Keresés

Részletes keresés

jarlaxe Creative Commons License 2001.12.12 0 0 35
semmit, ugyanis nem fog börtönbe kerülni...a második forduló után egy nappal bűncselekmény hiányában felmentik...akartok fogadni?
lx Creative Commons License 2001.12.12 0 0 34
"fölnőtt úriember sportszelet fogadással - szarrágó"

Ugyan már! Nem lottó ez, ahol az ember nyugodtan kockáztat 1?0 forintot, mert szinte biztosan nyer.

Előzmény: fxor (23)
GanxtaL Creative Commons License 2001.12.12 0 0 33
Nagy szarban lehet a szadesz, ha ilyen szánalmas hülyéket küld ide a fórumra. Ennnél még a Jaccuse is jobb volt, pedig ha emlékeznek az olvtársak, neki is el tudott szállni az agya, ha ideges volt.
:-DDD

Szabadelvue Creative Commons License 2001.12.12 0 0 32
"Berija elvtársi időkre emlékeztet."

- Nocsak, nosztalgiázunk? ... Persze elég sok forrás lehet a közvetlen környezetedben ....

Előzmény: Iván Gábor (27)
Rsüni Creative Commons License 2001.12.12 0 0 31
Szerinted. Ne keverjük a madöf 94-es baromságával. Ez az ügy valós, az emberek pedig egyre inkább rendet akarnak. Mondjuk azt nem csodálom, hogy ettől a maszoposoknak üldözési mániája lesz amennyi vaj van a fejükön.
:o))))))
Előzmény: pindiy (20)
J.Hendrix59 Creative Commons License 2001.12.12 0 0 30
Én az egész magyar parlamentet...
Pirítós Creative Commons License 2001.12.12 0 0 29
No ha ijen lyól tisztában vagy a sztálinista (kisbetűvel) elvtársak módszereivel, no meg azzal, hogy a lyelen eset a Beríja elvtársi időkre emlékeztet, akkor talán megvilágítanád a számunkra, hogy egészen pontosan Beríja elvtárs mely sztorija állítható párhuzamba a Medgyessy elvtárs körüli eseményekkel.

Ennek az aprócska kérdésnek a megválaszolása nyilván nem fog problémát okozni egy 20onéves szadeszrekténnek, ha van bőr a pofikályán, hogy le merlye írni, hogy a ő "összehasonlít" és az összehasonlítás eredménye "emlékezteti" valamely meglévő ismeretére.

Hali,
Pirítós

Előzmény: Iván Gábor (27)
Bumburnyák Creative Commons License 2001.12.12 0 0 28
Én falra rögzíthető szappant....hogy a zuhanyzóban ne kelljen lehajolnia...ha elejtené...
Iván Gábor Creative Commons License 2001.12.12 0 0 27

Ezek szerin OV és kormányának és pártjának tagja nem úriemberekből áll?

Valóban a Sztálinista eltársakra jobban hasonlítanak a módszereik.

Tudod ha nem lenne az a Kaja Ibrahimos ügy, talán még én is azt mondanám MP-re, hogy lobbizni lehetne okosabban is. De így csak ezzel összehasonlítva Berija elvtársi időkre emlékeztet.

Előzmény: aperten (25)
Innercity folk Creative Commons License 2001.12.11 0 0 26
Lényeg, hogy ártatlanként még véletlenül sem tud kijönni az ügyből. Még akkor sem, ha a magyar bíróság majd valamikor fel is menti esetleg...

Te tudni fogod, hogy csak kicsúszott az igazságszolgáltatás markából.

Előzmény: aperten (22)
aperten Creative Commons License 2001.12.11 0 0 25
Sőt úriember nem is korrumpál, hacsak nem azért, hogy cellatársa lehessen "Lobbi" Péterkének.
Előzmény: Iván Gábor (5)
melnyikov Creative Commons License 2001.12.11 0 0 24
Kíváncsi vagyok,az áprilisi jobboldali győzelem után emlékezni fogsz e erre a hozzászólásodra.
Én igen.
Tartom a sportszeletet, és megfejelem egy üveg Tiffán féle cabernet-sauvignonnal de mire is fogadunk pontosan?
MB
Előzmény: Iván Gábor (5)
fxor Creative Commons License 2001.12.11 0 0 23
"Van rá egy sportszeletem fogadásból, hogy IGazam lesz. Bár úriember biztosra nem fogad." úriember sportszeletben nem fogad, feltéve ha nem egy négy éves úriember. fölnőtt úriember sportszelet fogadással - szarrágó.:-O
Előzmény: Iván Gábor (5)
aperten Creative Commons License 2001.12.11 0 0 22
Nekem viszont lenne rá egy fogadásom, hogy az egyértelmű tények ellenére, mint vizes szappan az óvatlan rab kezéből, "Lobbi" Péterke is ki fog siklani az igazságszolgáltatás markából.
Előzmény: Kenderes (18)
Bermuda Gatya Creative Commons License 2001.12.11 0 0 21
Ja, meg Kovács Lacit és Horn Gyuszit is bevinném a börtönbe.
pindiy Creative Commons License 2001.12.11 0 0 20
Igaz nem mindenki, csak ettől egyre többen lesznek::))
Előzmény: Rsüni (13)
Bermuda Gatya Creative Commons License 2001.12.11 0 0 19
Én egy lámpavast vinnék neki.
Kenderes Creative Commons License 2001.12.11 0 0 18
Jól van Petya! Még a műanyag lakat is rádrohad!
Előzmény: aperten (17)
aperten Creative Commons License 2001.12.11 0 0 17
Én csak egy Btk-t, mert jobb későn mint soha.
Befolyással üzérkedés


