Keresés

Részletes keresés

Krizsanyik Creative Commons License 2021.02.05 0 0 21

Andalúz egérvadász terrier kölyköt keresek, ármegjelöléssel.

Őszinte Ököl Creative Commons License 2021.01.29 0 0 20

Nekem egy shiba inu kutyusom van és két macskám, valamint kertem is. 

A kertben nem ás, max körbe szimatol. A macsekokkal elvan, haverok. A szomszéd macskáit sem bántja, ha át jön az udvarunkba, max odavakkant egy kicsit neki. 15-17 kg-os nem annyira közepes. Nyugodt blöki. Alapvetően okos jószág, bár makacsabb, önfejű fajta. De tanítás kérdése az egész.

 

Előzmény: Törölt nick (-)
kovacsnatasa0525 Creative Commons License 2021.01.28 0 0 19

Sziasztok! Szeretném veletek megosztani legutóbbi tapasztalatunkat. Pöti kutyám nagyon puffadós, régen állandóan küzdöttünk vele sajnos. Anno Youtubeon találtam egy videót a Platinum száraz kutyatápról, ami állítólag nem duzzad meg a kutya gyomrában, így nem fog tőle puffadni sem, lerövidülhet az etetés utáni pihenés időszaka. Na, gondoltam, ez megér egy péróbát (akkor ezért vettem meg). És valóban! Semmi puffadás, semmi hasfájás, és a kutya imádja a tápot! Nálunk a másik, nem puffadós kutyus is ezt eszi már. Már nem adnék mást nekik! Tökéletes emésztés, gyönyörű bunda és egészséges, aktív kutyusok!

miklosjobbagy Creative Commons License 2020.12.19 0 0 18

Ha van időd foglalkozni vele, akkor a weimari vizsla jó választás. A mienk most 7 hónapos, iszonyatosan intelligens. Már simán engedelmeskedik a kézjelekre (innen tanultuk meg: Így tanítsd meg pár nap alatt a kutyádat a kézjelekre). Szóval hajrá!

Encci Creative Commons License 2010.12.27 0 0 17

Kicsit sok az elvárás....
Nem bántásból mondom de  ilyennek nem is kéne kutya.A kutya akkor túrja a kertet ha unatkozik.(Ezt nekem is itt a fórumon mondta valaki).Szóval igaza van annak aki azt írta hogy neked kell betenítani.Ha egy kutya ugrál,nyal....Akkor látzsik hogy sose nevelték meg.Sose szabad ütni-verni.De megfelelő eszközökkel( klikker,jutalom) sok javulás látható.Fogadj örökbe menhelyről.Ott van sok közepes méretű kutya.És ha első perctől te leszel a dominánsabb akkor tudni fogja hogy ki a főnök és a legtöbb esetben hallgatni fog rád.

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.08 0 0 16
nem ismerem. hol lathatok ilyen kutyarol kepet? nem kapar a kertben? nem eszi a macskat?
Előzmény: Fido Dido (14)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.08 0 0 15
egy baratomnak vizslaja van, nem tudtuk egymast megszeretni. alladoan nyal, nekemjon, ramugrik, nem lehet megalljt parancsolni neki. es nagyon csupasz.
Előzmény: Psotairén (13)
Fido Dido Creative Commons License 2002.01.08 0 0 14
Beagle? Tündéri, közepes termetü, jó természetü!

Fido

Psotairén Creative Commons License 2002.01.08 0 0 13

Mit szólnál a vizslához?

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.08 0 0 12
kutya kell. na nem ma, de tavaszig.
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.08 0 0 11
kutya kell.
kozepes testu
okos
aki birja a macskakat
aki bijtra a tavat
aki nem turja szet a kertet.
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.07 0 0 10
a retrieveresek azt allitjak, hoyg a retriever nem alkalmas kutya arra, hogy a kert is megmaradjon. azaz tur. otlet, hogy melyik az a nem oleb kutya, amelyik (aki) nem turja szet a kertet, hagyja elni a macskakat, szofogado es normalis kutya formaja is van?
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.07 0 0 9
koszonom nyelvi okitasod. bar a magyar irodalomban olvastam mar olyat, hogy a kutya, aki..., de nincs problema, legyen amely.
Előzmény: harm2 (8)
harm2 Creative Commons License 2002.01.07 0 0 8

Az "aki" személyes névmás, emberekre használandó. Az adott szövegkörnyezetben javaslom inkább az "amelyik" szó használatát.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.06 0 0 7
lattam olyan kutyat, aki nevelhetetlen volt szinte. esd olyat is, akibe szorult joerzes es esz.
Előzmény: Hkoala (6)
Hkoala Creative Commons License 2002.01.06 0 0 6
Egyik kutya sem tud magától "viselkedni" a kertben - neked kell megtanítanod és ez elég időigényes.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.06 0 0 5
lehet, probalkozom ott is, de itt nagyobb a forgas, ahogy latom.
Előzmény: Cheese (4)
Cheese Creative Commons License 2002.01.06 0 0 4
Nem arra gondoltam, hogy ott van ilyen topik - de ott talán inkább vannak kutyások (is).
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.06 0 0 3
ott nem talaltam ilyen topicot.
Előzmény: Cheese (2)
Cheese Creative Commons License 2002.01.06 0 0 2
Szerintem ITT vannak!
Előzmény: Törölt nick (-)
rice Creative Commons License 2002.01.06 0 0 1
az a kutya aki elviseli a macskát, az aberált!

rizsa

Előzmény: Törölt nick (-)
PETYUS Creative Commons License 2002.01.06 0 0 0
0 ilyen kutya van.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.06 0 0 topiknyitó
kertbe, olyan, aki tud viselkedni a kertben, azaz nem turja szet, olyan, aki elviseli a macskat, olyan, aki okos es szep es se nem nagy, se nem kicsi.
golden retrieverrel gondoltam, de nem ismerem, csak keprol.
otletek? tanacsok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!