Keresés

Részletes keresés

ilsi Creative Commons License 2015.04.26 0 0 76

A KDNP tízparancsolata

1. Én, Orbán Viktor, a te urad, istened; engem imádj és csak nekem szolgálj.

2. Habony Árpád nevét hiába ne vedd.

3. Urad napját megszenteljed - hat napig dolgozzál, a hetediken zárd be a Tesco-t.

4. Atyádat és anyádat tiszteljed - és miután elvetted a nyugdíjukat, legalább a csirkefarhát áfáját csökkentsd.

5. Ne ölj - csehszlovák sörétes puskával, hanem vegyél finom, precíz amerikai vadászfegyvert.

6. Ne paráználkodjál - külföldi luxus-szállodákban, hanem itthon vegyél ki magyar kiadószobát.

7. Ne lopj - sokat.

8. Hamis tanúbizonyságot ne szólj felebarátod ellen - dehát ki itt a felebarát?

9. Felebarátod feleségét ne kívánjad - odaadja magától.

10. Se házát, se mezejét, se másféle jószágát ne kívánjad - dehát hogy is tehetnéd, mikor már csak a gatyája maradt?

cuckold34 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 75

MOST TALÁLTAM:))) Retro Kabaré Oldal Gyűjtőknek:

retro-kabarek.hu

ilsi Creative Commons License 2015.02.18 0 0 74

-Putyin megkoszorúzta az 56-ot leverő katonák sírjait, maradék idejében pedig Orbánoviccsal föltörölte a padlót.
-Orbán összekeverte: Putyinnak kezet csókolt, Merkelt meg hátba veregette.
-Árverezik a vagyonkezelő házát; a legfőbb vagyonkezelő országát mikor árverezik?
-Használt erőmű nem érdekli, Főnök? - kérdezte Orbánt egy energetikus.
-Kezdi megreggelizni a parlamentet: ülés héthetente, karácsonyra tovább felezi.
-Orbán tizenegyesek lövésére hívta ki Simicskát, aki levette hózentrágerjét:
Ezzel fojtalak meg!
-Simicska kezd fogyatkozni: Az Orbánok mindig megadják az adósságukat!
-Kiderült, az ország egyik legfőbb méltóságára szabad mondani, hogy "g." A másik kettőre is szabad?
-Szíjjártó segítséget kínál Ukrajna decentralizálásához: Ugyan decentralizálják már Kárpátalját Magyarországhoz!
-A trafikleosztás után fölfutó illegális cigijövedelmek a terroristákhoz kerülnek, de sebaj, a TEK oda készül, hogy visszavegye tőlük.
-Alig tudtak összegyűlni a zsidó képviselők Merkel fogadására: ez is mutatja, hogy inkább magyarok, mint zsidók.
-A Klubrádió e heti kérdése: Ön szerint lesz feltámadás? Ha igen, nyomja meg az egyes gombot!
-Felvételi kérdés egy katolikus iskolában: Mit mondott Jézus, amikor belerúgott egy nagy kőbe?
-Ahogy öregszem, egyre többet értek meg a világból; mire mindent megértettem - meghalok.
-Fórumozók: Jobb, ha énekeltek a fürdőszobában! (A LITERA már 3 hónapja kitiltott: ilyen veszélyesek volnánk?)

