Keresés

Részletes keresés

mpd Creative Commons License 2001.12.27 0 0 70
Már letettem....nem is monc hülyeséget evvel. Mondjuk, a szemüveget el kéne hagynia, meg szinkronizálni kéne, arról nem beszélve, hogy úgy 30-40 kilót fogyhatna a szerephez. Akármilyen lenne a film, ezzel máris nyerne Verebes.

Előzmény: Kvant_II (65)
ttaarrllee Creative Commons License 2001.12.22 0 0 69
"a Fábry-Show az RTL Klubon, a maga műfajában remek. Legalábbis, amíg Fábry beszél, biztosan."

Mást meg úgysem enged szóhoz jutni.

Előzmény: Geyza (51)
lujza Creative Commons License 2001.12.22 0 0 68
Hmm. Amin nincs mit vitakozni, azon nincs mit vitatkozni...
Előzmény: Törölt nick (66)
ipari tusko Creative Commons License 2001.12.22 0 0 67
A helyzet az, hogy a mónikasó forgatókönyv alapján készül, és 90%ban statiszták szerepelnek, akiknek elmondják, hogy milyen karaktert alakítson és milyen álláspontot képviseljen egy vitában.

Számomra már az is meglepő, hogy valakit tényleg meghívtak a sóba.

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.22 0 0 66
Kedves Olvasó/író Társak!
A topic csodálatos hatással van a politika fórum "lakóira"! Sok egyetértés, ha ellenvetés van, az is kultúrált hangnemben.
Hű, de tetszik.
Előzmény: Kvant_II (65)
Kvant_II Creative Commons License 2001.12.22 0 0 65
Nem egy egyszeru olvasmany a Moby Dick, az ketsegtelen. Ismereteim szerint megjelenesekor nagy bukas is volt, csak kesobb fedeztek fel. Tenyleg, mit szolnal Verebes Istvanhoz Ahab szerepeben? Jo, csak vicceltem, tedd le azt a konyhakest...
Előzmény: mpd (63)
borzimorzi Creative Commons License 2001.12.22 0 0 64
OFF
Kedves Lujza és Probatbicol, kösz! (De rég is volt már a Rejtős korszakom :(...)
Csót:
b
ON
mpd Creative Commons License 2001.12.22 0 0 63
Pedig a Moby Dick nagyon jelentős mű. De, valljuk be, nem lehet könnyű filmet csinálni belőle.
Ahab viszont annyira bonyolult figura, hogy egy ilyen tipikus , nagydarab de mégis kisfiús (hollywoodi követelmény) fickó nem tudja jól eljátszani, ha mégoly jó színész is.
Talán Yul Brynner :-)))))) persze parókában..
bruhahaha.
Előzmény: Kvant_II (60)
mpd Creative Commons License 2001.12.22 0 0 62
Nekünk még a Fehér hajó, meg a Ménesgazda, na meg a Nagyezsda volt kötelező.
Előzmény: szp (59)
armagnac Creative Commons License 2001.12.22 0 0 61
Ha jól értettem az olvtárs mondanivalóját, nem azt mondta, hogy újra kellene forgatni. Csupán magyarázatot adott, hogy mai "nagyjainknak" nagyon kellemetlen lenne, ha kontrasztként műsorra tűznék régi "nagyjainkat".
Előzmény: Törölt nick (48)
Kvant_II Creative Commons License 2001.12.22 0 0 60
Azt tudtad, szomszed, hogy Gregory Peck vagy 40 evvel kesobb, ugy a mult evtized kozepe tajan feltunt egy masik Moby Dick filmben is, Father Mapple szerepeben? Nem mintha az a film olyan nagy elmeny lett volna persze. Stoppard muverol oszinten szolva en is csak annyit tudok, hogy van benne valahol egy resz, ahol fej-vagy-irast jatszanak, de mindig fej jon ki...
Előzmény: mpd (57)
szp Creative Commons License 2001.12.22 0 0 59
pedig a "Rosenkrantz és Guilderstein halott" cimü filmet kötelezö megnezni!!

Előzmény: mpd (57)
lujza Creative Commons License 2001.12.22 0 0 58
Rossz hírem van : Már megint egyetértünk valamiben. :)
Előzmény: Törölt nick (53)
mpd Creative Commons License 2001.12.22 0 0 57
Nem hiszem, hogy a kedvencem lesz....
Reménytelenül maradi vagyok. A Hamlet szóljon csak Hamletről.

Mellékesen: az amiknak sikerült még a Moby Dicket is elrontani azzal, hogy Gregory Peckkel játszatták Ahabot. Makszimálisan nem neki való.

