Keresés

Részletes keresés

jamamura szadakó Creative Commons License 2006.03.11 0 0 18
nem is javul meg, csak jobban politizál. ezek faszok, egy kis diktátort láttunk megszületni. :
Előzmény: leos carax cornelius (13)
jamamura szadakó Creative Commons License 2006.03.11 0 0 17

jelentem, ma este felfedeztem én is végre: fantasztikus, fenomenális. mind a 24X60X89 képkockáját ki akarom aggatni a falra. a tenenbaum hozzá képest egy zsibbadás könyéktájon.

be akarok lépni a yankee autósklubba.

Előzmény: leos carax cornelius (5)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.11 0 0 16

a szöcske repülőklub 4 és fél órát repült pilótája

Előzmény: leos carax cornelius (15)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.11 0 0 15

a rushmore-i méhészek elnöke

Előzmény: leos carax cornelius (14)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.11 0 0 14

a jenki gokartosok alapítója

Előzmény: leos carax cornelius (13)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.10 0 0 13
csak szeretném feleleveníteni, a hazai úgymond szaksajtó hogyan fogadta annak idején az okostojást
így:

cinema - ...Pedig vélhetően szeretnünk kéne Maxot, de legalábbis együttéreznünk vele. Hogy mégsem így van, az a rendező hibája. A történetnek eleve olyan izzadságszaga van, amilyen a filmbeli Rushmore magániskola tornatermi öltözőjében terjenghet... Idegesítően hervasztó film, 40%

total film - Egy idegesítő film egy idegesítő okostojásról, aki hiába javul meg, mégsem tudjuk megszeretni. Bár csak másfél óra, mégis úgy érezzük, hogy már egy örökkévalóság óta ülünk a moziban. Mindezek mellett ha megnézzük, Bill Murraynek köszönhetünk néhány kellemes percet. 2 csillag

minek annyit idegeskedni, nem értem

playmobil Creative Commons License 2002.01.08 0 0 12
héj! az nekem is teszett!
Előzmény: VadalmaX (10)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.08 0 0 11
brokkolik, bocsánat

van magyarul az első anderson? öccccsém

újról (royal tenenbaums) nem tudsz? állítólag még hibátlanabb, mint eddig

Előzmény: VadalmaX (10)
VadalmaX Creative Commons License 2002.01.08 0 0 10
pöttömpandúrok hihetetlen király, nem tudom, láttad-e azt a részt, amikor az űrből jött zöldségek fenyegetik a várost és a végén a gyerekek mindet megeszik, hát ahhoz a fináléhoz képest a Kannibálholokauszt egy cosmopolitan vezércikk, ahogy a sok agyhalott kiscsávó derékba harapja a patiszonharcosokat, besz*rás.

(Petárdát láttad? rushmore-os csávó szintén, csak akkor még 24 volt, abban fedezte fel owen wilsont, az egyetlen okot, amiért a zoolander nézhető)

Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.07 0 0 9
Te, Eperkutyus, ez a "recesszio" nem most kezdödött ám, a hálivudi filmipar minimum 25 éve ilyen folytatás meg blockbuster központu. Ez van, ezt kell (vagy nem kell) szeretni.
Nem minden szar persze, amit onnan kitojnak, vannak joo mozik is, még az idei mainstreamböl is tudnék sorolni (izéééé...pl a Moulin, az egy kedves kis film volt), hogy a független fiukrol (Memento, Requiem...) ne is beszéljek.
withe Creative Commons License 2002.01.07 0 0 8
ja igen
en az elejevel nagyonis elegedett voltam
volt egy szep kep ahol lehull egy pisztoly a melybe, arra emlekszem is erosen
de a vege mar nem volt annyira ugyes
mondjuk rossz se
nem az a nagyon recesszios fajta, de ......de....
na , erted
Előzmény: withe (7)
withe Creative Commons License 2002.01.07 0 0 7
es hogy tetszett az outfit?
ha mar az outrage-et nem lattam
Előzmény: leos carax cornelius (3)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.07 0 0 6
most olvasom, hogy 28 volt a csávó, amikor csinálta, fantasztikus
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.07 0 0 5
ne is mondd... hbo utoljára adta az okostojást, felvettem, legyen csak meg, mondom, ki tudja, mire lesz még jó, és azon kaptam magam, hogy imádom egyszerűen, elsőre is tetszett, de most jobban oda tudtam figyelni a részletekre, annyira jó, elbűvölt na, amikor bill murray azt mondja az elit iskola ünnepségén, hogy a gazdag kölykökre állítsa mindenki a keresőt, és amikor a célkeresztbe vannak, durr bele, pompázatos, meg amikor becsönget a nőcihez, az meg falatozik éppen, és megszólal ilyen kamaszos bizonytalansággal, hogy látom, répázgat éppen, mer a szinkron is ragyogó, a rendezés erényeit meg inkább nem is ecsetelem, mert beesteledik, mire végeznék, első osztáyú "amcsi maszlag" na, majdnem olyan jó, mint a powerpuff girls!

