Keresés

Részletes keresés

ab.kovacs Creative Commons License 2005.06.16 0 0 14
Helóka!

Ezt mindenkinek ajánlom - MŰXIK!!!

http://openoffice.hu/letoltes.php
Előzmény: t17t (11)
búvárszivattyú Creative Commons License 2005.06.15 0 0 13

Ez a kis exe megmondja neked az összes MS termék termékkulcsát:

http://www.skaro.net/cd-keyreader/index.html

Előzmény: dejo (12)
dejo Creative Commons License 2005.06.13 0 0 12
A problémám a következő!
Vettünk egyszerre 3 db PC-t OEM WindowsXP-vel és MS-Office XP SBE-vel.
Az egyiket HDD csere miatt újra kellett telepíteni. A WinXP-vel nincs is gond, hiszen a matrica ott van a gép tetején, az egyértelmű. Viszont az Office XP-vel az a gondom, hogy nem tudom a három product Key-ből melyiket írjam, be. A három gépre három különböző Prodict Key van, de nem tudom, hogy melyik van a másik kettőre telepítve!
Az Office névjegyében visszad ugyan egy OEM kódot, de az enm ugyanaz mint a Product Key.
Attól tartok, ha olyan Product Key-t írok be telepítéskor, mint amivel az egyik másik is telepítve van, akkor egy Key-t nem használunk, holott megvettük, a másikat meg kétszer is, ami az aktíváláskor esetleg problémát okozhat.
Honnan lehetne megtudni, hogy Melyik OEM kódhoz, melyik Product Key tartozik?
t17t Creative Commons License 2002.01.03 0 0 11
Helóka!

Ezt mindenkinek ajánlom - MŰXIK!!!

1, Telepítés után egyenként elindítani a progikat (FONTOS!), majd az aktiválási ablakoknál a KÉSŐBB-et választani!

2, Ezután indítani a cracket!
a, ENG: szinte bármelyik jó
b, HUN: Universal Activator for Office XP

3, Lelőhely: www.cracks.am - szinte mindenhez van crack!

Remélem, segítettem!
Sok sikert!

búvárszivattyú Creative Commons License 2002.01.02 0 0 10
Az aktiválás úgy működik, hogy a gép valamilyen algoritmus alapján generál egy kurva hosszú számsort, azt be kell diktálni az ügyfélszolgálatnak, ők szépen rögzítik, náluk is generálódik egy hasonló hosszúságú sor, azt lediktálják neked, te meg beírhatod.
Nem tudom pontosan, mi alapján hozzák létre a számsort, de gondolom egyrészt hardverelemeket vizsgál, másrészt maga a program sajátosságait (milyen verzió, milyen regisztrációs kód sat.), szóval én a helyedben nem nagyon aktiváltatnám, mert a számsorból azonnal rájöhetnek, hogy itt valami gyanús dolog történt. Legalábbis szerintem csak akkor van értelme ennek az egész macerának, ha így működik a rendszer.

Ha kiíratod cédére, akkor egyszerűen kérdezz rá, hogy feltört verzióról van-e szó, azaz kell-e aktiválni. Valószínű, hogy fel van törve, mindenesetre nem árt megbizonyosodni erről, mert szerintem egyébként használhatatlan a dolog.

Előzmény: k.zozo. (8)
aszittem Creative Commons License 2002.01.02 0 0 9
Köszi a segítséget, srácok, lehet, hogy nálam valami a telepítőkészlettel nem kóser, mert nem fogadta el a lentebb említett kulcsot. Ha viszont kulcs nélkül nyomtam tovább, úgy elindult a telepítés, de lehalt nem sokára, valamilyen hibára hivatkozva...
Ezek után kénytelen voltam feltenni az Office97-et, mert már kellett.. :(
Mindenkinek kösz mégegyszer !
k.zozo. Creative Commons License 2002.01.01 0 0 8
Hali! Olvastam valahol hogy az XP-ben az install után termékaktiválást kell csinálni különben korlátozottan működik. Van valakinak írt cd-s XP? Én most akarok iratni egyet, azzal gond lehet ha aktiválom? Hogy is van ez az egész aktiválás? Köszi
lekwar Creative Commons License 2002.01.01 0 0 7
nekem prof. van és magyar és az serial amit búvár megadott
búvárszivattyú Creative Commons License 2001.12.30 0 0 6
Olyat nem tudok.
Előzmény: aszittem (5)
aszittem Creative Commons License 2001.12.29 0 0 5
Köszi, de nálam ez se megy :((((((((
Esetleg egy Pro Hun-ost (igen balfasz voltam, a Pro megjelölést elfelejtettem megadni a preferenciák közt..)
Előzmény: búvárszivattyú (4)
búvárszivattyú Creative Commons License 2001.12.28 0 0 4
FM9FY-TMF7Q-KCKCT-V9T29-TBBBG
aszittem Creative Commons License 2001.12.27 0 0 3
Igen, kösz, de ott már néztem, egy címet dobott ki, ott is egy 0 bájt hosszú zipre mutatott a link :((
Előzmény: Géniusz Lóci (2)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2001.12.27 0 0 2
Javaslom a http://www.astalavista.com címet, és ott valamelyik warez-keresőt.
Előzmény: aszittem (1)
aszittem Creative Commons License 2001.12.27 0 0 1
Örülök :))
Előzmény: safi (0)
safi Creative Commons License 2001.12.27 0 0 0
Nekem 0 darab Office XP hun cdkey-em van
Előzmény: aszittem (-)
aszittem Creative Commons License 2001.12.26 0 0 topiknyitó
Ehem, szóval kéne hozzá egy működő cdkey, mert a tokotvalahol elszórtam :)
Ha valaki tud, kérem ne tartsa magában :)
Thx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!