Keresés

Részletes keresés

ImmortalSin Creative Commons License 2002.02.14 0 0 35
Nevetséges a tag.

Mi is elég gáz környéken laktunk sokáig, ahol a szomszédok mintha a zárt osztályról szöktek volna.

Szeretnék javasolni 1-2 dolgot:

(Amugy a leghatasosabb: masik alberlet.)

I. csoport: letojós stratégia
1. kaputelefont kiiktatni éjszakára
2. Ajtót nem szabad nyitni neki
3. telefon kijelzi a szamot (optimalis esetben), ha hiv, nem felvenni
4. Poroltot vagy tuzriasztot (inkabb ezt) beszerezni
5. Egy kellőképpen nagydarab és hangos kutya beszerzése is javallt
6. Füldugó beszerzése (80Ft-ert mar 3M-et is adnak)
7. Nem koszonni, atnezni rajta.

II. kiidegelős stratégia (ez a legdragabb)
1. Szigetelést eltávolítnai mindenhonnan
2. 2db reflex 1000W-os hangfal beszerzése, hozzávaló erősítővel (mondjuk egy Castone megteszi, az ugyis melyben ut nagyot)
Kellőképpen aggresszív zene hallgatása (a Slipknot egél idegbeteg pl.:)) éjszaka kivételével.
Azt is meg lehet csinálni, hogy éjjel egy-egy basszusdob megszólaltatása erejéig megindítod a mayhemet, méghozzá szabálytalan időközönként. (A lövéshangok és sikolyok is nagyon pengék erre a célra.)
3. Ordibálás a legmocskosabb formában
4. Szemetet szórni az ajtaja elé
5. A már említett pizza/kurva/babysitter rendelés nagyon jó 5let.
6. Ha szembejön, mintha ott se lenne.
Ja, és jelentsd fel minden nap. Tokmind1, miert csak jelentsd fel.Ingyen van, ha feljelented, hivatalbol kell foglalkoznia a rendorsegnek az uggyel.

Ha szerencséd van, nem úgy lesz öngyilkos, hogy magára gyújtja a lakását.

III. csoport: brutalitás
Nem szeretném reklámozni ezt a lehetőséget, de a teljesség kedvéért elmondom:
1. Hyperpigmentált félművelt segéderő beszerzése (egy üeg vodkáért bármit), csak ráuszítod az öregre, és kiskanállal kell majd összeszedni.
2. Elkapni az öreget, kád hidegvíz, belekúrod, azt fürödjön. Kiszeded, fogsz 1 rudat es 1 parnat (nincsenek kulserelmi nyomok) elkezded utni szepen finoman, es ha mar nagyon ordit, visszavehetsz a fordulatszambol. Levezeteskeppen ontesz a szajaba 1 kilo sot, majd kilokod az ajto ele (ruha nelkul). Ja, és itatsd le elotte valami tomennyel, es hasznalj gumikesztyut, valamint gondoskodj alibirol.:)))

Persze amint felepul, felgyujtja a lakasod.

Szoval a brutalitas nem celravezeto, mert attol csak rosszabb lesz (tapasztalat), szerintem szerencsetek, hogy alberletben laktok.

speeh Creative Commons License 2002.02.13 0 0 34
Alanyok kellenek nekem televíziós műsorhoz. Olyanok, akiknek problémája van a szomszédjával. Írjatok a flyvik@freemail.hu
Valérió Creative Commons License 2001.12.01 0 0 33
Szasztok, bocs, csak errejártam. Ügyvéd bácsi írhatna egy levelet a 60-as alkaloistának, hogy ez és ez a panasz, és hogy javuljon meg, vagy / lesz. (?)
sneci_ Creative Commons License 2001.12.01 0 0 32
Előzmény: sneci_ (31)
sneci_ Creative Commons License 2001.12.01 0 0 31
Van már egy topic ami ilyesmivel foglalkozik.
Előzmény: Tub (-)
rali Creative Commons License 2001.12.01 0 0 30
Hát hiába ugatom,hogy verd meg?
Konrad Creative Commons License 2001.12.01 0 0 29
Ebből a leírásból... nem munkásőr volt régen? vagy körzeti megbízott? Azok ellen lehet szerezni néhány lenyírt fejű kopaszt :-)
Előzmény: Tub (28)
Tub Creative Commons License 2001.12.01 0 0 28
Jó neked, tudtál írni:)))

Hát nem tudom. Forr a vérem nekem is rendesen, a lapát is megoldható lenne, de nem hiszem, hogy nagyon célravezetne. Abban van igazság, hogy lecke kellene neki, de nagy, de mikéntje a nagy kérdés.

