Sajnalom a vilagot, egyre sodrodik afele, hogy ki dominaljon benne, es azt hiszem az az igazi, ha en nem probalok meg masokon felulkerekedni. Termeszetesen senki ne oruljon, nem szabadul meg tolem :-)
Olvasni tovabb olvasom a topicokat, es a kedvenceimhez hozza is szolok, de nem fogok kommentalni mashol hozzaszolasokat. (Legalabbis egy jo ideig.)
Mindenkit aldjon az istene, vagy kiserje joszerencse, es amit meg el tud kepzelni :-)