Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

r4hu Creative Commons License 2011.05.31 0 0 31

R4/F4/1.4 (!) eladó....

r4hu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 30
http://www.youtube.com/watch?v=HdDxxxmaH40
LINK
Előzmény: r4hu (29)
r4hu Creative Commons License 2009.08.16 0 0 29
Kedves Rőnónégyes barátok, amint erről már megy a szóbeszéd, idén, 2009. augusztus 30.-án tartunk egy kis R4-s hepeninget:-)

Többen már biztosítottak arról, hogy hozzák a kedvencek kedvencét az R4-t.

Javasolt helyszín Budapest, Hősök tere, utána egy kis városi gurulás, majd egy jó kis kerthelyiségben, talán a Hűvösvölgyben valahol, buli, haverok, no meg Bakkacsozás!

Jelentkezéseket lehet email-ben, személyesen, akárhogy.

Addig is
Nagy üdvözlet mindenkinek!
Simán (ahogy az R4-s is megy az úton! :) András
andreesimaan@gmail.com

Lágyan ringatón, mintha folyton csak tengerparton menne :)

Gyertek csak gyertek!
r4hu Creative Commons License 2009.06.25 0 0 28
simaan Creative Commons License 2009.01.23 0 0 27
Sziasztok! Mindennapi használatra vennék Renault R4 -t jó állapotban. 06/209565630 - köszönöm előre is az értesítést!
r4hu Creative Commons License 2008.08.31 0 0 26
refresh:
http://r4hu.blogspot.com/
és hogy sírjatok is egy kicsit, látván a világ legnagyobb R4 találkozóját:
http://www.4ltrophy.com/revivez-ledition-2008.html
höhö, ennyit az összetartásról..
Előzmény: r4hu (25)
r4hu Creative Commons License 2008.07.31 0 0 25
Ellentétben a www.r4hu.fw.hu oldalon lévő információval, miszerint 2008-ban nem várható R4 "tali", közölném az errefele böngésző rönónégyesekkel, hogy a VERDANAPOK elnevezésű TOTALCAR által szervezett rendezvényen be vagyunk regisztrálva (www.verdanapok.hu), tehát a bejutás ingyenes, minden "klubtagnak" (tudjátok, az a kis pecsétes, fényképes papír, amire megkötöttétek a kedvezményes kötelezőt, az a tagsági...). Igaz ez nem "valódi" R4 tali, de jó helyen van, jó (?) időben, talán túléljük....
Előzmény: r4hu (24)
r4hu Creative Commons License 2008.07.16 0 0 24
mivel elvileg klub vagyunk, tíz rönósnak ingyenes a beállás, aki megy, aki nem, mehet.
regisztrálom a klubot, bírnék én is ott lenni...
lejutás fakultatív

hali mindenkinek

VERDA NAPOK
r4hu Creative Commons License 2008.02.24 0 0 23
Előzmény: r4hu (22)
r4hu Creative Commons License 2008.02.24 0 0 22
r4hu Creative Commons License 2007.02.25 0 0 21
Előzmény: r4hu (20)
r4hu Creative Commons License 2007.02.25 0 0 20
http://www.youtube.com/watch?v=VXTkgZuByks

nézzétek és szörnyülködjetek...
barnaR4 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 19
Konkrétan ilyet keresek
barnaR4 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 18

Sziasztok!

 

Új vagyok itt, és csak egy kérésem volna.

Renault 4-est keresek. 1961-1974-ig gyártottat, az aluminiun hútőmaszkos fajtából. Sajnos nem igazán találtam eddig megfelelőt, de biztos vagyok benne hogy valakinek áll otthon egy az udvaron, vagy jobb esetben a garázsban. A lényeg hogy típustiszta legyen, tehát eredeti, és lehetőleg egyben. Tavaly elvittek egyet a Szigethalmi bontóból, na az a darab például nagyon megfelelne. Szóval ha valaki tudja hol van, vagy másikról tud, esetleg nekivan, HÍVJATOK: 30/519-70-69

 

Köszi

Ormossy Creative Commons License 2006.02.23 0 0 17

Nekem 1975-től 1985-ig volt R 4-esem.

