Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar Creative Commons License 2023.05.03 0 0 584

Angol magántanárok elérhetőségei a TUTI magántanár-közvetítőn: https://tutimagantanar.hu/angoltanar

Több mint 100 angoltanár hirdetése egy helyen.

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés, regisztráció nélkül. :)

tutimagantanar Creative Commons License 2021.08.26 0 0 583

Sziasztok!

 

Ha magántanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn. Több mint 100 angoltanár hirdetését találjátok a honlapon:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés regisztráció nélkül.

 

 

bartanora91 Creative Commons License 2021.04.05 0 0 582

Vállalok felvételire, vizsgákra való felkészítést, de teljesen kezdő és újra kezdő jelentkezőket is szívesen tanítok. Igyekszem mindenkinek személyre szabott órákat tartani, fontosnak tartom, hogy az Angol mint nyelv örömforrássá váljon minden egyes alkalommal. Kisgyermekekkel is szívesen foglalkozom, vállalok készségfejlesztő, játékos Angol foglalkozásokat . Elsősorban Ózd és környékéről várom a jelentkezőket , de akár online is tanítok . Barta Nóra 06307400840

[Martye] Creative Commons License 2020.10.13 0 0 581

Sziasztok!

 

Facebook oldalamon mostantól megosztok ingyenes angol oktató videókat: https://www.facebook.com/dmevangolweb

 

Eddig felkerült témák:

Hamarosan jön:

  • gyakori hiba: létige kihagyása
  • mit és hogy nézz angolul
  • érdemes-e nyelvtanozni

Emellett jövőbeli adásaimban szívesen foglalkozok olyan kérdésekkel problémákkal, ami tőletek érkezik, írjatok bátran üzenetet az oldalamon.

 

Hajrá mindenkinek!

 

ui.: Itt is elértek: https://darvasmarton.hu

tanarbazis_hu Creative Commons License 2019.10.09 0 0 580

Sziasztok,

 

Angol ügyben egy kis infó: ajánlom a www.tanarbazis.hu oldalt, ha magántanárt kerestek vagy tanítani szeretnétek. Budapesten és online.

Gilem Creative Commons License 2019.09.21 0 0 579

Sziasztok!

 

Meg van valakinek a régi jó "Progress to Proficiency" (New edition) [1995?] hanganyaga?

Ha igen, kérem, küldjön egy e-mailt privátban a gilem.costar@gmail.com címre!

Köszönöm előre is.
Gilem

Nori2019 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 578

Altalanos tarsalgas, kiejtes javitas, beszedmegertes, intonacio es nyelvi fordulatok, kulturaba agyazott nyelvismeret.
Amerikai angol nyelv es eszak-amerikai kultura.

Segitek eligazodni, hogy kell eligazodni es beilleszkedni, hogy kell targyalni, mire kell odafigyelni, hogy kell kapcsolatokat kialakitani, networkozni. 
Kezdo es halado szint 3,800Ft/60perc
Uzleti es szakmai emelt szintu tarsalgas, 5,000Ft/60 perc
Skypeon

email: sendhere2019@outlook.com

Adamo97 Creative Commons License 2019.03.17 0 0 577

Sziasztok!

 

Külföldön szeretnél dolgozni vagy tanulni de vissza tart a nyelvtudás? Kersel valakit akivel tudnál gyakorolni? Az Angol nyelv vizsgádra készülsz?

 

Felsőfokú C1 típusú nyelvvizsgával rendelkezem valamint Angliában érettségiztem le és még folytattam főiskolán tanulmányaimat ahol több fajta angol kurzust is sikerült el végeznem. Összesen 7 évet éltem Coventry-ben és ennek köszönhetően sikerült kialakítanom az Angol nyelvtudásomat. A tanulóim szeretik az óráimat mert egy megnyerő, támogató és flexibilis légkört kapnak tőlem, amellett hogy ki javítom a hibáikat. Gyakorlatias beszéd központú Angolnyelv oktatást vállalok minden szinten. Például: az állás interjúra való felkészítést, nyelv vizsgára stb.

 

Mindegy hogy keményen szeretnél tanuni vagy csak egy barátot keresel akivel tudnál Angolul csevegni. Én minden helyzetben segítek! Várom hogy segíthessek a magabiztos beszédben és kiejtésben is. Házhoz is megyek, illetve Skype órákat is adok. 

 

Tel: 06308609502 Email: bboyadam2@gmail.com

tutimagantanar (X) 2017.06.23 0 0 575

Sziasztok!

 

Ha magántanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn. Rengeteg angoltanár hirdetését találjátok a honlapon:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon. Sokan vállalnak online oktatást is.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.13 0 0 572

Olyan angol tanárt keresek, aki Budapesten a XII. kerület Városmajor utcába házhoz tud jönni hétköznap heti 2x, 15:10-16:10 között 60 percre. Gyakorlatilag kezdő vagyok. cél a diploma átvétele.

