Keresés

Részletes keresés

The Evil Creative Commons License 2001.11.22 0 0 11
En is imadom mindkettot. Montoya, hadd javitsalak ki 1 picit, szerintem a latin foci cseppet sem kevesbe hajtos, klubszinten legalabbis biztosan nem. Szamtalan brazil bajnokit es nemzetkozi del-amerikaikupameccset lattam a teveben es megallas nelkul futnak mint az allat. Es persze kozben remekul kezelik a labdat. Elotte/utana megnezel egy magyar bajnokit, nem hiszed el.
Előzmény: Montoya6 (6)
Attilio Creative Commons License 2001.11.21 0 0 10
Nem sok értelmét látom ennek a topiknak. Épp az a szép a mai futballban hogy mind a latin mind az angolos mind a német, vagy akármilyen stílust kedvelő szurkolók megtalálhatják kedvenc csapatukat mely akár nagy eredményekre is képes (más stílusú csapatok ellen is) Arról sincs értelme vitázni hogy melyik a szebb hiszen az emberek különbözőek és ennek következtében van aki az egyik a stílust és van aki egy másik stílust talál szebbnek...

Hagyjuk inkább süllyedni ezt a topikot!

Előzmény: Feyd-Rautha (-)
ChrisRea Creative Commons License 2001.11.21 0 0 9
Alapvető különbség a két "stílus" között, hogy amig a latin területen cselezni, "játszani" ( akár eljátszani ) szeretnek, addig a britek,németek a labdát szeretik rugdosni ( többnyire nagy erővel). Szaladni,futni mindenhol szoktak kiv.: Közép Kelet-Európát /pontosabban Mo./. Élvezni azt szokták ha nyer a csapat, akkor hatékonynak is mondható a győztes.

Egy Szakértő Hozzászóló

Ui: Kérem a szakértői díj átutalását a 56778213-54785339 számlaszámra, de inkább fontban mint drachmában.

Előzmény: Feyd-Rautha (-)
rATAC Creative Commons License 2001.11.21 0 0 8
MU - barcelona 3:3
MU - Real Madrid 2:3
Arsenal - barcelona 2:4
Chealsea - barcelona 3:1

Leeds - Real Madrid 0:2
Arsenal - Valencia 1:1
Leeds - Deportivo 3:0

Arsenal - Mallorca 3:1
Liverpool - barcelona 1:3

9 meccs Angliában: 3 ánglus győzelem mindössze!
Karcsú, nagyon karcsú.

zlotyi11 Creative Commons License 2001.11.21 0 0 7
Teljesen mind1 melyik a szebb a lényeg hogy melyik a hatékonyabb!
Mind a kettő jó bár azért tény hogy sokan jobban kedvelik a latin stílust mint énis!
Montoya6 Creative Commons License 2001.11.20 0 0 6
Én pl. mindkettőt szeretem, mindenhol vannak jó csapatok. Mindegyiknek megvannak a maga stílusjegyei, sajátos vonásai. Latinnak: technikás, látványsabb, a brit pedig hajtósabb.
gguszti Creative Commons License 2001.11.20 0 0 5
"A Latin országokban nem lövik tarkón a focit a pontokért."

Csak a focistákat a pontok elhullajtásáért. :))

Előzmény: D Cortez (3)
rATAC Creative Commons License 2001.11.20 0 0 4
Ezek mára elég elavult fogalmak. A szélek jó kihasználása, "megfutása" (Egervári), a taktikai repertoár része. Amúgy pedig a pálya minden részén fuss, ütközz, szerelj! És ha mindezt latinos eleganciával oldod meg akkor van esélyed arra, hogy nyersz!
Előzmény: Feyd-Rautha (-)
D Cortez Creative Commons License 2001.11.20 0 0 3
Elmondom az én elképzelésemet a dologról dióhéjban: Latin foci klubbok értek már el annyit mint az Északiak, !!!!!!!DE SZEBBEN!!!!!!!!
!!!!!!!ÉLVEZETESEBBEN!!!!!!!!. A Latin országokban nem lövik tarkón a focit a pontokért.
rATAC Creative Commons License 2001.11.20 0 0 2
És olyan van, hogy "német stílus"? Már csak a Bayern miatt is... Sajnos láthattuk, hogy elég hatékony. :(
Előzmény: Feyd-Rautha (-)
Tapio Creative Commons License 2001.11.20 0 0 1
az előbb a a zárójelesből kihagytam egy megnemlévő -jelzőt...egyébként ebből a topicból valszeg anyázás lesz, úgyis mindenkinek az a jó, amelyikbe "beleszerelmesedett"
Előzmény: Tapio (0)
Tapio Creative Commons License 2001.11.20 0 0 0
latin!!!
(A 3 felkiáltójellel a szakértelmemet szerettem volna kihangsúlyozni.)
Előzmény: Feyd-Rautha (-)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.11.20 0 0 topiknyitó
Szerintetek melyik az élvezetesebb? Vagy a hatékonyabb? Szakértő hozzászólásokat várok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!