Micsoda idők voltak!

(5 Ft. volt egy liter benzin!)

Ma is a szivem csücske, amire mindig jó érzéssel gondolok. Nagyon jó autó, de szeretni kell. Ahogyan itt már írták többen. ez egy életérzés.

Fantasztikus kalandjaim voltak vele!!!

rend-őre Creative Commons License 2004.11.04 0 0 16

Sziasztok!

 

Egy ismerősömet érdekelne egy Renault 4-es. Most is az van neki de a kaszni már nagyon gyenge. Ha valaki tud eladót, légyszi szóljon!

Minden megoldás érdekel.

 

Erre írhattok,,,,

 

ganyaib@freemail.hu

Sippi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 15
Most talán sikerül.
Bruni Creative Commons License 2004.07.09 0 0 14

Hali!

 

Erről a topicról egy régi haverom jutott az eszembe az Ő kis rönó 4esével:-)

Annó 95 körül vette a gépet 30k-ért. Az  első úton megvétel után beállt a motorja(olajnyomás nyaralni ment) Sebaj, 15k-ért vett egy másik mocit bontóból. Szépen lassan felújította a gépet, teljes lakatolás+fényezés, futőmú, fék stb... Elég pofás lett a kicsike, szép kék színt kapott+fóliát az ablakokra, előre lökhárító gyanánt pedig egy krómcsövet:-)) Ment bele komoly hifi is meg egy hatalmas NO Fear matrica ami majdnem elfoglalta a szélvédő felét:)

És most jön a leglényegesebb: A haverom 196 centi magassággal használta ezt az autót vagy 3 évig:DDD

Feeling abban a gépben rengeteg volt, főleg hogy törődött is az autóval nameg sikerült pár nagy arcot meglepnie amikor a lámpánál álldogálva behörrentette a hifit(a hangszórós, inkább "ládás"? övezet az első ülések támlájától a csomitartó végéig terjedt:DDD)

Egy igazi legóautó volt. Ezután megvette élete "szerelmét" egy MANTÁT, de ezt már nem újította fel, lehet elszállt a régi feelingautó hangulata?

 

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.09 0 0 13
Hol?
Előzmény: Sippi (12)
Sippi Creative Commons License 2004.07.09 0 0 12
Egy kép a "kicsikocsiról".
Sippi Creative Commons License 2004.07.09 0 0 11
Szasztok!

Én csak irigyelni tudom, akinek R4-ese van. Már régóta álmodozom én is egy ilyen járműről. De igaza Petákos kollégának, hogy ehhez egy életforma kell. Ha nem száguldozni akarsz és a luxust élvezni, hanem az autózás örömét keresed, akkor ez a Te autód. Az alkatrészről meg annyit, hogy ha kimész régi jugókhoz, ott úton-útfélen találsz bármit zhozzá. Személyes tapasztalat, hogy, ott még mindig rengeteg fut belőle. Magyaro-n is találni sok bontót ahol kapni hozzá mindent.
Ha tutdok egy R4-t olcsón eladót szóljatok, érdekel engem is. Lehet apróbb hibái, majd felujítgaom magam.

Üdv

Sipi
Petákos Creative Commons License 2003.06.26 0 0 10
Ej má Te kis TE...
Hát azért csak tudjuk ,hogy miről beszélünk?????
NEEEEEM???
Pont egy Rapidot említesz ami ugyancsak fogalom?
És most csak provokálásból jönnek az elmarasztaló írások a Zaporozsecesektől,Moszkvicsosoktól,1000MB-sektől,Warsavásoktól , stb , stb , stb, stb???????p.á.
Előzmény: papa_130 (9)
papa_130 Creative Commons License 2003.06.25 0 0 9
Szia!

