Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.22 0 0 50
fel kéne eleveníteni ezt a témát!:D Esetleg van valaki, akit 2001 óta lehúzott egy kurva 4000-rel?
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.13 0 0 49
biborheart: most már hagyd a fenébe, vissza semmi esetre se menj. Minden csajra vigyáz valami rossz arc, még ha a csaj azt is hazudja, hogy egyedül dolgozik.

Szerintem keress másikat, nagy a világ. Ja és nem árt a tudatába sulykolni, hogy HA élvezed, AKKOR visszatérő vevő lesz belőled.
Ez végül is triviális, de a primitívebbjének nem jut el az agyáig.

jakabkiss Creative Commons License 2001.12.13 0 0 48
Figyelj, az az igazság hogy nézem az időt, mikortól lehet nekem is nőm.Namármost:
pontosan annyi idős koromtól, ahonnan lehet, bármelyik nő aki eléri ezt a kort, repül.Idősebb pedig szóba sem jöhet.És csak az érdekel milyen teste van és milyen az ágyban.
Erre tanit az ha mindig csak kivülről nézel és irigykedsz.
Előzmény: B.Kriszta (46)


B.Kriszta Creative Commons License 2001.12.11 0 0 47
Kedves asciimo, jo hogy megvagy most a baratnoddel, ez a kurvazos dolog tenyleg csak rafanyalodas, egy baratnovel megiscsak mas. ;-)

Egyebkent szerinted az olyan lanyok, akiknek van pasijuk, de csak havi egyszer kivanjak meg a dolgot, nem "turbozhatok fel"? Nem a pasi hibaja, ha kicsit passziv a csaj, hanem alapbol ilyen? (bocs, ha kicsit elkanyarodtam az eredeti topic-tol..)

Kriszta

Előzmény: asciimo (43)
B.Kriszta Creative Commons License 2001.12.11 0 0 46
Jakabkiss!

Es akkor mi van, hogyha meg is talalod ezt az eszmenyi not, de idovel csunyul, mert oregszik? Persze, most fiatal vagy, ugyhogy nem erint a dolog kozelrol, de mi lesz kesobb? Mindig beujitasz majd valakit? Szomoru, ha csak a lany kulleme, meg az agybeli teljesitmenye fontos szamodra, es nem az, hogy milyen tars...

Előzmény: jakabkiss (40)
Kismy Creative Commons License 2001.12.11 0 0 45
Megy a krokodil az utcán. Meglát egy prostit:
- Szia! Mit csinálsz négyezerért?
- Mindent!
- Jó. Akkor gyere betonozni.
murray Creative Commons License 2001.12.11 0 0 44
jakabkiss, asszem téged egyvagy 2 gyünyörü nő palira vett, a soraidból érzödő dühöt nézve!:)
egy nő ha szép, akkor nő egy pasi ha lovés akkor férfi /biztonság stb/ a többi duma!
asciimo Creative Commons License 2001.12.11 0 0 43
B.Kriszta!

Igen, a holgyek sokkal sokkal toleransabbak, ha hosszabb tavunak indul a dolog.
De eredetileg azt kerdezted, mert kurvaznak a pasik, es itt a gond.
Ha a pasi egyejszakasat akar, es nem
1, rohadtjol nez ki alkatilag/arcilag
2, nincs sok penze
3, nincs nagyon jo dumaja
akkor nem kap egyejszakasat, ezert fanyalodik ra a kurvazasra.
Nekem pl. fizetos csajjal lenni, az mar rafanyalodas, de megis volt olyan hogy megtettem, mert ugyebar a lanyok nagy tobbsege baratot akar.
Amellett meg itt van azoknak a lanyoknak a problemaja, akiknek van baratjuk, havonta egyszer kivanjak a szexet, es a tobbi esetben meg - mint V.Gyorgy angol kiraly felesege - 'szetteszik a combjukat es Angliara gondolnak'.
Es oke, hogy ha ilyen baratnod van, akkor van szex, de hat milyen. Es akkor mi marad potlasnak?
Masik not megfuzni ido nincs, tehat kurvazas.
Ez valahol szomoru, meg nyomorult is, de tenyleg sokszor ilyen szar a helyzet.

na udv, asciimo
ps. amugy most tokjol megvagyok a baratnommel, de ezt megelozoen igen sok problemam volt...

Előzmény: B.Kriszta (37)
jakabkiss Creative Commons License 2001.12.11 0 0 42
Senkinek sem jár semmi, ez a lényege az egésznek, libu drága.Ha egy nö gyönyörü, olyan mint amilyet leirtam ANNAK SEM járok még én sem csak ha ÚGY VISELKEDIK.Asszed ha egy nö gyönyörü annak JÁR egy jóképü, tökéletes testü, nagyfarkú milliomos srác?LÓFASZT.Ha egy nö gyönyörü annak annyi jár hogy TÖBB CSÁVÓNAK ÁLL FEL RÁ A FASZA.ÉS NEM HISZEM HOGY NEKEM KEVESEBB JÁRNA MINT BÁRMELYIK MÁSIK FÉRFINAK.Csak azért mert nem vagyok álomférfi.
Előzmény: libu (41)
libu Creative Commons License 2001.12.11 0 0 41
Ilyen nő nem létezik, legfeljebb ilyennek láthatsz valakit.

