Keresés

Részletes keresés

leos carax cornelius Creative Commons License 2003.01.21 0 0 17
wice, hol vagy? hallottad? feloszlott a kedvenc zenekarunk

After nearly a decade of rocking the indie music scene with their unique, groundbreaking pop, Washington, DC's greatest-ever live band, The Dismemberment Plan is, well... dismembering

shittt

Előzmény: wice (15)
DaDrill Creative Commons License 2002.04.11 0 0 16
Nekem az abszolút kedvenc sorozatom, jobban szeretem mint a Twin Peaks-et (kivéve a 3. és utolsó TP epizódot :-) Akinek vannak Gyilkos utcák-epizódjai, lécci jelezze emilben.
wice Creative Commons License 2001.12.14 0 0 15
wice Creative Commons License 2001.12.13 0 0 14
igen.
Előzmény: leos carax cornelius (13)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.13 0 0 13
minden áldott nap felhozod majd a topikodat valami hülye ürüggyel?
Előzmény: wice (12)
wice Creative Commons License 2001.12.13 0 0 12
jaja, batman istenseg, kulonosen a korzovel rajzolt marlene dietrich szemoldok a papirmaszkon, es a hasizmok rajzolatat is erdemes osszehasonlitani az ujabbkori filmadaptaciokban lathatokkal.
persze nem nezem, nekem ez mar tul kultikus.
Előzmény: leos carax cornelius (7)
Bateman Creative Commons License 2001.12.12 0 0 11
Akkor menj a Vörös-tengerhez, vigyél egy szigonyt aztán hajrá!De azért főzd meg, annyira azé ne legyél igénytelen.
Előzmény: wice (10)
wice Creative Commons License 2001.12.12 0 0 10
koszonom az igyekezetet, de valami felreertes lehet koztunk, no martas, no feherbor, csak en es a termeszet vad, ollos gyermeke, szemtol szembe, erre gondoltam. ez kb olyan volt, mintha rantottat akarnek enni, erre megadnal egy csomo helyet, ahol kituno omlettet csinalnak. kosz, miszter kifinomult, de kosz nem.
Előzmény: Bateman (6)
wice Creative Commons License 2001.12.12 0 0 9
ez erdekes, epp az elobb irtam le a sherlock holmes nevet icq-n. masreszt reszemrol is inkabb poirot, a s.h. tortenetekben agymunka max az elso ket oldalon figyelheto meg, mikor holmes a watson cipotalpara ragadt matrica alapjan megmondja, h mit vett neki karacsonyra.

a poirot sorozatot nem vettem eszre, oke, akkor egy epkezlab sorozatrol mar beszelhetunk, monnyuk nem nem otcsillagos, harom es fel inkabb, neha negy, egyszer lattam, annyi eleg volt.

Előzmény: n0ri (5)
Bateman Creative Commons License 2001.12.12 0 0 8
Bizony, bizony és a batman végig hozza a színvonalat az összes eddigi részben!
Előzmény: leos carax cornelius (7)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.12 0 0 7
viasaton még a batman (adam west forever!) és a fekete skorpió is jelen van bocsánat
Előzmény: wice (4)
Bateman Creative Commons License 2001.12.12 0 0 6
Ha megengeded ajánlok neked néhány helyet.

A Garage Café-ban homár ehetsz Termidor módra, amihez fokhagymás piritóst adnak.Köretként paradicsomos rizst ajánlok.Én azzal eszem.
Itt az egyetlen hiba az, hogy nincs megfelelő fehérboruk hozzá, tehát inkább ajánlom a Norvég Király Étterem tejszínes királyrákfalatkáit, aminek a homárhoz annyi köze van, hogy homár mártásban tálalják hozzá spárgafejek dukálnak. Itt többféle jóminőségű, hozzáillő bort kapsz.

Hallotam még egy Mekong Étterem-ről, ahol a párolt homár nagyon jó.Szerintem biztos üvegtésztával tálalják, de oda nem járok.Elvből.

Kis fakalapács nincs sehol, csak a mesében. Rákfogónak hívják és fémből van.

n0ri Creative Commons License 2001.12.12 0 0 5
A Sateliten meg megy a Poirot, de persze ebben sem egyezik az ízlésünk, biztosan a Sherlock Holmes-t néznéd, inkább
wice Creative Commons License 2001.12.12 0 0 4
inkabb a viasat3, a sateliten egy epkezlab sorozat nincs, a vian meg minnya ketto is, a simpsons meg a futurama, remrendeset mar unjuk, ezert nem mondom.

akkor felvetnek egy temat, tud-e vki budapesten olyan ettermet, ahol rakot lehet enni kis fakalapaccsal, gallerba gyurt asztalteritovel.

Előzmény: n0ri (2)
wice Creative Commons License 2001.12.12 0 0 3
semmi gaz, en se tartok meg sehol a spanyol horrorban, odaig neztem, h felebred a farkasember mikor kiveszik belole az ezustgolyokat, aztan rajottem, h nem jo ezt igy delelott, verofenyben, azota meg nem voltam ugy igazabol otthon estefele, h ne lett volna dolgom, meg hangulat is kell ehhez, tudom en.
Előzmény: leos carax cornelius (1)
n0ri Creative Commons License 2001.12.12 0 0 2
akkor hallgatok, mert most nincs semmi mondanivalóm, mondjuk a Satelit műsorra tűzhetné, másból nem nézem ki.
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.12 0 0 1
ciki de még nem néztem meg csak az elsőnek a felét, ettől függetlenül tudom mi a pálya persze
Előzmény: wice (-)
wice Creative Commons License 2001.12.12 0 0 0
jaj, veletlenul lenullaztam, b0csi.
Előzmény: wice (-)
wice Creative Commons License 2001.12.12 0 0 topiknyitó
Legyen már egy ilyen topik, (Leos Carax Velorex Ullmannmónika) Cornelius múlt hét óta elvileg tudja, mi a pálya, és N0ri is említette, h kedvenc sorozata volt, az már három ember, mármint velem együtt, ugye. Ha vkinek van mondandója, beszéljen, v hallgasson örökre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!