Állítólag ezt csinálja már jó pár éve, mindenki elmebetegnek tartja. A faszi kb 110 kiló, kigyúrtnak tűnik még most is. Szerintem van fegyvere (többször hangosan dicsekedett már vele), szerintem ő lövöltöz légpuskával a galambokra.

Nem akarom elmérgesíteni a helyzetet még jobban, mert ez képes, és tényleg rámgyújtja a lakást.

Szar ügy, az bizos.

Előzmény: eMM (27)
eMM Creative Commons License 2001.12.01 0 0 27
kisebb lakásokban= kisebb házakban (nem szalagház)
p.s.
ahhoz képest hogy nem megy az index szervere egész jól lehet írni bele
Előzmény: eMM (26)
eMM Creative Commons License 2001.12.01 0 0 26
Nem lenne seMMi gond a panelekkel alapban.
Csak mert 1-2 köcsög barom mindig akad 2-3-400 emberböl(kb ennyien laknak egy tízemeletes panelban de köcsög lehet akár 30 -40 főből is a kisebb lakásokban) ezek keserítik meg az egész lépcsőház életét a barkács blekkendekker fúróval pld,stb
Nálunk is van ilyen, el is kezdtem rajta nyomozni hogy ki lehet az.
Az 5.-ik emeletre jutottam a földszintröl,és nem tudtam detectálni a tettest.
Sajnos ezek a panelek a zajt nem annyira, de a vibrációt baromira vezetik.
Szerintem ha lokalizálva(detectálva) van a szomszéd, és a szép szóra nem halgat sajna csak a verés következhet.
És ezt nem merik meglépni az ő szomszédai(aki nekem fúr bele az agyamba) ezért fúrózhat.

Tub esetére durva én már rég a szeneslapátért nyúltam volna, mert itt már más nem segít.
Ha ügyyvédkezni próbál stb hát attól még csak jobban a nyeregnen érzi magát az arc.

Előzmény: Xolo (24)
Tub Creative Commons License 2001.11.30 0 0 25
Ez a hely nagyon tetszik. Jó helyen van, szeretek ott lakni, mindenki kedves a lépcsőházban, csendes a környék, meg ilyenek. Csak ez az állat ne lenne...

Egyetemisták vagyunk és semmi kedvünk nincs ilyen baromságokkal foglalkozni, mint a szomszéd úr lelki élete. Valószínűleg hétfőn beszélek vele mégegyszer, ha nem jön össze, megyek feljelentést tenni. Egy haverom szerzett egy jó ügyvéd ismerőst, hétfőn lesz a találka vele, majd ő jól felvilágosít.

majd leírom a fejleményeket...

Előzmény: moor (22)
Xolo Creative Commons License 2001.11.30 0 0 24
Haliho!!!

Tényleg gáz lehet egy ilyen tetves szomszéd, a kora meg tényleg gáz.
MEgoldás a gyökér szomszédok ellen soha nem lesz. Nálunk például olyan szomszéd vergődik, akinek a gyerekeének vett vagy 4 éve egy pianinót ( zongorát, mittomén mit), és azóta nem tudja a boci bocit eljátszani hiba nélkül a srác. Délutánonként 3-tól este 9 ig meg mintha a faalat ütné szánt szándékal. Anyuék már idegbajt kapnak tőle. Most még tűrtőztetem magam, de egyszer átmegyek, és nagyon megverem azt a kis kölyköt. Beszéltük már velük. Egyszer. Kétszer. Háromszor. Semmi. Legközelebb verés lesz. Másképp nem lehet. A közös képviselő szarik az egészre.
A másik gyökér a házban, aki a blekkendekker gagyi fúrógéppel próbálja a panel betonfalat kifúrni egész délután, hat vidiafúrót szénné égetve. Nem jön rá a seggfej, hogy úgyse fog sikerülni. Olcsóbb lett volna neki kibérelni egy hiltit, és 5 másodperc alatt kifúrni de nem. Minden hétvégén próbálkozik. És csak ég a vidia ég. El ne aludj ég. Lehet inkább kifúrom neki én, csak hagyja már abba. És nem tudom ki az a majom, mert nem lehet megállapítani, merről jön. Én kussban tudok lenni. Mások is. Miért nem tud mindenki kussolni? Vagy ha nem tudo, akkor takarodjon a pusztába, és ott kopogjon.
Tényleg nem együttélésre való a panel, fiaim. 2000 ember egy 10*30 mes terüketen. Mint a birkák a marhavagonban. De hát mit tud csinálni akinek nincs másra pénze? Akassza fel magát?
Dögöljön meg az összes köcsögfejű nyughatatlan szomszéd... :))

