Keresés

Részletes keresés

WillisXIII Creative Commons License 2008.07.31 0 0 4
Örülnék ha valakinek meglenne ez a progi!
yol Creative Commons License 2001.12.08 0 0 3
óvszer
kim nowak vagy kinek a zenéje az éxer?
Előzmény: ladis (-)
Hevia Creative Commons License 2001.12.08 0 0 2

Nekem meg van valahol, csak nem tudom melyik verziót keresed, írdd meg, akkor előbányászom az enyémet, és megnézem a verzió számát.
ladis Creative Commons License 2001.11.23 0 0 1
:( Erre mit mondjak?
Előzmény: F14A Tomcat (0)
F14A Tomcat Creative Commons License 2001.11.22 0 0 0
Sajna, csak Chiwriterem van... Úgyhogy 0.
Előzmény: ladis (-)
ladis Creative Commons License 2001.11.22 0 0 topiknyitó
... most nem drágakövet szeretnék, hanem a fent nevezett, valamikori DOS-os szövegszerkesztő legutolsó verzióját keresem.
Az egykori gyártó/forgalmazó szerint az utolsó 2 évben free-ként kint volt a neten, de már megszünt az oldaluk és nekik sincs már a progiból.

Tud valaki segíteni nekem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!