Ha már kívánságműsor.... Nekem is kéne Tycoon. Méghozzá a Rollercoaster Tycoon 2, ha lehet ( de ha nincs, én már akkor is tökéletesen elégedett vagyok ) kiegészítő is kéne hozzá. Mindenesetre nagyon fontos lenne! Az is jó, ha valaki mond nekem Bp-n egy olyan helyet, ahol meg tudnám iratni! A régi Tycoon-okról én is osztom az itt elhangzott véleményeket: rengeteg időt töltöttem a gép előtt a Transport Tycoon Deluxe című játékkal.
nagyon lejáratják mostanában a Tycoon nevet, pedig az igaziak a Microproseosok voltak... Railroad Tycoon 1, Transport Tycoon, Pizza Tycoon, ezek mind nagyok voltak, en eltudtam veluk jaccani napokat is ha idom engedte volna. Mostaban meg jonnek a szupergagyi Tycoonok, amik mar nem is Tycoonok. Max meg mostanaban a RollerCoaster jelent meg ami meg az igazi Tycoon szeriaba tartozik, ami a Chris Sawyer-es TTD motorra epult es valami fantasztikus szerintem :)
oli tycoonon elsirtam magam egyszeruen, a moon is mely nyomokat hagyott bennem, a tobbit meg nem sikerult kiprobalnom.
Az eredetiek a legjobbak TTD, PT, RcT, RT
Nekem ezek a Tycoon-ok vannak RIP: Gadged Tycoon,
Railroad Tycoon, FUL:Transport Tycoon de Luxe, Skateboard Park Tycoon,Zoo Tycoon, MoonTycoon de ezen kivül sok Tycoon létezik. Szerény véleményem szerint a TTD a legjobb és a legrégebbi ami jó még a Gadged és a Zoo a többi felejthetö. Ha valamék érdekel irj.
Asszony már napok óta nyaggat, hogy régen volt ilyen és ilyen Tycoon...Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e segíteni abban, hogy honnan a bánatból lehet letölteni egy-néhány Tycoon.
A legjobb lenne az összes :) Persze full kéne!