Előzmény: Kvant_II (54)
armagnac Creative Commons License 2001.12.22 0 0 56
Valami cseh-angol író. Egyik legismertebb müve a szinházban és filmen is látható "Rosencartz és Guildenstern halott". A Hamletben hangzik el ez a mondat - ám ebben a müben az "eredeti" mü csak "statiszta".
Előzmény: mpd (44)
Kvant_II Creative Commons License 2001.12.22 0 0 54
Ide klikkeljel, kecsketenyeszto.
Előzmény: mpd (44)
Fine Tune Creative Commons License 2001.12.22 0 0 52
No igen, Kern szerintem nagyon jó (egyébként is kedvencem) de attól még a 7i7-es elég gagyi műsor.
Előzmény: Geyza (51)
Geyza Creative Commons License 2001.12.22 0 0 51
Például volt a királyi TV-n, azután a TV2-n a "Mindent vagy semmit". Az szerintem jobb volt, mint a mostani műsorok (a Jakupcsek-, ill. Vágó-féle), de megszüntették. Miért? Mellesleg, a Jakupcsek- és a Vágó-műsor is még a jobbak közé tartozik, de akkor se értem, miért kellett megszüntetni. Iletve értem: Enek a dizánja jobban vonzza a népet, kevéssé intellektuális.

Egyébként ez, ami a TV-kben van a legtisztább demokrácia és piacgazdaság: a hülyeség és az igénytelenség győz.

Egyébként kár az RTL Klubot meg a kukacot általánosságban gyalázni: Pl. a Fábry-Show az RTL Klubon, a maga műfajában remek. Legalábbis, amíg Fábry beszél, biztosan.

Előzmény: Probatbicol (31)
pindiy Creative Commons License 2001.12.22 0 0 50
A fene tuggya ki az a Mónika, de valszeg ez az eljárás egy kutyaközönséges csalás.
Fine Tune Creative Commons License 2001.12.22 0 0 49
Mert hajnalban a proli úgy sem nézi meg, viszont el lehet könyvelni mint közszolgálat.

Engem nem az zavar, hogy vannak, hanem az, hogy elfoglalnak egy egész csatornát.

Előzmény: Törölt nick (48)
mpd Creative Commons License 2001.12.22 0 0 47
Igazat adok, miként a (34)-ben is, de elgondolkodtató a (36).
Attól függetlenül lehetne ilyeneket rendezni, Ki Mit Tud, Riporter Kerestetik stb.
Manapság elég, ha beszédhibás valaki, máris bemondó lehet.
Előzmény: Probatbicol (31)
Fine Tune Creative Commons License 2001.12.22 0 0 46
A bíróság előtt ez nem érv, a Monika showt nem kötelező nézni (mellesleg az alkotókat nem kötelező ismerni).

Előzmény: Aktív Oxigén (42)
Aktív Oxigén Creative Commons License 2001.12.22 0 0 45
Azért mutatják olyan későn a Kárpáthy Zoltánt, hogy ne legyen szembetűnő a mai színészgárda silány felhozatala.

Képzeld el, ha manapság kellene leforgatni a Kárpáthyt! Ki játszana benne? Konta Barbara? Bajor Imi?

Előzmény: Törölt nick (38)
mpd Creative Commons License 2001.12.22 0 0 44
Most nyilván lelepleződik műveletlenségem, de nem tudom, ő ki...

(Az idézet shareware, használd egészséggel.)

Előzmény: armagnac (28)
Aktív Oxigén Creative Commons License 2001.12.22 0 0 42
Ezt az állítását elhiszem az illetőnek. Ha engem hívnának a műsorba, sejteném, hogy mi vár rám.
Aki meg tényleg odamegy (és utána a cassa-hoz), az megérdemli.
Előzmény: Fine Tune (40)
lujza Creative Commons License 2001.12.22 0 0 41
Bibííí, nekem megvan videjón....
Előzmény: Törölt nick (38)
Fine Tune Creative Commons License 2001.12.22 0 0 40
"A producer szerint naiv, aki a Mónika-show-t ismerve azt hiszi, hogy valóban az érdekes munkája miatt hívják be."

Ezek szerint tlnyleg tudatosan basszák át a meghívottakat.

lujza Creative Commons License 2001.12.22 0 0 39
Lécci, mesélj....
Előzmény: CSamu (35)
armagnac Creative Commons License 2001.12.22 0 0 37
Sokadszor írom le: a tv célja a nézettség. Ha szappanoperára/vérre mondjuk a lakosság 25%-a vevö, hírekre, sportra, komolyzenére, vetélkedöre, beszélgetös müsorra, igényes filmre, természetfilmre vagy valami egyébre meg mondjuk kb. 10-10, akkor egyértelmü, hogy melyiket választja egy kereskedelmi tv. A maradék 75% meg vagy ne nézze vagy alkalmazkodjon.
Előzmény: Törölt nick (33)
armagnac Creative Commons License 2001.12.22 0 0 36
Kitermelni a konkurenciát? Ugyan kérem!:)
Egyébként is az utóbbi 15 évben (a korábbiakra nem emlékszem) a "frissen felfedezettek" nagyobbik fele szoros kapcsolatokat (akár családi, akár baráti) ápolt a müsor elött is valamely már befutott sztárral, csak ez volt a módszer, amivel ismerté tette magát.
Előzmény: Probatbicol (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!