 

Árajánlatot rövid bemutatkozás kíséretében az ekispestkupa@gmail.com e-mail címre várom és előre is köszönöm.

Balogh Ágnes Creative Commons License 2015.12.21 0 0 571

Pszichológus, pedagógus, felsőfokú angol nyelvvizsgával angol tanítást, korrepetálást vállal. IX. kerület Corvin negyednél, de megbeszélés szerint házhoz is megyek. Több, mint 10 éves gyakorlattal rendelkezem. Általános iskolás gyermekek, serdülők és felnőttek tanítását vállalom. Napközben és hétvégén is tartok órákat. Balogh Ágnes 70-546-50-18 (Számlaképes vagyok.)

katiklik Creative Commons License 2015.11.23 0 0 570

angol anyanyelvi tanár, igazi britt akcentus

1,5 órás angol e-learning kurzus, hogyan írjunk profi emailt angolul. Valóban használt nyelv.

http://learnbenglish.com/products/business-emails-course/

 

Pet1988 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 569

Angol órákat vállalok az Astoriától pár percre otthonomban, barátságos környezetben. Már 13 éve beszélem az angolt, pár éve tanítom is. Több évet éltem külföldön. Több szemesztert töltöttem külföldi egyetemeken. Mivel multinacionális cégnél dolgozom, így a 'Business English'-ben is otthon vagyok. Kezdőtől középfokig vállalok diákokat.
Igyekszem gyakorlat orientált órákat tartani, a tanuló személyiségéhez igazodva.

Email: timarp.usa@gmail.com

60 percet tartok / 2200 Ft.

alexalyczba Creative Commons License 2015.09.21 0 0 568

Amerikában élt és tanult, nagyon jó kiejtéssel rendelkező egyetemista lány gyakorlatias angol korrepetálást/tanítást vállal. Elsősorban konverzáció-orientált órákat vállalok, de fordítás céljából is fordulhatnak hozzám.

Angol nyelvből felsőfokú (C1 - Cambridge) nyelvvizsgával és emelt szintű érettségivel rendelkezem, valamint az egyetemen is angolul tanulok (Business and Management szakon). Ezen kívül még 3 másik nyelvből van nyelvvizsgám, jó nyelvérzékkel és angolból gyakorlatilag anyanylevi kiejtéssel rendelkezem. Aki szeretné kicsit felfrissíteni angoltudását, gyakorolni nyelvvizsga előtt vagy egyszerűen javítani a beszédkészségén angol nyelvből forduljon hozzám!
A hét bármelyik napján elérhető vagyok, megegyezés alapján megegyezés alapján helyszínre megyek vagy Skype-on tartok online órát. Érdeklődni elsősorban emailben az alexalyczba@aol.com címen, vagy telefonon a +36307905896-os számon lehet.  

rreka001 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 566

Sziasztok!

 

Nyelvvizsgára, érettségire való felkészítést és beszédkészség-fejlesztést, állásinterjúra való felkészítést vállalok Budapesten. 4 év tapasztalat és rengeteg sikeres vizsgázó áll mögöttem. Óráim jó hangulatban telnek, a tanuló igényeihez igazodva teljes mértékben! Írjatok vagy hívjatok! ;) -- 1000 Ft/30 perc

 

+36203273820

angol@outlook.com

Rucz Réka

nosztalgika02 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 565

Yes, why not speak English?

Előzmény: Olaf Lyczba (564)
Olaf Lyczba Creative Commons License 2014.05.05 0 0 564

Amerikában élt és érettségizett, nagyon jó kiejtéssel rendelkező egyetemista fiú gyakorlatias angol nyelvű korrepetálást/tanítást vállal. 

Fordításokat is vállalok, sokféle kategóriában.

Több nyelvet beszélek, jó nyelvérzékkel, és angolból gyakorlatilag anyanyelvi kiejtéssel rendelkezem. Nálam mindenképp a leghangsúlyosabb a beszédköszpontú, gyakorlatias és életre felkészítő angoltanulás.
Nyelvvizsga előtt, iskolai angolórák mellé, állásinterjúra felkészítő vagy akár nyelvtudást felfrissítő gyakorló órákat ajánlok.

Májustól akár rövidebb, akár hosszab távra. Helyszínre megyek, de akár Skype-on is megoldható , megegyezés alapján a hét bármely napján.
Érdeklődni a +3630 493 6232-es számon, vagy emailben az oly11oli@aol.com címen lehet.

