Keresés

Részletes keresés

aramisracing. Creative Commons License 2006.11.13 0 0 2

Sziasztok

A dacia team vállalkozó szellemü társat keres a bamako futamra a szervizautora

jelentkezés: daciavalbamakoba@szigetnet.hu

www.daciavalbamakoba.hu

 

Üdv a team

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.15 0 0 1
Szasztok Tesverek,

azert irok, mert az RTRank-on gyaszos a magyar szereples... Kellene egy par jo magyar pilota, aki megmutatja a sok nyugatinak, hogyan kell vezetni.

Cim: www.rtrank.com

A teljes highscore filet eccerre fel lehet tolteni, es bekerulsz az adatbankba. Gyertek, mert a nations cup-ban csak a 7. vagyunk!

Udv.

Előzmény: powerslider (-)
Blasterhead Creative Commons License 2001.11.30 0 0 0
Szeva! Tudom, hogy nem teljesen topiktéma, de azért szerintem belefér!

A kérdésem a köv: Már több fórumon megkérdeztem, hogy hogyan lehet a Trophy-ban egynél több embert beengedni egy server-re, lan-ban!?
Sajna csak f2f-ban tudjuk nyomni! Kérdeznem: Ez a netcode hibája, vagy azért van, mert mindannyian "eredeti" verzióval rendelkezünk, csak az installálásnál nem írtunk cd-keyt, mert mindenki egyszerre hagyta el!!!

Én tartok tőle, hogy az utóbbi lesz, csak azért is, mert mástól nem hallottam ilyen gondot! Azért please segítsetek!!

THX

powerslider Creative Commons License 2001.11.29 0 0 topiknyitó
Hali!

A tavalyi Colin2 bajnokság sikerén felbuzdúlva az idén lelkes csapaunk (khm...) a Rally Trophy kedvelőinek szervez egy újabb összecsapást.

Külömböző kategóriák, jó társaság, oklevelek, nyeremények, és persze a dicsőség... :)

Bővebb infóért írjatok a rallytrophy@gamekapocs.hu, vagy a gala2000@freemail.hu címre. December elejétől pedig indul a weboldalunk, fórummal, miazmással: www.rallytrophy.gamekapocs.hu

Kilinccsel előre!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!