Prowpo Creative Commons License 2015.01.23 0 0 73

Magyar rajzfilm

ilsi Creative Commons License 2015.01.16 0 0 72

-Magyarország jobban röpül! - mondta a melnök amikor fölengedte az első galambot
a postagalambreptető olimpián. -lám, a forint is hogy elszállt!
-Fizetős lesz a gyalogjárda a Kiskörúton - jelentette be a kormány.
-mostantól az ellenőrök csak azokat a gyalogosokat engedik tovább,
akiknek a homlokán ott az érvényes matrica.
-Próbaüzem! - mondta Orbán az 5. évben. -Még gyakorolnak sírásóink.
-Egy fatális véletlen folytán Orbán, Merkellel az oldalán, az Országházban
belefutott Putyinba. -Az új takarítónőm! - találta föl magát a Mester.
-Befejezte a 12. kormányszóvivő fölkészítését a Fidesz Münchhausen-
tagozata. A szakember külön erős, hosszú hajat növesztett, hogy bemutassa,
hogyan húzza ki magát a kormány, copfjánál fogva, a slamasztikából.
-Rakják ki végre a bizonyítékaikat! - türelmetlenkedett illetékes
elvtárs,-hogy végre megtudjuk, mely ingatlanjainkat kell átiratnunk!
-Ha a magyar emberek összefognak - mondta a miniszter, vehetek
magamnak még egy villát 160 millióért!
-Szerencsére Hunvaldnál jól begyakoroltuk az eljárásokat, mondta a bíró,
-most Rogánnál csak meg kell ismételnünk.
-Tegnap este ünnepélyesen (szalagátvágás, tűzijáték) átadták az új
városligeti múzeumnegyedet. Hajnalban azonban az első járókelők
nem hittek a szemüknek: minden eltűnt! A kormány közölte: reggel
kikisérte a reptérre angliai vendégét, a világhíres DYNAMO illúzionistát.
-Megszűnt a munkanélküliség Győr-Moson-Sopron megyében, miután a
kormány kivezényelte az egész lakosságot az osztrák határra az Új Magyar
Nemzeti Maginot-vonal építéséhez.
-Veszélyes terroristát tepertek le a TEK kommandósai egy külvárosi
családi házban. Kovácsné Szabó Mária, 86 éves háztartásbelit plasztik-
bomba készítésén kapták rajta, aminek receptjét az internetről töltötte
le. (Sajnos, később ki kellett engedi, mert kiderült, Mari néni csak
a karácsonyi bejglihez keverte a tésztát.)
-Miután bezárták a vidéki kisteszkókat, az éhező vásárlók nekiláttak
a kidobott karácsonyfák elfogyasztásának.
-Ebből az aranyozott WC-ből - mondta egy moldvai népművész a MÜPA népzenei
fesztiválmegnyitón,- az én falum egy évig megélt volna.
-Itt írja alá! - mondtam az informatikusomnak, mire az odakanyarintott
egy nagy keresztet.

FÓRUMOZÓK! JOBB, HA ÉNEKELTEK A FSZOBÁBAN!

A technika nem fejlődik, csak szaporodik. Nagy a különbség a semmi és a fonográf között!

Ám utána? Tűs lejátszó, mágnesszalag, MP3, CD/DVD (kvantumszgép?)... Hagyományos-kézírásos levél bélyeggel, távirat, fax, e-mail, twitter/facebook, spype...

Tartalom? Kit érdekel?

A köztéri megszólalás lehetőségei robbanásszerűen burjánzanak: olvasói levél, fórumok, blogok, twitter/facebook...

Szegény fórumozók, nem is sejtik: magukban beszélnek! Ha végigjárnák a szomszédjaikat az utcában, a piacon, a kutúrházban - több meghallgatóra találnának! (Bokros L.: Lakossági fórum a 3-as metróban).

A virtuális megszólalás: mint mikor Naszreddin hodzsa éjszaka a piactéri lyukba belekiáltotta: KIÉ EZ A NYAKÉK?  

ilsi Creative Commons License 2014.12.19 0 0 71

OPEhírek

-Baj van, főnök! - mondta a honvédelmi miniszter. -Hova temetjük ezt a rengeteg amerikait?

-Azért ettem meg a szegény gyerekek csokoládéját, mondta a melnök, mert ettől sokkal, de sokkal jobbat hoz a Jézuska – ha kifizeti a csokoládéadót, a fenyőfaadót és az útdíjat.

-Azért is lesz déli áramlat! - mondta az elnök. -Sőt, esteli és reggeli is!

-És arra emlékeztek, amikor 23 millióért fácánvadászatot rendeltem meg? - kérdezte Lázár Rogántól, Kósától és Szíjjártótól. -Elég a nosztalgiázásból, vissza a zárkába! - förmedt rájuk a börtönőr.

-Szíjjártó futballistákra cserélte diplomatáit. Ezentúl, ha külföldiek jönnek, a vitás kérdéseket tizenegyes rúgásokkal döntik el.

