Keresés

Részletes keresés

Mindent tudó Creative Commons License 2005.11.30 0 0 41

Bocs budjones a félreértésért, és mindenkitől, akit bántottam, többet nem jövök!

 

Sziasztok!

Mindent tudó Creative Commons License 2005.11.29 0 0 40
Ezt inkább az Indiana Jones topicban hirdetsd meg, amit a TV & Rádió részben találsz.
Előzmény: budjones (37)
Mindent tudó Creative Commons License 2005.11.29 0 0 39

Ebbe a topicban évente csak egyszer szoktak írni? Miért?

 

Egyébként a 27B-s űrlap a bürokráciát látva már szállóigévé vált. Testvérem is mindig erre gondol hasonló esetekben.

Mindent tudó Creative Commons License 2005.11.29 0 0 38

Nahát!

 

Eddig nem is tudtam, hogy van ilyen topic is. Ez is azt bizonyítja, hogy nem tudok mindent. A nevemnek van magyarázata is, de ezt nem részletezem.

 

 

Emlékeztek ezekre?

 

répa... répa... káposzta... répa

27B-s űrlap

 

Az a rész egyáltalán nem illik a sorba, de nagyon vicces.

budjones Creative Commons License 2005.11.29 0 0 37

Szóval van egy eladó videókazetta sorozatom. 4 kazettából áll, és valami díszdoboz félében van, útlevéllel a kalandokhoz. Rajta van a frigyládás, a templomos lovagos, meg még vmi, ami nem ugrik be, meg egy ifjú Indianás.

Ha valakit érdekel, küldjetek árajánlatokat!

Ha valaki 3000et ígér, és 1 héten belül nincs jobb ajánlat, annak odaadom.

Még annyit, hogy jó állapotban van, nincs egyik szalag sem megsérülve.

 

budvajzer@freemail.hu

Üdv: Pal

Kalyber J. Creative Commons License 2005.07.09 0 0 36

seva'

 

láttam az indy.lap.hu -t. Szép lett, gratu. Majd ha lesz időm, jobban végigböngészem.

Gondoltam csinálok Jurassic Park -os lapot, egyszer... :)

Előzmény: Satipo (35)
Satipo Creative Commons License 2004.12.01 0 0 35

Hú, ide ősidők oda nem írt senki! :) Na sebaj: az Ifjú Indiana Jones kalandjai vasárnap (vagy szombat?) délutánonként ismét megy az RTL-en, mint ahogy azt már valaki megjegyezte az INDIANA JONES topicban!

...és egy kis reklám: hamarosan indítom az indianajones.lap.hu-t!

KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 34
't!
Előzmény: Haszika (33)
Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 33
naén bealszom, mára ennyi, hplnap is van nap (mármint ma:))
'cakát!
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 32
Elején én sem értettem... de nem muszály megnézni a filmet hogy megértsd (?) hisz ezért vannak az erről szóló topicok... :)

(ennek az ég világon semmi értelme nem volt. kimegyek inni...)
:]

Előzmény: Haszika (31)
Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 31
jah

sztem úgy voltam vele h nem érthetem nagyon, nem kategorikusan semmit csak gondolom homály volt egy-két dolog amit biztos értenék, értékelnék manapság, arra eléyem h az egész film depis hangulata nem jött be...
(manapság kifejezetten bejön a depi)

Előzmény: KALYBER (30)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 30
:)
hát, ha régen láttad, lehet hogy nem tetszett túlságosan... én nagyon régen még undorodtam a filmtől... attól a mocskos hangulattól... dee most már látom möggötte a "csodát". Észvesztően jó film főleg hogy nem holmi y kategóriás tucatfilm hanem meglepő és eredeti. és a zenéje őrületes. Eredetileg John Williams fan vagyok de azt elismerem hogy ebben a filmben john williams nem tudott volna olyan hangulatú zenét írni mint vangelis.

(offolgatunk, de úgyis csak mi beszélgetünk, nem?)

