakitől,aki ért hozzá,hogy igaza van e.Állítólag zárt rendszerben jobb a hatásfoka a kazánnak.Nagyon meg köszöném ha valaki tudna jó tanácsot adni...!krmpli...!

konya7 Creative Commons License 2011.07.27 0 0 34

Üdv!
Elég rossz helyzetbe kerültem, a következő lenne:
Egyetem miatt pestre költöztem, kollégiumba, és nyárra is itt maradtam fenn, mivel találtam munkát. Ugye koliból ki kellett költözni, de jelentkeztem nyári koliba egészen augusztusig, hogy majd akkor visszaköltözök majd a régi koliba. De megszűnt a munkám (kirúgtak ) és azon gondolkodom, hogy akkor minek legyek fenn, akkor hazamennék...de ki kéne fizetni az augusztusi kolit is ami 25k...és az lenne a (csúnya ) kérdésem, hogy ha nem fizetem ki és csak úgy lelépek, akkor tudnak valamit tenni ( címem, nevem van meg, szerződés kötés meg ilyenek nem voltak)?

Idaráv Creative Commons License 2011.07.17 0 0 32

Sziasztok! Férjemtől ellopták a mobilját, az illető valószínűleg eladta valakinek, mert pár nap után, amikor csak kicsöngött, tegnap felvette egy nő. Ő azt mondja, találta, először megígérte, elküldi a címünkre, aztán meggondolta magát, azt mondta, mégsem küldi el, aztán lecsapta. Letiltottuk a SIM-kártyát, de tehetünk-e mást is, hogy visszakapjuk a készüléket? Minden irata megvan, a rendőrség eljár az ilyen ügyekben?

Szmirta Creative Commons License 2011.07.06 0 0 31

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni!

 

Olyan embereket keresünk, akik "szoktak" festékeket vásárolni, maguk festenek, esetleg szakemberrel festetnek.

 

Egy 20 (rövid) kérdésből álló kérdőívről lenne szó, amit telefonon, előre egyeztetett időpontban kérdezénk.

 

Ha tudtok segíteni, írjatok légyszives egy e-mailt a ritakukacpagaponthu címre.

 

(A ránk szánt drága időt pedig egy apró ajándékkal próbáljuk megköszönni...)

 

Köszi szépen:

 

Rita

Kletta Creative Commons License 2011.07.04 0 0 30

A http://segitsszilvinek.blogspot.com/ címen Ramóna életmentő őssejtdonorokat keres. Hivatkozik a http://www.dunakanyar.net/~di/egyeb/JONAS.TXT címen levő cikkre is, amely szerint „Sokszor heteken, hónapokon múlik minden” és a donorok rendszere mindenkinek biztonságot nyújt.

Ildiko061 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 29
Sziasztok,nekem is segítség kéne,eladnánk a házunkat,bank tartozás miatt,esetleg vissza bérelnénk.Sajnos már majdnem a duplája a törlesztőrészlet,mint amivel kezdtük.Annyiért amit a banknak kell vissza fizetni.Valakinek valami ötlete???sajnos,most csak mindenki eladna.Előfordulhat,hogy szerencsém lesz???Remélem.Köszönöm
nyuszo01 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 27
sziasztok!
nekem egy olyan problémám van hogy szeretnék sürgősen eladni egy trix 12226 modellű mozdonyt még soha nem lett használva! segítenétek benne hogy hol tudnám eladni és hogy kinek? Vagy akit érdekel írjon !
imikee1 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 25
senki nem mer mert ha megtudják kijelenti fel akkor megölik őt is meg azt is aki fejelentette
Előzmény: Törölt nick (21)
RealCorpus Creative Commons License 2010.05.28 0 0 24
Mélje: az adott linken Profil -> Üzenetei
Előzmény: Törölt nick (23)
RealCorpus Creative Commons License 2010.05.28 0 0 22
Elsőnek talán rendőrség. Őket viszont meg kéne kérni, hogy velük mehess (mert ismered), vagy valamelyik rokona. Ha ott van ismerőse/rokona, akkor talán nem fog félni a tartóitól.
Ha ez nem segít, akkor beballagsz a legközelebbi szerkesztőségbe, ezzel párhuzamosan az ottani Jobbik-, vagy Fidesz-irodába.
Végső esetben (nem igazán legális) körbe kell kérdezni ismerőt, ismerős ismerősét és előbb-utóbb lesz olyan, aki el meri hozni onnan.
Előzmény: imikee1 (17)
imikee1 Creative Commons License 2010.05.28 0 0 19
székesfehérvár széchenyi út 67
Előzmény: Törölt nick (18)
imikee1 Creative Commons License 2010.05.27 0 0 17
SOS aki tud segítsen!!
Czifra Tamást fogva tartják, dolgoztatják a cigányok.
Kezdetektől fogva zsarolják, mondva csinált ürügyekkel folyamatosan dolgoztatják.
Állandóan elszedik a pénzét össze törték a telefonját. nem engedik sehova menni nem tarthat kapcsolatot a külvilággal mert állandóan őrzik és ez így megy már hónapok óta.
nem tudom hogyan lehetne Neki segíteni.

SOS Kérem aki tud segítsen Neki!!
Diablo8805 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 16
Ők is a segítségeteket kérik!
MEgérdemelnek egy esélyt!
http://egyeletjobatetele.blog.hu/
Pirossuzuki Creative Commons License 2009.12.21 0 0 14

SziaSztok!

Én is segítséget szeretnék kérni. Ma a bulvár oldalon megjelent egy cikk az I. kerületben történt karambolról (Mentő vs. Suzuki).