Előzmény: VadalmaX (4)
VadalmaX Creative Commons License 2002.01.07 0 0 4
ezer hála, majd ütközzünk,
de hogy a témánál maradjunk, most mondd, mit szólsz ehhez a hollywoodi recesszióhoz, hát nem kétségbeejtő?
Előzmény: leos carax cornelius (3)
leos carax cornelius Creative Commons License 2002.01.07 0 0 3
OFF

felvettem az outrage-et, elég jó, p newman eleinte zavaró mint mexikói martalóc, de a végére egész megszerettem, viszont az utolsó mondatot nem értem, pedig a nézésekből ítélve abba helyezték el a mondanivalót, de ha egyszer annyira dörmög az az idős ember

meg előtte volt az outfit, azt is felvettem, szal outfit + outrage, hogy passzoljon a betűrendbe

Előzmény: VadalmaX (2)
VadalmaX Creative Commons License 2002.01.07 0 0 2
pontosan jeszó, pont elég lett volna megmagyarázni frappáns fél mondatban azt az idegen szót, hogy ne kelljen húsz percig az ágy alatt hasalnom a Bakosért.
Előzmény: jehova szóda (1)
jehova szóda Creative Commons License 2002.01.07 0 0 1
miert kell ilyen hosszu topiknyito szovegeket irni, nem ertem
Előzmény: Eperkutyus (-)
Harvey Porter Creative Commons License 2002.01.07 0 0 0
Jóvan, jóvan, azér ennyire nem kéne mellre szívni, még tönkremész benne. Pl. olvashatnál a mozizás helyett inkább, vagy ilyesmi. Motanában van ez a könyvsorozat, na, hogy is hijják, Harry Potter, na, olvasgasd inkább azt.
Előzmény: Eperkutyus (-)
Eperkutyus Creative Commons License 2002.01.07 0 0 topiknyitó
Először is: megérdemlik.

Rövid leszek: elegem van az amcsi maszlagokból.

Kurva igényesek képre-hangra, de baromi szar a sztori, baromi sok bennük a reklám, és a nyál, nyál, nyál ...

Na meg a propaganda itt-ott, lásd Schindler Listája, Ben Hur és társai ...

Egy a lényeg:

ha már a mai divatfilmekre gondolunk a "mozi" hallatán, nálam a Titanic, Mátrix és Az Ötödik Elem filmeket egyelőre semmi nem übereli.
Még a Gladiator is okés, bár már ott is vannak "vagánycsávó" vonásai főhősünknek, ami "kissé" más a valóságban.

Tiszta mocsok sallang a mai moziipar.

Amerikai Pite 2 is egy nagy lószar lett,

Galdiator után jött Mel Gibson "Patriot"-ja, na hát az is egy nagy zéró lett, mondhatni a Braveheart utánzata kicsit előrébb az időben.

Szóval Hollywood-ból egy NAGYON FONTOS dolog hiányzik: az IQ basszameg! Hogy mikor egy rohadt Patriot-ot is megcsinálnak, gondoljanak arra, hogy a sztori ne legyen ugyanazaz: van egy pasi, a maga korában és fegyvereivel harcos, kinyírják a szeretteit és ő bosszút áll. Az már csak mellékes, a végén győz-e vagy sem, ezzel a "happy-end vagy nem" effektel már rég nem lehet egy filmet feldobni, nem számít manapság.

Inkább valami EREDETIT kellene kitalálni ...

Nem ontani a sok foskazán szart csak arra, hogy a hülye jónép megnézze egyszer, rámondja, hogy "kurva szar volt" és ágyő...

Na persze a dollármilliók ebből is bejönnek már...

Na. Ennyi !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!