Keresés

Részletes keresés

Balázs177 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 12

Kár de már mit lehet tenni!

Előzmény: Erik777 (11)
Erik777 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 11
Kár, hogy olyan kicsi lett ez a vármegye is. Elment a teljes kismartoni, nagymartoni és felsőpulyai járás, valamint a soproni járás fele.
Lehetett volna még néhány települést beletenni a soproni népszavazásba: Ruszt, Fertőmeggyes, Sopronkeresztúr, Girm(Küllő), Füles, Malomháza, Locsmánd, Szabadbáránd, Bónisfalva, Nyék, Harácsony, Alsópéterfa, Doborján, Felsőpulya... szóval az egész Kőszeg-Sopron vasútvonal.
atompyka Creative Commons License 2003.04.29 0 0 10
"nekem AKKOR IS EFE marad"
Nekem is!
Előzmény: Törölt nick (8)
gmarc Creative Commons License 2001.12.14 0 0 9
Na, csak beindult...:-)
Én Sopronban tanultam vezetni, és nagyon élveztem!
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.13 0 0 8
Udv Sopronnak. Nehanap hianyzik. Foleg a Karoly-kilato fele vezeto osvenyek, es a Villasor hoesesben. S a Fo-ter. Gyogygodor. Kishordo. Az EFE (nekem AKKOR IS EFE marad)Botankertje a varnyakkal. Sorolhatnam meg, de minek. Ennyit a nosztalgiarol. Jo volt ott lakni! Talan meg egyszr visszamegyek.
Balóka Creative Commons License 2001.12.12 0 0 7
A végzettségemnek semmi köze a vízügyhöz, de most éppen mégis ilyen témában mozgok...

Egyébként jól emléxel az Erdészeti és Faipari Egyetemre ami manapság Nyugat-magyarországi Egyetem néven fut...

Atompykának: mostanában már az RK 2.-is :))
Szombathely-Sopron még mindig 1,5 óra, de pár napja kapta meg a GYSEV a vonalat, és nagy fejlesztéseket ígér, ha érdekel olvashatsz róla a http://index.sopronnet.hu/hirekv.asp?id=1581 címen.

Előzmény: Mijo (6)
Mijo Creative Commons License 2001.12.11 0 0 6

Hááát, tudod Balázs, a bibis az, hogy ő tudja az én számomat, de én az övét nem. Futólag beszéltem vele a nyáron, a Nagy Halfőző nap tájékán, akkor mesélte merre vetette a sors. Megkísérlem elérni, és rákérdezek. Az egykori vízügyesek egyik faszagyerek képviselője ő :)!
Tán csak nem hogy szintén zenész ...? Nekem anno ( 67' ), kettes számú variáns volt a bajai vízügybe történő jelentkezés mellett, Sopronba az erdészetibe ..., ugye jól emlékszem ???

Néha kicsit sajnálom, hogy nem inkább a kettes variáns érvényesült, felénk a víziszakmát nagyon felhigították ....., maradt a "büszkeség", de minek :(!

Mijo

Előzmény: Balóka (4)
atompyka Creative Commons License 2001.12.11 0 0 5
Üdv!

Sopron arról nevezetes, hogy az ÚK 4. emeletén mindig vizszintesen esik a hó.
Sopron - Szhely vonattal már nem 1,5 óra?

Tom

Balóka Creative Commons License 2001.12.11 0 0 4
További részletes információk egy helyen összegyűjtve: http://index.sopronnet.hu/dossziek/globex.asp

Mijo: Bagi Laci most nem vízügyes témában dolgozik?....csak azért mert én igen, de nem ismerem.

Balázs

Előzmény: Törölt nick (2)
sakac Creative Commons License 2001.12.11 0 0 3
a város pénze ott kötött ki egy rossz befektetés nyomoán.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.10 0 0 2
"rózsadombi szálló:-)"
Ez mit takarna?

Macibb
aki szereti Sopront és eltöltött ott két évet

Előzmény: gmarc (-)
Mijo Creative Commons License 2001.12.10 0 0 1

Kedves Balázs, gratulálok úgy a fokozódó kiteljesüléstekhez, mint a nívós mutációtokhoz.
Igaz, Sopronban régen jártam, de nekem mint szimpatikus város maradt meg az emlékezetemben, amit csak fokoz az, hogy egy Ausztriában élő orvos házaspár barátom a városotokban vásárolt pincés-szőlős ingatlant, már régóta tervezzük emiatti felszentelő látogatásunkat :).

Egy volt vízügyes évfolyamtársam, a Bagi Laci Bajáról Sopronba költözött, ha jól rémlik, a neje onnan származik, neki nagyon tetszik a település, talán nem utolsósorban az általam imént említettek miatt - IN VINO VERITAS :)!!! ( Van technikája, lehet hogy észlelni fogja ezt is. )

Még egy kulináris jellegű randevú elé nézek, de hogy hol ejtjük meg előbb, Baján, vagy Sopronban, az még kérdéses, egyik legkedvesebb Internettós "sorstársam" onnan származik, ő Berci6 levelezőnéven közismert a netfórum világában. Csodálkoznék, ha ezen a fórumon, mint lokálpatrióta nem bukkanna fel :))!

Üdv: Muity Mijo
Baja

Előzmény: sopronmoderator (0)
sopronmoderator Creative Commons License 2001.12.09 0 0 0
Üdv Mindenkinek!

Csak sikerült létrehozni ezt a fórumot, amit remélem majd mindenki aki errefelé él magáénak érez majd. Indítsatok minél több topikot, vitatkozzatok, beszélgessetek....addig is ne felejtsétek, hogy friss hírekkel, információkkal áll rendelkezésetekre az Index soproni mutációja a http://index.sopronnet.hu címen.

Vass Balázs
Index.Sopronnet felelős szerkesztő

Előzmény: gmarc (-)
gmarc Creative Commons License 2001.12.07 0 0 topiknyitó
Tisztelt látogatók!
Önök Sopron Vármegyében járnak.
***
Na, gondoltam nyitok egy értelmes topicot itten, ide tessék jönni, aki soproni vagy Sopron vármegyei. Én kapuvári vagyok. Büszkén mondom, hogy amikor 21-ben ti ott szavaztatok sopronban, akkor kapuvár volt a megyeszékhely!
Na, minden jöhet, ami belefér ebbe a megyébe!
***
Aminek manapság örülünk: a 85-ös, a Sopron-Szhely vasút és a rózsadombi szálló:-)
***
gmarc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!