Keresés

Részletes keresés

tomajer Creative Commons License 2004.01.15 0 0 2
Jóreggelt topic !

Ebben a percsben indítottam egy másikat LindowsOS címmel:-(

Sz'al most kaparintottam meg a LindowsOS 4.0-át. Ha valaki tud, akkó meséjjen máá róla!:-)

Előzmény: Lefty (-)
micu Creative Commons License 2001.12.31 0 0 1
Ha jók az infóim, a cuccos a linuxra és a wine windows emulátorra épül. Amúgy a linuxot ma már nem sokkal nehezebb telepiteni mint a windowst (redhat, mandrake vagy SuSE linuxot legalábbis), kezelni meg még egyszerűbb is. A wine egy elég kellemes kis cucc, több linuxos cucc is rá épül (Pl. Corel-es dolgok, Borland Kylix fejlesztőkörnyezet), sok windows-os program el is indul alatta (Baldur´s Gate, Heroes Of Might and Magic III, Delphi 4, stb), de a tökéletestől azért még messze van. További infók: wine.codeweavers.com, www.winehq.com,www.transgaming.com.
Előzmény: Lefty (-)
Lefty Creative Commons License 2001.12.31 0 0 0
Akit érdekel a téma,az utánanézhet itt.
LEFTY
Lefty Creative Commons License 2001.12.31 0 0 topiknyitó
Nem tudom ki melyik OS híve,de szerintem a kettő ötvözése mindenképpen nagyszerű dolog.
Állítólag januárban jelenik meg az első olyan Linux alapú oper
ciós rendszer, amelyik teljes mértékben kompatibilis a jó öreg Windowssal,és még a hozzám hasonló egyszerű emberek is tudják majd kezelni, mert lesz grafikus felülete(méghozzá szép).
HA valaki foglalkozik behatóbban Linux-szal és van valami infója a termékről,és hogy hogyan lehet hozzájutni Magyarországon azt megköszönném:)
LEFTY

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!