Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 45

Jó elavult ez a rendszer..........

szab.g Creative Commons License 2018.12.19 0 0 44

Nekem vagy 20-30 XP-s játék kedvencem van így azt a meglepő ötletet csináltam, hogy számtekes ismerősömmel összerakattam egy jo gépet csak erre az egy célra :D
25-ért, nekem megérte :D

zolix38 Creative Commons License 2013.05.20 0 0 43

Sziasztok újratelepitetem a gépet +az SP3 csomagot igy a windows 4GB lett nem tudom ez természetes mert telepités előtt a windows helyigénye 1,5 GB.Lehet hogy a régit nem törölte ki rendesen és igy az is rajta van?Biosbol inditottam a CD-t majd töröltem a patriciot stb...majd ugyanugy egyet hagytam mind régeben csak 40GB van.

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 42
Üdv.!

Windows XP Rebornt keresek! Akárhogy jöhet, de sürgős lenne!
Mauro Creative Commons License 2010.02.17 0 0 41
Ez hiba üzente jelenik meg kék halál után miután újra indult gép.
Mi ez? Mitől van?

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100217/hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100217/Hiba2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

géeles Creative Commons License 2009.12.19 0 0 40
Sziasztok
A levélben kapott linkre kattintva nem történik semmi.
Mit módosítsak??
levicica Creative Commons License 2009.09.18 0 0 39
Sziasztok!

Szeretnék két problémával segítséghez fordulni.

Windows XP-m van,és webkamerámmal Típus: (TECHNIKA WEBCAMERA H16WC-02)
és ezzel amikor videót veszek (windows movie maker)rel akkor a számítógép lefagy.(És műveleteknél is.)2.probléma:Ha digitális fényk.gépről ha másolok,akkor is lefagy.

Mik lehetnek a problémák??

Köszönettel:levcica
























subrobi Creative Commons License 2009.09.13 0 0 38
Sziasztok! Az a problémám hogy bekapcsolom a számítógépemet és 10 perc vagy akár 1 óra, vagy fél nap múlva elmegy a hang,elmegy az internet! Újra indítom és jó minden! De bármikor felléphet a probléma,és így nem jó internetezni! Ez megy másfél éve! Volt már: RAM,alaplap,proci,táp,videokártya,CD-ROM,HDD cserélve!Szóval minden! Kérdezném hogy ez vírus lehet?
De kipróbáltam minden vírusirtót de semmi! Akinek tapasztalata van ,vagy tudja mi a gyógyír erre a gondra kérem írjon! MSN: subrobi@hotmail.com
Az Agg Creative Commons License 2009.02.26 0 0 37
 

szevasztok!

 

asztali gépnél szükségessé vált plusz egy párhuzamos port. vettem egy pci-s multi i/o kártyát, ami két soros és egy párhuzaos portot ad(na) hozzá a géphez. telepítése lehetetlen, legalábbis nekem nem megy.

 

jelenség: vas be a gépbe, bekapcs, felismeri, hogy új eszköz van benne. driver kiválasztása saját, kártyához kapott lemezről. soros portok feltelepülnek (ugyan pont ezekre nincs szükségem), de a párhuzamost képtelen vagyok rávarázsolni.

 

hibaüzenet: az INF-fájl szolgáltatástelepítési szakasza érvénytelen.

 

semmi baj, rákerestem a kártyára (netmos pci nm 9835cv) a neten, s ahol találtam xp-s driver-t, azt letöltöttem, megpróbáltam, mégsem jutok sehová, csak a fentebb leírt hibaüzenethez.

 

ördögi kör...

 

 

tud valaki segíteni? ötlet, tipp, stb?

 

 

blaze73 Creative Commons License 2009.02.13 0 0 36
haliho.... windows XP, Toshiba L300-11F laptop. 16gb maxell pendrive megvasarolva, mindenhol mukodik hibatlanul (mhelyi pc, masik otthoni pc) de a laptopon semmi. eddig egyszer sikerult mukodesre birni, behelyezeskor mar a led sem vilagit : nem latja... vmi xp usb driver hianyzik vagy intel usb driver ? kerlek segitsetek mert a pendrive tokeletes de a laptopon nem tudom hasznalni :( Barmelyik usb portba vagy usb hub-ba probaltam.... :( koszi !
Eaglet Creative Commons License 2009.02.06 0 0 35
van egy másik xp fórum oda írjál :)
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 34
Hello nekem az XP nem futtat pár dolgot ezt a hibát írja ki :
A "0x000000400" címen található utasítás a "0x000000400" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterülten nem végezhető el a következő művelet : read".