moor Creative Commons License 2001.11.30 0 0 23
Izé, Tubnak szólt.
Előzmény: moor (22)
moor Creative Commons License 2001.11.30 0 0 22
Idült alkoholistával nagyon vigyázni kell! Hasast nem szabad neki adni, mert egy ütésbe belehalhat.
És sürgösen el kell költözni olyan helyre, ahol a szélrózsa bármely irányában legközelebb negyvenkét méterre van csak szomszéd. Nem arra teremtettünk, hogy egymás seggében éljünk. Ha pénz kell csak szóljál.
Előzmény: rali (21)
rali Creative Commons License 2001.11.30 0 0 21
Pofont csak párosával szabad adni,és jó nagyot.
Előzmény: tüzes fal (20)
tüzes fal Creative Commons License 2001.11.30 0 0 20
Félreértés ne essék én nem verekedést tanácsoltam, hanem verést.
Egy teljes tenyérszélességű csengős fülestől, (nevezhetjük akár lángosnak is), még senkinek sem lett semmi baja.
Sőt ha hajnaltájt adják egy pityókás hőzöngőnek még szerintem gyógyhatása is van, kijózanítólag hat.
A lényeg az, hogy ha fellépsz akkor határozottan lépj fel. Az ilyen visszacsengetések szerintem csak olajat jelentenek a tűzre, mert látja hogy nem mersz fellépni ellene.
bocimobil Creative Commons License 2001.11.30 0 0 19
Attól is függ milyen a pasi. Faterom pl 55 éves, de nem szívesen esnék neki egy hasonló pasinak. Pláne nem, ha ilyen tud lenni mint az én faterom részegen. Akkor állna le ha letörnéd a lábait meg a kezeit.
De ha olyan a pasi, akkor tényleg az tűniuk a legjobb megoldásnak ha kicsit befenyíted. Majd ráébred a dolgokra és szórakozik mással.
Előzmény: Tub (15)
rali Creative Commons License 2001.11.29 0 0 18
Bezony,határozott tettekre van szükség.Ha nem javul,a leckét meg kell ismételni.
Előzmény: Crassus (17)
Crassus Creative Commons License 2001.11.29 0 0 17
holapattal pofanvagod vagy combonszurod abba nem hal bele. de ne orditozz vele es ne fenyegesd, mert az nevetseges, abbol nem tanul.
Előzmény: eMM (16)
eMM Creative Commons License 2001.11.29 0 0 16
Pedig a verés lenne a megoldás,abból tanulna csak.
Kicsit gáz hogy mennyi idős,ha verés közben beadja a kulcsot az gáz.
Bár az emberek jórészt szívósabbak mint aminek látszanak..............
Előzmény: Tub (15)
Tub Creative Commons License 2001.11.29 0 0 15
Verekedni nem akarok. Pláne egy 60 éves embert - mert ugye egy kisebb ütésből is lehet hatalmas nagy gáz. Már arra is gondoltunk, hogy mi meg jóéjszakát fogunk neki naponta kívánni szintén a kaputelefonon keresztül. Csak utána fel kell menni és a lakók tuti, hogy rajtam bosszulnák meg a dolgot.

Meg rengeteg dolgot lehet rendelni telefonon...nőt, autót, biztosítást, rágógumit, stb.:)))

