Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.23 0 0 134
Nem Szanyi volt a tegnapi Aktuálisban, hanem Szili Katalin.
Viszont, csak ezért már nem nyitok külön topicot, inkább előbányásztam ezt...

Szóval: ellátták Szili Katalint mézesmázzal és beküldték az Aktuálisba.
Csupa bűbáj.
Ez azt jelenti, hogy csupán az idő felében foglalkozott a Fidesz gyalázásával.
A többi:" innentől kezdve másképp lesz, a hátralevő 41 napban pozitiv kampány következik".
Majd bejelentette : Horn Gyula 1992-es bocsénatkérése untán( Macisajt: hol? mikor?)
most 2002-ben megint bocsánatot kérnek.
A jog- és vagyon előd bűneiért, valamint a maiakért ( de lehet hogy az elkövetkezendőkért is egyúttal, nem volt világos...)
Kende usw. lesperve.
Tekintsünk előre.

Ült vele szembe szegény Krizsó Szilvia , piros csík a hajában és nyögni nem tudott.
Erre ő se számitott.
Ajtó -ablak nyitva, akkora magas labdák szálltak felé, hogy még Noszály is le tudta volna még ütni,
ő meg ült dermedten.
Egy normális kérdés, nem sok, annyi nem hagyta el piros ajkait.
Pl. hogy "akkor most abba tetszik hagyni a beözönlő románokkal folyatott hazugságkampányt?
vagy Horn egyházellens ámokfutásait? vagy
Medgyessy EU-s nyilatkozatait? vagy - a legfrisebb- a benesi dekrétumok felvetését biráló
kijelentéseket?"

Nahát:(

ttaarrllee Creative Commons License 2002.01.04 0 0 133
De jó.
Nem vagyok tolvaj.
Pedig Luby pénztárcáját is megfújtam. De mit tud erről a bíróság!
Előzmény: ttaarrllee (131)
Ébredés Creative Commons License 2002.01.03 0 0 132
Nézz szét a parlamenti oldalakon.
Előzmény: ttaarrllee (130)
ttaarrllee Creative Commons License 2002.01.03 0 0 131
"Lopott az,akit a bíróság elítélt"

Tehát, amikor délelőtt elemeltem a közértből egy üveg konyakot, akkor nem loptam.

:-)

Előzmény: Luby (129)
ttaarrllee Creative Commons License 2002.01.03 0 0 130
Hogy néz ki ez a Szanyi?
Nem emlékszem, hogy láttam volna valaha.
Előzmény: bcsongi (-)
Luby Creative Commons License 2002.01.03 0 0 129
Sok jóhumorú,nyilteszű,kedves levelező!Hagyjátok máér abba ezt a gusztustalan vádaskodást.Lopott az,akit a bíróság elítélt(ha nem is jogerősen,de legalább első fokon!)Akit nem ítélt el a független bíróság ,AZ NEM BŰNÖS ! Politikai előnyszerzés reményében néhány felelőtlen és erkölcstelen politikus és az őket is túllihegő s~~ggnyalók beszélnek a nyilvánosság előtt különböző lopásokról,csalásokról,balról-jobbról vádolják egymást.Ez nem kampány,ez nem módszer.
Attól ,hogy más is lop a tolvaj még nem lesz bűntelen!
Ennek alapján Ti,akik elkötelezettek vagytok jobbra,vagy balra ne ÍRJÁTOK TÉNYKÉNT LE az MSzP,vagy a FIDEsz bűneit,lopásait.Mert NEM IGAZAK
mINDKÉT KORMÁNY (HORN,ORBÁN)kitessékelte a hatalomból azokat,akiknél gyanú merült fel.
Legyetek különbek,mint ezek a gyülölet-zacskók.Úgyis belebuknak,mert amelyik oldal durvább az veszít.A választóknak eleg van a balhéból,békességet és rendes munkát kívánnak a politikusoktól is. Luby,aki Gábor
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2002.01.03 0 0 128
"Macisajtnak legalább van annyi esze, hogy ne a saját nevén legyen bunkó."
Ezt hívják politikai generálcinizmusnak? Annak van esze, aki sunyin, névtelenül bátorkodik gyalázni embertársát?
Szerintem Szanyi Tibornak van annyi esze, hogy felmérje tettei következményeit. Nem hiszem, hogy az lett volna a célja az itteni szereplésével, hogy az elkötelezett kormányhűeket és a bércsaholókat meggyőzze bármiről is.

"Vagy ha már a saját nevén bunkó, ahogy én ismerem, meg tudja magyarázni, hogy miért tette."
Köszi szépen, de az olyan magyarázatokból nem kérek, amelyek a fröcsögést próbálják elfogadhatóvá tenni. Nekem úgy tűnt, hogy Szanyi Tibor is meg tudta indokolni - no nem a fröcsögést, mert ilyet nem tett, hanem - az állításait.

