Keresés

Részletes keresés

fanfan13 Creative Commons License 2003.05.28 0 0 6
Kérlek segítsetek!!!

Volt egy macim, elveszett!!!

http://pandawanted.freeweb.hu

Hátha valaki.... Hiányzik nagyon!

Pulleluron Creative Commons License 2001.12.05 0 0 5
Van valahol egy macibolt is.
ABSENT Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4
nekem volt macim, amit meggyászoltam, mikor a mamám tűzhalálra ítélte, mivel mindig hurcoltam magammal, és elázott, meg megcsúnyult, és hullott belőle az afrik, de akkor is a legszebb maci volt a világon!!!
Pulleluron Creative Commons License 2001.11.29 0 0 3
ID Creative Commons License 2001.11.27 0 0 2
Ismeritek a Boribont? nekem diafilmen volt meg és arról szólt, hogy a macit valami gonosz kiscsávó felboncolja egy késsel. nem tudom felépült-e a műtét után.

egyébként aranyszőrű macim volt, bár később az öcsém lenyúlta. meg volt egy nyest vagy valami ilyesmi, aminek a feje olyan volt mint egy kutyáé (kutya prototípus=vizsla) a formája meg a színe meg mint 1 virsli, ezért virzsla lett a neve. még mindig ott van az ágyán.

identicalmcqc Creative Commons License 2001.11.27 0 0 1
nem emlekszem macijaimnak szamara. azt tudom hogy szerintem eleg hamar gallyra tettem oket:o( Minidgi is erdekeltek a belso mozgatorugok :o)

Egy ismerosomnek meg igy harminc fele is megvan a macija amit mindenhova magaval visz es szegenynek mar csak a feje van meg azon is csak egy szem de o Gosi a vilag ura.. es nem szabad viccelni vele mert kulonben konnyen baja lehet az embernek :o)

BahnScorper Creative Commons License 2001.11.27 0 0 0
Nekem 0-nál több macim volt, - de a cicákat, majd az egereket jobban szerettem. Amúgy abból a kevésből volt egy klasszikusabb kinézetű teddymaci, amit ha megforgattál, nyögött, meg volt egy kis fehér, aminek egyszerre mozgott a két keze, illetve a két lába, azt sokáig hermelinnek neveztem...
Előzmény: Pulleluron (-)
Pulleluron Creative Commons License 2001.11.27 0 0 topiknyitó
Neked milyen macid volt, amikor pici voltál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!