Előzmény: pancho (13)
identicalmcqc Creative Commons License 2001.11.29 0 0 14
csatlakozom.... meg kell varni eccer egy sotet helyen amikor reszegen tantorog haza es jol elverni. esetleg lakotarsad is beszallhat ( ha jol olvastam van) Aztan menjetek haza es uljetek le beszelgetni meg egy uveg borocskat meginni es persze relaxacios zenet hallgatni. Persze csak akkor erdemes jol elverni ha biztos vagy abban, hogy mi lesz a kimenetele a dolognak (ergo te versze es nem teged vernek) Gyanitom egy darabig nem fog maszkalni sotetben. Tudom nem segit de legyen biztositasod a lakasra ha megis felgyujtana bar ha nagyon akarta volna mar megtette volna. tipikus farkas viselkedes. HA behuzott farokkal eloldalogsz, akkor rad fog szallni. Az ilyet sajno utni kell mar persze ha megteheted. Fenyegetessel nem ersz el nala semmit. Feljelentesnel is fog jonni es csinalja tovabb a cirkuszt a detoxot is megprobalja majd rajtad leverni mert hagyod... Ne felj utana gyanitom mas sem fog zaklatni.. Sot neked viszi majd a tobbi lako a fejpenzt ezutan. Lasd MArio Puzo: Keresztapa c. konyvet, hogyan lett a "csendes"Don Don Corleone
Előzmény: tüzes fal (9)
pancho Creative Commons License 2001.11.29 0 0 13
Inkább egy kétméteres cimborát szerezz be, és amikor a csávó megint dörömböl, ő álljon ki az ajtóba, és fogadja jóreggelt-taslival (nem baj, ha a fal adja a másikat).
Szerintem a harmadik ilyen után a szomszéd meg fogja érteni, hogy nem nyerő a hozzáállása.
Előzmény: Tub (11)
missparker Creative Commons License 2001.11.29 0 0 12
Ezzel szerintem az a baj, hogy szegény Tub önmagát is bajba sodorhatja. Pedig a cél éppen a szomszédállat bajba sodrása lenne...
Igazad van, közveszélyes, de egy kiadós veréssel még nem áll helyre a csökött agya.
Előzmény: tüzes fal (9)
Tub Creative Commons License 2001.11.29 0 0 11
Verekedést semmiképpen nem akarok a dologból, valahogy békésen kellene végigvinni a dolgot.

Mindenesetre beszerzek egy Vodoo babat:))))

Előzmény: tüzes fal (9)
Tub Creative Commons License 2001.11.29 0 0 10
Ez nagyon jó, köszi:))))
Előzmény: missparker (8)
tüzes fal Creative Commons License 2001.11.29 0 0 9
Azért észnél kell lenni szerintem, nehogy arra m enj haza, hogy leégett a lakásod mert a fickó egy alkoholgőzös pillanatában tényleg felgyujtja az erkélyen keresztül. Rá kell venni szerintem rendszeres meggyőzéssel, hogy ne veled kekeckedjen. Javasolom, hogy egy ideig mindig verd meg amikor hajnalban ordibál meg felcsenget mert akkor hamarosan rájön, hogy nem nyerő a hozzáállása. Ha nem csinálsz semmit, akkor egyre többet fog megengedni magának, ebben biztos lehetsz. Még akár rád is gyujtja a lakást.
Éghető anyagot addig is ne tárolj az erkélyen, valamint ha van az ajtódon postaláda, akkor old meg hogy azon keresztül se tudja felgyujtani a lakásodat. Egy ilyen szomszéd senkinek sem öröm, soha nem tudhatod, hogy életuntságában mikor nyitja magára a gázt, és akkor te is repülsz.
Egyetértek Rali kartáccsal, szerintem itt csak a verés lehet meggyőző.
missparker Creative Commons License 2001.11.29 0 0 8
Még az jutott eszembe, hogy mentőt is hivhatnál hozzá. Elvinnék a Baba utcába, majd fizethetné a költségeket. Nevelési célzatból...
Előzmény: Tub (7)
Tub Creative Commons License 2001.11.29 0 0 7
Köszi szépen. Tanút nehezebb lesz találni. Elég ha az albérlőtársam van? Szerintem ő elfogult lehet. A lépcsőházban mindenki hallja, de az előzmények miatt nem hiszem hogy nagy lelkesedés lenne a tanúskodásért. Arra is gondoltam, hogy beszerzek egy diktafont, és felveszem az egész ordibálását.
Előzmény: missparker (6)
missparker Creative Commons License 2001.11.29 0 0 6
Nem polgári per, feljelentés. Legjobb, ha akkor rántod elő a rendőrt, amikor éppen üvöltözik az ajtód előtt, és ez behallatszik a telefonba. Meg az sem baj, ha tanúd is van. Ebből lehet pl. pénzbirság, kényszerelvonó (bár ettől nem fog jobban szeretni).
Előzmény: Tub (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!