Keresés

Részletes keresés

Votom Creative Commons License 2014.09.14 0 1 71

Egy kettő és három?

Előzmény: Léna Tóth (69)
Léna Tóth Creative Commons License 2014.04.21 0 0 69

Nekem eddig 3 macskám volt és mindegyiknek elég találó neve volt!!!

tzsofi27 Creative Commons License 2012.05.26 0 0 68

Van egy csomó törpenyuszim :)

Beck, Braun, Andriska a bakok. A nőstények: Amy, Málna, Panka, Jázmin, Zafír

törpmanó Creative Commons License 2011.08.04 0 0 67

Szisztok!

 

nekem is rengeteg állatom van.

8 patkány: lecsó, hiszti, fehérke, répa, mogyoró, ribizli, barnus rágcsa,

3 kutya: conny, mocorgo(moci), totó,

1 cica: olivér

1 kecske papagály: csőrike

1 törpe nyúl: puszedli

1 zöld leguán: spuri

2 csigám: csigusz és bigusz

1 rizspinty: pintyőke

2 höri: pufóka habcsók

A többö állatnak nincs neve 

 

kukshi Creative Commons License 2009.08.15 0 0 66

Sziasztok!

Nekem egy pár zebrapintyem van: Valika és Palika. :D

Ha lesz kutyám, akkor azt biztosan Szádának fogják hívni.

 

Herkulesahős Creative Commons License 2007.11.19 0 0 65

Sziasztok!

 

Olvaslak titeket és rájöttem nem csak én vagyok "lökött":)

Az első kutyám egy spanci volt: Szenátor. A másfél éves yorkim Herkules, az egyik cicánk Manny. És a hófehér macskánk Kormos.

 

Üdv Anikó 

Lujzi75 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 64

Sziasztok!

Az állataink nevei:

macskák: Mirca, Malacka, Bogi (először Bodza volt, aztán kiderült, hogy fiú)

kutyák: Maci, Balu, Pöcök és Vacak

kecske: Gigi

dr poljakov Creative Commons License 2007.11.02 0 0 63
Alexander Putyin - merhogy első alom ;)

A képet eltoltam, pótolom.
dr poljakov Creative Commons License 2007.11.02 0 0 62
A boxer kutyámat Putyinnak hívják. :D
pinkleopard Creative Commons License 2007.10.11 0 0 61
Sziasztok!
Nekem van négy degum!! A nevük: Norbi és Dugó, Jucus és ALadár!! :)))))
Bencsikagi Creative Commons License 2006.12.15 0 0 59
Sziasztok! Beleolvastam a levelekbe...hát, jó kis nevek. Nekem van egy kutyulim, Muki a neve. Mindenki Kukinak érti, röhögnek is, ha kiabálok neki. De szoktam még Dzsobedlijózsinak, dzsodzsomirnek, és jozsomirnek is hivni. Ez a kutyus egy westi. Szegény, mindegyikre figyel. Nem tudom hogy jöttek ezek a nevek...csak úgy beötlött. :) :D
Tibbe Creative Commons License 2006.11.22 0 0 58
nocsak:))
crowkins Creative Commons License 2006.09.06 0 0 57

Nekem vót sok a varjúm ,az elmúlt több mint tíz évben egy kisebb csapatnyi állományt neveltem,repítettem,tartottam.

A nevüket szinte mind megtanulták!

A dolmányosaim varjaim: Zeke,Doli,Csóró,Lucifer,Tróger,Tokaj,Kobak(+ még néhány névtelen hős)

A vetésieim: Cigi,Strici,Korvin,Bakter,Suszter,Satnya,Sanyi,Karesz,Bróker,Kókler(és még sokan mások)

Igen nagy érdeklődést keltett fel a népekben és talán szokatlan pillantásokat is vettetek rám amikor álltam az utca közepén és Strici nevű varjamat hívogattam a nevét messzehangzóan ismételgetve.:)

Ismertem olyan nevű kutyákat mint Faszi,Füge, Gücül nevű kuvikot, Bunyót az agresszív erdei fülesbaglyot és még írhatnék nagyon sokat...

Anyám vizslája például Fickó, barátaim revríverei: Brit, Chaka és Zoya.

Egy másik barátomnak van egy tekintélyes méretű pusztai sas tojója, ő pedig Sába.

Böbsi Creative Commons License 2004.10.17 0 0 56
Az én kis hörimnek Piroska a neve el sem hiszitek mennyire Piri arca van. :)
ZsuR Creative Commons License 2004.10.17 0 0 55
Az Elza cicanknak volt egy kutyus parja; Buksi. Ha hivtuk Elzat enni, meg is jelent Buksi elsonek :))
Előzmény: Zemanek (53)
izabó Creative Commons License 2004.10.17 0 0 54
Sziasztok!Nekem Német Juhászaim vannak párba,a nevük:Nicolas és Izabell,ezek se megszokott nevek.:o)
Zemanek Creative Commons License 2004.10.17 0 0 53

Én a Frodót ha nagy rossz a törzskönyvi nevén szoktam szólínai:

Dzsefferson Keszel "Frodó"

A Pankába az a jó, hogy tök mindegy, hogy melyik kutyának szólok ő mindig oda jön, nehogy lemaradjon valamiről.

