Keresés

Részletes keresés

Rübezahl Creative Commons License 2011.02.23 0 0 6215

Na - na! Azt a sok marhaságot, amit ottan csináltak, nem egyedül ő találta ki!

Előzmény: Ghanima (6214)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.23 0 0 6214

Nyomoznak a Csipak-villa ügyében

A rendőrség hivatali visszaélést gyanít az ingatlanvállalkozó túlterjeszkedő háza körül. Tovább »

forrás: Index.hu

Lássuk a medvét!! Remélem,elkapják a grabancát ennek az anyaszomorító a Belváros-szomorító pasasnak...

Peter atyuska Creative Commons License 2011.02.22 0 0 6213

Szerinted azon kívül hogy valamelyik rokon haver eleve jól járt vele a kiküldés, nem fog majd jól járni a feldolgozással ami abból fog állni, hogy beömlesztik egy helységbe ahol részmunkaidőben minimálbéres betanítottak fogják kibontani majd szétválogatni külön a papírt minőségileg és szépen majd bálázva elviszik a felvevő helyre ahol pénzt kap érte megint. Valamit majd beírnak hasra persze olyan módon hogy lám az emberek azt szeretnék amit ők szeretnének :) na persze nem így lesz :)

Előzmény: Ghanima (6211)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6212

A rohadtul független kerületi lapocska legfrissebb számában van egy fénykép az iskolában rendezett rajz- és szavalóversenyről. De arról egy árva szó se, hogy megszüntetnék...

Előzmény: rezanyo (6204)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6211

Én arra leszek kíváncsi, hogy mit fognak kezdeni a fekáliával bekenten visszaküldött kérdőívükkel...

Előzmény: Peter atyuska (6210)
Peter atyuska Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6210

Poénból hívtam és feljelentettema kormányt mert olyan bért állapítot meg az e.v-nek hogy azt nem lehet kigazdálkodni és ezért egészítsék ki :) célja az APEH :)

Amugy melyik melós alkalmazott meri ezt megtenni, mert hogy valahogy kibasznak majd veluk az tuti a tulajok.

Előzmény: anjelica (6209)
anjelica Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6209

Lehet a terror házát hívogatni:-))))

Már hívható a Rogán-féle "Bérmonitoring Bizottság" zöld száma

http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=396677

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.17 0 0 6208

jó a neved :))

Előzmény: come_back (6205)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.17 0 0 6207

Ezt a gyalázatot!!! :-oooo Mocskos brigantik!!! Erre már más szót nem is találok... szégyen!

Előzmény: rezanyo (6204)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.17 0 0 6206

Jé... csak most figyeltem föl rájuk, tegnap este világítottak is, de hogy mi a faxnak...

Előzmény: come_back (6205)
come_back Creative Commons License 2011.02.17 0 0 6205

azok már hónapok ót ott rontják a levegőt

Előzmény: Ghanima (6201)
rezanyo Creative Commons License 2011.02.17 0 0 6204

Na, most betelt a pohár!

Megszüntetik a Kormos István iskolát, ami a Szemere épületében van. Itt enyhe értelmi fogyatékos gyerekek speciáls képzését végezték. Az indok az volt, hogy csak 42 gyerek jár oda, abból is csak 4 gyerek kerületi. Szóval: a ker.-ben 4 nagy létszámú iskola van ker.-i "kezelésben". Ebből - a Szemere - 12 évfolyamos. Ha igaz - pár éve így volt - 15% helyi gyerekkel. Ennek ellenére nem ezekből kettőt vagy hármat szüntetnek meg, hanem egy - gondolom - országosan is nagyon fontos intézményt. A külsős  alpolgármester - ebben a műfajban a harmadik mondja ezt, akire semmi szükség. A sok külsős alpolgi, igazgatósági tag, felügyelőbiz.tag, valamint az önko. tulajdonában lévő mindenféle természetű intézmény iszonyú költségei helyett egy ilyen kis intézmény fenntartása smafu. Valószínűleg jó szervezéssel az egész főváros területéről fel lehetne tölteni a sulit. lehet, hogy a Szemerét is át kívánják adni a fővárosnak? tele van a kerület üres épületekkel, egyet meg lehetne csinálni ilyen sulinak. Ja, és a ker.-i gyerekek nagy része az egyházi iskolákba jár.

Az a volt polgármester, aki volt alpolgármester nem gondol arra - mikor ezt megszavazta -, hogy esetleg az egyik unokájának ilyen iskolában kell járnia? Igaz, honnan is tudná, hiszen nemigen látja...Gyalázat.

Elegem van ebből a bandából is.

OV.Feltétlen híve:rézanyó

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 6203

nem, ilyen rendszeresen előfordul, üzleti ügyből kifolyólag. a légitársaság melletti bedeszkázott pénzváltónál elég sűrűn.

Előzmény: anjelica (6202)
anjelica Creative Commons License 2011.02.12 0 0 6202

OFF: Kopaszok? Nem lehet hogy azok a neonácik, akiknek a mai rendezvényét nem vette tudomásul a rendőrség?

Előzmény: Törölt nick (6199)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.12 0 0 6201

Csendben rohadás... ja, kérem, a Vörösmarty tér a fővárosé. A főutcának csak nyomoronc mellékutcája lehet...

Viszont tegnap elhűlve észleltem, hogy a Madách téren már fölállították a "Rogán-bitófákat." Gyk: azokról a mérhetetlenül randa, akasztófára vagy megcsonkolt, csupasz és összevissza ágú lámpaoszlopkoról beszélek, amelyek eddig csak a főuccát éktelenítették itt-ott.