Én nem tudom mi a baj először a videokártya driverre gyanakodtam de nem lehet
az SP3 hibája?

Segítsetek köszi
roland0505 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 33

sziasztok

 

nekem egy fujitsu siemens amilo a1650g laptopom van és az a problémám, hogy az XP-telepítésnél, mikor az előző partíciót akartam törölni éé az újjat formázni, majd a op rendszert telepíteni kiírta, hogy a formázás nem lehetséges.

utánna megpróbáltam újból egy másik particíóra telepíteni akkor már a winchestert sem találta a telepítő, utánna olvastam és azt mondták hogy lehet hogy SATA a hdd és ezért a BIOS-ban át kell állítani a felismerést. de 1. nem hiszem hogy a hdd SATA. 2. nem volt a bios-bna ilyen opció. azt is írták hogy floppy-ra kell másolni a gyári driver cd-ről a hdd drivert, viszont a gépben nincs floppy meghajtó...

és halvány gőzöm nincs hogy miért nem ismeri fel a winchestert az xp. remélem, tudtok segíteni. köszönöm

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 32

Sziasztok,

 

Haldoklik az XP-m (SP2), szinte minden indulásnál checkdisk-el és rengeteg fájlt javít.

Már egy csomó program nem működik, sokat még újratelepíteni sem lehet...

Van valakinek ötlete mitől lehet és mi lehet a megoldás?

 

Ja (ismert) vírusom nincs és ez az egész hirtelen jött és 2 nap alatt teljesen behalt...

csapszika Creative Commons License 2008.10.24 0 0 31
sziasztok
asus p5b alaplapom van rajta egy 2*2,4GHz proci és 1GB (800MHz) memória.
Win xp sp2-vel és sp3-mal is 5 percig tiszta sötét képernyő után hajlandó felállni utána minden teljesen jól működik
segmentum solar Creative Commons License 2008.08.13 0 0 30

Sziasztok!

 

Nem tudom, hogy melyik topicba írjam a kérdésemet, úgyhogy ha offtopic vagyok akkor bocsi.

 

Az a problémám, hogy több játéknál is ugyanaz a hiba jelentkezik, lefagynak( a játék, a hang és zene is) és csak resettel tudom újraindítani a gépet. Már próbáltam a rendszer újratelepíteni, de ezel sem értem el semmit. Általában az újjabb játékokkal fordul elő, a régiek mint pl: EU2 gond nélkül fut.

Előre is köszönöm a választ.

ieyaes Creative Commons License 2008.07.29 0 0 29
Van egy másik xp topic oda írd be, mert itt nem fogsz választ kapni :)
Előzmény: lagunásfókusz (28)
lagunásfókusz Creative Commons License 2008.07.28 0 0 28

Sziasztok!

A következő a problémám: A win xp indulás után megjeleníti az asztalon az ikonokat és a start menüt, majd eltűnik. És ezt perceken keresztűl ismétli. /amíg meg nem únom és ki nem kapcsolom./

A feladatkezelővel indúl minden program.

Segítsetek rajtam légyszi.

LACENTO Creative Commons License 2008.07.21 0 0 27
Oké,és köszi
Előzmény: Eaglet (26)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.20 0 0 26

Van egy másik xp topik ott tedd fel a kérdést, én is elnéztem amikor ideírtam

 

Előzmény: LACENTO (25)
LACENTO Creative Commons License 2008.07.19 0 0 25
Sziasztok!

