Keresés

Részletes keresés

Aranyközép Creative Commons License 2001.11.21 0 0 5
Végre valaki felvállalja, hogy bünözö. Mennyit kaptál a lenyúlt pénzböl, hogy ne jelentsd fel öket?
Előzmény: affenesetudja (2)
minderbinder Creative Commons License 2001.11.21 0 0 4
"ami egyszeruen csak lenyulta a mai penzben szamitott 12-13 milliardot."

Konkretumok, bizonyitekok?

Előzmény: affenesetudja (2)
NaNe Creative Commons License 2001.11.21 0 0 3
Ezt én sem értem.
Mert ugye megválasztok egy pártot, hogy a nevemben végezze el azt a munkát, amit ő meghírdet én elfogadom, és várom hogy tegye a dolgát. Pénzt adok neki, hogy a programot véghez vigye.
Ezt nem teszi meg, hanem zsebre teszi a pénzt, úgy viselkedik, mint ha ő volna az úr, és nem a szolgám. Amikor felelősségre akarom vonni, akkor előveszi a batyuból a pénzt és elkezdi belereklámozni a pofámba, hogy ő milyen ügyes. Én pedig tudom, hogy hazudik és legszívesebben furkósbottal verném hazáig, és ezzel még jól is járna. Mi lenne, ha kötelezném arra, hogy az utolsó fillérig fizesse vissza az elkótyavetyélt vagyont? És ez igaz az előző, meg az azt megelőző kormányokra is.
Előzmény: repeant (-)
affenesetudja Creative Commons License 2001.11.21 0 0 2
Tevekenykednek is. Lasd Amnesty-ellenreklamok. OK legalabb valoban el is koltik a penzt, szemben az Ogilvy and Mather maszopos reklámügynökséggel, ami egyszeruen csak lenyulta a mai penzben szamitott 12-13 milliardot...
Előzmény: a_yose (0)
nazarene Creative Commons License 2001.11.20 0 0 1
>Miért nem mondjuk külföldön?
hat segitek egy picinket. ha itthon koltod el, akkor nemcsak a haver kapja meg a 20%-ot, de meg az ado is hozzad folyik be, es ha mindezt sajat ceg vegzi (mahir, cityposter), akkor meg a penz is visszajon. hat hulye lennel kulfoldon csinalni, ahonnan egy filler se jon vissza:)
Előzmény: repeant (-)
a_yose Creative Commons License 2001.11.20 0 0 0
Mert vannak, akik itthon is 0-nak tartják.
Egyébként szerintem is kellene külföldön IS tevékenykedniük. Már csak a kiegyensúlyozottság miatt is.
Előzmény: repeant (-)
repeant Creative Commons License 2001.11.20 0 0 topiknyitó
Én azt nem értem, hogy az Országimázs Központ miért itthon reklámozza hazánkat. Miért nem mondjuk külföldön? Valaki segítsen...köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!