Keresés

Részletes keresés

pancho Creative Commons License 2001.11.22 0 0 13
Vagy ha valakit rögtön az első percben kiállítanak, akkor már csak 21 mezei nyúl (ebből 2 lusta).
Előzmény: harm2 (11)
olajbaro Creative Commons License 2001.11.22 0 0 12
Tényleg, van úgy, hogy vadidegen csapatok játszanak, amikről nem értelemszerűen derül ki, hogy kinek is szurkoljunk, melyik a szimpatikusabb. Ezek klubcsapatok, nem nemzeti válogatottak; de ha az ember kiválasztja magának valamelyiket, másnap sokkolhatja a kollegát, aki ellendrukker vagy éppen kínos csendben hallgathat. Ha meg nem választ csapatot, akkor is esélye van, hogy húzós, pörgős meccset fog látni, amiket itthon kevésbé, bár én se vagyok negy rajongója a közvetítéseknek.
Előzmény: micu (10)
harm2 Creative Commons License 2001.11.22 0 0 11
"21=22 (2x11) mezeinyúl, bocs."

Csak 2x10 mezei nyúl, mert mindkét csapatban 1-1 úrnyúl csak tesped a kapuban. :-)

Előzmény: micu (8)
micu Creative Commons License 2001.11.22 0 0 10
Igen, hogy a mieink az tényleg sokat számít. Valahol a franciáknál fogalmazták meg ezt jól csak nem emléxem rá pontosan: jó tudni hogy a mi néger focistáink megverik a németek braziljait. Egyébként az akvárium hasonlat tényleg stimmel, valami ilyesmi az Anyátok közt is (pár jelenetnél azért félrekapcsolok mert nem bírom idegekkel). Ez általában 4-5 szálon fut egyszerre, ebből 2-3 érdekes a többi borzasztó. De mivel a TV2-n ilyenkor a Vad Angyal megy, a Spectrumon meg a nyamm-nyamm földi luxusszállodák bemutatása folyik (bár mostanság néha vallásitörténeti és világháborús részek is mentek amik viszont érdekesebbek voltak mint az A.K) amiket még a Vad Angyalnál is jobban utálok pedig annál még az M$ Visual Basic kézikönyv is érdekesebb.
Előzmény: olajbaro (9)
olajbaro Creative Commons License 2001.11.22 0 0 9
Még mindig nem lehetsz estére annyira fáradt, amennyi egy focimeccshez kell. Olyan mintha akváriumon pihentetnéd a szemed vagy kiállnál az ablakba bámulni, és még esélyed is van, hogy a tieid nyernek. Ez növeli az önérzetedet és másnap kiváló beszédtéma.
Olyan emberrel viszont még nem találkoztam, aki a hangyafocit kedvelné,lehet hogy túl mozgalmas és túl kicsi a labda. Én még nem is láttam, ahogy a kaput sem; biztos belepték a rovarok.
Igaz a Tankcsapda foglalkozott vele:).
Előzmény: micu (7)
micu Creative Commons License 2001.11.22 0 0 8
21=22 (2x11) mezeinyúl, bocs.
Előzmény: micu (7)
micu Creative Commons License 2001.11.22 0 0 7
Én néha nézni szoktam (ha nincs más érdekes mondjuk a Spectrumon), addikt azért nem vagyok, csak ki kell tölteni a Rém Rendes Család és az esti film közötti űrt és általában addigra dolgozni, internetezni, játszani, olvasni vagy bármi értelmeset csinálni túl fáradt vagyok (8-10 óra programozás után előfordul az ilyen). Mindenesetre még mindig jobb mint egy focimeccs aminél kevesebb unalmasabb dolgot tudnék elképzelni. Fel nem tudom fogni mi a poén abban hogy 21 agyatlan mezeinyúl melyik kapuba hányszor bénázza bele a labdát.
Előzmény: __PT (-)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.11.22 0 0 6
Ha nézni kellene az általad említett okból, akkor rendszerint inkább felveszem a fejhallgató, és duplán kattintok a Play Unreal Tournament ikonra...sz'al nekem a Flak Cannon a kedvencem.

[ZedIzDead]

Előzmény: __PT (-)
__PT Creative Commons License 2001.11.22 0 0 5
Ki az a nandi ?
Előzmény: vénólánzsahleF (4)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.11.21 0 0 4
este 8kor nincs is foci, fél9 után kezdődnek a meccsek:))

amúgy nándi rulez:)) vagyis már nem...

Előzmény: __PT (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.21 0 0 3
Mindegyik kedvencem. Igazi, hiteles figurák, kimagasló színészi teljesítményekkel. Vetkőőőőőzzön az Esztii, bazeeeg! Csak hogy tartsam a színvonalat :)
Előzmény: __PT (-)
__PT Creative Commons License 2001.11.21 0 0 2
Ne sertodj meg, de ha nem erted, akkor hiaba is magyaraznam....
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.21 0 0 1
Nem értem, mi a baj vel.
__PT Creative Commons License 2001.11.21 0 0 0
azt ne ird, hogy 0 kedvenced van: tudom :-)
__PT Creative Commons License 2001.11.21 0 0 topiknyitó
Kedvenc sorozatotok, az "Anyatok kozt" szereploi kozul ki a kedvencetek ?

Elsosorban ne a megatalkodott, igazi, 'anyatok kozt'-addikt, a debilitas menten vegetalo alacsonyrendu eletformak irjanak, hanem azok, akik kenyszerbol nezik ezt a bena sorozatot, mert a baratno, feleseg, anyos, anyuci, vagy egyeb szoke csaladtag bevagja a hisztit, ha te nehanapjan pl. a focit akarod megnezni.

Perverz Tata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!