-Minek odamenni? - kérdezte Szíjjártó Kósától, aki Új Zélandra repült egy Rolling Stones koncertre. -Az én házavató bulimra az egész Rolling Stones zenekart idehozatom!

-Miután híre ment, hogy Lázár kivégezteti Pokornit, érdeklődők sokasága rohanta meg Lázár irodáját: Hol lehet jegyet váltani?

-Tetteidért bűnhődni fogsz! - mennydörgött le az Úr az égből Vida Ildikóra. -Igen? És mit szólnál egy kis adóhatósági vizsgálathoz?

-Tessék!- mondta a foglár Habony Árpádnak. - Az igazgatóság engedélyezte, hogy fél órát símogassa a Gucci-táskáját.

--Kihívtam a gázkazánomhoz Mészáros Lőrinc gázszerelőt, de azt mondta, most már csak disznóságokkal foglalkozik.

-Próbálkoztam a feleségemnél, de azt mondta, vasárnap zárva tartunk.

lelkes ifjonc Creative Commons License 2014.12.08 0 0 70

Sziasztok

 

Egyszer régen láttam a tv-ben egy kabarét/bohózatot amiben emlékeim szerint Sinkovits Imre is játszott.Ha jól emlékszem a történet egy szobában játszódik és arról szól hogy Sinkovits talán? szomjédja mindig átjár hozzá sakkozni és Sinkovits mindig kikap tőle.Ebben a jelenetben Sinkovits "felesége" játszma közben annyira felmérgeli a férjét hogy az végez a feleségével.Sakkpartnerétől annyit kér hogy még egy utolsót játsznak mielőtt értesíti a rendőrséget.

 

Nagyvonalakban erre emlékszem de poénokkal teli jelenet volt.Tudja valaki a bohózat címét vagy szereplőit?

ilsi Creative Commons License 2014.11.21 0 0 69

OPEhírek

 

„És monda a nagyobbik a kisebbiknek: A mi atyánk megvénhedett és nincsen a földön férfiú, aki mi hozzánk bejöhetne az egész föld szokása szerint. Jer, adjunk bort inni a mi atyánknak és háljunk ő vele és támaszszunk magot a mi atyánktól.” (1Móz.19.31)

 

...és így lett hülye az egész emberiség.

ilsi Creative Commons License 2014.11.06 0 0 68

OPE-hírek

-Ki az a Vida Ildikó?- kérdezett vissza Varga Mihály miniszter úr. -Hát az a lány az X-faktorból, aki olyan szépen énekel!

-Orbán kitiltotta Obamát és rokonait Magyarországról, ezenfelül utasította a TEKet, kenjék be lekvárral az amerikai nagykövetség kilincsét.

-Honnét nem vagyunk még kitiltva? - kérdezi utazás előtt a titkárját a külügyminiszter.

-2020: Az óceániai 56 lakosú Pitcair-szigetek is egyhangúlag kitiltottak bennünket.

-Haragban vagyunk az összes szomszédos országgal:

*Szlovákiával a kettős állampolgárság miatt,

*Ukrajnával detto, gázt sem adunk nekik,

*Romániától vissza akarjuk venni Erdélyt,

*Szerbiától Bácskát,

*a horvátok körözik a MOL-vezért,

*a szlovén muraköziek vendek, így ők is visszacsatolandók,

*az osztrákok perelnek a földtörvény miatt és legszívesebben ismét lezárnák a határt.

-Hazaáruló lengyelek, csehek, szlovákok - bezzeg őket nem támadják!

-Miután egy ország sem fogadja: nincs külügy - Szíjjártó kminiszter szélnek ereszti összes emberét.

-EU-szintre emeljük a fizetéseket - mondta a melnök - így pl. az én fizetésem már rég fölötte is van.

-Ha minden szomszéd lezárja előttünk a határait: Orbán megcsinálja az Anti Páneurópai Pikniket.

-Azért vett fürdőmedencés házat, nyilatkozta Szíjjártó, hogy ott füröszthesse a környék szegény roma gyerekeit.

-Eltévedt Szíjjártó Péter felesége az új villájukban, szerencsére a TEK rendőrkutyái percek alatt előráncigálták.