Let's speak english! :)

eenglish Creative Commons License 2014.03.08 0 0 563

Kedves Angolul Tanulni Vágyó! PTE KTK-n végeztem, jelenleg angol nyelvterületen élek. Angol nyelvleckéket adok korrekt áron! Földrajzilag helyhez nem kötött, e-angol! Kezdötöl középfokig. Az óráimban a helyes kiejtésnek legalább olyan fontos szerepe van, mint az írásnak, az olvasás, a beszéd, szövegértésnek, a szóhasználatnak, a nyelvtani átalakításnak valamint a fordításnak. Contact: eenglishpractice@gmail.com

hedgieke Creative Commons License 2014.03.03 0 0 562

Online és hagyományos oktatásban jártas nyelvtanár vagyok, már tíz éve foglalkozom korrepetálással, nyelvvizsgára felkészítéssel.

Ha Te is nyelvvizsgára készülsz, vagy a közelgő érettségit szeretnéd sikerrel venni, vagy csupán meglévő nyelvtudásod szeretnéd fejleszteni, vagy a nulláról indulni... hatékony segítséget jelenthet számodra a Skype angol. Látogasd meg honlapom és keress meg, ha szeretnéd kipróbálni. Egy próbát megér. :)

http://skypeenglish.hupont.hu/

Skype: csapo.andras81

balalanka Creative Commons License 2014.02.27 0 0 561

Angol korrepetálást, nyelvvizsgára, illetve érettségire való felkészítést vállalok, főleg általános-, és középiskolás tanulóknak Budapesten. Ha igény van rá, 2-3 fős (baráti) csoportot is szívesen tanítok. Felsőfokú nyelvvizsgával és tanítási gyakorlattal rendelkezem, éltem is kint Amerikában egy kis időt, jelenleg egyetemre járok. E-mail: kelemenmanka@gmail.com. Óra díja: 1200 Ft/alkalom

norah007 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 560

English lessons for all levels, conversation and grammar.
Private tuition in central area. (VI.)
Native level tutor. HUF 3000 for 60 minutes lesson.

70/20-11-246

Csabalacko Creative Commons License 2013.11.17 0 0 558

Békéscsabán a belvárosban vállalok angolból korrepetálást, nyelvvizsga felkészítést az alapfoktól a felsőfokú C1 nyelvvizsga szintig, társalgási órákat, külföldi munkára való felkészítést, illetve közép és emelt szintű nyelvvizsgára való felkészítést kedvezményes áron. Felsőfokú nyelvtudással, magántanárként szerzett tapasztalattal, diplomával rendelkezek(amit a Szegedi Egyetemen szereztem). Érdeklődni a 06305915441 telefonszámon lehet. Minden korosztályt várok!

k.erzsebet99 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 557

Ha Neked is nehezen megy az ANGOL nyelvtanulás próbáld ki Gaál Ottó kreatív nyelvtanuló módszerét. Nyelvtanuló csomagom eladó. E-mail címem krisztina.erzsebet@gmail.com

tanarok Creative Commons License 2013.09.20 0 0 556

Sziasztok!

Szerintem ha hirdetni akarsz, vagy tanárt keresel, ez a legjobb hely: www.tanarbazis.hu . :)

Déjvid Creative Commons License 2013.06.02 0 0 555

Soter-Line Oktatási Nyelvstúdióban dolgozó tanár 2800.-Ft/120 perc (1400.-Ft/óra) díjszabásért ANGOL nyelv tanítását vállalja. Érdeklődni: 20/449-0850; vargadavid1985@gmail.com / usespanner@gmail.com
Lehetőleg hetente minimum 2x gyere, ha középfok alatti szinten beszélsz. 

 

 

Inter-Lingua Creative Commons License 2013.02.03 0 0 554

Infó angol nyelvtanfolyamról (ingyen tankönyvek, nyelvi konzultációk, szóbeli tréning) itt.

Vivienn83 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 553

I'm searching for english mother-tongue teachers for a language camp in the summer of 2013. This will be in Velence, from June-August, for kids with the age between 9-14. Are you interested for this chance?? Would you teach children in this summer? I hope so! Let's talk about the details, if you prefer!

Please contact me, on my e-mail address: domotorvivien@gmail.com

 

sonshine Creative Commons License 2013.01.01 0 0 552

... ami lemarad, Budapest, elsősorban XVII és XIV ker.

sonshine Creative Commons License 2013.01.01 0 0 551

Angolból vállalok korrepetálást általános és középiskolai tanulók részére. Kreatív, játékos módszerekkel tanulunk.

Középszintű angol érettségire is vállalok felkészítést.

Megbeszélés után házhoz is megyek.

1000 Ft / óra.
Online korrepetálásra is van lehetőség skype-on.

 

Telefon: 30-552-5495

koczkae Creative Commons License 2012.11.20 0 0 550

Kedves Fórumozók!

 

 Az iránt érdeklődném, hogy ismeri-e valaki ennek az angol könyvnek a címét, szerzőjét - amelyből beszkenneltem egy oldalt ? Nagyon megköszönném bárki segítségét, mert egyszerűen nem jövök rá milyen angol könyv ez. Több oldalam van ebből a könyvből, és mindegyik fejléce ugyanaz, csak a téma más.

 

Előre is köszönöm!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!