"nemlétezô jogszabályokkal próbál átlátszóan blöffölni"
Ez is csak fröcsögés, bizonyítékok nélkül.

"Vagy ez is az ôszinteség része?"
Nem az őszinteség a kérdéses itt, hanem hogy vállalja-e valaki a tetteit, és hozzászólásait, vagy pedig gátlástalanul pocskondiázik, gyáván megbújva a névtelenség védelmében.

Előzmény: feneszelid (123)
malaclopo Creative Commons License 2002.01.03 0 0 127
neked honnan és mire van erkölcsi alapod? aki jóhiszeműségből nem látja a fityesz nyilvánvaló lopásait, országrablását, még menthető, de aki nagyon is jól tudja, hogy az a pénz bizony hiányozna az éhező gyerekeknek, akik négy éve változatlan összegű családi pótlékot kapnak, és közben azért volt némi infláció, a nyugdíjasok zsebéből is kilopott jó sok forintot, így most már parizerre sem futja, csak parizerhéjra, de arra van esze, hogy hazug röplapokat terjesszen, sms-t küldjön egy politikus nevében, és elvárja, hogy még kezet is csókoljanak, szóval, aki ezt védi, csak a fizetett klientúra tagja lehet. Te régen is abból éltél, hogy másokat figyeltél, és a mindenkori hatalomnak jó pénzért eladtak a róluk szóló információkat? Mások dolgoztak, fegyverrel nem szálhattak szembe a diktatúrával, de becsületesek maradtak, végig esendő emberek, akik örültek a rendszerváltásnak, egyszer ennek a rablóbandának is bedőltek, de nem hülyék, hogy ne tudnák kiszámolni, mennyivel emberibb módon élhetnének, ha oviék nem lopják el, amit ők munkával előteremtettek
Előzmény: Pirítós (125)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.02 0 0 126
Isten hozta Kovács Úr!
Kedves pártelnök úr, csak nem eljött megnézni, hogy mi folyik egyik "fia" körűl? Oszt kapott-e már fegyelmit, vagy kiváló dolgozó kitüntetést?
Üdv!
Előzmény: Agit.prop.et. (114)
Pirítós Creative Commons License 2002.01.02 0 0 125
Monddca te Cokk kapitány!
Úgy mégis mindezek után hogy van neked kép a bőrödön a Fidesz "lopásait" emlegetni?
Olvasgasd csak el az ott látható 3. és 5. sz. hozzászólást.
A Fidesz a kedves karrierbolsikhoz még kisinasnak sem mehetne el az emelt fővel, szégyenkezés nélkül elkövetett csalás, lopás és pofátlan szembehazudozás kategóriában.

Nehogy azt hidd, hogy nem őriztük meg elvtársaid cselekedeteinek emlékét. És nehogy azt hidd, hogy nem fogjuk minden egyes alkalommal a nózitokra verni, hogy mit műveltetek akár csak 94-98 között, ha netán odáig pimaszodnátok elfele, hogy még ti merjetek bármiféle ítélő szerepben tetszelegni.
Többek közt ehhez sincs semmi, de semmi morális alapotok és jogotok. Ahogy így lyobban összeszámolom, az ég egy világon semmihez sincs.
Illetve de, egyhez van jogotok: nagyon alázatosan megköszönhetitek, hogy nem bántuk el veletek úgy, mint ahogy ti elbántatok másokkal.
Ehhez az egyhez van jogotok.
Hali,
Pirítós

Előzmény: Cook kapitany (124)
Cook kapitany Creative Commons License 2002.01.02 0 0 124
Olvasgatva az ideírtakat néhány dolgot szeretnék megjegyezni

1/ A máskor oly békésen írogatók most mintha kicsit megvadultak volna?
2./ A kultúrálatlansággal nem megyünksemmire
3./ Rogán /leánykori nevén: Pinoccio/ Antaltól minden kitelik. Jól tudja szórni a pénzünket Gyürk nagykövet Fidelitas vezető gyerekével együtt. Egy ilyen "apai" látogatás január végén
igazán alig került 10 Milliónkba. Ők jutalomként mentek "lógatni"
4./ A FIDESZNEK nem csak az a legnagyobb baja, hogy lop, csal és hazudik, hanem az, hogy mindezt emel fővel, szégyenkezés nélkül, a szemembe nézve tagadja..
5./A Megyessi nevében küldött SMS-ek és az itteni fröcsögés jól mutatja, hogy a FIDESZesek nagy része óvodás. Az ilyen zsengékre pedig csak a mászókát - homokozóval- kellene bizni

feneszelid Creative Commons License 2002.01.02 0 0 123
Az én szememben ez is egy gusztustalan fröcsögés, ezért nincs is erkölcsi alapod elítélni Szanyi Tibort, sőt. Mivel igazi kilétedet nem feded fel, messze elmaradsz tőle.