Előzmény: Haszika (27)
Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 29
sőt, a frigyláda is
Előzmény: Haszika (28)
Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 28
érdekes, épp most látom dc-n egy csókának fenn van az ucsó klovag+a végzet temploma, mindkettó 1,36 GB :-O
Előzmény: Haszika (27)
Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 27
az is megvan valahol, gondolom annak is "remek" a minősége:(

háát, elég kicsi voltam mikor láttam, inkább Hauer fogot meg benne, persze Ford is ott van, de annyira nem vágom már h mi is történik a bban a filmben, csak az van meg h Ford, aki nagyon pisztolyos, üldözi Hauert, aki nagyon szőke:)

Előzmény: KALYBER (26)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 26
:)
Az nekem is meg!

De érdekes mer' szerintem épp a Frigyláda ami messze a legjobb film. A végzet tényleg kicsit alul marad, a keresztes meg nem olyan... olyan... eredeti bár nem ez a legjobb szó áj láv indy :) Harrison Ford szintén rúlsz. Szárnyas Fejvadász bejön?

Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 25
Ucsó kereszteslovag mgevan A4 "képregényben" rengetegszer elolvastam már...
Előzmény: Haszika (24)
Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 24
Harrison Ford nagy kedvenc, filmek se rosszak, a Frigyládás megvan (bár már valszeg pocsék minőségű), Ucsó kereszteslovag viszi a pálmát toronymagsan, a Végzet temploma filmen már kissé limonádé volt meg teátrális..., de még belefér
Előzmény: KALYBER (23)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 23
jaj de jó hogy "on-lályn" vagy nehogy lelépj...

Origi-Indyvel hogy jössz ki?

Haszika Creative Commons License 2003.06.25 0 0 22
Walkerral, J.A.G.-el (ezzel csak az új szinkrn óta), 3. műszakkal nincs bajom (még Cobra 11 is oké) de a többi az télleg grrrrrrrrr
Előzmény: KALYBER (21)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 21
Az mindegy. Csak adnák le egy-az-egyben az egész sorozatot, végig. Nem nagy kérés... Ehelyett milyen sorozatokat adnak... Walker a texasi, meg különböző német-akció-sorozatok... brrrrrrrr
Haszika Creative Commons License 2003.06.24 0 0 20
én nem láttam a videóverziót (sajna v nem sajna nem tom ezért)
Előzmény: KALYBER (19)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.23 0 0 19
ja,ja. ám a video verzióban duola részek vannak, és hogy folytonos legyen a cselekmény, forgattak némelyikhez 1-2 új jelenetet. de SPF olyan tök máshogy néz ki hogy hujjujj... az nekem nagyon feltűnt...
Haszika Creative Commons License 2003.06.22 0 0 18
nekem se, meg azok a részek se nagyon, amikor kis töki gyerekként jáccott
SPF rulezz!!!
Előzmény: KALYBER (17)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.22 0 0 17
Sokaknak az nem tecc'ett hogy indy (szinte)minden részben vmi híres figurával találkozott..

őszintén szólva nekem nem igazán tetszett az öreg indiana...(a video-verzióból ki is vágták...)

Haszika Creative Commons License 2003.06.20 0 0 16
perzse, ha van értelme vminek, és néha gndolkozni is kell (egy minimális) közben v. esetleg utána, akkor az megbukik a bunkó értelmes emberek miatt..

nem volt rossz ja az a csajos rész, azt mindegyik útilapút kötött rája:)

KALYBER Creative Commons License 2003.06.20 0 0 15
Valójában a közönséget nem érdekelte ez a fajta (azé mondjunkisvalamit) megközelítés, és egyre csökkent a nézettség...

végülis magyarul megbukott, de nem azért mert szar volt csak...
krumplifely Creative Commons License 2003.06.20 0 0 14
Az Ifjú Indiana tényleg egy jó sorozat volt, de úgytudom megbukott, és ezért hagyták abba. A végére már kezdett eltunyulni az egész.

(de azért jó volt és kész)

KALYBER Creative Commons License 2003.06.20 0 0 13
BESZÉLGETŐSÓK!!!!!!!!
van ilyen utálom a beszélgetősókat topic?
mingyá utánanézek...
KALYBER Creative Commons License 2003.06.20 0 0 12
JA ja!
Bár nem igazán lehet szerintem összeegyeztetni az "igazi" indiánával... igazából nem is kell, mer' nem ezért készült. sokan szidják is. de én imádom, egyik rész jobb, a másik kevésbé.
például az a 2 részes epizód jó volt amikor 3 csajjal járt párhuzamosan... példaértékű :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!