Szeretném Tőletek megkérdezni,hogy valóban ÖREG-nek számít 1 három éves PC?
Normál használattal napi kb 1,5-2 óra időtartamokkal.
Azon kívül persze,hogy vannak újabb vid.kártyák stb.
Érdemes -e valamit lecserélni benne ami már "elfáradhatott"

Előre is köszi a válaszokat.
Eaglet Creative Commons License 2008.07.13 0 0 24
Lehet, hogy megoldódott, mert az avas virusőlőnél a biztonsági szintet levettem normálra és most nem szállt még el ...
Előzmény: Eaglet (23)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.13 0 0 23
Megint kellene a segítség. A csemetének ajándékoztam Dell Latitude notebookot. Lesikált róla mindent és telepítette az xp profot. Állandóan lefagy neki a gép és csak restarttal tud újra indulni. A skypot elég nehezen tűrte a rendszer, hogy feltegyem, de az is működik. Mit tegyünk ?
joohee Creative Commons License 2001.12.08 0 0 22
Hát ez jó kérdés! Windows, a sajátosságaitól nem tud megszabadulni.:)))

Nálam az Mpeg kártyával szórakozott, de már ahhoz is találtam driver-t, így nyugodtan használom lassan két hónapja kék halál nélkül...

joohee

Előzmény: count_zero (21)
count_zero Creative Commons License 2001.12.07 0 0 21
Hm. Ennyire nem mélyedtem bele. Kösz. Két hónappal ezelőtt jobban jött volna, de legalább már ezt is tudom :)

Azt viszont még mindig nem tudom, hogy a saját driverére(monitorkártya) miért is kattant be...

Előzmény: joohee (19)
count_zero Creative Commons License 2001.12.07 0 0 20
Na figy.
Én nagyon szívesen használnék mást, ha LENNE. Az viszont sajnos nem rajtam múlik, hogy nincs, illetve azok a programok, amiket használni akarok nem/kevéssé működnek más oprendszereken.

Igen, az időm 9x százalékában használom, és kb hetente basz fel az ideg a hibái, hiányosságai és egyéb szarságai miatt. De már megszoktam. És ez az, ami főleg felbassza az agyam, és időnként kitör belőlem. Mégis mi az, hogy _meg kell szoknom_ egy szar terméket, mert _nincs más_?

Viszont, ha nincs más, akkor azért, ami van, miért is fizessek, pláne, ha szar, és _beszerezhető_? (Azt meg már hozzá sem teszem, hogy a kereskedelmi ára (szerintem) bőven a reális fölött van)

Szóval várom a javaslatokat, hogy mi is az a "más", amit használhatnék, ill hogy miért is kéne BillGeci pénztárcáját tovább vastagítanom? (És itt sem teszem hozzá, hogy semmi más érdeme nem volt, mint hogy jókor volt jó helyen)

Előzmény: 42 (16)
joohee Creative Commons License 2001.12.07 0 0 19
Idézet az azonos című topikból Giggio-tól:

"Azonosíthatatlan rebootoktól megszabadulni legkönnyebben a System properties Advanced fül Startup&Recovery Settings ablakban ki kell lőni a System Failure alatt az "automatically restart" mellől az xet."

joohee

Előzmény: joohee (18)
joohee Creative Commons License 2001.12.07 0 0 18
Bocs hogy közbeszólok, de azt az újraindítást 8rezetelést) ki lehet kapcsolni...

joohee

Előzmény: count_zero (11)
lacee Creative Commons License 2001.12.07 0 0 17
akkor legalább a magyar verzióét! :)
winXP hoem, 5.1, build 2600
42 Creative Commons License 2001.12.07 0 0 16
Ööö...
Ezek az érvek enyhén szólva viccesek ezen a téren (mivel a gépidőd 9x százalékában azér mégiscsak használod)... szóval ha annyira utálod stb., akkor töröld le, és használj mást.

"szoftverért alapból nem vagyok hajlandó fizetni, ha beszerezhető ingyen"

OK, akkor ezentúl ne fizessünk semmiért, amire egy apró lehetőségünk is van ellopni.
Mondjuk ez az egyik _legtipikusabb_ magyar mentalitás... (hamiskás pátosszal élve azt is mondhatnám, hogy ezér tartunk ott, ahol. :)

Nem mondom, hogy nekem csupa legál szoftverem van (ööö... de az ellenkezőjét sem, t. bsa :)), viszont én legalább nem jövök ilyen demagóg szöveggel/érvekkel...

Előzmény: count_zero (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!