Ne szűkítsük már le szerintem a "kult autó" körre ezt!
Én soxor üdvözlök, akár ismeretlen emberkéket is (és viszont) ha látom hogy ugyanolyan az autója mint az enyém. pedig nem bogár,kacsa,stb, hanem "csak" egy Skoda(Rapid)

Előzmény: Petákos (8)
Petákos Creative Commons License 2003.06.25 0 0 8
Az angoloknak van jó szavuk erre: -életérzés-
De a legjobb ha beülsz egy ilyen autóba , mész vele,érzed és látod , hogy az emberek veled éreznek.Ha két ilyen autós találkozik, valamilyen szinten legalább csak akkor nem üdvözlik egymást ha éppen alszanak ! Próbálj beülni egy pl.?????????????? bármilyen más típusba-ha az nem VW bogár,CV2,MINI,FIAT 500 és még 1-2 NAGY ÖREG-annak vezetőjének az életérzése csak a tőzsde,a politika,és a hogyanb@szukátegymásthamármegfojtanilelóninemlehet
Ha neked ez az autózás tetszik fáradj el a legközelebbi szalonba és rendeld meg a tuttit.
Ha nem , válassssz !
De egy kis ízelitőként olvass bele a NÉPAUTÓ fórumba R4,VW,Cv2,MINI,hogy az egy ívású emberek gondolatait megismerd, ott az első találkozóról képeket is láthatsz.
Ha akarod küldök 1-2 képet R4-esekről,mert van egy pár féle...
Nekem pl. R4 F6-osom van.
p.á.
Előzmény: patuha (7)
patuha Creative Commons License 2003.06.25 0 0 7
Annyit tudok róla,hogy nagyon tetszik a jó öreg "Bakancs".Nekem R5-öm van,de ez nagyon bejön.:-))
papa_130 Creative Commons License 2003.06.18 0 0 6
Hali!

Úgy látom mégse egy R4-es lett a 2. autód!:)

Üdv,papa

acdac Creative Commons License 2002.07.23 0 0 5
jó. nagyon jó, de csak annak, aki szereti.
pl. nekem.

na helló.

acdac Creative Commons License 2002.07.23 0 0 4
szerintem:

ha az a tipusú ember vagy aki szereti a praktikus dolgokat, nem szeret szerelőnek fizetni, kicsit ért az autóhoz, nem ilyed meg az első gyanus hangtól, rozsdafolttól, szereti a RHCP-t, (esetleg a led zeppelint, brechtet, weilt, de nem muszájjj!!), bírod a bulis autóvezetést -röhögsz a kicsi ablaktörlőn, a pumpás priccelőn, fura ajtónyitón, esernyőváltón stb.- nem várod el szegény öregtől amit egy újtól, elég a 90-100-as utazó, 4-4.5-ös fogyasztás, olcsó biztosítás, nem nyúzod a motort felesleges pörgetéssel,
DE! elvárod, hogy elvigyen mindenhová, spéci alatrészek helyett óccsóval beérje, beférjen minden, amit akarsz, a "homokban lehessen szerelni", ő legyen érted, és ne teérte, akkor szerintem ez a te autód.

ha imádsz előzni, nem érdekel, mennyit eszik, mennyi a biztosítás, mennyi a gumi, mennyi az alkatrész, nem akarsz sok cuccot cipelni, imádod a "tuningolást", metálfényt, sportkormányt, tuningcsövet, és érzed a monoton "ritmust", akkor ez nem a te autód. ne vedd meg, így jársz jól te is és az autó is.
kár lenne szaporítani a kicsinált r4-eket, és az r4 gyűlölők táborát.

remélem ez kb. objektív rálátás, persze a teljesség igénye nélkül...

na helló.

Előzmény: glbtech (3)
glbtech Creative Commons License 2001.11.24 0 0 3
Koszi az infot, majd benezek oda is, bar most olvasgattam 1-2 helyen a tipusrol es alaposan elvette a kedvemet. :-)
Előzmény: avantage (2)
avantage Creative Commons License 2001.11.23 0 0 2
>Milyen auto a Renault 4 ?
Francia. :)

Viccet felreteve, talan DNJ kollega az R5 topicban tud rola meselni, ha jol tudom, van nekik ilyen.

Előzmény: glbtech (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!