Keresés

Részletes keresés

szpsz911 Creative Commons License 2007.08.04 0 0 19

Hello!

Nem tudom, hogy olvassa-e valaki ezt a topicot, de ezúton is szeretnénk megköszönni az egész társaságnak azt a felejthetetlen és kellemes, vérebekkel teli délutánt, amit ma együtt tölthettünk velük Sirok községben.

üdv

Toucan Creative Commons License 2003.12.02 0 0 17
Szia Bükkaljai!
Nagyon köszi a cimeket! Sajna nem én nyertem a lottón, de ez nem akadályoz meg, hogy nekem is legyen majd angol vérebem.
Sajna nem tudom, hogy milyen véreb tulajdok tartoznak az egyletbe, de feltételezem, hogy hannoveri és bajor véreb gazdi is van köztük. Remélem sikerül találnod egyet.
Előzmény: bükkaljai (16)
bükkaljai Creative Commons License 2003.11.28 0 0 16
Ja és köszi a Véreb Egylet címét! Te ismered, hogy tudod milyen kutyái vannak?

Ja és a novemberi Kutya újságban láthatod a Horvthék egyik angol vérebét aki az első magyar tulajdonban lévő Európa Győztes véreb. De szerintem fennt van a neten is ,utánnanézek, hogy hol.

Előzmény: Toucan (14)
bükkaljai Creative Commons License 2003.11.28 0 0 15
Kedves Toucan!Örülök,hogy örülsz de mégjobban fogsz, ha elmondom, hogy a novemberi a Kutya újságban találtam egy bloodhound hírdetést ahol kölyköket hírdetnek.A telefon:74-437-542 Sióagárd.
A többi tenyésztő elérhetősége:
HORVÁRI SÁTÁN kennel:Mód Zita és Horváth István, Székesfehérvár 8000, Balatoni út 117.
INSPECTOR kennel: Molnár Erika, Bp. Vasvári Pál u 6. 1061
Van egy kecskeméti is, most néztem meg a katalógusokból. Laki Krisztián 6000 Kecskemét, Irinyi u 40.
Telefonokat nem nagyon tudok de a Matáv honlapon rá tudsz keresni.
Előzmény: Toucan (14)
Toucan Creative Commons License 2003.11.26 0 0 14
Ezt találtam csak a neten: Magyar Véreb Egylet, Feiszt Ottó, 8800 Nagykanizsa, Felsőerdő utca 18. Olyan emberke, aki hannoveri és bajor vérebet tart, nem csinált web oldalt. Biztosan nemsokára jelentkeznek maguktól a topikodon. Jó éjt!
Előzmény: bükkaljai (12)
Toucan Creative Commons License 2003.11.26 0 0 13
Szia Bükkaljai!
Nagyon örülök, hogy általad kiderült, magyar országon is tenyésztik a kedvenc fajtámat. Eddig hiába kerestem kutya újságokban hirdetést, egy darabot sem láttam, ami angol véreb tenyészetről szólt volna. Régebben egy csomó képet gyűjtöttem róluk a netről, tündériek. Én nagyon örülnék, ha megirnád a tenyésztők elérhetőségét, hátha megnyerem a lottó ötöst és akkor már mehetek is házat venni a blökihez. :o) A Te kedvenceidet megnéztem a neten. A kép alapján szimpatikusak. Tenyésztő nevet egyelőre nem találtam. Azért majd keresgélek még.
Előzmény: bükkaljai (12)
bükkaljai Creative Commons License 2003.11.26 0 0 12
Hát vérebek terén nincs valami nagy tumultus erre felé sem. Én is nyitottam egy topikot ahol Bajor és Hanoveri tulajokat keresek de egyenlöre nincs túl sok jelentkező. Én erdélyi kopós vagyok és kiállításokon szoktak a kopók egy körbe lenni a vérebekkel.Az alábbi aktív angol vérebesekről tudok Horvári Sátán kennel tenyésztője:Horváth István , Bambavölgyi kennel tenyésztője: Csernyik Tamás, Inspektor kennel tenyésztője:Molnár Erika és vannak még azért. Ha valakit érdekel a fenti tenyésztők címe, megírhatom. A kennel.lap.hu-n is fennt van valamelyik kennel/kennelek.
Még annyit, hogy én nem hiszek el mindent ezeknek a buta "melyik a legokosabb kutyafajta" típusú műsoroknak.Minden fajta más és más mind küllemre, vérmérsékletre, temperamentumra más a használhatóságuk és nem hinném, hogy az angol véreb egy buta fajta lenne. Sőt biztos, hogy nem az, egy végtelenül kedves és jóindulatú kutya, nagyon jó szaglással. De talán DINNJE többet tud erről mondani.
Előzmény: Toucan (11)
Toucan Creative Commons License 2003.11.26 0 0 11
Sziasztok!
Egyik álmom egy bloodhound kutyus. Még nem jött el az ideje, hogy legyen nekem is, mert egy kertes ház hiányzik hozzá. Nem csüggedek, egyszer biztos engem is boldogit majd egy ilyen kutyus. Az Animal Planet csatornán láttam róla egy fajta bemutató műsort. Szegénykém nem kapott túl sok pontot semmire, kivéve a szaglására. Az okosságáról állitólag nem nagyon hires. Ennek ellenére nekem Ő a legtökéletesebb. Olyan kis mamlasz. Nektek mi a tapasztalatotok róla? Tényleg hajlamos betegségekre? Tényleg butuska?
Előzmény: Ördögpirula (10)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.24 0 0 10
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Nektek!