-Fidesz-kannibalizmus ütötte föl (le) fejét: miután mindenkit kiraboltak, egymást kezdik lenyúlni.

-Navracsics EU-biztos lett, de (bő)gatyára vetkőztették: elvették tőle a felsőoktatást, a filmet és az állampolgárságiakat – maradt a sport. Jaj neki, ha nem hozza haza a foci-EB-t!

-Ejnye, ejnye, ilyen hideg van és nincs sapkátok? - feddte meg Lázár az Ökotársat.

-Az Állambácsi havi öt ezer forintot ad hozományként annak, aki elveszi a lányát. (Nősülők adókedvezménye).

-A postások ezentúl a gáz- és a vízórát is leolvassák, továbbá reklám-szórólapokat hajigálnak be és aztán el is viszik, mint szemetet.

-A BKV buszaiban föltalálta az 1,5 személyes ülést: egynek sok, kettőnek kevés.

-A szerelő olyan, mint a zivatar: nem tudni mikor jön és hová csap.

-A feleségem csinált egy nagy fölfordulást, aztán így sipítozott: Jaj, de nagy a fölfordulás!

ilsi Creative Commons License 2014.07.24 0 0 67

OPE-hírek14VII25

 

-Emlékművet állít a kormány a török megszállóknak: a lófarkat Semjén Zsolt lováról vágják le, a szegény Magyarországot pedig Schmidt Máriáról mintázzák.

-Lázár bejelentette: nemcsak a szállodai költségeket fizeti vissza, hanem azt a havi 120 milliárdot is, amit elcseszett az EU-pénzeknél.

-Újból összevarrták az MSZP-t a fiumei úti baleseti kórházban. -De ez volt az utolsó! - mondta a sebész.

-A visszavágó holland-magyaron 7:0-nál a bíró bejelentette, megváltoznak a szabályok: mostantól az győz, aki kevesebb gólt rúg.

-Megnyílt Orbán bankja, ez van kiírva: A BANK VISZ MINDENT!

-Menet közben változtak meg a szabályok a Concordián is: Először a matrózok szállnak be a mentőcsónakba! (Ők fáradtak a munkától, az utasok meg csak flangáltak).

-Elmaradnak a Putyin elleni szankciók, miután Putyin minden hulláért beígért ezer hordó olajat.

-A 3-as metró minden kocsijába Bubi-kerékpár kerül, hogy üzemzavar esetén ezen folytathassák útjukat az utasok – amennyiben kiváltották a 19 ezer forintos Bubi-kártyát.

-Kiderült, az egész Andrássy út Terror Háza: a lakókat évtizedek óta fenyegeti összeomlással.

-Vészhelyzet miatt fölhívtam a 112-őt, de csak a tudakozó jelentkezett és azt mondta, vészhelyzet esetén hívjam a 112-őt.

-A szomszédasszony bejelentette, ő csak a lépcsőház minden 4. lépcsőjét hajlandó lemosni, mert nem használ többet.

-Stipizem a fürdőszobát! – üvöltött a lányom, mire feleségem: - Überstipi! Csak tudnám miről beszélnek, morfondíroztam, miközben fürdeni indultam. Volna.

-Összevesztem a feleségemmel: ő egy szót sem akart velem beszélni, én viszont egész este énekeltem neki.

-Megcsallak! – fenyegetett meg a feleségem. - Még pedig egy szobafestővel! (Festéshez készülődtünk).

-Lomtalanítás volt, kitettem az anyósom, de nem vitték el.

-Mikor fedni merészeltem a feleségem, ezt mondta: te választottál, magadat szidod!

 

 

ilsi Creative Commons License 2014.07.17 0 0 66

OPE-hírek

 

-Ellentüntető jelent meg a DK ellentüntetője mellett. „Te most mi a f. vagy? Déékás? Mer akkó bemosok eggyet!”

-Kannibál kolbásztöltő versenyt rendeztek az alföldi Nyúzcsúton. Az emberszerető feleségek pacalpörkölttel és térdkaláccsal kínálták a vendégeket, akik közül néhányan vacsorára is ott maradtak.

