Keresés

Részletes keresés

Macsek-007 Creative Commons License 2004.09.29 0 0 12
ttc xp-s verzió
http://tycoon.uw.hu
Hernyofan Creative Commons License 2004.09.07 0 0 11

Ha már kívánságműsor.... Nekem is kéne Tycoon. Méghozzá a Rollercoaster Tycoon 2, ha lehet ( de ha nincs, én már akkor is tökéletesen elégedett vagyok ) kiegészítő is kéne hozzá. Mindenesetre nagyon fontos lenne! Az is jó, ha valaki mond nekem Bp-n egy olyan helyet, ahol meg tudnám iratni! A régi Tycoon-okról én is osztom az itt elhangzott véleményeket: rengeteg időt töltöttem a gép előtt a Transport Tycoon Deluxe című játékkal.

Üdv.: G.B.

HT Miskolc Creative Commons License 2003.10.31 0 0 10
sziasztok!

asszem a köv. napokban nálam is terítékre kerül a railroas tycoon 3. ... az elsővel rengeteget játsztam... tud vki cracket hozzá?

Előzmény: Tamás (9)
Tamás Creative Commons License 2002.01.07 0 0 9
Ha megismételnéd a múltkori e-mailt, egy telefonszámmal kiegészítve, talán hasznos lenne. :-)
Előzmény: szipusz2 (8)
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.07 0 0 8
A ZooTycoont sikerült felkutatnom már, de még kéne a
-transport
-railroad
-rollercoaster

mivel ezeket mondjátok jónak
Még van egy ismerősöm, akitől remélhetel, de ha nem jön össze, akkor lehet, hogy ide jövök megint :)

Köszi szépen!

Előzmény: GAMER (7)
ATi Creative Commons License 2002.01.04 0 0 6
nagyon lejáratják mostanában a Tycoon nevet, pedig az igaziak a Microproseosok voltak... Railroad Tycoon 1, Transport Tycoon, Pizza Tycoon, ezek mind nagyok voltak, en eltudtam veluk jaccani napokat is ha idom engedte volna. Mostaban meg jonnek a szupergagyi Tycoonok, amik mar nem is Tycoonok. Max meg mostanaban a RollerCoaster jelent meg ami meg az igazi Tycoon szeriaba tartozik, ami a Chris Sawyer-es TTD motorra epult es valami fantasztikus szerintem :)
oli tycoonon elsirtam magam egyszeruen, a moon is mely nyomokat hagyott bennem, a tobbit meg nem sikerult kiprobalnom.
Az eredetiek a legjobbak TTD, PT, RcT, RT
CREATOR Creative Commons License 2002.01.04 0 0 5
Nekem ezek a Tycoon-ok vannak RIP: Gadged Tycoon,
Railroad Tycoon, FUL:Transport Tycoon de Luxe, Skateboard Park Tycoon,Zoo Tycoon, MoonTycoon de ezen kivül sok Tycoon létezik. Szerény véleményem szerint a TTD a legjobb és a legrégebbi ami jó még a Gadged és a Zoo a többi felejthetö. Ha valamék érdekel irj.
Tamás Creative Commons License 2002.01.04 0 0 4
Azóta nem jutottam haza, de amint odaérek, átküldöm. Az asszony nyugton maradása mindent megér. :-)))))
Előzmény: szipusz2 (3)
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.03 0 0 3
megy
Előzmény: Tamás (2)
Tamás Creative Commons License 2002.01.03 0 0 2
Dobj egy mailt, aztán átküldöm a Transport Tycoon de Luxe-ot pár napon belül, ha mehet!
Előzmény: szipusz2 (1)
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.03 0 0 1
Legalább 1-2 kéne ami full, hogy asszony nyugton maradjon :) Tycoon rulez
Előzmény: Hex (0)
Hex Creative Commons License 2002.01.02 0 0 0
Van vagy 6 millio kulonfele tycoon...ha mind full kell azt lesheted
szipusz2 Creative Commons License 2002.01.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Asszony már napok óta nyaggat, hogy régen volt ilyen és ilyen Tycoon...Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e segíteni abban, hogy honnan a bánatból lehet letölteni egy-néhány Tycoon.
A legjobb lenne az összes :) Persze full kéne!

Légyszives szánjatok meg!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!