256. § (1) Aki arra hivatkozással, hogy hivatalos személyt befolyásol, a maga vagy más részére előnyt kér vagy elfogad, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
(2) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az elkövető
a) azt állítja, vagy azt a látszatot kelti, hogy hivatalos személyt megveszteget,
b) hivatalos személynek adja ki magát,
c) a bűncselekményt üzletszerűen követi el.
(3) Aki az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekményt állami szerv, gazdálkodó szervezet, társadalmi szervezet vagy egyesület dolgozójával, illetve tagjával kapcsolatban követi el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, üzletszerű elkövetés esetén bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
Közérdekű bejelentő üldözése


lx Creative Commons License 2001.12.11 0 0 16
Az olyan, mint az aranytulipán: úgy hangzik, de mégsem az.
Ha esetleg a vélelmét szeretted volna kérdezni, akkor az van, ui. MP jelen pillanatban sincs sitten (na jó, ebben nem vagyok 100%-ig biztos).
Előzmény: misimacko (15)
misimacko Creative Commons License 2001.12.11 0 0 15
És hol van az ártatlanság védelme ?
lx Creative Commons License 2001.12.11 0 0 14
Na de hogy mind az öt szimpatizánst az ellenoldal szedje össze az MSzP jelöltjének, az mégis túlzás!
Előzmény: pindiy (11)
Rsüni Creative Commons License 2001.12.11 0 0 13
Nana azért várjuk ki a végét! Nem mindenki szadis, meg maszopos, hogy üldözési mániája legyen. Aztán mégis Európa mit szólna, ha a Markóba kellene menni tárgyalni?
:o))))
Előzmény: pindiy (11)
pindiy Creative Commons License 2001.12.11 0 0 11
Hát nem gondoltam, hogy a Medgyessy meg tudja csinálni magát miniszterelnöknek, de ilyen segitséggel sokat javulnak az esélyei.
Még be is kéne egy kicsit vágni elözetesbe és egy párszor láncon körülhordani a Tv kamerák elött.::))
PGuszti Creative Commons License 2001.12.11 0 0 10
Én Marx Tőkéjét vinném be neki. Biztosan jól nosztalgiázna.
lx Creative Commons License 2001.12.11 0 0 9
"a közgázhoz még kevesebb közük lesz, de hát Istenem...."

Nana, nem kell azt lebecsülni! Nagyon jól lehet majd gyakorolni velük a szociális érzékenységet.

Előzmény: Kenderes (6)
Rsüni Creative Commons License 2001.12.11 0 0 8
Egy posztert a Grashamről. Biztosan nagyon örülne neki.
:o))))

Off
Te Iván! Nálatok ott a szadi leányvállalatánál mindenki féleszű, vagy csak a vezetők?

Előzmény: Kenderes (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.11 0 0 7
Ennyire azért nem vagyok biztos benne...
Másrészt meg nem ovi a lényeg, hanem a fidesz... :-(
És még azt sem lehet tudni, hogy mi a rosszabb nekünk: ha mennek, vagy ha maradnak... :-(
Előzmény: Iván Gábor (5)
Kenderes Creative Commons License 2001.12.11 0 0 6
Szerintem lesz ott jobb társaság a Petyának. Igaz hogy nálam kissé mackósabbak, a közgázhoz még kevesebb közük lesz, de hát Istenem....
Előzmény: kábelbúvár (1)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.12.11 0 0 5

Hát ha érdekel a véleményem. Nem nagy ördöngőség, csak kell némi történelemismeret és egy kis logika.

Orbán Vikinek kb 2-3 hónapja van hátra. A választásokig sem fogja kibirni hatalmon. Tul sok érdeket sértet meg és a zsiványtörvényt sem tartotta be. Tehát saját politikai "szövetségesei" fogják neki beszappanozni a lépcsőt. A diktátoroknak már többnyire csak ez a sorsuk. Mindig van más diktátor aki helyükbe akar lépni.

Van rá egy sportszeletem fogadásból, hogy IGazam lesz. Bár úriember biztosra nem fogad.

Előzmény: Kenderes (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!