-Kiürült az államkassza. Zárolnak még be nem folyt 200 milliárdot; Orbán biciklin jár be, vagy nem is.

-Szíjjártó táviratozott a brazil nagykövetnek: 7:1 semmi, mi 8:1-re kaptunk ki, de szerencsére mi 2 gólt is rúgtunk.

-Orbán behívatta az orosz nagykövetet (galavu knyízs!), mert Putyin a VIP-páholyban fejére köpködte a szotyolát. -Rózsa Sándor szerelő összevonja szemöldökét: ha a balt húzza föl, 100 ezer forint. Ha a másikat is, 200 ezer.

 

ilsi Creative Commons License 2014.07.14 0 0 65

OPE-hírek

-A jövőben olimpiai érem doktori címnek számít és fordítva, de aki 5 tizenegyesből 3-at belő, Puskás-akadémikus lesz.

-Egyiptomnak 15 magyar motorvonatra adunk 1 mrd eurót abból, amit Putyintól kaptunk a Paks II-re, ebből Egyiptom vesz magának 15 középtávú rakétát Irántól, Irán viszont 1000 uráncentrifugát Putyintól – és ezzel benne volnánk az egészséges gazdasági körfolyamatban, továbbá, Teller Ede nyomán, mi is, lehetőségeinkhez képest, hozzá járulunk a világ pokolra küldéséhez.

-Gyurcsány döntötte be a bolgár Corpbankot (HírTV, júl.12), a Postabankot még ezután fogja, a pengőt pedig a dédapja viszi csődbe.

-Párttitkárt kap minden egyetem, újra nyitják szobáikat, amiket 1989-ben bezártak; de lesz ifjúsági építő tábor is, ahol minden reggel a Közgép zászlaját húzzák föl.

-A közlekedési központ versenyt hirdet „Kalandtúra 3-as metró” címmel. Aki szemrebbenés nélkül megteszi a Kőbánya-Kispest vonalat oda-vissza, a Nagy Magyar Utas arany fokozatát nyeri el, örökös ingyenes 3-as metró bérlettel.

-A kormány alternatív biogázzal tölti föl az üres tározókat. E célból testes közmunkásokat alkalmaz, akiket egész nap csak babgulyással etetnek.

-Itt a gombnyomásra működő nő: a beépített fogamzásgátló 16 évig ki-be kapcsolható. Most már csak Bill Gates fejére kell egy hülyeséggátlót húzni, amin a felesége adagolja a levegőt.

-Ismét kiadták, hogy csak magyar dinnyét szabad venni, de mindenki újból görög dinnyét vesz.

BOOTB Creative Commons License 2014.03.06 0 0 64

Sziasztok egy régebbi kabarét keresek (2000-2004 kb.), hátha valaki emlékszik rá, kb. 3 track-ből állt és az volt a címe hogy Vadnyugati Mentalitás.

 

Sajnos a szerzőket sem tudom és az előadókat sem, elég amatőr darab volt, de hatalmas poénok voltak benne arra emlékszem. 

 

Köszönöm ha tudja valaki!

 

histván Creative Commons License 2014.02.01 0 0 63

Sziasztok,aki tud tuti Hofi gyűjtemény elérhetőséget a neten írja meg!

gerimaster96 Creative Commons License 2013.02.15 0 0 62

mersereg Creative Commons License 2011.08.31 0 0 61

Sziasztok!

 

Ma este lesz egy másfél órás Sándor György műsor. A kedvencem, de sajnos nem tudom megnézni. Valaki nem veszi fel véletlenül. Nagyon ritkán adják, és kuriózum ez a hosszú műsor. Vagy lesz ismétlése?

vsankoo Creative Commons License 2011.03.01 0 0 60

Üdv !

Szeretném megtalálni a szörényi levente szociális otthon című zenei paródiát, és ebben kérném a segítséget. Lehet nem pontosan ez a címe de .

Köszi előre is 

PiEm-14B Creative Commons License 2010.11.25 0 0 59

Abban tud valaki segíteni, hogy mi volt az alábbi kabarénak a címe és/vagy az előadói?

