Keresés

Részletes keresés

Daikini Creative Commons License 2001.11.28 0 0 8
Koszonom a gyornyoru szavakat :-)
Előzmény: oncogito (7)
oncogito Creative Commons License 2001.11.28 0 0 7
Kedves Daikini, kivánom, hogy az elhatározásból idővel tulajdonság legyen.

"A beszédem akkor lesz egy velem, ha jóakarattal igazat és fontosat mondok annak, akit megillet".

Előzmény: Daikini (-)
csapo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 6
A templom.
Előzmény: Iván Gábor (5)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.11.26 0 0 5
Pedig voltak olyan vallások, amikor szűz lányok kértek meg idegeneket egy temblomban, hogy vegyék el a szüzességüket. Mi ebben a perverzitás?
Előzmény: csapo (4)
csapo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 4
Á, az nekem túl perverz.
Előzmény: Iván Gábor (3)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.11.26 0 0 3
Hacsak nem szórakozásból.
Előzmény: csapo (2)
csapo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 2
Túl sok szépség van a világban, mintsem buta, ostoba istenekre, vallásokra pazaroljam az életemet.
Előzmény: Daikini (1)
Daikini Creative Commons License 2001.11.26 0 0 1
Tul sok szepseg van a vilagban, mintsem buta vitakra pazaroljam az eletemet...
Tovabbra is orommel latok barmit, amit ilyen ertelemben erdemes :-)
Előzmény: alomhajos (0)
alomhajos Creative Commons License 2001.11.26 0 0 0
Most leginkább egy nagy 0-t tudok elképzelni. :o)
áh.
Előzmény: Daikini (-)
Daikini Creative Commons License 2001.11.26 0 0 topiknyitó
Sajnalom a vilagot, egyre sodrodik afele, hogy ki dominaljon benne, es azt hiszem az az igazi, ha en nem probalok meg masokon felulkerekedni. Termeszetesen senki ne oruljon, nem szabadul meg tolem :-)
Olvasni tovabb olvasom a topicokat, es a kedvenceimhez hozza is szolok, de nem fogok kommentalni mashol hozzaszolasokat. (Legalabbis egy jo ideig.)

Mindenkit aldjon az istene, vagy kiserje joszerencse, es amit meg el tud kepzelni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!