ÖP és a gyerekek
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.24 0 0 9
Nem sajna.......én csak fanatikus állatbolond vagyok....
Viszont simókáztam 1 éppen akkor 1órája Mo-n lévő kislány bloodhoundot....gyönyörű baby!
ÖP
Előzmény: talajmentilokomotív (8)
talajmentilokomotív Creative Commons License 2002.12.24 0 0 8
Tetszik a bloodi. A tiéd?
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.18 0 0 7
Tibbe Creative Commons License 2002.12.09 0 0 6
Ez is tetszik!
Előzmény: Ördögpirula (5)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.08 0 0 5

ÖP
talajmentilokomotív Creative Commons License 2002.12.07 0 0 4
Én is bloodhound tulajdonos vagyok szivesen cserélek infot a fajtáról.
homszilaszti Creative Commons License 2002.01.01 0 0 3
Boldog új évet kivánok mindenkinek és minden égylábú barátainknak!!!!!!!
Remélem,hogy az újesztendőben többen látogatnak el
ebbe a topic-ba, és sikerül társakra és infókra találni
Előzmény: dinnje (2)
dinnje Creative Commons License 2001.12.31 0 0 2
hát igen, ha egy fajta viszonylag ritka vagy ismeretlen, akkor így jár az ember. Neten is alig találni infókat, az ember tisztára elkeseredik:( De legalább nem csak én vagyok így!
Előzmény: homszilaszti (1)
homszilaszti Creative Commons License 2001.12.30 0 0 1
Szia
Ugy látom egyelőre ketten vagyunk ezért nem is eröltettem köszönésnél a többesszámot.Hasonló cipőben járok én is csak annyi különbséggel,hogy én Tibeti masztiff-ról szeretnék vásárlás elött infókat beszerezni.

Előzmény: dinnje (0)
dinnje Creative Commons License 2001.12.29 0 0 0
Nem túl nagy a tolongás ebben a topicban. Ennyire ismeretlen/érdektelen az egész?

dinnje Creative Commons License 2001.12.25 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Én egy nagyon boldog kutyatulajdonos vagyok néhány hónapja, egy angol véreb kiskutya lakik velünk. Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e mások is, akik ezt a fajtát választották, ill. vannak-e akik ismerik a fajtát. Elég ritka Mo-n, kb. 3 tenyésztőről tudok az országban, de nemigen találkozni senki gazdival. Jó lenne megosztani a tapasztalatokat, élményeket egymással! Egyébként Rupertről van szó, és most 4 és fél hónapos kan, épp horkol a kosarában egy kiadós séta után.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!