Azért kezdek kiváncsi lenni, hogy milyen lehet egy olyan pasi, akinek ez jár(na).
:-)

Előzmény: jakabkiss (40)
jakabkiss Creative Commons License 2001.12.11 0 0 40
Én csak olyan nöbe tudok szerelmes lenni akinek gyönyörü az arca, tökéletes a teste és csodálatos szeretö.Különben azt érzem, hogy valami nem stimmel.Hogy szarabbat kapok mint ami jár.Ez persze nem világviszonylatban értendö hanem a magam kis szintjén.
Előzmény: libu (39)
libu Creative Commons License 2001.12.11 0 0 39
Nahát, neked nem sok fogalmad lehet a szerelemről.
Előzmény: jakabkiss (38)
jakabkiss Creative Commons License 2001.12.11 0 0 38
Minden kapcsolat egyéjszakásnak indul.Nem lehet egy nöbe úgy szerelmesnek lenni hogy az ember még nem látta ruha nélkül.
Előzmény: B.Kriszta (37)
B.Kriszta Creative Commons License 2001.12.10 0 0 37
Asciimo!

Kar, hogy egyre tobb az olyan lany, hogy ha a kopott kis Suzukiddal akarod hazavinni, akkor mar nem is all szóba veled. Valahol mit szamit az, hogy milyen autoja van valakinek, ha normalis pasas, nem? Bar gondolom, a holgyek toleransabbak, ha hoszabb tavunak indul a dolog - egy 1 ejszakas csajszitol mit is varna mast az ember?

Előzmény: asciimo (31)
Shai Hulud Creative Commons License 2001.12.10 0 0 36
Még mindig sokkal jobb mintha egy bazi nagy ellenőr vesz le ugyanennyivel :))
Boldog Karácsonyt.
Előzmény: biborheart (-)
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.08 0 0 35
miért olyan olcsó piával itatod?!?!?!?
Előzmény: jakabkiss (32)
Tamás Creative Commons License 2001.12.08 0 0 34
Hát akkor engedd meg, hogy ünnepélyesen kiröhögjelek. Aki ennyire sötét, az így járhat.
Előzmény: jakabkiss (32)
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.08 0 0 33
adok-kapok

piáért pinát...?hát

jakabkiss Creative Commons License 2001.12.07 0 0 32
Nekem volt egy olyan hogy ráköltöttem a csaj piájára 3 ezer HUF-ot és utána lelépett hogy várja otthon a fiúja.Bazmeg ennyiből a kocsisoron leszopnak.A minimum az lett volna hogy legalább kiveri nekem a mosdóban....
asciimo Creative Commons License 2001.12.07 0 0 31
Altalaban azert, mert a csajok kozul igen sokan fizettetnek veled 1-2 italt, aztan elhuznak a rakba, mert csak nem volt penzuk inni. Es tiz ilyen utan beintesz az osszes csajnak a Discoban, es "tutira" mesz. Mondjuk ha nem egy ilyen lehuzos csajhoz megy az ember mint biborheart, akkor tuti.
Sok ilyen altalad emlitett lany van, de naluk az ital csak beugro. Ha kimesz a discobol, es beszallsz a kopott Suzukidba, hogy hazaviszed, akkor annyi...

tomoren ennyit errol.

asciimo

Előzmény: B.Kriszta (28)
jakabkiss Creative Commons License 2001.12.07 0 0 30
Tippeld meg.Vajon számit e az italt kifizetö pasi külseje?
Előzmény: B.Kriszta (28)
murray Creative Commons License 2001.12.07 0 0 29
hálistennek némelyiknek még egy italt sem kell fizetni, max hazaviszem oszt féluton bekanyarodom vele a kiserdőbe!:-))
B.Kriszta Creative Commons License 2001.12.06 0 0 28
Sracok!

Annyi csaj van, akivel csak megismerkedtek, fizettek egy-ket italt, es maris hajlando mindenre! Minek fanyalodnak a pasik kurvakra?!

(az email cimemet nem hasznalom es VAN PASIM.) :-)

coito_erGO Creative Commons License 2001.11.28 0 0 27
minden esetre szeméccség utólag...de ez van...
Előzmény: biborheart (26)
biborheart Creative Commons License 2001.11.28 0 0 26
Ilyen még sosem volt....
Előzmény: coito_erGO (25)
coito_erGO Creative Commons License 2001.11.28 0 0 25
és ha az alapárnál utólag többet kérnek, és nincs nálad, akkor mi van?!?!?
coito_erGO Creative Commons License 2001.11.28 0 0 24
na ja, de az innerstadt, meg turistenverkehr, meg hasonlók....az egy drága gyorsbüfé! :))
blekpúder Creative Commons License 2001.11.28 0 0 23
höhö
bubus Creative Commons License 2001.11.26 0 0 21
Vigyél újabb négy rongyot,hátha már elmúlt a sérvje :)))

üdv

PinaBubus

banurr Creative Commons License 2001.11.25 0 0 19
Apa!
Kapptál egy IJB-kártyát(Így jártál b@ßdmeg)!!
Ha meg szakmabeli vagy, akkor meg tudhatnád
mire számíthatsz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!