Előzmény: Törölt nick (6200)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 6200

Ezt a csonka kandelábert mikor fogják vajon helyrepofozni? Bő egy éve ilyen.

A nagy főutcásításban a Vörömarty tér csenben rohad...

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 6199

naponta többször járva rajta szerintem mindenkinek feltűnt már hogy olyan az új főutca, mintha félig lenne csak kész. az esős-havas időben meg külön vicces :-)

más. tegnap délután 2 helyen is gyülekeztek a kopaszok, a Vörösmartyn a bedeszkázott pénzváltónál, és a Régiposta utcában az étterem előtt. lehet tudni, hogy mi volt az apropó, erődemonstráció, vagy bevédés? nem akarják eladni a tulajok, és rá akartak hatni?ők az utolsó akadály a nagy projektben? :-)

Előzmény: Ghanima (6197)
anjelica Creative Commons License 2011.02.11 0 0 6198

Kirájj ez a tóni, reméljük örökös, mert olyan szép krumplijai vannak

Előzmény: Ghanima (6197)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.11 0 0 6197

Esse rossz - a hímnemű topiklátogatók meg külön örömködhetnek a végin... :-))

http://mandiner.blog.hu/2011/02/10/elkiralyutcasodastalanithatatlansagosodast?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6196

Tedd, csak ne nekem, mert én kb. annyira vagyok "illetékes", mint egy tanyasi UFO.

Előzmény: anjelica (6194)
anjelica Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6195

Höhö

Előzmény: Ghanima (6193)
anjelica Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6194

Szerintem gáz az, ami a kerületben folyik és amihez a választók felhatalmazása kellett.

Én nem politikus vagyok, úgyhogy alkotmányos jogom van akármilyen kérdést feltenni akárhányszor ;-)

Előzmény: Törölt nick (6192)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6193

Szolgálati közlemény: akihez nem "szólok", az ne akarjon válaszolni nekem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6192

Hát persze, hogy lehet kérdezni! :D

Csak egy kicsit már untam a régi lemezt és gondoltam figyelmeztetlek, hogy szerintem gáz ez a teória sokadszor, bizonyíték nélkül. Fogd fel úgy, hogy a szavaid súlyát próbáltam menteni ezzel az intelemmel.

Előzmény: anjelica (6189)
anjelica Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6191

Hát kiváncsi leszek én erre, túl sok illúzióm azért nincs...

Előzmény: Törölt nick (6186)
anjelica Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6190

Neked is ugyanezt válaszolom.

Előzmény: Ghanima (6183)
anjelica Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6189

Szerintem ne álszenteskedjünk: elvégre több mint 70 %-kal választották be ezt a kis hamist;-)

Ha ésszel: akkor nem lenne Csipak-ügy, Bécsi utca ügy és ingatlanpanamára hajadzó eladások, üresen kongó bérlemények.

Kérdezni azért lehet ebben a topikban? Vagy jön a fekete kocsi? 

Előzmény: Törölt nick (6180)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6188

Az igazság előbb-utóbb utat tör magának még egy olyan sűrű dzsungelben is, mint a budapesti belváros. Annak idején én se értettem laikusként, hogy miért nem fordul - a kvázi tönkretett ember - az igazságszolgáltatáshoz vagy a médiához az ordító igazával. De aztán a jogásza észhez térített. Miután kiderült, hogy kivel is kéne pereskedni évekig, rögtön kihátrált az ügyből, mondván, hogy a gengszter az egy külön kategória. Jogilag percek alatt rá lehet húzni a vizes lepedőt, de senki se szeretné, hogy a családját baleset érje. És így megy ez. A nyakunkra nőttek a mi pénzünkön és már a hatalom is tehetetlen.

A gondolatmenetet továbbfűzve, még azt is el tudom képzelni, hogy mára már a Fidesznek is kellemetlen ez az erőszakos, mindenen és mindenkin való átgázolás - de már, ha akarnák se tudnák leállítani a szörnyet. Lassan már nem Kolumbia-alsóhoz (ahogy a Bayer mondta anno), hanem a Jurassic Parkhoz kezd hasonlítani a kialakult helyzet.

Előzmény: Törölt nick (6186)
Ghanima Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6187

:-)) Hubazzz!! Aszem, jobb ha "kérek engedélyt meghunyászkodni"..., akkor tán hátha mégis!

Amúgy meg úgyis annyi mindenről nem tud/hat/ok, eggyel több vagy kevesebb, ki nem szórja le.

Előzmény: Törölt nick (6185)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.10 0 0 6186

Ugyanakkor egy kamikaze mentalitású oknyomozó újságírónak itt a remek alkalom a világraszóló karriert megcsinálni. Kár, hogy senki se vállalja. Vajon miért?

mert egyszerűen kijelentik hogy nem volt taggyűlés és kész. valamint bármilyen büntetőfeljelentés nehezen jut el a vizsgálati szakaszig netán ítélethozatalig az ügyészség nélkül.

és azt gondolom, elintézi majd magát az összes ilyen oligarcha, ha emberére akad. mert ahogy most nekirontottak egymásnak is (ld. rogán vs tarlós), az azt bizonyítja, hogy ész nem jutott a mohóság és a hatalomvágy mellé. elég lesz egy megalázott vagy félretett résztvevő, akinek elég információja van, hogy berántsa a szervezőket. barátod egy népes társaság tagja, hidd el nekem, és az elmúlt 2-3 évben jelentősen nőtt a létszám.

Előzmény: Törölt nick (6180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!