 

Arról szólt, hogy emberünk odamegy egy bankba vagy valahova és törleszteni szeretne a magyar adósságból. A bankár visszakérdez, hogy melyik neves banktól jött és elkezdi sorolni őket. Aztán kérdezi az adós nevét, említi a Magyar Köztársaságot, Népköztársaságot, stb. Aztán megtutatja, egy kartonon, hogy mekkora a jelenlegi adósság, mire emberünk mondja, hogy ez nem is olyan veszélyes összeg.

 

Meg akartam osztani a kollégákkal, de nem tudok semmi konkrét adatot róla. Előre is köszönöm!

histván Creative Commons License 2010.10.17 0 0 58

Ektűnt a Pygmalion/Hofi+Latinovits/a youtuberól.

Én marha a múltkor nem töltöttem le.Segítsen valaki!!!

Retroman Creative Commons License 2010.09.21 0 0 57
Sziasztok!

Egy olyan kérdése lenne, hogy tudna -e valaki mondani valami olyan oldalt, ahonnan régi rádiókabarékat (amik a Petőfi Rádión mentek anno a Kabarécsütörtök című műsorban) tudnék letölteni?

Köszi előre is!
xplorator Creative Commons License 2010.08.19 0 0 56

Sziasztok! Egy jó pár éve látott kabaré jelenet érdekelne, amely arról szól hogy két szlenget használó suttyó ül egy aranyhal akváriuma mellett és pénzt akarnak kérni a haltól.

 

A poén az, hogy egyikük sem képes kimondani a -pénz- szót, helyette "lét", "rugót", "gurigát", "lepedőt"...stb. kérnek, amit a hal rendre teljesít is.

Közben a két figura méltatlankodik: "Ez a hal szopat minket"

 

Látta valaki ezt a jelenetet? Ha igen, mi a címe, ki a szerző és kik az előadók?

jimys Creative Commons License 2010.06.28 0 0 55
Kabaré oldalak:
Kabaré
histván Creative Commons License 2010.06.16 0 0 54
Sziasztok,nem tudja valaki,hogy melyik Hofi albumon van a Debreceni színházas azon storyzgatása,amikor a Latinovits-csal szerepel egy darabban,másnaposan?
horvi1221 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 53
Hali!
Ha valakinek van Viola Mihályról videója kérem mindenképp küldje el horvi12@citromail.hu -ra
Köszönettel: Az unokája
vinik táltos Creative Commons License 2010.01.29 0 0 52
Na, kösz a segítséget (?)
Tudom, hogy senki nem látogatja a lapot.
Én viszont több fórumon is feltettem a kérdést.
Ha esetleg másnak is kell:
Markos - Nádas: 18 éven felülieknek, 1 -2.
Nincs fenn, csak torrent oldalon.
vinik táltos Creative Commons License 2010.01.04 0 0 51
Hello mindenkinek.
Én is segítségre szorulok.
Keresek egy kabarét, amit úgy rémlik, Markos-Nádas adott elő.
Semmit nem tudok róla, csak rémlik, hogy ilyesmik voltak benne:
Desmond Tutu, tütü: az a teherauto sofőr, tuto: az a lakat maga hülye...
Ha valaki tud segíteni, hogy milyen címen, vagy néven találom meg, azt előre is köszönöm.
balázs56 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 50
Aha... ez kurvajó ez az oldal. Csak nem tom mér butítja le a fájlokat, ha ugyis leszedősre teszi föl. Érdekes az a két zene is amit csinált. De azér a kabarészámai nagyon ottvannak bár nem mindig voltam oda ezér a csávóért.
babel73 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 49
Szerintem az apa-fia beszélgetés is Varga Ferenc József, és azon a lenti linken asszem ott is van: http//vargafj.atw.hu - remélem jól írtam.
SamRivers Creative Commons License 2008.09.03 0 0 48
valakinek megvan a apa-fia beszélgetés mp3ban? Kabaré szerű, suliról dumálnak benne meg kocsikról. Fiú oltja az apját. valakinek van linkje?
tcsusza Creative Commons License 2008.08.27 0 0 47
Ez van a végén.
Előzmény: histván (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!