Ha Macisajt olyan ordenáré is lett volna, mint a képviselô úr, akkor is pont fordítva van a dolog. Ugyanis Macisajtnak legalább van annyi esze, hogy ne a saját nevén legyen bunkó. Vagy ha már a saját nevén bunkó, ahogy én ismerem, meg tudja magyarázni, hogy miért tette. Nem csak áll ott, és nemlétezô jogszabályokkal próbál átlátszóan blöffölni. Vagy ez is az ôszinteség része?

Előzmény: CSAK_EGY_polgár (122)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2002.01.02 0 0 122
"Egy gusztustalan fröcsögésekkel operáló
" politikus", aki megdermed ha mindezt a fejére olvassák...
"
Az én szememben ez is egy gusztustalan fröcsögés, ezért nincs is erkölcsi alapod elítélni Szanyi Tibort, sőt. Mivel igazi kilétedet nem feded fel, messze elmaradsz tőle.

A médiatörvény megvitatása nem tárgya e topic-nak.

Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 121
Na szóval Betlen és Krizsó Szilvia is cáfolták Szanyi et. itteni állitását...:))
( ami azt jelenti hogy minimum a Betlen olvassa ezt a topicot..:))) is)

Ezek nem Szanyi et. napjai...

Nahát:)

wizes Creative Commons License 2001.12.21 0 0 120
Irány a > retyi!
wizes
Előzmény: gerryx (118)
vamzer Creative Commons License 2001.12.21 0 0 119
Lehet, hogy nekem írtál, csak még reggelre se józanodtál ki, ezért megkérdem, nekem írtál?

Ha nem, akkor ne olvasd el, nem neked írtam.
Ha igen, akkor:
"Aki a netiket szabalyait megszegi egy internetes kozossegben, az kicsinalta magat kedves Besugo"
Nos, mik ezek a szabályok, és mit szegtem meg, kis vakarcsom?
"Ha valakinek vege van, akkor az te vagy"
Nocsak, te vagy a modera? (Nehogy neked legyen véged! Arra vigyázz ezentúl!)
"Ha valakinek a becsulete, embersege es szavahihetosege megbukott a vizsgan, az te vagy"
tiplikém! Nem tőled fogom elvárni a szavahihetőséget, elég, hogy olvastam előtörténetedet. Abból idézhetek?
Idézhetlek majd? Vagy azt is letiltanád?
A felszólalásod vége alapján: te tényleg nem józanodtál ki reggelre.
Javaslat: alkoholt mértékkel.

Előzmény: Tipli (105)
gerryx Creative Commons License 2001.12.20 0 0 118
Es ha veletlenul megbolondul ismet a magyar, akkor ez a tehetsegtelen, bunko Szanyi fog minket az EUban kepviselni.

Beszarok!

J.Hendrix59 Creative Commons License 2001.12.20 0 0 116
Éljen SZAnyitiboR elvtárs!
Chimay Creative Commons License 2001.12.20 0 0 115
"642: Rajongo - 2001.12.17 16:06 - 192.36.151.66 "

Alpári egy iromány, az egyszer biztos. De a névtelenség sok ilyen gennyhuszárnak lehetőséget ad mocskolódni. Ha viszont valaki névvel vállalja a szereplést, főleg aki civilben közszereplő, hát válogassa meg a szavait. Az általad idézett alak csak akkor cink, ha esetleg Rogán Antalt rejti (balról olvasva rogánantal).

Előzmény: fehérfarkaska (30)
Agit.prop.et. Creative Commons License 2001.12.20 0 0 114
Azok voltak a nagy idők elvtársak!
Akkor még béke nyugalom és boldogság volt ebben az országban. Ma meg akárki csak úgy visszapofázhat nekünk meg beleírhatja az újságba azt is, amit nem kértünk, hogy beleírjanak! Hát miféle demokrácia ez? Hol itt az igazság?

Ezaharcleszavégő!

Előzmény: Főtitkár (113)
Főtitkár Creative Commons License 2001.12.20 0 0 113
El vazze.
Pedig montam, hogy csínnyán azzal a célzóvízzel. A Pupunak alig két lityi denszesz maratt.

Miukommunistaifjakindulunk...

Előzmény: Főtitkárhelyettes (112)
Főtitkárhelyettes Creative Commons License 2001.12.20 0 0 112
Nem urak vagyunk, hanem elvtársak, Geodéta elvtárs! Nem ismersz meg minket? 56-ban együtt védtük a pártházat. Sajnos Mező elvtársat is eltaláltuk...

