Keresés

Részletes keresés

elefantkillah Creative Commons License 2001.12.21 0 0 13
Tényleg ne nézd a Tévét, hallgass inkább minket!
Vesszenek a tévék az idióta brazil sorozataikkal, de a többit is fel lehetne dolgozni állateledelnek.
MIÉRT van az, hogy a televiziós csatornák csak este 11 után képesek nézhető műsorokat produkálni??
de azt is úgy hogy kapcsolgatnia kelljen a parasztnak, hogy nem maradjon le semmi érdekesről.
merthogy mindenhol egyszerre megy a nézhető riprt/film/stb
deltoid Creative Commons License 2001.12.21 0 0 12
De a legfelháborítóbb, hogy a múltkor felcseréltek két SZUPERMOZIT: az egyik Bud Spencer-film (1976) helyett egy másik Bud-Spencer gigafilmet (1978) adtak le.
(Persze főműsoridőben, amikor a kis menyétet különféle kalandok után megszelidítő tízéves kisfiúról szóló vagy a hogy érezte magát a tizenkét éves Bobby a cserkésztáborban, ahol férfivá érett c. matinéműsorokat szokták, nekünk, itt a Balkánon.
v_peti Creative Commons License 2001.12.21 0 0 11
Így van, nem kell nézni őket.
Gondolhatjátok, hogy a TV-knek nem érdeke, hogy te pont akkor kezdd nézni az adást, amikor kezdik, hiszen akkor nem látod a reklámot, meg persze a műsorelőzetest. Ami meg nekik fontos.

Ez az 5-10 perces csúszásokat megmagyarzhatja. De 20-30 percet már nem. Sem a korábbi kezdést. (Ld. a korábbi hozzászólásaimat!)

Előzmény: Törölt nick (10)
willy shaxpeer Creative Commons License 2001.12.21 0 0 9
Talán egy kicsit off leszek, de azért nagyjából a témához tartozik.
Az RTL klubbal kapcsolatos a dolog. Kb másfél évvel ezelőtt attak egy boxgálát. Koko+Mihalchewski (vagy mittomén hogy írják). Amikor a koko meccsét kezdték adni, akkor ért véget a Sat1-en a Tigrisé. Ők meg persze kiírták, hogy ÉLŐ!
v_peti Creative Commons License 2001.12.21 0 0 8
Hiszen legtöbbször nincs műsorválozás.
Hozzászólásod ezt megcáfolni látszik. Igaz az RTL Klub-ot többet nézem, és ott ilyen jellegű problémám még nem volt. De amiről én írtam, ott egyértelműen nem a műsorváltozás volt az oka a műsor előbbi kezdésének. (Vagy csúszásának.)
Előzmény: v_peti (7)
v_peti Creative Commons License 2001.12.21 0 0 7
Ez egyértelmű trehányság. Nem arról van szó, hogy a ... televízió a műsorváltoztatás jogát fenntartja. Hiszen legtöbbször nincs műsorválozás. Az élő adás is ritka mint a fehér holló. A filmek hosszát meg nem nehéz megállapítani. A reklámidőkkel meg lehet manipulálni. (Ha kevesebb, akkor beraknak még 2 műsorajánlót, ha több, akkor meg legfeljebb 5 percet csúszik a következő műsor. De túl nagy eltérés nem lehet, mivel a reklámszünetek mennyiségét és hosszát előírások szabályozzák.

Előzmény: v_peti (5)
RKata Creative Commons License 2001.12.21 0 0 6
Csak éppen nem azt a műsort adják le, amit meghirdetnek... Beállítod a videót, hogy felvedd a Melrose Place-t, aztán nézheted a Cobra 11-et... :o)

A dühítő az, hogy ezt azóta csinálják, hogy léteznek. Amikor elindultak, ugyanígy nem tartották be a kezdési időpontot, de akkor azt mondtam, biztos még a kezdeti nehézségek miatt, majd belejönnek, de úgy látszik, négy év ehhez nem volt elég.

Előzmény: Herbie_ (3)
v_peti Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5
Egyetértek. Annakidején az esti műsorok kezdési időpontját mindig ugyanarra az időpontra írták be, függetlenül a hosszuktól. (Amikor a Vágó István még ott vezette a vetélkedőműsorát.)
pipi Creative Commons License 2001.12.21 0 0 4
nem kell nézni őket, és akkor mindegy mikor mi kezdődik
Herbie_ Creative Commons License 2001.12.21 0 0 3
Ők se panaszkodhatnak.
Tapasztalatom szerint a kiírt kezdési idő ált. 5-15 perccel tér el. Valamivel jobbak mint a tv2.
Előzmény: division by zero (2)
division by zero Creative Commons License 2001.12.21 0 0 2
az RTL Klubnak is lehetne venni egyet...
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 1
Viccen kívül. Igazad van. Egyet értek, bár ritkán nézem a tv2-t, de ha nem videóra veszed akkor is bosszantó tud lenni. Hát még ha előbb(!) kezdik!

És milyen óra legyen? Digitális? Mutatós lehetm, hogy van nekik... Vekker? Vagy egyszerű kakkukos? Toronyóra lánccal?

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 0
Ez egy nem 0 ötlet.
kalambo Creative Commons License 2001.12.21 0 0 topiknyitó
Hello!

Szerintem ez lenne a legjobb, dobjunk össze nekik órára, mert biztos, hogy nincs nekik! Vagy talán nem ismerik, hogy hogy lehet leolvasni a mutatós órát?

Ugyanis, szerintem e két dolog lehet az oka annak, hogy a műsorokat 10-40perces késéssel kezdik. Nem hiszem, hogy ha a többi tv be tudja tartani az időt, akkor a tv2 miért nem! Azért azt remélem nem képzelik, hogy egy filmet négy órás kazettára fogok felvenni!

Dicséretet érdemelnek a kisebb tv-k(pl. Spektrum), ahol eddig egy-két percnél nagyobb késést nem láttam.

Mi a véleményetek?

Kalambo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!