Előzmény: ZsuR (52)
ZsuR Creative Commons License 2004.10.17 0 0 52
Mi is varialjuk a neveket - bar a Bugyi kivetelevel nagyon hagyomanyos macska neveket hasznalunk.
Volt egy paros: Samu-Soma
Volt ELza, Mici, Berci, Marci. . .Marci meg van is. Macipan-Marcifank es ha merges vagyok ra akkor Marton.
Berci meg volt minden: Beno, Bence, Bendeguz, ami eppen jott, erdekes modon mindegyikre hallgatott.

A legfiatalabb cicam most 7 eves :(( es Miss Pici. o a leglanymacskabb lanymacska.

Bugyikam meg egy elvont hercegno (amikor az allatvedoktol kaptuk, Princess volt a neve) es van benne valami arisztokratikus degeneraltsag :)) - OK, vicc, de nagyon elvont a cica. . .
Előzmény: Zemanek (51)
Zemanek Creative Commons License 2004.10.17 0 0 51
Az se rossz. Nálunk a következő nevek vannak most: Frodó (Ha rossza akkor Mr Dzsefferson), Zemanek (Zebulon, Zemi, Zebnyacsek, Jarjar), Frodó Jr., Panka malac, Bili (Bilady) Bálna,
Előzmény: ZsuR (50)
ZsuR Creative Commons License 2004.10.17 0 0 50
Egy baratomnak a komondorat Lavinanak hivtak - mert amikor elkezdett a hegyoldalon lefele szaladni, mindent elsodort.

A masikat meg Kadarkanak. . .
Előzmény: Zemanek (49)
Zemanek Creative Commons License 2004.10.17 0 0 49
Akkor mégrosszabb lenne, mert a Bálna kan kutyi és nagyon hülyén hangzana, ha egy kant Málnának hívnánk. De nálunk már úgy is megszokták az érthetetlen vagy vicces kutya neveket.
Előzmény: ZsuR (48)
ZsuR Creative Commons License 2004.10.17 0 0 48
:)) Ha a cica nem banja :))

Ugy hangzik, mintha megfazva lenne : Mili es Malna :))
Előzmény: Zemanek (47)
Zemanek Creative Commons License 2004.10.17 0 0 47
Az én egyik kiskutyámat Bili-nek hívja a drága párom és már halggat is rá, eredetileg Bilady lett volna, mert, hogy bicolor és lány, a másik kicsit meg Bálnának hívja.:-))
Előzmény: ZsuR (46)
ZsuR Creative Commons License 2004.10.17 0 0 46
Van egy kedves cicam, az o neve Bugyi. Hatalmas szoros hatulja van - mint a nenikek bundabugyija. . .
bükkaljai Creative Commons License 2004.10.16 0 0 45
Hát eddig a küszöb meg a Fegyőr tetszett a legjobban!
Ilusta Creative Commons License 2004.09.15 0 0 44

A macskámat Csacska-nak neveztem el, hosszabban: Csacska macska, röviden, csak Csacsek, néha Csücsök. Mindegyikre hallgat.:)))

A kutyám törzskönyvi neve: Yoopiyeah! Magyarul: Jupijé!:))

bubozse Creative Commons License 2004.09.15 0 0 43

Egy kissrác a kutyáját Csoszának hívta! Szerintem aranyos!

ex-ex Creative Commons License 2004.09.05 0 0 42
PERTLI
naillight Creative Commons License 2004.08.20 0 0 41
én amit eddig hallottam es nagyon drva volt, az az eufrozina és a teflon. mind2 kutya:)
Coala Creative Commons License 2004.08.20 0 0 40

Sziasztok!

 

Most bukkantam erre a régi topicra, gondoltam írok ide a végére, mert nem jelentkeztem a fejleménnyel akkoriban.

 

Szóval csincsillám nem lett, mert annyi rossz tapasztalatot halottam, hogy lemondtam róla.

 

Aztán jóval utána lett egy t.malacom, akinek szokásomhoz híven egy ideig anonimen kellett élnie, de mikor durva növésnek és hízásnak indult unokaöcsköm tett egy megjegyzést rá, hogy lehet hogy nem is malac, hanem inkább egy állruhás viziló. És ekkor ugrott be egy régi meseélményem Hugó a viziló címmel. És attól kezdve Hugónak hívjuk, ami azért is mókás mert most olvastam, hogy itt is felmerült esetleges névnek. Szóval Hugó most 2 éves, szereti a nevét, az uborkát és a répát :))

 

Minden jót! Házikedvenc-barátok! És köszönöm a neveket, így 3év múltán is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!