Éberség!

Előzmény: Törölt nick (111)
Főtitkárhelyettes Creative Commons License 2001.12.20 0 0 110
Csak helyeselni tudom Főtitkár elvtárs álláspontját.

Éberség!

Előzmény: Főtitkár (109)
Főtitkár Creative Commons License 2001.12.20 0 0 109
Igazad van partizán elvtárs!!!!!!
Nem ám az a gyomorforgató, hogy egyik párttársunk saját nevén, általában részegen ocsmánykodik, meg "idézget" elléseket, hanem az, ha ezt az orra alá dörzsölik.
Ilyen a komenista éra alatt egy becsületes bolsevikkal nem történhetett volna meg. Hog yezek után mégi smi a teendő, annak eldöntését reád bízza a:

PÁRT

Előzmény: partizán (87)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.20 0 0 108
"Szanyi Tibor itt az Indexen is Szanyi Tibor. "

Az. Sajnos.
Egy gusztustalan fröcsögésekkel operáló
" politikus", aki megdermed ha mindezt a fejére olvassák...

Meg egy " Góg és demagóg fia", aki " aggódik az EU csatlakozásért"...
Mintha a médiafejezetet nem az 1996-ban az MSZP/SZDSZ kétharmad által hozott és irgalmatlanul elkúrt médiatörvény miatt nem lehetne lezárni...
Aminek a módositásához változatlanul nem járulnak hozzá..
Ennyit az " aggódásról"...

Nahát.

Előzmény: CSAK_EGY_polgár (86)
Kulik Creative Commons License 2001.12.20 0 0 107
Tisztelt Hölgyek, Urak!
Fórumozók!

A szeretet ünnepére való tekintettel gondoljuk át az eddigi tevékenységünket a Fórumon.
Itt a lehetőség, hogy a különböző vélemények ütköztetését új alapokra helyezzük.
Közösen szüntessük meg a negatív jelzőkkel való vagdalkozást és az érveinket tényekkel védjük.

Kívánok mindenkinek Békés, boldog Ünnepeket!

Üdvözlettel:
Kulik László

wizes Creative Commons License 2001.12.20 0 0 106
Miért nem hivatkozol?
Gondolod sok ember magára érez?
Pl. peched van!
Nem tartozom az általad leírt kis közösséghez!
Latrina > WC.
Egyetlen a gondolkodó, amivel 1értek.
A többi xar!
Ganéknak máshol a helyük!
4 hónap?
wizes.
Előzmény: Tipli (105)
Tipli Creative Commons License 2001.12.20 0 0 105
Aki a netiket szabalyait megszegi egy internetes kozossegben, az kicsinalta magat kedves Besugo. Ha valakinek vege van, akkor az te vagy. Ha valakinek a becsulete, embersege es szavahihetosege megbukott a vizsgan, az te vagy. Az ilyen utolso benyaloncok miatt, ez a hely is rohad mar, mint az orszag a regnalasotok alatt.

De hogy ne legyen meg az oromod, majd vigyazunk :)
Javaslom, hogy viragnyelven nevezzuk neven a gyereket :)

pl
elles = ingyombingyom
fidesz = latrina
kormany = aladinek
stb :))))

tehat ha azt mondom, hogy aladinek a latrinabol, akkor tudjuk, kikre gondolok, es ha majd megin lesz egy kis ingyombingyom, akkor is tudni fogjuk, kirol, es mirol esik szo, te pedig nem kapsz piizt az undormanykodasodert :)))) ehe ehe ehe....

Remelem ezentul, teged itt minden joerzesu ember ignoralni fog!

vamzer Creative Commons License 2001.12.20 0 0 104
Hát hol látsz itten ellentmondást, te?
Nem jön ki a születési dátumom?
Szerintem egy óvodás is kiszámolja.
Neked kicsit nehezebb, azt elismerem.
Szóval a Gyurika-kapcsolatot nehéz vállalni, mi?
Telefonálni olyannak, akivel előtte nem voltam jó kapcsolatban?? Hogy intézzen el dolgokat??
SZKJ! Neked is röhejesnek tűnne, ha más ilyeneket magyarázna, nem?
Ezért mondtam, hogy részegen, vagy belőve ne írj be! Olyankor elmegy az önkontroll kirándulni!
Egyébként félreértéseket eloszlatva, énnekem semmi ellenérzésem nincs irántad.
Ilyenek vagytok, ezt tudomásul veszem.
Előzmény: Székely Kecskés János (66)
wizes Creative Commons License 2001.12.20 0 0 103
De hány ilyen suttyó prolitár van !
wizes
Előzmény: GanxtaL (80)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!