Szemtanúkat keresek, ui. én vezettem a Suzukit és nem hallottam a mentő szirénáját.

Fényjelzés ugyan volt, azt láttam is ,de már későn, a balra kanyarodó kocsisor takarta.

Aki látta, sokat segítene, ha jelntkezne.

Köszönöm:

Gazics Gabriella

burvinyek Creative Commons License 2009.01.26 0 0 11
Ja, és mégegy. Ha kicsi rá, akkor jó a másik fiúnak, aki még növésben van, vagy az apukának, ha nagy, akkor meg beveszik. Mindnet tudnak használni..
Előzmény: burvinyek (10)
burvinyek Creative Commons License 2009.01.26 0 0 10

Szia!

 

Pontos méretem nincs , de kb. 185 magas lehet, és nem vékony..:)

Köszi

üdv

Előzmény: Maijai1 (9)
Maijai1 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 9
Kedves burvinyek!

Mégis milyen magas az illető?Milyen méretű ruházatot visel.
Nekünk volna ruha,de a méret jó-e? 186-os esetleg jó?

Előzmény: burvinyek (8)
burvinyek Creative Commons License 2009.01.22 0 0 8

Még mindig:

Kedves Fórumlakók !

 

47-es férficipőt kért tőlem egy általam több éve támogatott, sokgyermekes család.

Kérem, akinek van ilyen méretű, általa már nem használt téli/őszi cipője, és módjában áll elküldeni nekik, tegye meg. A legnagyobb fiúnak nőtt ekkorára a lába, és ebben a hidegben is az 1 pár nyári cipőjében jár.

Továbbá örömmel és hálával fogadnának élelmiszer csomagot is,és a nagyfiúra téli ruhát, kabátot. ( magas, nagydarab, a 47-es lábhoz mérten) borzasztóan szegények.
Cím:
Bognár Istvánné
7274 Kazsok, Petőfi út 18.

burvinyek Creative Commons License 2008.12.22 0 0 7

 
Kedves Fórumlakók !

 

47-es férficipőt kért tőlem egy általam több éve támogatott, sokgyermekes család.

Kérem, akinek van ilyen méretű, általa már nem használt téli/őszi cipője, és módjában áll elküldeni nekik, tegye meg. A legnagyobb fiúnak nőtt ekkorára a lába, és ebben a hidegben is az 1 pár nyári cipőjében jár.

Továbbá örömmel és hálával fogadnának élelmiszer csomagot is,és a nagyfiúra téli ruhát, kabátot. ( magas, nagydarab, a 47-es lábhoz mérten) borzasztóan szegények.
Cím:
Bognár Istvánné
7274 Kazsok, Petőfi út 18.

divatlila Creative Commons License 2002.01.15 0 0 6
Mobilszámnak is utána tudsz nézni? Ha igen,akkor megírnám mailben a nevét...a titkos telefonszámhoz mennyire kell pontos adat? Elég a lakhely (város,falu),vagy a pontos lakcím kell? Csak azért kérdezem,mert nem biztos,hogy sok van ebböl a névböl a környéken...
Előzmény: Loveboy (4)
cucu Creative Commons License 2002.01.15 0 0 5
Lehet, hogy titkos a száma és ezért nincs benne a telefonkönyvben. Viszont hagyhatsz neki üzenetet kb 400 Ft-ért a tudakozónál. (198)
cucu
Előzmény: divatlila (3)
Loveboy Creative Commons License 2002.01.15 0 0 4
Bocs így nem tudok segíteni, annyit tudtam volna tenni, hogy megnézem, van e titkos telefonszáma, de ehez kell tudni, hogy hol lakott, de minimum a nevét.

A nyomózókról nem mondok inkább semmit, eddig csak eggyel volt dolga faternak válásnál, de elég link volt, nem találta meg akit kerestünk, és elkért 50e Ft ot, majd mikor én megtaláltam az illetőt megkértem a nyomozót, hogy kövessék, mire ő mondta, hogy vasárnap nem foglalkozik ilyenekkel, de ha gondolom visszaadja a pénzem, ez számomra egy elég rossz tapasztalat volt, lehet hogy azért, mert haver volt a nyomozó nemtom, ennek ellenére, lehet hogy ha egy idegent kérsz meg, akkor tisztességesebben dolgoznak ezt nem tudom.

Előzmény: divatlila (3)
divatlila Creative Commons License 2002.01.14 0 0 3
Én igazából azt szeretném megtudni,hogy hol lehetne valami infot elcsípni róla...(lakcím,telefonszám,ilyesmi).Budapesti az illetö,de azt hiszem,a nevét nem kellene elmondanom ...nincs valami ötlet,hogy hol érdeklödhetnék ilyesmiröl?Bízzak meg egy nyomozóirodát? :))
Előzmény: Loveboy (2)
Loveboy Creative Commons License 2002.01.14 0 0 2
Ha mondasz egy nevet, talán tudok segíteni.
Előzmény: divatlila (1)
divatlila Creative Commons License 2002.01.11 0 0 1
Az tudom,melyik városban ill. városrészben lakik,ennyire azért sikerült lesz?kíteni a dolgot. (persze ez sem jelent túl sok segítséget,mert nem hiszem,hogy jó ötlet lenne végigjárni a környéket,hátha ismeri valaki. Még a végén azt hiszik,magánnyomozó vagyok,vagy az adóhatóság. :)) ) Vagyis,ha Balassagyarmaton lenne egy névrokon,biztosan tudnám,nem ? az...:))
Előzmény: SanTa (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!